Ali ste kdaj poizkusili pasjo hrano?

kaskae · 13391

kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
: 31 Januar 2007, 18:06:33
Zanima me ali je kdo od vas že kdaj poizkusil kaj od pasje hrane kupljene v trgovini?
Mislim predvsem na brikete in priboljške.  :D
Sam sem jih že nekaj probal, nekateri sploh niso slabi, nekateri so pa res bljak  :'(

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #1 : 31 Januar 2007, 18:11:36
Njams!

Ko sem bila majhna sem jedla kot žolna pije vodo! :D

Nekateri so res njami nekateri pa beki!

Pa naj gdo reče da nisem pasja :)!


lp,klara

papa***


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #2 : 31 Januar 2007, 18:35:37
Jaz sem nekaj jih probala - bolj priboljške - tisti v obliki živalic so čisto isti okus kot petit piškoti :)

Sem pa ko sem bla mala tudi jaz jedla kar pasje brikete - the best :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


uroda

  • *
    • Prispevkov: 684
    • Točke: 0
  • Dotek smotek
Odgovori #3 : 31 Januar 2007, 18:41:02
Po mojem je ni čez pasjo čokolado ;). Diši res fino!

Lp


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 31 Januar 2007, 18:41:52
Enkrat, ko smo se ga dost napil, smo pa res mal brikete probal... :-|~ :-|~ Sam se ne spomnim več, kakšen okus so imeli... :-|~

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #5 : 31 Januar 2007, 18:42:33
Po mojem je ni čez pasjo čokolado ;). Diši res fino!

Zanič je pa fuuuuul...  ::) Jaz sem jo enkrat probala in je res ogabna...  :D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 31 Januar 2007, 18:48:19
jaz sem dal sošolcu 1000 sit, da je pojedel ene 100 gramov briketov in če verjamete ali ne še dandanes jih brez frke poje kolikor jih hoče, ko me obišče  ;D :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #7 : 31 Januar 2007, 18:49:11
Po mojem je ni čez pasjo čokolado ;). Diši res fino!

Lp
Zanič je pa fuuuuul...  ::) Jaz sem jo enkrat probala in je res ogabna...  :D

Naš Taj jo obožuje, mislim da se ji reče Bernina ali nekaj podobnega v glavnem nekaj na Berni___ -  na ovitku pa je slika od bernskega planšarja... ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 31 Januar 2007, 18:53:34
Jaz probam brikete skoraj vsake znamke, ko se odločam za novo hrano :-[ Od tega kakšen okus ostane v ustih po briketih, lahko zdaj tudi že ocenim to kako bosta mojadva reagirala na brikete :P Pri nekaterih v ustih ostane res ogaben okus, drugi pa sploh niso tako slabi :-[ ;D Pri tistih priboljških v obliki živalic pa človeka hitro zanese, ker so zelo podobni navadnim keksom ::)

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #9 : 31 Januar 2007, 18:55:23
Pasja čokolada je ful dobra  ;) Pa piškotki v obliki živalic(svetlo rumeni),pa tisti priboljški,mislim da z jogurtom,ki so pakirani v modrih vrečkah  ;) Briketov si pa ne želim probat,mi je že vonj odvraten   ::)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #10 : 31 Januar 2007, 18:58:51
Moja tudi obožuje pasjo čokolado!  :o Kupim pa ji ponavadi od Trixie, ali v ploščici ali pa v obliki tabletk...

KLIK

Pasja čokolada je ful dobra  ;)

Rinchy, si jo probala? Katero pa? Ker meni je ogabna...  :-\


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #11 : 31 Januar 2007, 19:05:04
Ko je sin še markiral za ruševinarje, mu je bilo v skrivališču dolgčas in je večkrat pojedel vse pasje priboljške, najraje je imel neke piškote v obliki kostk. Okusa ni komentiral, verjetno jih ne bi jedel če bi bili tako zanič. In je preživel brez posledic.
Jaz pa sem enkrat samkrat jedla pasjo klobaso in to po nesreči. Packi so imeli pasje klobase v hladilniku skupaj s tistimi za ljudi, na ovitku je pisalo nekaj takega kot klobasa iz drobovine, meni so se pocedile sline, predstavljala sem si neka takega s kuhanimi zmletimi pljučkami in ledvičkami, sestavine so bile napisane njami njami, samo malo draga je bila. Pa je bila pretemna in sploh nagnusna za pogledat. Sem jo pojedla en debel kolobarček, bila je premalo slana in začinjena, pa nekaj več žvarune je bilo notri kot v običajnih klobasah. No potem sem le našla na ovitku nekje skrito z čisto drobnimi črkami da je to hrana za živali. FUJ.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #12 : 31 Januar 2007, 19:24:05
Jaz priznam, da Veni pojem vse tiste piškotke v obliki živalic.  ::) Če so pa tako dobri.  :D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #13 : 31 Januar 2007, 19:35:35
Rinchy, si jo probala? Katero pa? Ker meni je ogabna...  :-\
Ne vem sicer od katere firme,ampak tisto,ki se jo da dobit v mercatorju.V modrem ovitku.

Jaz priznam, da Veni pojem vse tiste piškotke v obliki živalic.  ::) Če so pa tako dobri.  :D
Aneda, da so dobri?  :o ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


janka

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
  • Moja srčica Katarina
Odgovori #14 : 31 Januar 2007, 19:37:57
Jaz sem probala pasjo čokolado moj prejšnji pes jo je oboževal in morem priznat da je kar dobra ni tako sladka,se mi zdi da je bila tudi od tixi naša Xena pa ni marala teh bonbonov v modri vrečki,pa tudi Whiskas mačje brikete sem probala,pa so se mi je okus zdel podoben smokiju.


piki_ca

  • *
    • Prispevkov: 394
    • Točke: 0
  • PiKc&Gali
Odgovori #15 : 31 Januar 2007, 19:42:56
jst sm tudi probala ze vse mozno :-[
am ja tisti piškotki v obliki zvalic najm  :P res so dobri  saj men...
am kar se tiče jogorovih priboljškov(trixie mislm da so) so pa res the best tko jogortovi kot cokoladni in uni z mlekom so tut full dobri razn z šunko se nism probala mal čudno diši ;D
am pasja čokolada tut the best sm bela je boljs kot črna :P
kar se tiče pa briketov sm probala do zdej samo od royal canin pa od arden grange pa so kar vredu ne slabo ne obro srednje :D
lp ksenja :)

**A dream is something in your mind and in your heart - where it will stay forever unless you bring it to life...**
Pika&Ksenja


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #16 : 31 Januar 2007, 20:57:32
O sem že probala pasje brikete, nekateri še prav okusni so bili in prav te so bili tudi Aski najbolj všeč :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #17 : 31 Januar 2007, 21:11:23
ja, ko smo dobli malo pasjo kepo, sem probala hrano za mladičke, to pa zato, ker je kužku hrana malo žez posodo šla in sem jo pobrala in hotla dat nazaj v posodo. Pa je zarenčal! Jaz pa sem se ustrašla in pojedla tisto hrano-kar okusno, malo manj pa njegovo vedenje.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #18 : 31 Januar 2007, 21:46:19
Enkrat, ko smo se ga dost napil, smo pa res mal brikete probal... :-|~ :-|~ Sam se ne spomnim več, kakšen okus so imeli... :-|~
Enako, samo da smo planili po konzervi. Jaz se pa na žalost spomnim, da se je zelo vleklo po zobeh...  :-[



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #19 : 31 Januar 2007, 22:07:20
Jaz sem probala en briket od hrane, ki jo zdaj papca Ginny, pa mi ni bil všeč.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #20 : 31 Januar 2007, 22:12:39
jaz sem probala nek po-sladek  saj je kar dobro ;D



malena3

  • Gost
Odgovori #21 : 01 Februar 2007, 00:11:28
Zadnjič sem za Kala naročila piškotke v obliki živalic. Dišijo kot domači piškoti.mmmmm. Toliko da nisva z sodelavko načeli. Samo nisva. :-[



šnufi

  • *
    • Prispevkov: 384
    • Točke: 3
  • Janko
Odgovori #22 : 01 Februar 2007, 13:43:52
Jaz priboljške probam vse, pa moram povedat, da imajo tisti keksi v obliki živalic daleč najboljši okus.

Pa tudi nove brikete, pa se mi zdijo Candidae najbolj naravnega okusa.

Pa tega nisem obešala na veliki zvon, ampak zdaj opažam, da nas je veliko takšnih. :o
Lp

Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali vedele, da ljudje ne mislijo (anon.)


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 01 Februar 2007, 13:49:54
Jaz tudi skoraj vedno poskusim Tarijevo novo hrano, ampak ne v trgovini ;) Pasji sadni keksni pa so meni tudi zlo dobri. Njami!!!! :o :o :o :o :o :o :o :-[



dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #24 : 01 Februar 2007, 15:09:51
A ima kdo kakšno sliko teh "tako dobrih pasjih piškotov" v obliki živalic?



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #25 : 01 Februar 2007, 15:21:07
A ima kdo kakšno sliko teh "tako dobrih pasjih piškotov" v obliki živalic?

slika

Vrečka je pa podobna tej zadej:
http://www.allco-petfood.de/allco_relaunch/oscommerce/catalog/images/kat_hundekuchen.jpg


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #26 : 01 Februar 2007, 15:23:57
Aha. Hvala. Nisem jih še nikjer zasledila in nikoli kupila.



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #27 : 01 Februar 2007, 19:25:12
Ma ja...eni so res ful dobri.Aploh AG...
priboljškov še nisem probavala,razen za hrčka.Une čokoladne.DOBRI SO!!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #28 : 01 Februar 2007, 20:51:38
Jaz sem probala pasjo čokolado moj prejšnji pes jo je oboževal in morem priznat da je kar dobra ni tako sladka,

Čokolada je meni čist ok. Mi je enkrat na sprehodu 'cukr padu' ::)  pa sem imela koščke pasje čokolade s sabo in sem iz firbca bolj iz firbca probala. Druge pasje hrane pa še nisem probala ;)

Sem pa dosti večkrat jedla hrano od činčile (ko sem jo še imela) ;)

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #29 : 09 Februar 2007, 17:23:35
Če na kratko povzamem mi lahko brez strahu ( da bomo začel lajat ), jemo pasje priboljške oni pa naših nikakor ne  :D :o :D :o

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~