KAM??

ninci · 111404

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 28 Maj 2005, 18:42:22
Nekaj nasvetov Kam na sprehod

in KAM na krajsi oddih

Lp nina



Lanyca

  • Gost
Odgovori #1 : 18 Oktober 2005, 12:29:16
Kaj pa morda, kdo ve kje je pri morju kak apartma kamor lahko grejo psi?
Lp Lanyca



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2 : 18 Oktober 2005, 12:49:24
Če se ne motim so v apartmajih KNEZ v Strunjanu dovoljeni tudi psi.

Imajo spletno stran na naslovu www.storitve-knez.si

Lahko pa jih direktno pokličeš na  041/773-034

LP, Črt



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #3 : 01 Januar 2006, 12:45:00
Mi hodimo v ankaran. Mislim, da je doplačilo 700sit na dan. Je pa malce tečno, ker je na plaži prepoved. Je pa takoj čez ograjo vse lepo in prav, ampak ni tako urejeno.



Lanyca

  • Gost
Odgovori #4 : 01 Januar 2006, 15:09:43
Mi hodimo v ankaran. Mislim, da je doplačilo 700sit na dan. Je pa malce tečno, ker je na plaži prepoved. Je pa takoj čez ograjo vse lepo in prav, ampak ni tako urejeno.
mi lahko kaj več o tem poveš?
mogoče če majo spletno stran, ali pa koliko je na osebo, verjetno je za otroke do 12 let ceneje, ne ali? ???


Hvala

Lp



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #5 : 01 Januar 2006, 15:35:25
lahko ti posredujem podatke zvečer, ko se vrnem domov. Drugače je pa to tam kjer je camp in imajo tudi apartmaje v istem turističnem kompleksu.



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 01 Januar 2006, 19:51:11
mene so v Ankaran enkrat pretihotapli ..  :D potem pa so po trije hodli na večero jaz pa na drugi strani ceste kot da jih ne poznam .. LOL  :D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #7 : 02 Januar 2006, 10:44:45
Upam, da Nina ne bo huda.

Naše podjetje se ukvarja v času turistične sezone z namestitvijo v počitniških prikolicah, ki so v naši lasti. Vsako leto imamo zunaj oglase, v katerih je napisano, da so pri nas kužki dobrodošli in to brez doplačila. Tudi plaže so primerne za kužke pa prostora je dovolj, da se lahko kopa tudi kuža. Če koga zanima ta vrsta počitnikovanja s svojim psom, si lahko ponudbo ogleda na naših spletnih straneh www.4missa.net Kliknite na zelen zemljevidek in odprla se vam bo naša "morska" stran. Tudi podčrtane besede skrivajo slike.

Parcela je okrog in okrog ograjena, cca 150 m od prve plaže. Nahajamo se nasproti Brionskega otočja. Cene za ljudi so dokaj nizke, kužki imajo zastonj in bivajo z vami v prikolici. Edino za vodo je doplačilo, če se kuža tušira.

Nina, če je tole prepovedana reklama, komot izbriši tale post.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 02 Januar 2006, 11:50:46
miša a je to slučajno v bližini perone ali barbarige ?

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #9 : 02 Januar 2006, 12:04:35
Zaselek se imenuje Peroj in smo od njega oddaljeni 1500 m, saj se nahajamo čisto ob morju. Barbariga je od nas oddaljena samo 4,5 km in poleti, ko se nam ne da voziti po vroči in ozki asfaltni cesti, se velikokrat s čolnom zapeljemo v Barbarigo na sladoled.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 02 Januar 2006, 12:08:07
sm že biu tam  ;D, mal se spomnim k sm slikce gledu, pa še vodnjan pa fažana je blizu ane  :) , kr lepo mi je blo tam edin voda se mi ne zdi toliko čista...


lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #11 : 02 Januar 2006, 12:29:45
Ja, res je Vodnjan v bližini, samo da je oddaljen od obale ene 6-7 km v notranjost. Najbližje obmorsko mestece je čudovita ribiško obarvana Fažana.

Kje pa ste se vi kopali, da je bila voda umazana ?

Za brionski kanal velja, da je eden najčistejših na Jadranu. Predvsem zaradi tega, ker je do leta 1991 bil zaprt za vse morjeplovce, ribiške ladje in ostalo morsko navlako, ki jo danes srečamo na vodi.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 02 Januar 2006, 14:05:46
stara in nova barbariga je glede morja obupna ane... fažana je res čudovita ampak mi tudi tam morje ni bilo preveč všeč  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #13 : 03 Januar 2006, 07:45:06
Stara Barbariga nikoli ni imela poštene plaže, glede nove pa...kaj ti naj rečem. Vsi bolj pametni obiskovalci se hodijo kopat na naš plažo, ki je od njih oddaljena samo 4 km.
V Fažani pa od vode ne moreš kaj dosti pričakovati, saj je to ribiško mestece polno ribiških bark, barčic in malo večjih ladjic. Njihova mestna plaža pa tudi ni bog ve kaj.
Drugič pa se pridi kopat na našo plažo:




Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Lanyca

  • Gost
Odgovori #14 : 03 Januar 2006, 14:12:11
lahko ti posredujem podatke zvečer, ko se vrnem domov. Drugače je pa to tam kjer je camp in imajo tudi apartmaje v istem turističnem kompleksu.

a ni ta večer že minil? lol ;D
Prosim če bi mi lahko če maš čas povedala ta podatke, če majo za otroke kake ugodnosti, pa koliko se plača na osebo,...

hvala ;)
Upam, da Nina ne bo huda.

Naše podjetje se ukvarja v času turistične sezone z namestitvijo v počitniških prikolicah, ki so v naši lasti. Vsako leto imamo zunaj oglase, v katerih je napisano, da so pri nas kužki dobrodošli in to brez doplačila. Tudi plaže so primerne za kužke pa prostora je dovolj, da se lahko kopa tudi kuža. Če koga zanima ta vrsta počitnikovanja s svojim psom, si lahko ponudbo ogleda na naših spletnih straneh www.4missa.net Kliknite na zelen zemljevidek in odprla se vam bo naša "morska" stran. Tudi podčrtane besede skrivajo slike.

Parcela je okrog in okrog ograjena, cca 150 m od prve plaže. Nahajamo se nasproti Brionskega otočja. Cene za ljudi so dokaj nizke, kužki imajo zastonj in bivajo z vami v prikolici. Edino za vodo je doplačilo, če se kuža tušira.

Nina, če je tole prepovedana reklama, komot izbriši tale post.

Miša


Škoda, da je tole kamp, ker v kamp pa mi ne bomo nikoli šli.
Mamo bi zelo zelo zelo težko spravili tja, atija pane bi nikoli, ker je že bil in mu ni bilo všeč.
škoda, ampak če letos Lana ne gre z nami na morje ne grem niti jaz, čeprav mam takooo rada morja. :-\ :-X :)

Lp



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #15 : 03 Januar 2006, 17:17:35
 evo link: http://www.teni.si/adria
Pa oprosti za zamudo.  ;D



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #16 : 12 Januar 2006, 12:46:19
Jaz bi pa nekaj vprašala !
Ali v podčetrtku (Olimje) sprejemajo v apartmaje tudi pse ?



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #17 : 31 Januar 2006, 09:53:50
Ker s fantom letos kupujeva borderja in ga imava namen vzeti povsod s sabo, sva iskala apartma, kjer sprejemajo tudi pse. Po malo daljšem iskanju, sva najdla lušten apartma v Novalji na Pagu, kjer so domači ljubljenčki dobrodošli in bivajo zastonj  :o 
Do plaže Straško ni tako daleč --- tam vem, da na plaži ni problema za psa.
Jaz sem najprej hodila od agencije do agencije, zbirala kataloge apartmajev za letošnje leto, vendar je bilo ponudb, kjer bi z veseljem sprejeli psa, malo  :(

Link do omenjenega aprtmaja: http://www.rijekaonline.com/apartmani_marija/

LP


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #18 : 01 Februar 2006, 01:27:00
Tole pa res zgleda kar vredu !  ;D

Ker pa jaz že imam borderja(pa še labradorja) in ker itak oba gresta vedno povsod zraven,bo tole kar za razmislit. ;)

Hvala za link! :)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #19 : 01 Februar 2006, 09:16:15
sky a tisto ponudbo od miše si tudi videl?



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #20 : 01 Februar 2006, 22:48:21
Tudi tisto sem videl in mi je tudi tista všeč,le da sem jaz bolj komot človek in mi nekako apartmaji odgovarjajo bolj kot prikolice. ;)


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #21 : 02 Februar 2006, 08:04:14
Tudi tisto sem videl in mi je tudi tista všeč,le da sem jaz bolj komot človek in mi nekako apartmaji odgovarjajo bolj kot prikolice. ;)


Lp
verjetno se robinzonstva naužiješ dovolj na taborih  ;D ;D ;D
saj te razumem.



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #22 : 02 Februar 2006, 23:35:36
Citiraj
verjetno se robinzonstva naužiješ dovolj na taborih   
saj te razumem.

Tudi to,ja. ;)

Res sem rad na dopustu malo bolj komot.


Sicer pa,saj boš kmalu sama ugotovila.


Vsekakor sta pa obe ponudbi za zapomnit.
Bomo potem sami pesjanarji tam na dopustu! 8)

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #23 : 03 Februar 2006, 10:13:13
Tudi midva imava možnost oddiha v prikolici. Pa nama nekak apartma bolj odgovarja, ker je vse noter (kopalnica, WC, kuhinja - predvsem zaradi vode, ...) in bova bolj na komot. Bo pravi dopust  :o


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #24 : 03 Februar 2006, 11:12:45
Mene sicer prikolica stajl ne moti, ampak to, da je samo zunanji tus :-\

battito animale


search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #25 : 03 Februar 2006, 20:01:01
VERJETNO JE OKOL TKO D SE NE VIDI OKROG (JE POKVRJEN TIPKOVNIC ZTO PIŠEM  Z VELIKIMI ČRKMI)



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #26 : 03 Februar 2006, 23:28:52
Citiraj
Tudi midva imava možnost oddiha v prikolici. Pa nama nekak apartma bolj odgovarja, ker je vse noter (kopalnica, WC, kuhinja - predvsem zaradi vode, ...) in bova bolj na komot. Bo pravi dopust 

To,to! ;D

Jaz pač na dopustu,ki traja od 7 do 10 dni nekako potrebujem malo komforta-predvsem kopalnico in wc.
Sem pač predstavnik moške populacije-saj veste-časopis pod pazduho,pa za pol urce na wc. ;)

Pa tud za moja telebajska je nekak en tak soliden apartma bolj primeren,ker sta lahko lepo spuščena noter,prikolice so pa za kaj takšnega nekako premajhne.


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


~Lunca~

  • Gost
Odgovori #27 : 08 Februar 2006, 13:27:03
No ja, meni kamp Straško ne odgovarja, ker je vse večja gneča ter tudi ljudje so brezobzirni. Pa naj bi letos kamp Straško zazidal parcele v kampu in jih boš mogel kupiti( tako sem slišala od naših prijateljev, ki hodijo že 7 let v ta kamp)

ninci...a bi lahk opisala kakšn kraj za pohod psi (v rubriko KAM??), saj če se pa ne da je pa tut uredu :-\ ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #28 : 08 Februar 2006, 17:42:39
ninci...a bi lahk opisala kakšn kraj za pohod psi (v rubriko KAM??), saj če se pa ne da je pa tut uredu :-\ ;)

Seveda lahko ;)

Pošlji opis in slike pa bomo objavili.

Lp nina



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #29 : 08 Februar 2006, 20:36:48
No ja, meni kamp Straško ne odgovarja, ker je vse večja gneča ter tudi ljudje so brezobzirni. Pa naj bi letos kamp Straško zazidal parcele v kampu in jih boš mogel kupiti( tako sem slišala od naših prijateljev, ki hodijo že 7 let v ta kamp)

ninci...a bi lahk opisala kakšn kraj za pohod psi (v rubriko KAM??), saj če se pa ne da je pa tut uredu :-\ ;)
Lunca a ta kamp Straško je od Miše kamp ali kako?
lp, Ines!