Pasja torta

*nastja* · 97409

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
: 17 September 2005, 13:39:58
hihihihihi ... no zdej pa nej kdo pove kak recept za pasjo torto ... kr bo Indi 25. septembra praznoval rojstni dan (4 mesce) in mu bom nardila torto ... tak da hitr povejte recepte ... čim boljšo pa lepšo torto morm nrdit ..  ;D :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #1 : 17 September 2005, 16:17:05
hm kaj pa torta????



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 17 September 2005, 17:10:04
kk si ti (ninci) delala torto Smartu in Rumbi, če si jo sploh ... morm jo nrdit Indiju ...  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 17 September 2005, 17:13:48
Nastya potrpljenje, bomo ti že napopali kakšen recept ;) Moram Črta vprašat kaj je on uporabil, ker jo je on pekel Smartu. Pri nas pač moški kuhajo ;D ;D ::) :P

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 17 September 2005, 17:26:10
aja ... pol pa nj Črt napiše ... hehe ... a bo za naslednje srečanje on kuhal ... ihihihi ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 17 September 2005, 18:29:51
No jaz nisem ne vem kakšen specjalist za peko PASJIH tort...za človeške bi se pa dalo zmenit.No uglavnem...zmešaš brikete z eno konzervo in daš v en model,streseš na en pladenj in okrasiš s pasjimi piškotki ipd.
Sam mi gre res normalna peka bolj od rok.Pa še straši bi "fušarijo" zganjal ker bi Ron jedel.Looool

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 17 September 2005, 20:28:45
hehehe ... oh a kr konzervoo???  :D ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #7 : 17 September 2005, 20:39:03
Jaaaaa ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #8 : 17 September 2005, 22:44:12
Da jaz povem moj recept,je čist preprost. Popražiš jeterca in preliješ z vodo in nato primešaš polento.Ko se skuha,preliješ v posodo in počakaš da se ohladi+strdi.Lahko na koncu dodaš se dekoracijo...

evo našo tortico za 1. rojstni dan :-*


Tortica


Mnjami ;D

Več slik torice+rina si lahko pogledate v albumu ;)

Lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 18 September 2005, 08:28:42
no ta je že malo bolj okusna ... hihihihi ;D :D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #10 : 18 September 2005, 22:03:59
evo še naša


ampak še preden so prišlji povabljenci se je........

in torta je pristala v skledi, ki smo jo kasneje razdeli na 4 dele....še za njegove prijateljice...ampak tisti trenutek je bil Rondek
užaljen.....no saj sem jaz tudi bila, ko mi je za 5 rojstni dan soseda padla v torto....uhh kako sem se jokala....tukaj se je pa rondo....isto za njegov 5  rojstni dan! :)

ampak smo prej uspeli narediti eno slikico


P.S. ...poglete kako ima usta....ravnokar je odgriznil košček ;D :D :D :D :D :D :D :) :) ::) ::)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #11 : 18 September 2005, 22:06:53
Kakšen je pa recept?? ;D


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #12 : 18 September 2005, 22:39:35
joj...najpomembnejše pa pozabim ::) ::) ::) ::)

najprej je polenta, potem popečeni koščki govejega srčka, polenta, že spet mes in polenta. pa pribolški! Nič posebnega!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #13 : 19 September 2005, 18:58:52
polenta, polenta, polenta ... hehe ...  ;D :D še kdo kej, men osebno je zelo všeč ammm ... od Rine, taka ful dobra oblika, pa seveda od Rondija je lepa, tko kt prava ... hehe ..  :D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #14 : 19 September 2005, 20:06:15
Jaz bi mogoče namesto polente uporabil mlečni gres   ;D ;D
Tudi kužki bi se verjetno strinjali :)

LP, Črt



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #15 : 19 September 2005, 20:09:11
ja Črt dej povej kak recept k je Ninci rkla da tortice ti rihtaš ... hehehehe ...  ;D :D tabolš tortico morm nrdit za Indija, če neom znala bom pa tebe prosla de nrdiš ... hihihi ;D :D lool ...



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #16 : 19 September 2005, 20:14:50
Ehhhhhh :) Nina malo nalaga :) Res je da sem enkrat spekel eno pasjo torto ... ampak je bil bolj kot ne ponesrečen poizkus :) Tudi če sedaj gledam ni bila ravno zdrava :)

No bila je pa nekako takole narejena ... narediš testo z veliko jajci (torej moka, mleko, jajca ..) no in kupiš kakšno fino lepo meso in ga narežeš na koščke potem pa to daš recimo v model za potico ali kaj podobnega in lepo vse skupaj zmešaš in daš pečti. Na koncu lahko še po vrhu okrasiš, recimo narediš preliv iz kakšne fine pasje konzervice (Hill's) in tako :)

Ampak se mi zdi recept od irene in nine boljši, samo to da bi jaz dal mlečni gres namesto koruze :)

LP, Črt



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #17 : 22 September 2005, 15:05:21
Ampak se mi zdi recept od irene in nine boljši, samo to da bi jaz dal mlečni gres namesto koruze :)

Zakaj pa je boljši gres kot polenta? A koruza ni vredu?

lp, rina

Los je car!


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #18 : 22 September 2005, 16:08:52
za nekatere je težje prebavljiva. ;)
čeprav naša tudi koruzo proba pa je njena prebava normalna.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #19 : 22 September 2005, 16:10:02
no čez 3 dni je Indi star 4 mesceeee ... prpravte se za čestitke ... looool ... pa hitr še kak dober recept da bo imel res dobro tortiikooo ... pa slikce bodo seveda ...  ;D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #20 : 22 September 2005, 16:45:12
Aha. Torej ni problem pri vseh psi, ampak samo pri nekaterih. Sem že slišala nekaj da se je kdo pritoževal da je preveč koruze v briketih in to, pa nisem vedela zakaj je to narobe. No Witty nima težav s prebavo koruze. :)

Nastya, a si se že odločila kakšno torto mu boš spekla? Le kaj bo dobil pri enem letu, če dobi pri 4 mesecih že celo torto! ;D ;D

lp, rina

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #21 : 22 September 2005, 16:47:02
jah ... =) ...  ;D ;D mislim da bom tako kot jo je Nina Rini ... al pa tako kot jo je imel Rondo ... ne vem še točno ...  ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 22 September 2005, 20:17:15
sm se odločla ... Indek bo mel praznovanje ... hehe ... zdej za 4 mesec ... pol pa 1 lto pa dalje a ne ...  ;D tortica bo pa iz polente pa meska, pa še kej ...



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #23 : 24 September 2005, 08:54:06
in že spet jaz težim, mami me je vprašala če b i lahko bla torta iz pudinga, seveda ne čokoladna, verjetno vanilijev puding. Da bi bla res sladica. Sam ne vem če bi lahko to nardila ...  ;D


zdej pa da čujem vaše mnenje ... Indi navija za puding ...  :D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #24 : 24 September 2005, 13:41:39
Hm... mislim da puding ne bi bil ravno zdrav. Sem se prejle spravila kuhat puding (za ljudi, ne za Witty) pa sem še pogeldala sestavo in ima dodana barvila in nekaj tish E-jev. To pa zagotovo ni dobro. Jaz bi na tvojem mestu raje skuhala polento (ali gres), noter bi pa vmešala koške mesa in kakšen košček zelenjave.
Saj če enkrat dobi pudnig vrjetno ne bo hudega, ampak če ga dobi še enkrat in še enkrat, se potem začnejo take stvari kopičiti v psu. :-\

lp, rina

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #25 : 24 September 2005, 14:27:14
uh neeee ... sam 1× ... sam sm jst tut misnla na te E-je ... sam če bi samo 1× še ne bi tako škodilo, tk da bomo vidl ...  ;D a se da pudink kako doma nardit ... hehe ...  :D :D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #26 : 24 September 2005, 15:24:25
Moji pudingi so narejeni in sigurno ga ne bi dala Witty. Pa ne samo zaradi teh E-jev, ampak tudi zato ker je to takooo sladko. Za pol litra pudniga je treba dat 4 žlice sladkorja. :o
Pudingi in te stvari, to je hrana narejena za ljudi in ne za pse! Itak pa tudi za ljudi niso dobre vse te instant stvari iz vrečk in to.

Kako pa bi naredila domač pudnig pa ne vem. Ampak tudi ta bi bil vrjetno zelo sladek.

lp, rina

Los je car!


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #27 : 24 September 2005, 17:57:05
ja vse je odvisno od tistega ki ga dela, kaj pa če ne da toliko sladkorja ...


sam bom kr gres dala ...  ;D



Z4l4+Z0j4

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 24 September 2005, 20:36:08
Nani kaj si delaš take probleme s to torto, glavno je da je zdrava. Indi je itak tak požeruh da mu bo vseeno kakšen je okus, samo da je nekaj na talerju . . .  ::) A sva midve z Zojo tut povabljeni ?  :-*  Lp !



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #29 : 24 September 2005, 20:40:48
dj Zalča nehi nehi, zj jo bo meu iz gresa ...  ;D


pa še off topic: kk kj noga?

p.s. Z4l4+Z0j4 je moja sošolka pa ma dalmatinko z rjavimi pikicamiiiiiii ...  ;D