Ovratnice po naročilu

Taj · 14660

Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
: 27 Februar 2007, 17:56:33
Tale, ki jo imam jaz, je bila najmočnejša, ovratnica pa veliko premajhna za labradorca in verjetno tudi za tvojega., so pa nekaj časa nazaj imeli še tanjšo oz. jo imajo verjetno še ( zadaj je pisalo za je za maltežana, itd, na moji pa piše za boxerja,...), debelejše pa na žalost nimajo, pa saj, če se ti ne gre toliko za komplet, ga bo povodec zdržal, če si pa zelo želiš kompletek, boš mogla pa ogledati kaj drugega  ::)

Mogoče bi pa res potem samo povodec kupila, ker mi je zelo lep in sem videla enega, ki je bil bolj močan. Pa magar potem nekje najdem še ovratnico, ki bi bila večja v svetlomodri barvi, če pa ne bo druge bomo pa dali delati po naročilu. Če sploh kdo dela ovratnice po naročilu? Upam, da!
Se bo treba malo pozanimati. ;)

Lp
Tina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 27 Februar 2007, 18:00:01
Ginny ima tudi Rogz for dogz ovratnico in povodec, in sicer tak vijolčen kot ga ima Atra.  Nam je pa ena ovratnica že počila, tako da bom ob ponovitvi šla na drugega proizvajalca  :-\
Tai, za Ginny sem naročila povodec in ovratnico po naročilu tukaj  ;)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #2 : 27 Februar 2007, 19:30:57
Tai, za Ginny sem naročila povodec in ovratnico po naročilu tukaj  ;)


Zoe - to stran sem že videla ja in mi je tudi tisti roza komplet ovratnice in povodca všeč in ga nameravam v bližnji prihodnosti naročiti. Me pa zanima, če se da tudi čisto svojo barvo po želji naročit in ne samo te barve, ki so tam prikazane.

Ker jaz bi imela kakšen komplet v nežno roza barvi in pa nežno svetlo modri barvi, pa tudi mogoče kakšnega strupeno oranžnega.

Sem videla včeraj v Zooticu eno ovratnico, ki je bila dovolj široka in dolga za Taja in je bila živo oranžne barve in je bila ful lepa, pa tudi kar draga in pa za zraven podoben povodec v živo oranžni barvi in imam namen kupiti tudi ta kompletek. Vendar me je strah tistega zapenjanja na klipsno, po vsem tem kar vi govorite, da vam je počila klipsna.

Ja sem čisto nora na te kompletke v ujemajočih se barvah - mi je to tako lepo! :o :-[



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #3 : 27 Februar 2007, 19:43:06
Čisto mimo,pa se ne morem zadržati :-[

Citiraj
Zoe - to stran sem že videla ja in mi je tudi tisti roza komplet ovratnice in povodca všeč in ga nameravam v bližnji prihodnosti naročiti. Me pa zanima, če se da tudi čisto svojo barvo po želji naročit in ne samo te barve, ki so tam prikazane.

Ma ta roza kompletek je meni svetoven pa ne morem za samca roza kupovati.Me ima,da bi ga že zdaj kupila za bodočo malmutko ::) pa bi kdo rekel da sem zmešana...

Imam jaz trenutno en cheep shit za 2€ (ovratnica+povodec) pa drži našega medveda že 1 leto :).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #4 : 27 Februar 2007, 19:46:02
Ma ta roza kompletek je meni svetoven pa ne morem za samca roza kupovati.Me ima,da bi ga že zdaj kupila za bodočo malmutko ::) pa bi kdo rekel da sem zmešana...


T.M.T - saj naš Taj je tudi fant, pa bo imel roza! :o :D ;)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #5 : 27 Februar 2007, 20:27:52
Ah ja meni roza ni prav simpatična in je tudi Neonu ne privoščim. Je pa stalno v rdečem zato me nekateri sprašujejo če je psička  ::) ima sicer en moder povodec, ki je v uporabi samo še kadar rabim podalšanje  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 27 Februar 2007, 21:11:53
Zoe - to stran sem že videla ja in mi je tudi tisti roza komplet ovratnice in povodca všeč in ga nameravam v bližnji prihodnosti naročiti. Me pa zanima, če se da tudi čisto svojo barvo po želji naročit in ne samo te barve, ki so tam prikazane.

Pri teh ovratnicah je takole... tele iz kolekcije z našitim trakom, kjer vam je všeč roza model... http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_17&products_id=45 se te štiri trakce lahko našije na kateregakoli od teh barv: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_18&products_id=38
Oranžne žal ni (bi tudi mene mikala), če pa bi bilo več interesa za oranžne se da zmenit, da jo proizvajalec naroči in izdela tudi oranžne ovratnice in povodce. Ampak to samo za dve ali tri pač ne pride v poštev ::) žal.

Lp nina



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #7 : 28 Februar 2007, 07:30:35
ninci, če bo interes za oranžne (v kratkem) še mene štej zraven.


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #8 : 28 Februar 2007, 08:25:27
Če sploh kdo dela ovratnice po naročilu? Upam, da!
Se bo treba malo pozanimati. ;)

Gospa Šerugova (Naklo) dela ovratnice tudi po naročilu. Vem, da je naredila ovratnico po naročilu kolegici, ki ima njufka, pa tudi jaz sem ji naročila ovratnico po mojih merah (ker tolk dolgih, kolikor jo rabim, po trgovinah sploh ne dobim), menda jo dobim v kratkem. Zmenila sem se pa na razstavi, gospa si zapiše in te pokliče, ko je gotova. Glede na to, da smo pri njej vzeli tudi povodec, ki je zdaj po dveh mesecih še vedno kot nov (prej noben ni zdržal niti teden....je bil že kje kakšen šibek člen, da je šlo vse narazen, ko je pesjan malo potegnil), bi rekla, da dela zelo kvalitetne stvari.
Pozdrav,
Gabi

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #9 : 28 Februar 2007, 08:45:40
Bruno - to sem že slišala da gospa Šeruga dela po naročilu... pa mislim, da v BTC-ju v hali A ena trgovinica v kletni etaži tudi, no vsaj svojega izdelovalca usnjenih ovratnic imajo, tako, da se mogoče da tudi zmenit za po naročilu.
Vendar bolj kot dolžina same ovratnice me zanimajo barve, saj dolžino še nekako najdem, vendar zelo pogrešam barve.
Misliš, da se da pri Šerugi naročiti tudi ovratnico v na primer nežno svetlomodri barvi ali pa nežno roza?
Namreč, teh barv še nisem zasledila po trgovinah, edino v velikostih, ki bi bile primerne za okoli ene Tajeve tačke. :D

Edino, kar mi je še prišlo na misel je, da bi šla povprašat, do kakšnega izdelovalca pasov in bi se tam mogoče dalo zmenit, da naredi kakšno lepo ovratnico, s tem da mu zraven priložiš še eno ovratinico, da vidi kako jo narediti in kakšne oblike in dolžine/širine. :)



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 28 Februar 2007, 09:22:08
Če kdo rabi kaj od Irene Šeruga lahko tudi meni na privat pove, pa bom jaz posredoval.


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #11 : 28 Februar 2007, 11:10:17
Taj, mislim, da pri Šerugovi dobiš lahko karkoli....pri nas je res največji problem dolžina, kajti pesjana je okrog vratu toliko, da mu zatezno ovratnico dolgo 83 cm komaj komaj spravim gor čez tisto njegovo ogromno bučo. Še sreča, da sem pri Šerugovi naročila večjo. Saj sem tudi to 83 cm dobila pri njej, ker so v trgovinah samo zmajevali z glavo in mi ponujali 70 cm.....

Andariell, super, da si povedal, da se da zmenit tudi preko tebe - bomo ponucali naslednjič!!!

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #12 : 28 Februar 2007, 11:26:21
Pri meni v bistvu dobite ceneje, sploh če imate kupone za hov-hov.
Je pa res, da ona dela vse...v bistvu če bi ji kdo dal izziv in želel kaj posebnega imeti, bi sigurno naredila.

LP


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #13 : 28 Februar 2007, 19:40:48
Taj, mislim, da pri Šerugovi dobiš lahko karkoli....pri nas je res največji problem dolžina, kajti pesjana je okrog vratu toliko, da mu zatezno ovratnico dolgo 83 cm komaj komaj spravim gor čez tisto njegovo ogromno bučo. Še sreča, da sem pri Šerugovi naročila večjo. Saj sem tudi to 83 cm dobila pri njej, ker so v trgovinah samo zmajevali z glavo in mi ponujali 70 cm.....

Andariell, super, da si povedal, da se da zmenit tudi preko tebe - bomo ponucali naslednjič!!!

Bruno - vaš medo pa ima res ogromno bučo! :o 8)

Andariell, bom si malo zamislila kakšno bi imela in ko pridem do natančne ideje, se verjetno oglasim tebi na ZS ali pa bom direktno kontaktirala gospo Šeruga. ;)




Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #14 : 28 Februar 2007, 20:25:45
Ker jaz bi imela kakšen komplet v nežno roza barvi in pa nežno svetlo modri barvi, pa tudi mogoče kakšnega strupeno oranžnega.
Taj, tukaj imaš svetlomodri komplet (ovratnica, povodec pa še rutka), ne vem pa, če je 60 cm dovolj za planšarja.
Drugače sem jaz z izdelki Irene Šeruga tudi zadovoljna.

Je pa res, da ona dela vse...v bistvu če bi ji kdo dal izziv in želel kaj posebnega imeti, bi sigurno naredila.
Kako pa napreduje zadeva s pasovi za skijoring? :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #15 : 28 Februar 2007, 20:42:28
Taj, tukaj imaš svetlomodri komplet (ovratnica, povodec pa še rutka), ne vem pa, če je 60 cm dovolj za planšarja.


Sammy - hvala za pomoč, vendar sem ta isti kompletek videla v Zooticu in ni nežno svetlo moder ampak je tista srednja modra. ;)
Jaz pa si želim takega, ki bi bil zelo nežno svetlo moder.... :)



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #16 : 28 Februar 2007, 20:55:23
Sammy, za pasove ji še nisem omenil, ji bom pa takoj, ko bom šel na obisk. Preko telefona to ne bo izpadlo ok.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #17 : 28 Februar 2007, 21:03:48
Sammy - hvala za pomoč, vendar sem ta isti kompletek videla v Zooticu in ni nežno svetlo moder ampak je tista srednja modra. ;)
Ups :-[ Na sliki se vidi kot svetlomoder ...

Sammy, za pasove ji še nisem omenil, ji bom pa takoj, ko bom šel na obisk. Preko telefona to ne bo izpadlo ok.
V redu.  :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #18 : 28 Februar 2007, 21:29:59
Ups :-[ Na sliki se vidi kot svetlomoder ...


Ne, saj res izpade na tisti sliki zelo svetel... imajo pa v Zooticu te modre kompletke in pa še rdeče... ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #19 : 28 Februar 2007, 22:07:35
Taj, jaz pa nekaj vem :P >:D V prihodnjih dneh prihaja na www.pasji.net nekaj oranžnega zate  ;) 8)

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #20 : 01 Marec 2007, 08:45:49
O Nina super!  :o  8)   
Komaj čakam!  :o

Roza kompletek iz www.pasji.net imam že naročen, zdaj pa čakamo, da bo poštar prinesel! :P



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #21 : 01 Marec 2007, 19:45:04
Nici a so ovratnice po naročilu lahko daljše od 50cm?

Ah ja meni roza ni prav simpatična in je tudi Neonu ne privoščim. Je pa stalno v rdečem zato me nekateri sprašujejo če je psička  ::) ima sicer en moder povodec, ki je v uporabi samo še kadar rabim podalšanje  ;D

Ma jaz sem pinky fan ( ni kosa oblačila,da ne bi bil punky-še očala so pinky 8)) ampak ne morem samčku...Ron ima tudi vse rdeče.Mu bolj paše kot modra.Šarmira punce ;).Saj fant navadno tudi rdečo vrtnico prinese :P.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 01 Marec 2007, 21:38:50
Nici a so ovratnice po naročilu lahko daljše od 50cm?

Ma jaz sem pinky fan ( ni kosa oblačila,da ne bi bil punky-še očala so pinky 8)) ampak ne morem samčku...Ron ima tudi vse rdeče.Mu bolj paše kot modra.Šarmira punce ;).Saj fant navadno tudi rdečo vrtnico prinese :P.

Po naročilu so vse dolžine, samo sporočite kaj hočete in iz katerega materiala, kakšno zapenjanje itd. Skratka vse posebne želje ;)

Lp nina



danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #23 : 02 Avgust 2007, 00:15:46
A ima kdo številko od gospe Šeruge? Tista na netu ni uporabna, vsaj meni ven meče, ko kličem.
 Nujno!
Moj medved je prerasel 80cm ovratnico in daljše nikjer ne dobim - kot da velikih psov ni!
Rabim pa mehko in na zateg zaradi šolanja.

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #24 : 02 Avgust 2007, 00:21:22
Lahko probaš naročiti pri Žur-u, preko pasji.net ->klik :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #25 : 02 Avgust 2007, 05:46:46
Ginny ima tudi Rogz for dogz ovratnico in povodec, in sicer tak vijolčen kot ga ima Atra.  Nam je pa ena ovratnica že počila, tako da bom ob ponovitvi šla na drugega proizvajalca  :-\
Počila že ena od tega proizvajalca ???.  Aska, ki je mnogo močnejša, ji ni še nobena počila ;D

lp


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #26 : 02 Avgust 2007, 07:56:01
A ima kdo številko od gospe Šeruge? Tista na netu ni uporabna, vsaj meni ven meče, ko kličem.
 Nujno!
Moj medved je prerasel 80cm ovratnico in daljše nikjer ne dobim - kot da velikih psov ni!
Rabim pa mehko in na zateg zaradi šolanja.


Ojla, od ga. Šeruge je mobi tel. številka je 041/ 840-791, domača pa 04/ 257 13 44.

LP
Helena


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #27 : 02 Avgust 2007, 08:13:54
Danaja, mislim, da boš pri ge. Šerugi dobila ta pravo ovratnico. Jaz sem jo pri njej vzela januarja na pasji razstavi - dolgo kar 83 cm. Ampak za tvojega "slona" bo še to najbrž malo....he,he....

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #28 : 02 Avgust 2007, 12:30:42
Počila že ena od tega proizvajalca ???.  Aska, ki je mnogo močnejša, ji ni še nobena počila ;D

lp

Ja, od Rogza klipsna je počila. V približno istem času je na istem mestu počila enaka ovratnica tudi eni drugi forumovki, ki ima zlatkota. Potem sem kupila novo, enako ovratnico in lepo drži.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #29 : 02 Avgust 2007, 17:09:07
od ga. Šeruge je mobi tel. številka je 041/ 840-791
O hvala za posredovano št. od mobitela :)

lp