Scooby Doo

*nastja* · 3295

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
: 24 September 2005, 21:17:54
Ste gledali ... oziroma ... če še gledate Scooby Dooja ...  ;D :D


Fajn a ne ...  :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 24 September 2005, 21:21:42
Mani osebno je 2 boljša.Pesem pa itak ves čas doma vrtim :P ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #2 : 24 September 2005, 21:23:34
nisem gledala....sestra snema tako, da bom jutri! Sem se pa odločila (ne danes) da če bom kdaj imela rumeno nemško dogo bo scooby doo! ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 24 September 2005, 21:26:25
jaoo ... a ne bi bil rajš Scrapy Doo ...  ;D :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 24 September 2005, 21:27:37
aja še neki ... a ni tist na konc dobrrrr ... k Scooby Doo tko prleti k Shaggyju ... men je ta Scooby taaak caaar ...  ;D



Z4l4+Z0j4

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 25 September 2005, 12:28:23
   Scooby dooby doo were are you, you`f got some work to do now, o-o-o scooby dooby doo i see you  . . . ::) morm priznat da sm ga dost pregledala, mi jr tolko simpatičen :-*  ja kje so tisti dobri časi ko so ble še poštene risanke, dans pa sm neko strelane pa klanje . . .  >:(



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 25 September 2005, 13:53:44
jah Zala ... kdo bi si mislu da boš ti to rekla ... ti pa tvoj unreal ...  ;D :D ti tut strelaš pa kolješ ...  >:(



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #7 : 25 September 2005, 21:41:02
Prosim s športnim streljanjem ni nič narobe. Risanke so ble pa včasi res carske. Zdej so sam neke popačene risbice, frisi k so skos proti tebi obrneni,... bedarija.,


Scooby je itak car. Včasi sm ga zlo rada gledala na Cartoon Network. Takoj za tom in jerry  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #8 : 26 September 2005, 16:29:40
Tom & Jerry je pa tut supr, včasih ko smo še meli cartoon network sm gledala redno ... zdej pa nimamo kabelske ker smo se preselili v Varpolje ... pa nit ni keša ... no naprej pa ne bi ...  ;D :D



Siempre Amigo

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 12 Julij 2006, 02:00:45
čeprav je stara tema...iz melodije (pesmi) scooby doo, je nastala melodija za pesem strangers in the night by frank sinatra.  ;D...v delu kjer frenkiju pojejo backvokali lahko slišite dejansko scooby dooby doo ;D

I wonder if danes think poodles are members of a weird religious cult.


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #10 : 12 Julij 2006, 11:17:14
čeprav je stara tema...iz melodije (pesmi) scooby doo, je nastala melodija za pesem strangers in the night by frank sinatra.  ;D...v delu kjer frenkiju pojejo backvokali lahko slišite dejansko scooby dooby doo ;D
:o sem si jo zavrtela in imaš prav; na koncu pesmi Frank zapoje "doobi doobi doo". Potem sem malo poiskala po netu in našla, da je bilo ravno obratno - scooby dooby doo je nastal po tej pesmi (strangers in the night sredi 60s, scooby doo konec desetletja). ;D (trivia)



Siempre Amigo

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 12 Julij 2006, 11:54:41
upsi  :) :) :)
ja obratno je, imaš prav..... ;D

I wonder if danes think poodles are members of a weird religious cult.