Pasji.Net

ninci · 1399689

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #120 : 22 Marec 2007, 20:22:39
a moje ljube Petstages igracke so od Hunterja ali so zgolj slucajno v njihovem katalogu?

Niso slučajno. To imajo neko varianto, da Hunter dela za njih ali obratno... skratka se dobijo... samo po katalogu povej kaj rabiš, da pogledamo če je.

Neyka... mogoče si gledala drugo varianto povodca, ki nima sistema na tri rinke, tisti pa pride res kar nekaj cenejši. Drugače se tele cene, ki jih ima slo. uvoznik ne razlikujejo toliko do tistih nemških, tudi če pogledaš v njihovi trgovini, se mi zdi razlika dokaj majhna  cca 3 - 4 € za večino stvari.


Lp nina



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #121 : 22 Marec 2007, 20:23:40
Joj jaz bom bankrotirala... Blazno so mi všeč kompletki iz strani: 217 oziroma 219, 226 najbolj pa se ogrevam za komplet na strani 243. Nekaj v roza bi imela za mojo bejbo  ::)
Bo kaj od tega možno nabavit in koliko me bo koštalo?  ;D
lp
T.

8)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #122 : 22 Marec 2007, 20:31:34
Ninci ne - prov tega ta dolgega sem gledala. Cena je bila pa 28 ali nekaj takšnega. Že to me je skoraj ubilo  ;) hvalabogu bo tole darilo  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #123 : 22 Marec 2007, 20:37:17
Ninci ne - prov tega ta dolgega sem gledala. Cena je bila pa 28 ali nekaj takšnega. Že to me je skoraj ubilo  ;) hvalabogu bo tole darilo  ;D

Lahko, da je pri povodcih in ovratnicah res večja razlika, jaz sem gledala predvsem za igrače. Je pa tisti brez rink res ravno polovico cenejši za to sem mislila, da misliš krajšega  :-\.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #124 : 22 Marec 2007, 20:43:18
Tečka v roza barvi trenutno ni... je pa cena drugače za klasičen povodec 25,15€ za ovratnico pa velikosti 60cm (saj nekaj takega najbrž rabita??) 22,38€, manjša dolžine 55cm pa 22,08€.

Meni je drugače padla v oči tista na strani 226 8)

Lp nina



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #125 : 22 Marec 2007, 21:01:05
Škoda :(. Pa bo možno naročit tudi roza? Koliko pride pa povodec na preklop? Res me muči tale na 243.
lp
T.

8)


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #126 : 22 Marec 2007, 21:12:05
Niso slučajno. To imajo neko varianto, da Hunter dela za njih ali obratno... skratka se dobijo... samo po katalogu povej kaj rabiš, da pogledamo če je.

bom prebrskala, ampak v naslednji rundi nakupovanja ...  ;D

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #127 : 23 Marec 2007, 19:33:15
Luna je že dobila svojo rojstnodnevno darilo in ji je nova igrača noro všeč, čeprav je bila brez priboljškov. Smo pa že opazili, da guma vseeno ni tako kvalitetna kot pri Kongih (Luna je že uspela naredit luknjo oz. malo odtrgat), tako da upam, da bodo tudi na tem področju naredili kakšno izboljšavo.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #128 : 25 Marec 2007, 12:14:29
A lahko vprašam kakšne so tele igračke (kLiK). Mislim zanima me, ali so trpežne ali so za bolj nežnejša pasja usta? Astor namreč obožuje piskajoče igračke in tele v kombinaciji z vrvjo izgledajo res super. Samo nočem, da bo ob prvem ugrizu šlo na pol.  :-[


Lp,
Mojca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #129 : 25 Marec 2007, 16:36:01
Scythe bolj soft je tole... za kakšne manjše oz. mlajše pse ...

Tečka .. ceno za tisti dolg povodec ti še sporočim (smo trenutno malo v gužvi ::)), sigurno pa ni poceni.

Lp nina




scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #130 : 25 Marec 2007, 16:52:39
Hvala Ninci.


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #131 : 25 Marec 2007, 17:03:09
Ni panike Ninci, se ne mudi. Saj ni, da bi nam primanjkovalo povodcev in ovratnic...  ;D Afnava se lahko tudi kasneje  ;)
lp
T.

8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #132 : 26 Marec 2007, 23:27:21
Par obvestil  :D

Od srede dalje Tečki in podobnim ne bo več potrebno na avtobus tovorit Canidae in Felidae hrane, saj jo bo možno naročiti v trgovinici in dobiti po pošti oz. za ljubljančane (sobota) in gorenjce opcija brezplačne dostave pri naročilu nad 20€.

Danes je bilo dodanih še nekaj Hunterjevih igrač -->Klik.

Čas za koriščenje popustov pri nakupu hrane Dog Club Elite se počasi izteka, tako da če želite izkoristiti to akcijo je na voljo samo še ta teden.





Tara-how-how

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #133 : 27 Marec 2007, 10:24:39
Še moje pohvale za pasji.net. Hiter odziv po naročilu in dogovor glede dostave v soboto, čeprav je bila lokacija druga. Tako da se bom tudi v prihodnje poslužila vaše trgovine.  ;) Edino škoda da zaradi obveznosti nisem imela s sabo Tare, namreč ponovno je nora na brikete. :o Bi videli kako je kar po vrsti ponujala trikce za en briketek. Torej briketi ponovno v uporabi kot priboljški, so pa Dog club elite ocean. Edino 20 kg žakelj kljub prepričevanju nikakor ni hotel v 15? kg hobok. :P


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #134 : 27 Marec 2007, 11:15:46
Tara: to pa je vesela novica, da je Tara dobro sprejela brikete  ;D Me veseli da si zadovoljna z storitvijo in seveda hvala za kompliment ;)

Pa čudno da 20 kg žakelj ni hotel v 15kg hobok  ???  :P Jaz če ne gre notri, se malo usedem gor, pa gre (hobok na kose) :)

Lp, Črt



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #135 : 27 Marec 2007, 15:12:44
Tudi jaz se zahvaljujem za osebno dostavo. Res lepo, tudi zato, da se imamo priložnost osebno spoznat in ne samo preko foruma.  ;)  Tega načina se bom še posluževala.

Flora je bila nad hrano od AG navdušena, saj ji kar ni bilo dosti. Ne vem, kako lahko toooliko poje, pa je še vedno tako šlank. Noče mi izdati skrivnosti.  ;)

Igrača t.i. NLP je pa zamenjla vse mogoče plastenke in doma narejene igrače, v katere sem dajala hrano. Zdaj se mora potrudit, da sama pride do zajtrka. Ker je nežna punca, ni nevarnosti, da bi igračo uničila.

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #136 : 27 Marec 2007, 23:05:26
Florinca saj če bo tvoja punca takole jedla boš tele usluge spet zelo hitro rabila :D

Me pa veseli, da ste zadovoljni.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #137 : 28 Marec 2007, 11:37:49
Evo od tega trenutka dalje imate vsi kupci v trgovinici Pasji.Net še eno možnost plačila in sicer preko Monete (mobitela... ).

Navodila za plačilo z Moneto so sicer opisana na strani trgovinici v pogojih uporabe... pa vseeno še tule:
Plačilo z moneto
potek plačevanja:
• V spletni trgovini izberite plačilo z Moneto.
• Na vstopni strani v ustrezno polje vpišete svojo mobilno številko in v nekaj trenutkih na svoj mobilnik prejmete sporočilo SMS z enkratnim varnostnim geslom.
• Geslo vnesete v ustrezno polje na vstopni strani.

Pozor: Uporaba kode PIN
Uporabniki Monete pri Novi KBM v ustrezno polje obvezno vtipkate tudi kodo PIN. V primeru, da za poravnavo stroškov nakupov z Moneto uporabljate različne račune pri banki, odtipkate tisto kodo PIN, ki pripada računu s katerega želite poravnati stroške. Uporabniki Monete kot Mobitelove storitve vtipkate kodo PIN le v primeru, če ste jo za namene plačevanja z Moneto aktivirali!

Če potrebujete račun na podjetje ali svoje ime, ne pozabite vnesti ustreznih podatkov med postopkom plačila
Pridobitev enkratnega varnostnega gesla je brezplačna.

Če ima pa še kdo kakšno vprašanje pa smo na voljo.

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #138 : 29 Marec 2007, 21:17:39
Evo od tega trenutka dalje imate vsi kupci v trgovinici Pasji.Net še eno možnost plačila in sicer preko Monete (mobitela... ).

Lp nina

Kdaj bo bo možno plačevanje preko Klika, Abanet..... Ker se mi zdi, da nas ima že skoraj večina E-bančništvo. Predračun pošlješ po E-mailu ( takoj po oddanem naročilu), ko pa je plačano pa pošlješ. Razen mogoče strank, ki jim zaupaš oz. so redne stranke. ;)  ;D


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #139 : 29 Marec 2007, 23:17:48
Marko: tak način plačila je že možen, nažalost se še nisem toliko potrudil da bi ga avtomatiziral, vendar lahko vsakdo ki bi imel željo plačati po predračunu (s plačilnim nalogom, klik, abanet, skb.net, hypo, zeleni telefon,...) enostavno v opombo vpiše "plačilo po predračunu" in na svoj elektronski naslov bo dobil predračun na podlagi katerega lahko poravna svoje obveznosti, nakar je naročilo odposlano.

Bo pa tudi, upam da kmalu, na voljo kot izbira pri potrjevanju naročila.

Lp, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #140 : 30 Marec 2007, 14:11:46
Malo pozno sicer ampak...

Danes imamo zvečer eno pot v Lj. tako da če bo še kdo izkoristil brezplačno dostavo nad 20€ lahko naročeno dobi že danes. Čas za oddajo naročila je do 16.00.

Lp nina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #141 : 31 Marec 2007, 17:12:10
Živjo

Ekola, mesec je okoli in čas za novo akcijo :D Tokrat je v akciji NatureDiet in sicer ob nakupu katerekoli suhe hrane za pse v vrednosti več kot 20€ dobite zraven še malo posladka za vašega štirinožca :)

Kot novost pa je trenutno predstavljena hrana za pse in mačke Canidae, pri kateri je še prav posebno ugoden nakup Canidae Piščanec in Riž.

Lp, Črt



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #142 : 31 Marec 2007, 20:11:39
Poleg teh -10% na Canidae pride še -10% v primeru 10+ točk?

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #143 : 31 Marec 2007, 20:28:03
Sammy:  Canidae trenutno še ni med hranami ki so deležne pesjanarskega popusta, torej to ne pride v poštev, nažalost  :-\

Lp, Črt



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #144 : 31 Marec 2007, 21:18:45
V redu. Samo vprašam. ;)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #145 : 05 April 2007, 20:51:49
Mene pa zanima kje je skladišče, kjer lahko kdo prevzame naročen izdelek? :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #146 : 05 April 2007, 21:58:39
Mene pa zanima kje je skladišče, kjer lahko kdo prevzame naročen izdelek? :)

Prevzem je možen po predhodnem dogovoru v Kranju ali Preddvoru.

Lp nina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #147 : 05 April 2007, 23:21:03
Živjo

Takole, odločitev je padla glede Canidae.
Odločil sem se da boste tudi pri nakupu hrane Canidae upravičeni do popusta, sicer ne 10% kot pri ostalih hranah, ampak 5% se tudi nekaj pozna ;)

Tako da od sedaj naprej lahko vsi ki imate 10 točk ali več, koristite popust pri nakupu hrane Canidae.

Če še enkrat odgovorim na vprašanje od Sammy: v tem specifičnem primeru (popust za Piščanec&Riž daje uvoznik) se popust sešteva (po obrestno obrestnem računu seveda to potem ne pomeni da je popusta 15%, ampak 14,5%).

Lp, Črt



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #148 : 05 April 2007, 23:40:35
Takole, odločitev je padla glede Canidae.
Odločil sem se da boste tudi pri nakupu hrane Canidae upravičeni do popusta, sicer ne 10% kot pri ostalih hranah, ampak 5% se tudi nekaj pozna ;)

Tako da od sedaj naprej lahko vsi ki imate 10 točk ali več, koristite popust pri nakupu hrane Canidae.

A to velja samo za CAnidae ali tudi za Felidae?  ;D

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #149 : 05 April 2007, 23:45:17
Maja01: oprosti ker se nisem izrazil čisto pravilno  :-[  Jaz Canidae smatram kot celoto, torej kot hrano za pse in hrano za mačke. Torej če prevedem  ;D Popust velja za Canidae in Felidae, ravno tako kot velja tudi pri Cat Elite, AG in 1st Choice ;)

Lp, Črt