Pasji.Net

ninci · 1399944

Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #30 : 09 Marec 2007, 23:47:14
Bo še kak transportni boks prišel? Jaz bi še malce večjega  ::)  :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #31 : 10 Marec 2007, 16:34:43
Bo še kak transportni boks prišel? Jaz bi še malce večjega  ::)  :)

Kako velikost cca. pa ti rabiš?

Lp nina



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #32 : 10 Marec 2007, 21:37:23
Jaz sem večinoma v Ljubljani. Se priporočam za pomerjanje dežnih oblekic od ruffwear ko pride kolekcija :)


Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #33 : 11 Marec 2007, 10:30:59
Moram zmerit.
Srednje velik pse, da bo v komot ležal notri ...  :-[


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #34 : 11 Marec 2007, 13:59:28
Sanja: trenutno ni na vidiku večjih transporterjev, bom pa se pozanimal pri uvozniku teh boksov, če je možno dobiti še kakšne večje ;)

Drugače pa se dogovarjamo za prodajo izdelkov Hunter. Predstavitev proizvajalca najdete na naslovu http://www.hunter.de/ , ima pa tudi novo kolekcijo izdelkov, katerih predstavitev si lahko ogledate na http://www.hunter-smart.com/

Ker na njihovi strani takorečeno ni predstavitev posameznih izdelkov, se lahko nekaj njihovih izdelkov ogledate v spletni trgovini http://www.thepetshop.de/ .

Meni osebno so takorečeno vsi njihovi izdelki prima, zato imam velike težave s tem kaj sploh imeti na zalogi  :-[, tu pa mi lahko seveda vi pomagate s svojimi predlogi, če pa vas kateri od izdelkov bolj zanima me lahko kontaktirate na e-mail ali ZS.

Kmalu pa (upam) prihajajo tudi igrače Petstages in Kong ;)



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #35 : 11 Marec 2007, 16:29:28
Kdaj bodo tudi izdelki ruffwear dobili ceno ?

Da vidim kolko morem našparat.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #36 : 11 Marec 2007, 19:24:04
Mene pa zanima, če bo možno dobiti tudi oprsnico (http://www.ruffwear.com/Web-Master-trade-Harness?sc=2&category=16)? Tole imam že ogledano, pa kakšen povodec in ovratnica v oranžni barvi je tudi že na spisku. Edino za nahrbtnik se ne morem odločit, ker ne vem koliko bi ga dejansko uporabljala. Me pa zanima če je oprsnica pri palisades pack nahrbtniku enaka kot ta iz zgornje povezave? Potem bi lahko kupila kar ta nahrbtnik in bi imela oboje - oprsnico in nahrbtnik.
Bi bila pa vesela, če se bo povečala izbira ležišč - že pol leta iščem primerno ležišče za Chico - takšno da bo dovolj veliko in udobno, ter da mi bo všeč - sem malo izbirčna  ::)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #37 : 11 Marec 2007, 19:44:42
Men je pa všeč tale ovratnica in seveda za zraven tale povodec. In pa isti komplet v oranžkasti in modrikasti barvi. Ful so mi luškani! :)  :o



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #38 : 11 Marec 2007, 19:48:04
Možno bo dobiti celoten program od Ruffweara. Tudi tole oprsnico. Oprsnica Webmaster in od Palisade pack-a sta si zelo podobni ampak ni pa popolnoma enak model. Tule si lahko ogledaš video od nahrbtnikov, kjer proti koncu videa pokaže tudi kako se nahrbtnik sname in kakšna oprsnica ostane, ima manj blaga kot webmaster.

Kar se tiče ležišč so na voljo prav tako ruffwearova.. izredno udobna varianta ;) http://www.ruffwear.com/Urban-Sprawl-trade-Dog-Bed?sc=2&category=17
ali pa od Hunterja: http://www.thepetshop.de/shop.php4?hauptkategorie=Kissen%20%26%20Betten če ti je kaj všeč ;) ...

Bugz... tudi cene pridejo ;)

Lp nina





Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #39 : 11 Marec 2007, 20:04:56
Ninaaaa :o - pa vidva s Črtom sta zakon!!! Taka blazinica bi pa nam tako lepo pasala v stanovanje :o  :D (imamo vse več ali manj v beli in svetlomodri barvi 8))... Tako, da če bodo vsi ti izdelki na razpolago v trgovinici Pasji.net... boste po mojem zelo zelo uspešni... saj se kaj takega pri nas ne da dobiti!
Pa kakšne povodce v tej barvi in tej barvi ali pa kaj v tem stilu... bi bilo tudi tako fino imeti... ;) :)

V glavnem komaj čakam, da bom videla s kakšnimi lepimi izdelki se bo vajina trgovinica začela polniti! 8)
In posledično se bo po mojem začela prazniti moja denarnica... :D :D :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #40 : 11 Marec 2007, 20:12:48
Ninaaaa :o - pa vidva s Črtom sta zakon!!! Taka blazinica bi pa nam tako lepo pasala v stanovanje :o  :D (imamo vse več ali manj v beli in svetlomodri barvi 8))... Tako, da če bodo vsi ti izdelki na razpolago v trgovinici Pasji.net... boste po mojem zelo zelo uspešni... saj se kaj takega pri nas ne da dobiti!
Pa kakšne povodce v tej barvi in tej barvi ali pa kaj v tem stilu... bi bilo tudi tako fino imeti... ;) :)

V glavnem komaj čakam, da bom videla s kakšnimi lepimi izdelki se bo vajina trgovinica začela polniti! 8)
In posledično se bo po mojem začela prazniti moja denarnica... :D :D :D

 ;D Mislim, da lahko rečem v imenu obeh... naju veseli da so vam izdelki všeč. In se bova trudila še naprej iskat take stvari, ki jih ne najdete na vsakem koraku. Ker pa je odločitev težka med tolikimi artikli kaj sploh imeti za začetek, ker vse naenkrat pač tudi pri nama ne bo šlo... rabiva mnenje, kaj si želite in bova vsaj na začetku poskušala tiste stvari imeti. Če samo povem da držim v roku katalog Hunterja, ki ima 480 strani izdelkov in katalog Hunter Smart, ki ima 210 strani izdelkov, si lahko mislite kako težko se nama je odločit kaj....  ::) sploh ker je že nama osebno toliko stvari všeč, da bi imela kar vse :D

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #41 : 11 Marec 2007, 20:31:39
O Nina to pa verjamem, da je težko izbrati - bog ne daj, da pride kakšen tak katalog k meni v roke! :o :D

Ja meni osebno so zelo všeč in me zelo pritegnejo stvari, kot so na primer povodci in ovratnice v "drugačnih" barvah, saj se pri nas v trgovinah dobijo samo rdeča, srednje modra in črna barva (večinoma) in ko vidim povodec kot je na primer tale in takega imajo še v svetlomodri barvi, :o če sem prav ugotovila, bi ga takoj imela... če bi imeli pa še ovratnice za zraven, kar verjamem, da imajo pa še toliko bolje!
Ne vem, meni v glavnem so všeč stvari za kužate, ki so malo drugačne, nevsakdanje in prelepih in živahnih barv ter lepih vzorcev. ;)

Lp
Tina



Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #42 : 11 Marec 2007, 20:33:58
Živjo!

Kakšne cene pa lahko pričakujemo od Ruffwearja? A takšne kot jih imajo na njihovi spletni strani?
A se da naročiti tudi kakšen izdelek, ki je v njihovem katalogu, na pasji.net pa ne?

lp vid&laura&taja



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #43 : 11 Marec 2007, 20:36:18
Živjo!

Kakšne cene pa lahko pričakujemo od Ruffwearja? A takšne kot jih imajo na njihovi spletni strani?
A se da naročiti tudi kakšen izdelek, ki je v njihovem katalogu, na pasji.net pa ne?

lp vid&laura&taja

Cene ima slo. uvoznik višje od tistih ameriških (kar je popolnoma logično... stroški uvoza  itd.), tako da bodo višje. Naročiti se da vse izdelke iz njihovega programa, bodo tudi kmalu opisi vseh njihovih izdelkov dodani v našo trgovinico.

Lp nina



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #44 : 12 Marec 2007, 10:06:56
A obstaja kaksna moznost nakupov za tiste, ki nimamo kreditnih kartic?  :-[  :)

Ups sem ze videla, da je mozno placilo po povzetju.  :-[



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #45 : 12 Marec 2007, 12:43:36
Vav, kakšne super stvari! Jaz kupujem novo ležišče za mojo setrko, ki je, mimogrede, včeraj dopolnila 1 leto.  ;D  Upam, da se bova še dolgo gledali.

Izbiram in izbiram in se ne morem odločit..... tole se mi zdi v redu Klik   kak dolg link... upam, da deluje.   ::)






Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #46 : 12 Marec 2007, 13:10:45
Vav, kakšne super stvari! Jaz kupujem novo ležišče za mojo setrko, ki je, mimogrede, včeraj dopolnila 1 leto.  ;D  Upam, da se bova še dolgo gledali.

Izbiram in izbiram in se ne morem odločit..... tole se mi zdi v redu Klik   kak dolg link... upam, da deluje.   ::)

Deluje, sem ti ga samo malo skrajšala ;)

Pa čestitke Flori :-* :-*

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #47 : 12 Marec 2007, 22:51:00
Evo za vse, ki vas zanima koliko morate za ruffwear vzeti kredita :D :D so objavljene cene artiklov, ki so trenutno objavljeni. Jutri bodo dodani še ostali iz njihove serije. Je pa cenovni razred če gledam ležišča, ovratnice, povodce primerljivo z Rogz for dogz.

Lp nina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #48 : 13 Marec 2007, 10:12:00
Ninci, hvala za čestitke, Flora je bila deležna čohanja tudi s tvoje strani.  ;)  To ima (poleg vampov) najraje.

Hvala tudi za krajšanje linka. Napišeš prosim, kako to narediš. Mislim, da bo ta napotek še komu prav prišel.  ;)

Tisto ležišče iz linka, bo pa žal   :'( malo premajhno.  Pa takoooo zelo mi je všeč. Zdaj iščem kaj drugega.

Iz ponudbe pogrešam posode za dolgouhe pse. Pridejo malo višje in ožje, da ne jedo tudi ušesa.  ;D   Pa morda kak razstavni povodec.

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #49 : 13 Marec 2007, 10:16:37
 ;D
Razstavna vrvica

Posoda za dolgouhe pse, sicer je volumen samo 0,9L, kar je za hrano dovolj za vodo pa bi vama bilo najbrž premalo :-\ Za vodo pa imaš Tole varianto, sveža voda, pa tudi ne mora ušes namakat notri.

Kar se tiče delanja teh linkov... link razstavna vrvica... je recimo narejej takole

Koda: [Select]
[url=http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_18&products_id=39]Razstavna vrvica[/url]
Upam, da bo šlo ;)

Lp nina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #50 : 13 Marec 2007, 10:21:45
Ninci, hvala, hvala, hvala.

Vidim, da sem malo površno pregledovala ponudbo.  :-[ 

Kristinca & Florinca


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #51 : 13 Marec 2007, 10:25:07
Mene pa zanima, če bi bi bilo možno videti kakšno slikovno primerjavo oprsnice Web Master in oprsnice, ki je skupaj z nahrbtnikom Palisades Pack™ II. Na posnetkih se ne vidi ravno dobro...

Drugače pa vse pohvale za vajino spletno trgovino! Mi je všeč, da imata velik izbor izdelkov, ki jih prej ni bilo mogoče dobiti pri nas...


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #52 : 13 Marec 2007, 10:32:35
Mene pa zanima, če bi bi bilo možno videti kakšno slikovno primerjavo oprsnice Web Master in oprsnice, ki je skupaj z nahrbtnikom Palisades Pack™ II. Na posnetkih se ne vidi ravno dobro...

Bomo probali v najkrajšem času kaj zrihtat.

In ... hvala :-[ Bomo se trudili še naprej.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #53 : 15 Marec 2007, 11:52:14
Ugodnosti za člane PeSjanarja: http://www.pesjanar.si/2005/53 (za tiste, ki nič ne pokukate na portalni del :P)


Lp nina



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #54 : 16 Marec 2007, 07:19:36
V sredo sem tudi sama prvič naročila mačjo in pasjo hrano Arden grange na pasji.net. Naročilo je bilo ekspresno hitro pregledano, da o tem, kako hitro je bilo dostavljeno, sploh ne govorim  :o. HVALA še enkrat  ;).


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #55 : 16 Marec 2007, 08:54:20
Tudi jaz bi se rada zahvalila prijaznost in ekspresno dostavo boxa http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_13&products_id=24 upam da bo zalegel za kaksen mesec.  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #56 : 16 Marec 2007, 11:47:26
Uvoznik opreme za pse - Ruffwear in Hunter, prireja pasjo modno revijo, kjer si boste njihove izdelke lahko ogledali v živo.

Več o prireditvi Tule.


Lp nina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #57 : 16 Marec 2007, 11:53:51
Petrca in Isla ... hvala za pohvale, še naprej se bomo trudili v isti smeri ;)

Isla: upam da bo vsaj za 3 no :D

Lp, Črt



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #58 : 16 Marec 2007, 23:00:36
Saj si bila frajerka, da si 18kg sploh nesla na avtobus :o

Nisem edina forumašica, ki se podstopi česa takega ;) Sva kar 2 frajerki (mi daje večji občutek "normalnosti"  :D)

pokorno se javlja pacient st. 2  ;D Tecka, ce se tolazis z mojo normalnostjo, potem se ti pa slabo pise ...  ;D ;D ;D

No, pa se eno vprasanje v zvezi s trgovinico - kako je z moznostmi placila (na kaksen nacin se placuje - kartice, po povzetju, ...)?
lp, m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #59 : 16 Marec 2007, 23:03:15
Ojla

Trenutno je uradna možnost samo po povzetju.
Brez problema se lahko zmenimo tudi po predračunu, če želiš.
Kmalu (upam da v roku enega tedna) pa bo možnost tudi plačila z Moneto (to je tista stvar, ki jo naročniki družbe Mobitel d.d. vsak dan držite v roki ;))

Pri plačilu po predračunu se ti prizna popust v višini 3% ;)

Lp, Črt