Kratkodlaki jazbečar

Alya · 58807

jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 24 Marec 2010, 07:51:22
@ebranka:  jazeeeeeeekiiiiiiiii...:)
Če je možno bi se z Leo oglasila pogledat mladičke ko bojo.
A lahko? :)

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


EBRANKA

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 24 Marec 2010, 19:21:45
Jablana seveda si vabljena,  :) Po petem tednu je super tudi za mladicke, da dobijo nove vtise. Ali je Lea tvoja psicka? Ajda je kadar ima leglo zelo zaščitniška, (ko so mladički malo starejši, pa glede ljudi ni problem) kakšna je pa tvoja psička do drugih psičk in psov?






jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 25 Marec 2010, 07:23:14
Lea je psička, ki obožuje kakršnokoli družbo! ;D
Je zlo razigrana in zmeraj za kašno ušpičit :P
Sporoči prosim kdaj se lahko oglasiva, pa prideva pozdravit dolgi naraščaj!

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


EBRANKA

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 25 Marec 2010, 19:44:12
Jablana, ko bojo mladički stari kakšnih šest tednov ... torej bolj proti koncu maja, bi bilo najbolj idealno za obisk. Ali imaš še kakšno slikco tvoje jazbečarke. Ne vidiš vsak dan te barve :) Na sosoednjem forumu sem videla celo slikce belega jazbečarčka, ko smo iskali plemenjak za Ajdo, smo pa našli še mnoge druge barvne kombinacije.



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 26 Marec 2010, 07:21:17
Slikice so na tem forumu pod pesjanar se predstavi, nove bojo pa sedaj s pomladno kolekcijo:D
Nekaj jih je še na tem linku: http://www.ljubimci-forum.com/index.php?topic=96076.new#new
kjer ima odprto temo že od začetka in so tudi slikice ko je bila še majhna.

A lahko dobim link do belega jazeka prosm!? ker mislm da ga poznava, če imam pravega v mislih, bel s črnimi lisami in plavimi očmi?

Za obisk pa sporočite pa prideva z največjim veseljem.  :o

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


EBRANKA

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 27 Marec 2010, 19:48:46
Jablana hvala za link, super slikce  :)

Beli jazbecarcek z modrimi ucki bo verjetno res isti kot mislis ti, sem ga pa prvic videla na mojpes.com. Link: http://www.mojpes.com/forum3/viewtopic.php?f=66&t=4923&start=165 kjer je se veliko slikic jazbecarckov mislim da ravno od tvoje vzrediteljice. Ali je na eni od kasnejsih slikc morda celo tvoja Lea kot mini mladicek v leglu?

 



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 29 Marec 2010, 07:36:14
ne ni LEa, ker je malo prekmalu, una mala bela kepa pa je Darth ja... ;D
Slikice pa so od moje vzgojiteljice...
same male kepe na slikcah... kok so cortkani k so mejhni! ;D pol pa zrasejo je pa  >:D

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


tejka_in_blyth

  • *
    • Prispevkov: 621
    • Točke: 0
  • Blyth Bei
Odgovori #37 : 11 April 2010, 16:47:54
Pozdravljeni!

Zanima me, ce veste ali bo kaksno leglo jazbecarjev za oddajo okoli konca junija?
Iscem kratkodlakega fantka

My border collie is BLACK, WHITE & SMART. All over!!!


tejka_in_blyth

  • *
    • Prispevkov: 621
    • Točke: 0
  • Blyth Bei
Odgovori #38 : 13 April 2010, 01:09:24
Pozdravljeni!

Zanima me, ce veste ali bo kaksno leglo jazbecarjev za oddajo okoli konca junija?
Iscem kratkodlakega fantka

Ze nasla :)

My border collie is BLACK, WHITE & SMART. All over!!!


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 23 April 2010, 13:03:17
Pozdravljeni,

Evo najvljam še eno leglo malih hudičkov iz legla El Pierro Bianco, ki so bili skoteni začetek aprila:

http://www.bolha.com/spremeni.php?izdelek_id=383844634


Pa še link do foruma kjer so objavlene slikce:
http://www.ljubimci-forum.com/index.php?topic=5756.1200

LP

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 09 September 2011, 09:16:56
Pozdravljeni,

Evo spet so jazeki na pohodu.... :D gospa ima novo leglo, če koga zanima so kontaktne številke v oglasu

http://www.bolha.com/oglas.php?id=oglas383844634

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 24 Februar 2012, 19:35:22
Sicer ni ravno aktivna tema ampak mogoče bo vseeno kdo odgovoril...  :-[ Kaj za jazbečarja (kratkodlaki standardni) je dovolj jamarski PNZ da gre na razstavi v delavne? MOGOČE se z Dinotom prideva pokazat na CAC Snežnik, ampak bolj ne kot ja (samo pogledat, ne razstavljat verjetno).  :-[ Pa bi na oceno na razstavi kaj vplivala ''bula'' (izgleda kot bi bilo rebro preveč ven), ki jo je dobil ko ga je napadel pes? Bom v kratkem tudi slikala, ker če bi dobil mogoče 2 oceno mi je brezveze hodit sploh (čeprav itak bi šla bolj zatko da gre sama vsaj enkrat v prav ring  :P).
lp. Rebeka  :)



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #42 : 24 Februar 2012, 19:47:40
Če ima narejen tudi delovni izpit, potem ga lahko prijaviš v razred delovnih, sicer pa še vedno ostane razred odprtih. Če je ta bula izrazita, je fajn imet potrdilo od veterinarja, sicer pa dej sliko, ti bomo lažje pomagali :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 24 Februar 2012, 21:12:32
Hvala! Bi šla pa rajši v delavne, ker si predstavljam da mogoče malo odpustijo če se psu vidi da je res delaven (pač mogoče se na dlaki malo pozna in tako...).  :-[ Sicer pa ga ta bula sploh ne boli, mu lahko brez skrbi tipaš in vse, zato mu pa tudi nič ne ''delamo'' z njo (mislim če se sploh da kake operacije in to...). Bo pa verjetno že jutri slika ja!  :)



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #44 : 24 Februar 2012, 21:34:27
glede na to da je to razstava, na kateri bo večino delavnih psov, je pomojem skoraj vseeno, v kateri razred prijaviš :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 24 Februar 2012, 21:47:14
Citiraj
glede na to da je to razstava, na kateri bo večino delavnih psov, je pomojem skoraj vseeno, v kateri razred prijaviš :)
Saj zato pa bi tudi šla, ker na navadnih so večinoma malo drugačni psi od njega (zame čisto preveč popačeni nekateri), pa še gneče je verjetno več. Pa še glede nege pred razstavo...  :-[ Je dovolj, če ga dan pred razstavo okopam, temeljito počešem, mu nekako umijem zobe (ne vem kako bo to izvedljivo... >:D), očistim ušesa, postrižem kremplje (bova šla verjetno kar k vetu no... ::)) pa ga temeljito počešem? Pa na dan razstave še malo očistim z nekimi vlažnimi robčki pa ga še malo počešem itak!
Aja pa saj sploh ni nujno da se bo razstavljal, samo pač jaz sem taka da se im zdaj takoj mudi vse izvedet.  :-[ :-[  ;D



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #46 : 24 Februar 2012, 22:25:18
to bo to :). Pa malo vadit, da ostane pri miru v pozi in se lepo giba na razstavnem povodcu, ter se pusti pretipat sodniku.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 03 Marec 2012, 18:23:21
Še ena slikca;



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 08 Marec 2012, 18:20:11
Am... No danes dobim Dinotov rodovnik da ga bom prijavila na razstavo; in kar naenkrat opazim, da je pravzaprav resasti, ne kratkodlaki! Čeprav meni se ne zdi, ampak če je dobil oceno prav dobro...  :-[ :-[ :-[ :-[



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 03 April 2012, 20:49:23
evo enega malega ki išče dom:

http://www.podarimo.si/140246-jazbecar

naj mu bo sreča naklonjena:)

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


inner

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 24 April 2012, 15:22:00
Iščem leglo kratkodlakega jazbečarja... na kinološki zvezi slo sem zasledila leglo brak jazbečarja...
mi lahko kdo pomaga? :-[



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #51 : 24 April 2012, 17:26:20
Tole sem našla na spletni strani lovskega foruma:
http://www.forum-lov.org/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=7849&catid=2&Itemid=57

O kvaliteti legla in vzreditelja pa se pozanimajte sami, mogoče pa bo še kdo s foruma znal povedati kaj več.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 25 April 2012, 08:02:16
Gospa, od katere sem kupil svojega jazota pričakuje leglo v maju.
Lahko sporočim če te bo zanimalo!

LP

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


samson

  • *
    • Prispevkov: 100
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 25 April 2012, 08:24:39
Glede legla, za katerega je povezavo dala Zoe, lahko potrdim, da je psička zelo lepo negovana, prijazna, mladički odraščajo v družini, so enakomerno razviti in živahni. Sicer na pasmo se kaj dosti ne spoznam, se pa na legla. Vzrediteljica je povsem v redu :) - vzreditelj v pravem pomenu besede



Keti

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 10 September 2013, 19:15:42
Živijo. Sem čisto nova v pasjih zadevah, pa bi rabila malo pomoči :)
Zanima me nakup kratkodlakega kunčjega jazbečarja.
Pozna kdo vzreditelja?
Hvala za odgovor. :)
Lp



damijan

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 30 April 2018, 21:41:39
Pozdravljeni,

kolikor je videti, je zadnji prispevek izpred petih let. Upam, da bo kdo to prebral, drugače bom pač objavil v kakšni drugi rubriki.
Želimo nabaviti kratkodlako standard jazbečarko.Najraje mešanko, črno-rjavo ,le ,da bi bila mama čistokrvna-rodovnik ni pomemben.
Psička, bi naj bila čim mlajša, živela bo v hiši, kot družinski član,njen delovni nagon ,ji ne bo kraten.

Poizvedovali smo pri rejcih ,vendar trenutno, jazbečarjev ni,tisto kar pa je, so pa ali samčki, ali prestari, ali resasti.............
Nad čistokrvno psičko z rodovnikom ,nismo najbolj navdušeni, vendar bi vzeli tudi takšno.

Kriteriji, se morda zdijo nekoliko nevsakdanji, zato naj pojasnim:
Lani 7. Decembra, smo ostali brez našega štirinožnega družinskega člana. Mešanček, mama čistokrvna jazbečarka, oče, verjetno vaški potepuh. Seveda ,ko je lovec ugotovil, da leglo ne bo rodovniško,h je psičke razdajal, tako smo dobili našo Dino.
Februarja letos, bi dopolnila POLNIH 18 let, vendar, jo je zdravje izdalo le dva meseca pred roj. dnevom.
Ko nas je zapustila, je imela še čisto vse svoje zobe, nikoli ji nismo čistili zobnega kamna, in še zmeraj so bili beli.

Oooo, še bi lahko pripovedoval.........No, skratka, ponovno si želimo v hiši nekaj ostrega...nedolžnih pogledov....trmastih.....neve dnih
Ponovno si želimo psa, ki mu nikoli ne zmanjka trikov......ki je naštudiral zavajanje gospodarja do obisti.......

Zahvaljujem se za kakršnokoli informacijo

DAMIJAN 040 473 027