Srečanja ptičarjev

CowTarina · 6525

CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
: 13 Marec 2007, 10:35:28
Odprla sem novo temo o srečanjih vseh pasem ptičarjev. Vabljeni vsi, ki imate ali obožujete ptičarje.

Pozdravljene vižlice in ostali Cuboljubci!

Prav fletno je gledati vse te fotke in videti, da ste še živi in da veselo migate v pomlad.  :)
Ko boste prihodnjič imeli spet kakšno mini srečanje rjavih pesjanarjev in če ga boste hoteli malce popestriti s kakšno "belo barvo", pa sporočte.

En lep, topel, pomladni pozdravček od Vesne in Leti

Glede na lepe dneve, ki so napovedani, se lahko kadarkoli med tednom zmenimo za kako divjanje. Sporoči kako kaj ste s časom. Vikendi bojo marca in aprila pri nas na žalost večinoma zasedeni.


Ajda

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 13 Marec 2007, 11:21:17
Fino.Vedno sem za kakšne vragolije ustvarjat.Se pa malo bojim, ker samo skačem in grizem in sem bila v mali šoli daleč najbolj poredna >:D. Sploh ne razumem teh pridnih kužonov. Kot da nimajo nič energije :P Skratka, vikendi so najprimernejši, če pa ne gre pa kakšna sreda tudi.

Ajda



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #2 : 13 Marec 2007, 11:41:30
Kje pa vi to načrtujete?  :o

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 13 Marec 2007, 12:01:01
Mi smo se dosedaj večkrat dobivali v Ljubljani, ker nas je bilo največ od tu. Za kakšno vseslovensko srečanje bi se pa lahko tudi kje drugje dogovorili.

Ajda, ti si iz Rogaške Slatine, če se ne motim, tako da upam, da se ti tukaj oglasi tudi kdo iz tvojega konca. Če boš pa kje v bližini Ljubljane pa sporoči tukaj, se bo že kdo našel za družbo. Drugače se pa, upam, vidimo najkasneje na specijalni razstavi ptičarjev v Kidričevem, če bodo uspeli Gajevi lastniki zbobnati vse tvoje brate in sestre skupaj.


pavesna

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 Marec 2007, 12:52:34
Se že veselim!

Mi2 z Leti mava to pomlad resssssssssssssss veliko casa. Tretji član našega krdela si bo pa že moral vzeti čas. Dve punci proti enemu - kaj mu pa revežu preostane  :) .
Let že čaka pred vrati  :-|~

Lp Vesna



Ajda

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 13 Marec 2007, 13:43:03
Ja, iz Rogaške sem. Ravno včeraj sem slišala, da je  baje še ena vižla pri nas. Pa skoraj ne morem verjet.Preverjanje je v teku :)
Kidričevo je potrjeno kar se mene tiče, če pa  kdo nima ideje za lep izlet,mu z veseljem razkažem moje dirkališče na deželi. Mogoče me pa moji vzamejo v soboto v Ljubljano zraven ;D Hm...kam pa naj pokličem?

 :-*Ajda



CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #6 : 13 Marec 2007, 14:49:45
Se že veselim!

Mi2 z Leti mava to pomlad resssssssssssssss veliko casa. Tretji član našega krdela si bo pa že moral vzeti čas. Dve punci proti enemu - kaj mu pa revežu preostane  :) .
Let že čaka pred vrati  :-|~

Lp Vesna

Vesna, to je pa tako kot pri nas, hihi  :D  Ženske smo v premoči. Kaj če bi se kar danes dobili, ko je tak lep sonček zunaj? Mi imamo čas kadarkoli po 16h. Lahko bi se dobili pri nas ali pa kje ob Nemški cesti.

Ajda, škoda, ker mi nimamo časa čez vikende. Bom pa kontaktirala Gajeve lastnike, pa ti sporočim, če bodo imeli oni čas v soboto in ti zvečer povem, da se potem zmenite med sabo.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #7 : 13 Marec 2007, 15:06:06
Kaj če bi se kar danes dobili, ko je tak lep sonček zunaj? Mi imamo čas kadarkoli po 16h. Lahko bi se dobili pri nas ali pa kje ob Nemški cesti.


Temu se pa reče akcija! Jaz bi se vam pridružila, pa žal moram delat. Pa kak drug dan, če bo čas....

Kristinca & Florinca


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #8 : 13 Marec 2007, 16:03:02
Pri nas gre res vse bolj hitro  ;). Potem pa drugič...


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 13 Marec 2007, 18:43:34
Ooouuu :o, še prebrat nisem uspela, ko vi že veselo dirjate zunaj. Saj ne, da
bi midva čepela doma, to sploh ne, bi bil greh ob takem čudovitem vremenu,
ampak za danes sva pa res že prepozna. Drugače se pa z veseljem pridruživa, da
dodava še malo "ptičarske sive". Pa glede na to da bo večina punc tam, je naš
Eros takoj za akcijo ;D. No, kdaj bo naslednje srečanje? ;)


Lp, Nina & Eros  :P


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #10 : 13 Marec 2007, 18:58:18
Danes potem ni bilo skupnega dirkanja  :(, da se ne boste preveč sekirali  :D, tako da se zmenimo za drugič. Ni treba na nas čakat, za pobudo. Kdor ima želje, naj se kar najavi kdaj bi imel čas  ;)


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 13 Marec 2007, 20:00:52
No, potem sem pa jaz zato, da se dobimo (če kdo lahko prej, pa imejte prvo srečanje
že pred tem) enkrat drug teden. Kakšne želje ? ::)


pavesna

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 14 Marec 2007, 12:24:46
Nina ti kr sporoc kdaj pa kje pa pridemo!

Lp, Vesna



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #13 : 05 April 2007, 10:29:32
Vikendi bojo marca in aprila pri nas na žalost večinoma zasedeni.

He he, zdaj vem, zakaj bodo vikendi v marcu in aprilu precej zasedeni. Iz istega razloga kot pri nas.  ;)

Kristinca & Florinca


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 05 April 2007, 14:31:03
Hvala enako ;D
Najprej se bomo učili, potem pa družili, a je prav?
LP, NINA


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Odgovori #15 : 06 April 2007, 00:05:35
he, he, vi res kar pridno študirajte, pa ne samo da boste razturali na preizkušnji  8), ampak da vam bodo vaši lepotci predvsem v veselje in ne v nadlogo  ;). Zaenkrat lahko naše divjake zletamo tudi po končanem tečaju, če bomo dovolj zgodaj končali, pa če se ne bo kak kmet za nami s traktorjem podil  :-[

Drugače pa se lahko dobimo tudi kak dan med tednom. Dnevi so vedno daljši, vreme si bomo pa zrihtali  ;), jaz sem si že pripravila metlo za bojni ples  :D

V nedeljo smo se končno prav na hitro dobili z lepotičko Leti (pavesna), danes pa še z navihanko Tajo (Taja the vizsla), samo fotograf še ni uspel slik obdelat  ::) in še ne vem, če je sploh katera uspela. Če bo kaj iz tega boste pa tako ali tako zasipani s fotkami  :-[


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #16 : 06 April 2007, 10:04:25
O.K. CowTarina, te držim za besedo. Mislim, pa pa kmetje ne bodo tak problem, kot gnojnica, ki jo trosijo po poljih. Na tistem koncu zdaj prav fino "diši". Ne bi rada, da bi moja psička tudi "dišala", ko prideva domov.

Kristinca & Florinca


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 04 Julij 2007, 08:49:39
Ta tema je malček zamrla pa vas pozivam, da se oglasite tisti "ptičarski zanesenci",
ki bi imeli v prihodnjem tednu ali dveh interes za kako ptičarsko norenje.

Lp, Nina & en sivi duhec ;)


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #18 : 04 Julij 2007, 09:46:14
Mi gremo na morje , letos si bomo še celo malo daljši dopust privoščili. Če pa bo kakšno ptičarsko norenje organizirano tam konec avgusta pa z veseljem pridemo. :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #19 : 05 Julij 2007, 18:58:47
Medve s Floro sva za! Predvidevam oziroma upam, da imaš v mislih konec tedna.  ;D

Kristinca & Florinca