Pazite...

ninci · 4931

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 29 September 2005, 17:07:52
kako poimenujete svojega psa ;D ;D

Everybody I know who has a dog usually calls him "Rover" or "Boy." I call mine "Sex."

Now, Sex has been very embarrassing to me.

When I went to the City Hall to renew his dog license, I told the clerk that I would like a license for Sex. He said, "I'd like to have one too." Then I said, "You don't understand. I've had Sex since I was nine years old." He said, "You must have been quite a kid!"

When I got married and went on my honeymoon, I took the dog with me. I told the hotel clerk that I wanted a room for my wife and me, and a special room for Sex. He said, "Every room in the place is for sex." I said, "You don't understand. Sex keeps me awake at night." The clerk said, "Me too." Yummy

One day I entered Sex in a contest, but before the competition began, the dog ran away. Another contestant asked me why I was just looking around. I told him I had planned to have Sex in the contest. He told me that I should have sold tickets. "But you don't understand," I said, "I had hoped to have Sex on T.V." He called me a show-off.

When my wife and I separated, we went to court to fight for custody of the dog. I said, "Your Honor, I had Sex before I was married." The judge said, "Me too." Then I told him that after I was married, Sex left me. He said, "Me too."

Last night Sex ran off again. I spent hours looking around town for him. A cop came over to me and asked, "What are you doing in the alley at 4 o'clock in the morning?" I said, "I'm looking for Sex."

My case comes up Friday.


Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #1 : 29 September 2005, 17:27:53
Hahaha ;D ;D ;D

Los je car!


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2 : 29 September 2005, 18:04:59
HHahhahahahahahahahahhahahahh ahha

OOOOOOOOOO ne morš verjet kaj si folk vse spomne  ;D ;D ;D ;D ;D

Bravo NINA!!!

LP, Črt



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 September 2005, 18:59:02
LoL ! Ta je pa dobra  ;D ;D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 29 September 2005, 19:01:01
a bi kdo lahk tut prevedu k preden jz preberem bo Indi star 2 leti ..  :D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #5 : 29 September 2005, 19:13:51
Hehehehehhe ;D.Na srečo ni težkih besed notri,tako da vse razumem(večinoma ;))

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #6 : 29 September 2005, 19:17:13
hahahahahahahahahahahahahahah aha......kera originalna ;D ;D ;D ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #7 : 29 September 2005, 19:48:28
prosim prevedte mi  ::) ;D k.... jst neznam.....aveste......

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #8 : 29 September 2005, 20:25:38
Jaz tudi bolj malo kapim...pa še zelene besede se mi pojavljajo in imam vsega dovolj!Ninci...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #9 : 29 September 2005, 20:26:56
SEKS
"Vsak, ki ima psa ga imenuje z nekim imenom. Večina psov se imenuje Fifi, obstajajo pa tudi drugačna imena. Jaz sem svojega psa imenoval Seks," je v družbi prijateljev pripovedoval Jure.
"Ko sem želel dobiti dovoljenje za svojega psa, s katerim bi ga lahko peljal čez mejo sem uradniku rekel:
"Lahko moj Seks dobi dovoljenje?"
"Tudi jaz bi želel imeti dovoljenje za seks!" mi je odgovoril uradnik.
"Toda, moj Seks je pes!" sem protestiral.
"Prav malo me briga, kako izgleda vaš seks!" je odgovoril uradnik.
"Toda, ne razumete me! Seks me spremlja že od mojega otroštva, ko sem bil star šest let!"
"Ojoj, kakšno otroštvo ste imeli!" je spet komentiral uradnik.
Jure je prijateljem pripovedoval naprej:
"Na zmenkih sem ponavadi moral odgovoriti na vprašanje o mojem hobbyju in vedno sem pojasnil, da je moj hobby igranje s Seksom v naravi, za kar sem ponavadi dobil košarico in dekle me je zapustilo.
Ko sem se poročil in odpotoval na poročno potovanje, sva z ženo s seboj vzela tudi Seksa. Receptorju sem razložil, da želim sobo za naju z ženo in posebno sobo, kjer bo Seks. Receptor pa mi je razložil, da je v vseh prostorih dovolj kotičkov za seks. Jaz sem mu pojasnil, da me bo Seks budil celo noč, če ne bo zanj posebne sobe. Pa je receptor rekel: "Seks bi tudi mene zbudil, toda to pa res ni nič strašnega. Seks je pa vendar nekaj lepega!"
"Tako sem končno obupal in prodal Seksa. Toda, tudi pri tem ni šlo tako z lahkoto, saj so me mnoge ženske spraševale, koliko zahtevam za seks."

Evo Slovenska različica iz najdi.si malo drugačna je od zgornje, vendar je nauk isti - nikar ne daj svojmu psu ime Seks!  ;D ;D ;D ;D :D :D :D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #10 : 29 September 2005, 20:44:00

Evo Slovenska različica iz najdi.si malo drugačna je od zgornje, vendar je nauk isti - nikar ne daj svojmu psu ime Seks!  ;D ;D ;D ;D :D :D :D

Neyka hvala, evo pa si me rešila enga prevoda ;) ;D Saj pred objavo sem razmišlala prevod da ali ne, pa se mi je zdelo, da slovensko pol tako dobro ne izpade, pa še prav sem imela :P

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #11 : 29 September 2005, 20:56:28
Vsi ki jih poznam so ponaadi klicali svoje pse po imenu Rover ali Boy. Svojega sem klical Sex

No in tako me je Sex spravljal v zadrego

Ko sem odšel na občino, da bi obnovil licenco svojega psa, sem možaku poveda, da hočem licenco za Sex. In odgovoril mi je, da bi tudi on rad eno. Odgovoril sem mu: >Ne razumete. Sex me spremlja že okar sem imel 9 let.< Rekel je:Ste pa morali biti otrok in pol.

Poročil sem se in odšel na poročno potovanje. Pes je šel z mano. Receptorju sem naročil, da bi rad eno soo zase ter ženo in drugo za Sexa. On pa izjavi, da se v vsaki sobi najde prostor za Sex. Branil sem se:>Ne razumete, Sex me bo celo noč budil.< Receptor mi je odgovoril:>Mene tudi, komaj čakam<

Nekega dne sem Sexa prijavil na tekmovanje, ampak preden se je začelo mi je le-ta pobegnil. Drugi tekmovalec me je vprašal, zakaj le postavam na okrog. Povedal sem mu, da sem imel namen tekmovati s Sexom.  Rekel mi je, da naj prodam vstopnice. Spet sem se branil:>Ne razumete, res sem hotel imeti Sexa na TV. Vrgli so me ven.
 
Ko sva z ženo ločila, sem odšel na sodišče za varovanje pasjih pasjih pravic. Rekel sem: Vaša milost, Sexa sem imel, preden sem se poročil. Sodnik je odgovoril: Jaz tudi. Potem sem mu povedal še, da me je Sex zapustil ko sem se poročil. Zdaj je rekel: Mene tudi.

Zadnjič je Sex spet pobegnil. Ure in ure sem ga iskal po mestu. Policaj je pristopil k meni in me vprašal, kaj iščem ob štirih ponoči. Odgovoril sem mu, da iščem Sexa.

Moj primer je na vrsti v petek.


Evo še moj prevod originala.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #12 : 29 September 2005, 21:04:50
Tole je že mal boljše :) Še vedno pa na žalost ne zveni tako dobro kot v izvirniku :)

LP, Črt



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #13 : 29 September 2005, 21:58:32
Ja mata prov oba. Sem pogruntala med prevajanjem haha  ;D ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #14 : 30 September 2005, 14:52:07
Hehe...huda fora ;) ;D...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #15 : 30 September 2005, 19:21:08
Hihi... ;D ;D ;D ;D ;D ;)



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #16 : 01 Oktober 2005, 18:59:36
Hehehehee   ;D ;D ;D


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #17 : 30 November 2005, 14:18:00
hvala za prevod ;D

LoooooooooooooL he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he  ;D ;D ;D ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]