Rdeči "fleki"

missy · 2179

missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
: 26 Marec 2007, 21:11:43
Pred nekaj dnevi sem med česanjem opazila na psičkini koži "rdeče fleke" (kot da bi bili krvavi) na koncu hrbtenice. Veliki so približno 1-2 cm, vmes je nekaj prostora potem pa spet tak flek. Se komu sanja kaj bi lahko to bilo? Opazila sem tudi, da se ji je naredilo veliko prhljaja. So morda ti fleki vzrok za to? Bolh in uši nima (uporabljamo Advantix)... Prosim za pomoč!
Lp


danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #1 : 26 Marec 2007, 22:27:42
 s čim hraniš?
Moj je imel točno take težave po Eukanubi, zamenjala sem hrano,pa je bilo ok.

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #2 : 29 Marec 2007, 15:23:25
Z Nutro... mislim, da ne bi smela biti problem, ker je na njo navajena že od začetka, pa nismo imeli nobenih problemov...
Ja, Eukanube tudi naša ne prenese. Vseeno hvala!


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 29 Marec 2007, 16:57:48
Zdravo Taro ima tudi to ampak po gobčku - sta samo dva potem so pa tej fleki skoraj do tačk :-\. Smo šli k veterinarju in je rekel da je lahko alergija ni pa čisto prepričan (nam je dal neko kremo). Mogoče je na kaj alergična malo razmislite kaj bi ji lahko povzročilo alergijo :)

LP ;)



missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #4 : 01 April 2007, 18:42:14
To bi bilo možno, ker ima zelo problematično kožo in je imela že veliko alergij. Bomo šli k veterinarju.
Hvala ti!