Podvojene registracije

ninci · 28220

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 31 Marec 2007, 09:09:07
Nekateri člani foruma ste se v prejšnjem tednu odločili, da se boste registrirali še enkrat pod kakšnim drugim imenom (prejšnji teden ste bili trije taki :-\). Ne vem sicer v čem je point in ne vem ali mislite, da se tega res ne da ugotoviti ampak se mi zdi osebno od vas izredno nepošteno do ostalih forumašev. Tudi če tistega drugega imena niste imeli namena upoprabljati ali se je zgodil "sam od sebe ::)", še bolj nefer pa je, da vam forumaši pomagajo z odgovori in se trudijo pomagati nekemu "novemu" članu pa se ubistvu za nickom skriva stari član, ki na forumu sodeluje že lep čas.
Vsi taki boste dobili kazen - 10 točk, ne glede na to kako dolgo sodelujete na forumu. Se mi je zdelo, da vam je samo po sebi umevno, da se predstavlja ena oseba pod enim imenom, da vemo kam kdo paše, pa zgleda to nekaterim še ni čisto jasno.
Če bo potrebno bomo pa take tudi tule javno napisali, da bodo vsaj forumaši vedeli komu se splača odgovarjat na kakšno vprašanje in komu ne, da se ne bodo trudili za brez veze.

Lp nina




majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #1 : 31 Marec 2007, 22:06:57
no tak je Digi ki je v resnici 4 ever goran >:(
samo za njega vem ker je moj brat

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #2 : 01 April 2007, 09:10:14
no tak je Digi ki je v resnici 4 ever goran >:(
samo za njega vem ker je moj brat
Sej ni naredu nobenga greha, razen tega, da je hotu bit mal starejši  :o, glede na nick bi sklepal, da ima Trigija za vzornika Digi-Trigi al pa je to sam moje sklepanje  ???

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #3 : 01 April 2007, 21:18:39
Tu mam pa jaz eno vprašanje...

A če se drug član družine prijavi na istem računalniku, se to šteje kot dvojna prijava ali se gleda še kaj?

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 01 April 2007, 21:50:05
Ne dva različna člana iz istega gospodinjstva nista podvojena registracija.
Podvojeno registracijo se vidi poleg IP-ja po času prijave, "nepravilnih" vpisih gesel, kdaj se je "novi" član registriral, kdaj se je stari član odjavil - prijavil, gleda se tudi mail, ...

Ponavadi tisti različni člani iz istega gospodinjstva tudi kaj napišejo, se podpišejo z imenom, če piše "podvojeni" član se to vidi tudi iz načina pisanja, ... težko se skrijete skratka :P

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #5 : 01 April 2007, 21:54:13
Ja jaz se včasih tudi zmotim oziroma se zatipkam pri vnosu gesla - je to tudi kaj narobe - verjetno, da ne, a ne? :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 01 April 2007, 21:56:29
Ja jaz se včasih tudi zmotim oziroma se zatipkam pri vnosu gesla - je to tudi kaj narobe - verjetno, da ne, a ne? :-[

Ne ;D Nič ne komplicirajte in se normalno prijavljajte in odjavljajte ;). Za sum na podvojeno registracijo je potrebnih več od naštetih stvari ne samo to, da se nekdo zmoti pri vnosu gesla ;)




Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #7 : 01 April 2007, 21:57:48
Aha... sem se že ustrašila, da jaz kaj včasih zmučkam! :D :)

Lp
Tina



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #8 : 01 April 2007, 22:24:51
Ne dva različna člana iz istega gospodinjstva nista podvojena registracija.
Podvojeno registracijo se vidi poleg IP-ja po času prijave, "nepravilnih" vpisih gesel, kdaj se je "novi" član registriral, kdaj se je stari član odjavil - prijavil, gleda se tudi mail, ...

Ponavadi tisti različni člani iz istega gospodinjstva tudi kaj napišejo, se podpišejo z imenom, če piše "podvojeni" član se to vidi tudi iz načina pisanja, ... težko se skrijete skratka :P

Lp nina
zdaj ko si to povedala se nebi blo težko skrit  :P

Ja jaz se včasih tudi zmotim oziroma se zatipkam pri vnosu gesla - je to tudi kaj narobe - verjetno, da ne, a ne? :-[

Nastavi brskalnik na avtomatsko prijavo pa bo  ;)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 01 April 2007, 22:26:55
zdaj ko si to povedala se nebi blo težko skrit  :P

To ti misliš :P ;D

Lp nina



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #10 : 01 April 2007, 22:42:38
To ti misliš :P ;D

Lp nina
Obstajajo programčki ki so narejeni nalašč za to da te ne morejo skenslat iz forumov, razen če ima forum zelo stroga pravila glede prijave , kar pa tuki ni slučaj  8)

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #11 : 01 April 2007, 22:51:29
Kaskae - daj raje zadrži te tvoje finte in znanje zase, da ne boš dal kakšnemu nadebudnežu še kakšno "pametno" idejo! ;) :D



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #12 : 01 April 2007, 22:53:45
 :-[ Se javljam, da sem sama naredila isto  :-[ Nekje 1,5 let nazaj sem se registrirala na forum (mogoce se malo dlje nazaj) pod enim nickom, napisala ene 2 posta in potem foruma nisem vec uporabljala. Cez cas sem se hotela ponovno prijaviti pa mi ni nic delalo, po eni uri "mucenja" sem vrgla pusko v koruzo in se registrirala z novim nickom. Je bilo pa to tudi objavljeno  v temi v kateri sem na zacetku sodelovala (novofundlandec) da sem isti clovek, samo pod drugim imenom in nisem nikoli skrivala svoje indentitete.

Se me zato tudi kaznuje?  ??? :'( :'(


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #13 : 01 April 2007, 22:58:12
Kaznovani so bili tokrat trije, so bili o tem obveščeni, če nisi med njimi potem pač ne ;)

Saj je tudi nekaj takih, ki so na novo registrirani, pa so narobe napisali mail, pa račun ni aktiviran, ker ga pač niso mogi aktivirati in se registrirajo še enkrat, ali dvakrat. V tem primeru pač pobrišemo neveljavne poskuse in ostane samo en nick. Kljub temu da so večkrat poskušali z registracijo to še ni podvojena registracija.

Lp nina



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #14 : 02 April 2007, 00:02:36
Lahko se javim, da sem ena izmed temi kaznovanimi, samo neupravičeno. Razloge kdo se je registriral pod mojim računalnikom sem ti že na ZS navedla. Jaz ne rabim dveh registracij, mi je ena dovolj...lp


utrinek

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 02 April 2007, 00:14:31
Nekateri člani foruma ste se v prejšnjem tednu odločili, da se boste registrirali še enkrat pod kakšnim drugim imenom (prejšnji teden ste bili trije taki :-\). Ne vem sicer v čem je point in ne vem ali mislite, da se tega res ne da ugotoviti ampak se mi zdi osebno od vas izredno nepošteno do ostalih forumašev. Tudi če tistega drugega imena niste imeli namena upoprabljati ali se je zgodil "sam od sebe ::)", še bolj nefer pa je, da vam forumaši pomagajo z odgovori in se trudijo pomagati nekemu "novemu" članu pa se ubistvu za nickom skriva stari član, ki na forumu sodeluje že lep čas.
Vsi taki boste dobili kazen - 10 točk, ne glede na to kako dolgo sodelujete na forumu. Se mi je zdelo, da vam je samo po sebi umevno, da se predstavlja ena oseba pod enim imenom, da vemo kam kdo paše, pa zgleda to nekaterim še ni čisto jasno.
Če bo potrebno bomo pa take tudi tule javno napisali, da bodo vsaj forumaši vedeli komu se splača odgovarjat na kakšno vprašanje in komu ne, da se ne bodo trudili za brez veze.

Lp nina




Veš ninci, tole se mi zdi, ko v srednjem veku, ko brez pravega dokaza trapaš in govoriš o registracijah ne forumu. Imaš 100% dokaze, da so se ti člani, ki so se dvakrat ali kolikokrat pač prijavili, res prijavili oni osebno? Nimaš, ker a misliš, da ima vsak človek svoj računalnik in imajo družine z recimo štirimi člani po štiri računalnike, da ti tu gor ne boš videla istega IPja al kaj. To niso copate, da bo družina kupovala za vsakega člana svoj računalnik, vsaj povprečna slovenska družina ne in s tem sledi, da če je potem en član v družini prijavljen tu, se drugi ne smejo, ker jih boš označila kot neke izdajalce in lažnivce, ker je pač bila prijava iz istega računalnika in s tem enak IP. Lahko te je sram, za tak izpad in kaznovanje, ki je lahko čisto po krivem. Nisi pravična in nikjer nisem še tega doživel in videl, pa sem na kar nekaj forumih sodeloval. Kako veš, da se pod enakim IP skriva ista oseba? Je zraven IPja sličica  :P ? En nick je lahko od Jankota, drugi od Metke, tretji od Franceta in vsi so člani ene družine in ker niso miljonarji, ne premorejo vsak svojega računalnika, da bi tebi zadostili in se ne bi videl isti IP. Razmisli mal o svoji angeljski "pravičnosti" ?
Lp Robi



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #16 : 02 April 2007, 07:50:26
Tudi midva s fantom včasih uporabljava isti računalnik, se oba prijavljava na ta forum, pa zaradi tega nisva bila med člani z dvojno registracijo. Tako da se mi zdi, da tu ne gre samo za IP, ampak še kaj drugega.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #17 : 02 April 2007, 07:56:51
Tudi midva s fantom včasih uporabljava isti računalnik, se oba prijavljava na ta forum, pa zaradi tega nisva bila med člani z dvojno registracijo. Tako da se mi zdi, da tu ne gre samo za IP, ampak še kaj drugega.

Tudi midva.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #18 : 02 April 2007, 08:26:22
Jaz menim, da je tole kaznovanje povsem upravičeno, pa še tako zelo hudo ni, saj nikomur ni bilo prepovedano več sodelovanje na forumu, samo 10 točk minusa. Verjamem, da se najde kdo, ki zaradi kakih svojih izjav ni več zaželen, pa se enostavno pojavi pod drugim imenom. Baje se to dogaja tudi po drugih forumih. Ali pa Majin brat Goran npr. hotel je biti starejši, pa se je enostavno še enkrat prijavil. Dragi otrok, tudi jaz sem te spregledala, bodi vesel, da si tako mlad in uživaj življenje.

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #19 : 02 April 2007, 10:05:26
Utrinek prvo mi sploh ni jasno v čem je tvoj problem. Si dobil - 10 točk? Ne torej... Drugo... tvoja prioriteta glede na pisanje sploh niso psi ampak fotografija... imel si probleme kakšne fotke smo izbrali za koledar oz. jih bomo in sodeluješ v temi fotografije narave, vse lepo in prav, oglašaj se na svojem področju drugo prepusti nam.
Kazen je bila izvršena, tebi prav ali ne. Če te najbolj moti to, da je aska dobila - 10 točk ::) jih je tako kot ostala dva. Ima 40 točk, kar je še vedno več kot večina ostalih forumašev, kot sem pa rekla že aski na ZS upam, da ne sodelujete tule samo zaradi točk. Uvedli smo jih, ko so mali 10, 12, 13 letniki začeli nabijati brezvezna sporočila, da bi prej imeli večje št. sporočil in zvezdic, sigurno jih nismo uvedli za 20-30 letnike in več, ker mislim da je večina dovolj zrelih, da pišejo ker želijo s pisanjem nekaj doseč ne pa pridobiti ustreznega naziva in veliko št. točk ;)
Tule sodeluje veliko forumašev, ki si že sami po sebi zaslužijo vse zvezdice in najvišje število točk... ampak mislim, da noben od njih ne sodeluje zaradi tega, ker potem bi že zdavnaj odnehali s pisanjem.

Debata o podvojenih registracijah je s tem zaključena. Moja odločitev je dokončna ne glede na to, kako zelo gre nekaterim to v nos in so prizadeti. Mislim, da boste vsi sposobni upoštevat tistih 10 kratkih pravil obnašanja in pisanja, ki veljajo za ta forum.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #20 : 02 April 2007, 10:27:41
No pa poglejmo še zadnji primer...

Uporabnik registriran pod xxxy imenom, napiše 1 sporočilo in da prošnjo za izbris, ki jo odobrimo. Mu pač zgleda ni do sodelovanja na tem forumu... Čez 2 dni se registrira pod drugim imenom recimo xxxyz in odda 6 sporočil. Da prošnjo za izbris, ki je ne potrdimo ker gre za sum... da gre za istega uporabnika kot prej, tako počakamo na naslednjo reakcijo.
Takoj naslednji dan se registrira z novim imenom, računa ne potrdi, torej ne more pisati na forum, včeraj popoldan pa registrira še en račun, tokrat ga potrdi....

Torej ena in ista oseba, ki mimogrede nima 10 let ::), je registrirana pod 4-imi imeni, preko istega IP-ja v roku 6-ih dni... ne mi rečt da gre za druge družinske člane ::) Ker da bi bili vsi 4-je člani familije tako navdušenih nad forumom, da bi se registrirali kar en za drugim in imeli potem z logiranjem še 100 drugih problemov....  ::) pa prosili za izbris, pa ...



Lp nina




Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #21 : 02 April 2007, 10:36:45
Nina - takim pač daš prepoved za registriranje na forum, pa magar za določen čas, če bi se v tem času oseba pač malo zresnila in po določenem času, če bi imela ta oseba še vedno iste "prebliske", mu pač prepoveš registracjo na forum za vedno in čao amore! ;)

Jaz se na tvojem mestu res nebi sekirala zaradi takih. Saj taka oseba forumu in ostalim članom itak nemore koristiti - prej škoditi oziroma bolje rečeno tratiti čas... ::)

Lp
Tina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 02 April 2007, 10:45:15
Nina - takim pač daš prepoved za registriranje na forum, pa magar za določen čas, če bi se v tem času oseba pač malo zresnila in po določenem času, če bi imela ta oseba še vedno iste "prebliske", mu pač prepoveš registracjo na forum za vedno in čao amore! ;)

Jaz se na tvojem mestu res nebi sekirala zaradi takih. Saj taka oseba forumu in ostalim članom itak nemore koristiti - prej škoditi oziroma bolje rečeno tratiti čas... ::)

Lp
Tina

Saj o tem govorim ;) Hotela sem vam samo prikazat kako zadeva izgleda.  ;) Lahko pustimo tudi take in članov sploh ne čekiramo samo potem boste/bomo brali enega človeka pod 10-imi nicki, ki bo repliciral sam sebi v temah in se pogovarjal sam s sabo, pomožnosti se bo kregal sam s sabo :D... in ne bomo vedeli kam kdo paše.

Lp nina







Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #23 : 02 April 2007, 10:48:24
Saj o tem govorim ;) Hotela sem vam samo prikazat kako zadeva izgleda.  ;) Lahko pustimo tudi take in članov sploh ne čekiramo samo potem boste/bomo brali enega človeka pod 10-imi nicki, ki bo repliciral sam sebi v temah in se pogovarjal sam s sabo, pomožnosti se bo kregal sam s sabo :D... in ne bomo vedeli kam kdo paše.

Lp nina

Samo s tako osebo bi bilo pa najbrž že nekaj resno narobe... :D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #24 : 02 April 2007, 10:50:28
ninci ne razumi narobe, iz registracije od tega, ki se je hotel prijavitil preko mojega računalnika, ni bilo nobenega članka na tem forumu. Prosila sem te, da izbrišeš tisto registracijo in to si tudi naredila. Točk res imam dovolj in ne gre se mi za točke in nisem zaradi točk na tem forumu ;D. Na tem forumu sem zato, ker mi je všeč in da izvem kaj več o psih in o vsem kar me zanima in da si izmenjamo mnenja, pa da se družimo :). Tako in tako se moram lotiti spet k delu in izpolniti to kar sem obljubila in napisati vse članke :) Nisem na forumu zaradi teh točk. Ja, ko jih nekaj že imela, mi je bila želja, da jih imam toliko, da pri hrani dobim več popusta, sej včasih je bilo to 30 točk. Sedaj jih je 10 dovolj. Podvojenih prijav ne rabim, pisala sem in še bom samo pod tem nickom.

Saj o tem govorim ;) Hotela sem vam samo prikazat kako zadeva izgleda.  ;) Lahko pustimo tudi take in članov sploh ne čekiramo samo potem boste/bomo brali enega človeka pod 10-imi nicki, ki bo repliciral sam sebi v temah in se pogovarjal sam s sabo, pomožnosti se bo kregal sam s sabo :D... in ne bomo vedeli kam kdo paše.
Lp nina
Se popolnoma strinjasm s tem. To se dogaja na marsikaterih forumih, ko je ena in ista oseba z različnimi nicki na istem forumu. Ne odobravam tega in prav ,da to preprečuješ.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 02 April 2007, 11:02:32
ninci ne razumi narobe, iz registracije od tega, ki se je hotel prijavitil preko mojega računalnika, ni bilo nobenega članka na tem forumu. Prosila sem te, da izbrišeš tisto registracijo in to si tudi naredila. Točk res imam dovolj in ne gre se mi za točke in nisem zaradi točk na tem forumu ;D. Na tem forumu sem zato, ker mi je všeč in da izvem kaj več o psih in o vsem kar me zanima in da si izmenjamo mnenja, pa da se družimo :). Tako in tako se moram lotiti spet k delu in izpolniti to kar sem obljubila in napisati vse članke :) Nisem na forumu zaradi teh točk. Ja, ko jih nekaj že imela, mi je bila želja, da jih imam toliko, da pri hrani dobim več popusta, sej včasih je bilo to 30 točk. Sedaj jih je 10 dovolj. Podvojenih prijav ne rabim, pisala sem in še bom samo pod tem nickom.
Se popolnoma strinjasm s tem. To se dogaja na marsikaterih forumih, ko je ena in ista oseba z različnimi nicki na istem forumu. Ne odobravam tega in prav ,da to preprečuješ.

Res je, ko sem te vprašala čemu še en nick si me prosila za izbris novega nicka in navedla razloge, kako je prišlo do registracije in res ni bilo oddanih nobenih prispevkov pod tem imenom - ŠE. Tvoje razloge sva pa itak obdelali že po ZS.
In tudi ko si se prijavila na rač. kakšnega drugega forumaša ti nisem nič rekla, ker si pač se... ta sama registracija pa je bila pač čudna, ne glede na to kako se je zgodila.

Lp nina



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #26 : 02 April 2007, 11:12:19
Res je, ko sem te vprašala čemu še en nick si me prosila za izbris novega nicka in navedla razloge, kako je prišlo do registracije in res ni bilo oddanih nobenih prispevkov pod tem imenom - ŠE. Tvoje razloge sva pa itak obdelali že po ZS.
In tudi ko si se prijavila na rač. kakšnega drugega forumaša ti nisem nič rekla, ker si pač se... ta sama registracija pa je bila pač čudna, ne glede na to kako se je zgodila.

Lp nina
Ja vse sva se zmenile preko ZS. Bilo je tako kot sem ti napisala. Sej sedaj je kakor je in nima veze. Kriva sem sama, ker ljudem preveč zaupam in  ko so mi štimali  moj računalnik, nisem mislila, da kaj takega naredijo. Ja šola za naprej ;D

Lp


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #27 : 02 April 2007, 12:00:55
Uvedli smo jih, ko so mali 10, 12, 13 letniki začeli nabijati brezvezna sporočila, da bi prej imeli večje št. sporočil in zvezdic, sigurno jih nismo uvedli za 20-30 letnike in več, ker mislim da je večina dovolj zrelih, da pišejo ker želijo s pisanjem nekaj doseč ne pa pridobiti ustreznega naziva in veliko št. točk ;)

Nina, to se še dogaja,... Kakšni kaj več kot Kako lepo ali Se strinjam ali pa Groza in 10 smeškov spredaj in 10 zadaj, ne spravijo od sebe, kar je zelo moteče.

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #28 : 02 April 2007, 12:05:42
Nina, to se še dogaja,... Kakšni kaj več kot Kako lepo ali Se strinjam ali pa Groza in 10 smeškov spredaj in 10 zadaj, ne spravijo od sebe, kar je zelo moteče.

Ja ampak za to niso nagrajeni, število sporočil se ne upošteva za doseganje "nazivov" in ne prispeva k številu zvezdic. Pred tem je bilo to še veliko bolj moteče. Neko vrsto tolerance moramo pač pokaza tudi do mlajših, če nikjer ne bodo imeli možnosti pisati niti ooo kako je lep in super in... jim bo postal kinološki svet totalno nezanimiv, tako pa mogoče celo kaj preberejo in se kaj pametnega naučijo, da pa pripomnejo samo super in groza... pa je logično, ker nekega bogatega kinološkega znanja pri teh letih še nimajo.
Na mladih svet stoji ;) tako da mogoče lahko starejši skupaj ustvarimo boljše lastnike psov za prihodnost. Počasi se daleč pride.

Lp nina



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #29 : 02 April 2007, 13:57:07
Oj!
Tudi jaz nisem na tem forumu zaradi točk, ampak zaradi tega, da se bom kaj več naučila o psih, in ker obožujem pse :-* !!! Dvojne registracije se mi pa zdijo čisto brez veze!
Lp,Tjaša