novi član!!!

majcek · 13191

Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #30 : 13 April 2007, 17:11:54
Lepo da ste se odločili razumno! Za kužke boš imela še celo življenje čas, zato naj se ti ne mudi. Ta čas pa se posveti svojmu malemu štirinožcu, ki ravno tako rabi družbo, sprehode itd.



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #31 : 13 April 2007, 18:43:54
Majcek iz kje pa si ti?

Pomoje res najboljse da izkoristis kaksno pesjanarsko srecanje, vsaj nazadne so njufki glede stevila prevladovali  ;) Lahko zdruzis prijetno z koristnim..doma si privoscite en izlet, pripeljes s sabo svojega kuzeka, da se malo naigra z drugimi, ti se nacohas pesjanckov..malo poklepetate, se martinckate na soncku... poskusi, mogoce ti pa le uspe  :)

Ce se bos pa kdaj smukala kaj po Zasavju pa vabljena, nas se nikoli ne brani kaksnega para rok, ki je pripravljen na cohanje...samo lepe obleke pustite doma   ;) :P

oči nebi odšel na pesjanarski piknik to hočem povedati.
jaz živim v novih jaršah pa bi mi bilo lažje da pridete v jarše in da jaz rečem da grem ven pa pridm do vas...

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #32 : 13 April 2007, 18:58:07
Hehe,upam samo da nimaš preveč detektivskh staršev.Moji so poleti hitro ugotovili,da sprehajanje Rona ob 9h zvečer ni povezano z njegovim lulanjem ::).

Pa pohvalno,da ste se tako odločili...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #33 : 17 April 2007, 15:47:12
brez skrbi niso detektivski :D
se veliko rolam s prijateljico in imam izgovor.

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #34 : 18 April 2007, 14:39:11
Zakaj ti pa starši ne bi pustili k ljubiteljem psov?! To pa res ni nič takega...  ???  ::)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #35 : 18 April 2007, 15:14:51
majcek- tudi mene veseli, da ste se odločili pošakati...jaz sem za mojo psičko doma težila eno leto in to čisto vsak dan. Sem prepričana, da ko boš dovolj stara in zrela za še enega kužka(mislim, da je dva-pa če je majhen ali velik, težko obvladati) bodo to starši uvideli, ter ti ga bodo pustili imeti,pa ni jujno, da boš morala čakati do 18-tega leta  ;) 

Me pa zanima, zakaj te oči nebi hotel peljati na pesjanarsko srečanje ion spoznati te velikane, če ga boste v bodoče imeli?  :-\  tudi moja mami ni poznala borderjev, pa smo se odpeljali na agility tekmo, da je še mami dobila predstavo kakšna pasma je to  ;) ;)

LP
Kaja


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #36 : 21 April 2007, 15:12:28
na pesjanarsko srečanje mi ne pustijo ker pravijo da je preveč ljudi tam  :-\ :(
tako da bi se pa srečal v ljubljani bi mi pa oči rekel: maja kako pa veš da so to res ljudje, ki so ti rekli da so, kaj če te bodo ukradli??  ::)

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #37 : 21 April 2007, 18:35:55
aja... :-\ potem mi je pa žal...imaš pa res skrbne starše  ::) konec koncev imaš šele 10 let...no upam da si bodo vseeno starši premislili  ;) čene pa : upanje ostane!  8)


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #38 : 22 April 2007, 10:37:23
res je...

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #39 : 29 April 2007, 20:40:54
Me veseli da ste se odločili tako!Ne da ti ne bi privoščila,nasprotno,ampak mislim da si za 2 psa še premlada,in kot si že povedala Maks je del tebe in predvidevam da nočeš da se to spremeni. :) No,zdaj imaš veeeelikoooo časa(7 let)da še poizvedeš o Njufkotih in si ga potem(ko boš na svojem) "privoščiš"! :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #40 : 30 April 2007, 08:57:18
Se lahko še jaz oglasim?  :)

Jaz sicer nimam rodovniškega novofundlandca .. mi ni žal da ga imam, ampak mi je žal, da nisem počakala in nato kupila rodovniškega. Imava (jaz in Indi) veliko srečo, da ni bolan, nima težav z zdravjem, kolki (zaenkrat) in upam, da bo tako tudi ostalo. Sama sem v nakup psa skočila na vrat na nos .. hitro .. vendar ne morem reči, da nepremišljeno. Nekaj sem vedela o pasmi, o njihovi trmi, zato sem bila na to pripravljena. Na žalost so mi vzgojo na začetku zagodli razni drugi dejavniki .. Indi je postal strahopeten .. obnašal se je tako kot čivava, ko je bil pred kakšnim večjim psom .vendar ga je vedno rešila njegova pojava. Ko je bil star manj kot pol leta ga je grozno prestrašil balon (na ogenj) in od takrat ima strašne probleme. Preživel je tudi napad psa, zato jih od takrat ne mara.

Prav tako smo zaradi njegove trme imeli par problemov glede odpoklica ter ostalih stvari. Hvala bogu se je zdaj "zresnil", zresnila sem se jaz .. zato je sedaj odpoklic že skoraj 100%. Vendar mi je zelo žal, da smo tako pozno začeli RESNO z vzgojo. Psov ... pa na žalost še zdaj ne mara - oz. mara samo manjše (vseh spolov) in večje (samo samice).

Stara sem skoraj 15 .. pa Indija komaj zadržim, zato ne vem kako bi ti (Majcek) zadržala takega teleta  :P Sicer pa dobro, da si se zdaj odločila, da boš počakala, si nabrala še več znanja o njufijih, ter si ga kasneje tudi kupila.

Ampak bodi pripravljena .. na goro dlak, hektolitre ( :P ) sline, veliko trme, neposlušnosti, ko si bo to zaželel.

Pazi se, ker, če ga ne boš že na začetku naučila, da si ti gospodar ... boš postala služabnik svojemu psu - tega ti pa ne želim, ni dobro  ;D