brezplačna telefonija na računalniku

alja12345 · 2221

alja12345

  • *
    • Prispevkov: 49
    • Točke: 0
: 08 Junij 2007, 13:23:22
to je program na katerem imate posebno brezplačno številko.Povejte jo svojim prijateljem in vas bodo iz svojega stacionarnega ali mobilnega telefona poklicali na računalnik.seveda ba boste lahko odgovarjali potrebujete mikrofon.lahko pa kličete tudi vi vaše prijatelje iz računalnika na računalnik.to je res super program in vse je brezplačno!tukaj pa je link: https://www.detelfone.eu/inlife/user/registration.php?lang=si tukaj se registrirate potem pa si nalozite program in izberete svojo številko. veliko sreče kin užitka moja številka pa je če koga slučajno zanima:059215841
lp,alja

na temo lahko dajete pohvale zanimivosti vprašanja skratka vse o tem BREZPLAČNEM telefonu na računalniku! :-X :-X :) :)SUPER KAJ NE?

 ;D ;D
LP, ;D ;D

alja


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #1 : 08 Junij 2007, 14:06:27
Takih in podobnih (tudi precej boljših) programov za medračunalniško klicanje je malo morje. Jaz osebno čakam na program pri katerem bo brezplačno klicanje iz računalnika na mobilni ali stacionarni telefon (mogoče pa celo dočakam).
lp
T.

8)


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 08 Junij 2007, 14:35:39
Saj pri temu lahko kličeš na stacionarni telefon, mobi, če ga nisem z enim drugim zamešal ::).



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #3 : 08 Junij 2007, 14:49:25
Lahko, samo ne zastonj ;). Brezplačni so samo pogovori iz računalnika na računalnik, za to pa obstaja že: Yahoo, Msn, Skype,... Če pogledaš FAQ in prebereš, ti je jasno. Sploh pa so tako pametni, da se moraš za dostop do cenika registrirat. Torej če tudi cenika ne dajo v javnost nekaj ni ok, vsaj po mojem mnenju ;)
Kopiram iz FAQ:
3. Koliko bodo plačali moji prijatelji, ko bodo klicali na mojo Detlovo številko?
Cena njihovega vhodnega klica je odvisna od omrežja, iz katerega prihaja: če te kliče prijatelj iz DetelFona je klic brezplačen. Če pa te prijatelj kliče iz svoje stacionarne ali mobilne številke, pa plača klic po ceniku svojega operaterja. Ti ceniki so različni, zato naj se o ceni svojega klica prijatelj pozanima pri svojem operaterju.
33. Kako kličem stacionarne ali mobilne telefonske številke?
Zelo preprosto! Napolniš svoj račun in kličeš telefonsko številko tako kot iz drugih telefonskih aparatov. Priporočeno je, da se najprej vpiše koda države (za slovenijo 00386) in nato klicna številka s področno kodo, brez prve ničle. Če želite na primer poklicati nekoga na stacionarni telefon v Ljubljani (področna koda 01) s številko 123 45 67, v DetelFonu odtipkajte 0038611234567 in pritisnete klicno tipko (zelena slušalka). Če imate pa na svojem DetelFonu že uporabljate slovensko telefonsko številko, lahko enostavno odtipkate 011234567 in pritisnete klicno tipko. Pri klicu na mobilni telefon velja enako. Pri klicu na številko 041 123 456 tako odtipkate 0038641123456. Če na svojem DetelFonu uporabljate slovensko telefonsko številko, pa lahko odtipkate le 041123456 in pritisnete klicno tipko (zelena slušalka).
Torej je treba napolniti račun, da kličeš izven njihovega omrežja, kar mobitel in/ali stacionarni definitivno je.
lp
T.

8)


alja12345

  • *
    • Prispevkov: 49
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 09 Junij 2007, 11:44:01
ja sj je kul lahko te pa tud kdo iz mobitela sm pokliče
 :) :)a ma kdo številko ze svojo? ;D ;Da ve še kdo takšne programe?

alja