Naziv VICE evropski prvak

hera · 3366

hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
: 29 Junij 2007, 10:04:40
Po Evropski razstavi v Zagrebu se je pojavilo kar nekaj razstavljalcev, katerih psi so dosegli naziv
VICE  evropski prvak ;D
Jaz nevednica,seveda za ta izraz še nisem slišala :D,zato sem šla iskati podrobnosti,da vidim,če imam doma tudi jaz psa s takšnim nazivom,pa zanj ne vem ;)
Vljudno so me pristojni organi obvestili,da takšna titula/naziv  ne obstoja,in je takšno pisanje zavajanje/laganje ljudem :(
Torej je ta naziv popolnoma izmišljen ,gre le za to,da se lepše sliši kot pa titula rezervni CACIB. ::)

unique&magnificent


WolfSLO

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 29 Junij 2007, 15:18:26
Saj gre povsod za olepševanje resnice   :P   Kot v vicu o ruskem in ameriškem predsedniku: prvi- drugi / predzadnji - zadnji  >:D

Kjer je red, svobode ni!


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #2 : 29 Junij 2007, 16:47:42

Torej je ta naziv popolnoma izmišljen ,gre le za to,da se lepše sliši kot pa titula rezervni CACIB. ::)

Men pa ni jasno zakaj se sploh podeljuje rezervni CACIB ali CAC saj ga v bistvu nimaš za kaj rabit  ???

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #3 : 29 Junij 2007, 16:54:20
rCACIB se lahko šteje kot CACIB za mednarodni šampionat, če je pes, ki je na rasztavi dobil CACIB, že mednarodni šampion. Enako je z r.CACom  ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #4 : 29 Junij 2007, 16:59:22
Torej če pes ni šampion ti ne pomaga prav dosti  ???
Ali lahko tako dosežen CAC/CACIB uveljavljaš tudi kasneje, ko pes doseže določen naziv  ???

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #5 : 29 Junij 2007, 17:22:37
V bistvu res, ja.

Ta drugega vprašanja pa ne razumem  :-[ :-[

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #6 : 29 Junij 2007, 18:36:29
kaskae, kolikor je meni znano lahko uveljaviš rCAC ali rCACIB, samo če je pes, ki te je premagal na dan razstave že prvak. Če postane kasneje pa ne.

Drugač je pa moj pes eden od VICE-tov. Prec, ko sem prišla iz ringa je vzrediteljica hitela čestitat za vice prvaka, pa sm najprej mislila, da je res uraden naziv. Ampak ni, pomeni navadno 2. mesto. Ubistvu lahko pomeni veliko, če je to 2. mesto v konkurenci 50. ;) Se pa fensi sliši.

Los je car!