V postojnski bolnišnici za živali bodo zdravili tudi raka

MIŠA · 9231

MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Res zanimiva novica :)


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


sparks

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 1
Super :o!Končno, že težko pričakovano...



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Koncno ena superkvalitetna bolnisnica v blizini :o

battito animale


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
O tole je pa super!  :o :o :)



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Lepo, ampak za naše ne pride v poštev. Za nas, ki imamo denarnice pretežno shirane, bo pes z rakom, ki mu kirurško in mogoče še s nekaj rundami kemoterapije ne prideš do živega, še vedno obsojen na smrt. Seveda pa je fino, da tistim, ki si to lahko privoščijo ne bo treba več hoditi tako daleč kot doslej.


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Super, pa še tako blizu je, da ne bo treba lih za vsako ficko v LJ. Ali kdo pozna veterinarje? Imate že izkušnje z njimi?

no, saj zdravijo najbrž še kaj drugega in ne le raka ;)

lp


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
ja, seveda.
prof. Butinar je bil dolga leta prof. kirurgije na VF (KKMZ), definitivno vodilni za kirurgijo mehkih tkiv pri nas ... Frantar (ortopedija) in Pipan (interna, anestezija) sta tudi delala na KKMZ, Ana Rejec (anastezija, pa mislim, da tudi nekaj stomatologije), Urska je pa hodila po evropskih klinikah. Sicer imajo pa vsi precej izkusenj v tujini.
Klinika ni misljena kot zgolj in samo klinika za pacinete z rakom, ampak bo del programa sigurno tudi zdravljenje "obicajnih" zadev, preventiva, ortopedija (imajo bazen za fizioterapijo), ... Ne vem pa, kaksne bodo cene storitev ...

Pac, precej sodobna klinika. Meni je edino zal, da ni v Lj.  ;D
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9

Pac, precej sodobna klinika. Meni je edino zal, da ni v Lj.  ;D
m.
He he he, pa kaj Ljubljančani ali ste fouš  :D ... pa saj mora biti tudi decentralizacija. Se boste pa vi zdaj zapeljali par kilometrčkov ven iz centra, če bo treba ;)
Jaz sem pa prav vesela, da imam  le 8 km, da ne vozim za vsako malenkost v LJ, .... grem čez kakšno urco počekirat, ali je že odprta ;)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Ce sem prav razumela v clanku, zanalasc ni v Ljubljani, ker je hotel, da bi tudi sirsa Primorska regija imela kvalitetno kliniko in najboljso ponudbo za gradnjo je dobil v Postojni.

Jaz sem tudi vesela, da ni v Ljubljani ;D sicer pa kaj, od Lj do Postojne je slabih 20 minut po avtocesti... manj kot iz enega konca Lj do drugega ;)

battito animale


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
ja, klinika nalasc ni v Lj. in se strinjam, da je fajn, da je ena taka klinika na primorskem. Kar se pa mene tice, bi mi bilo pa se vedno ljubse, ce bi bila v Lj. Pac, bolj bi bilo komot ...

Aja, klinika se sicer za javnost odpre nekje v 10ih dneh.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Madonca ma je nobel ta bolnica. Sem šla včeraj malo pofirbcat ali imajo tudi trgovinico, ampak ne izgleda.

Vse je bilo odprto, nikjer nobenega in sem stala in klicala za pultom ko lipov bog...in nič (izgleda, da je za javnost že odprta ;) ). No, tako da sem vzela prospekt se obrnila in odšla. Nikjer tudi ni bilo obvestila, kdaj bodo odprli oz. začeli delati  ???

Upam le, da cene storitev običajnih pregledov, cepljenj, odvzema krvi......ne bodo nasoljene.


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
ooo super, res čudovita novica! Pa še tako blizu...
No ampak jst vseeno upam, da bo čimmanj takih ki bodo/bomo potrebovali njihove usluge!  ;)



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
A mogoče kdo izmed vas priskrbi naslov in telefonsko te bolnišnice, ker ima kolegica problem z svojo bernko, pa je rekla, da bi šla tja operirat rakavo bulo.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


Gaya

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 1
Evo kontakte:

Bolnica za živali Postojna
Cesta v Staro vas 14
6230 Postojna

Recepcija:
05 - 721 2255

Faks:
05 - 721 2266

Elektronska pošta:
[email protected]

Spletna stran:
http://www.ahp.si



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Pohvalno, da imamo nekaj takega tudi v slo. Sicer je pa vseeno v katerem koncu je, slovenija je tako majhna.. Upam pa, da bo cim manj lastnikov potrebovalo njihove usluge..  :-*


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #17 : 20 November 2007, 15:31:15
kako pa opaziš raka?po dlaki?

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #18 : 20 November 2007, 15:47:30
Odvisno za kaksno vrsto raka gre. :-\

Te kaj konkretno zanima?


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #19 : 20 November 2007, 16:23:24
Ja...mislim da ima moj pes(Balu) raka.
ampak nisem sigurna.To pravim ker sem zagledala da mu pri oki dlaka dol gre..zdaj ali se je kje "udaril" ali ma raka ali nevem.Čim prej bom se tudi javila pri vetu.
Upam da ne bo šlo za raka

LP Urša

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


mašika

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 28 April 2011, 18:38:45
No pa da malo obudimo temo. Imate kakšne izkušnje z veterinarji tam?



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 28 April 2011, 19:25:17
Naše mačke so bile tam sterilizirane oz. kastrirane, muc pa ko je imel vnet mehur. Res super urejeno, po sterilizaciji nam je veterinar (prof. Butinar) prišel povedat kako ju negovat in vse, povedal da je šlo brez zapletov...v naši veterini ne doživiš česa takega (čeprav je to običajno). Dobili smo ju popolnoma zbujena, na naši so vsi še spali in bili potem grozno omotični...ti pa so bili veliko manj. Res je vse zelo urejeno... Ko je imel muc vnet mehur pa ga je zdravil Igor Firm. Tudi so ga najprej stehtali, vse povprašali...mu iztisnili mehur...na naši bi rekli pustite ga, se bo že zlizal. Nočem nekih primerjav vendar je razlika občutna. Ker je to tako blizu hodimo za vse tja.



mašika

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 29 April 2011, 15:08:13
Kako dolgo pa je prof.Butinar potreboval, da je postavil diagnozo?



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #23 : 29 April 2011, 16:02:24
Jaz imam izkušnjo z Ano Rejec in lahko samo rečem super (tako odnos kot strokovnost in vse)!  :)