Kinološko društvo v Tržiču ali bližnji okolici?

Babi · 8344

Babi

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 3
  • sožitje
Prebrala sem prejšnje debate in vidim, da je nekdo dal gor link do Kinološkega društva Storžič, Tržič (konec lanskega leta). Veselo sem šla pogledat, tam pa razočarano "obstala" na prvi strani z zgodovino društva, nič drugega po toliko mesecih še ni narejeno, še vedno piše, da je stran v izdelavi ??? Mogoče kdo kaj ve, a so odnehali z delom ali samo z ustvarjanjem domače strani? Po novem živim v okolici Tržiča, nameravam nabaviti mladega psa, pa bi rada že prej vedela, kje je društvo, na katerega se lahko obrnem za malo šolo?
Pogledala sem tudi na portal tržiške občine, kjer naj bi imeli seznam društev - nič.
Pogledala na strani Kinološke zveze Slovenije - nič.
Pogledala na Google: nič.

Bolj ko sem spoznaval ljudi, rajši sem imel svojega psa (L. Byron)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 03 Julij 2007, 19:46:58
Kakor vem še vedno delujejo ;)

Lp nina



Babi

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 3
  • sožitje
Odgovori #2 : 03 Julij 2007, 19:49:52
Krasno, a mogoče veš, kje so tako dobro skriti, da jih ni mogoče nikjer najti? ;D
Imaš morda kakšen naslov, ime, kontaktni mail, telefon... ?

Bolj ko sem spoznaval ljudi, rajši sem imel svojega psa (L. Byron)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 04 Julij 2007, 10:08:45
Kaj več kot toliko ti ne znam povedat. Društvo deluje pod okriljem KZS-ja tako da če se nihče ne javi v tej temi z kakšnimi uporabnimi podatki, jih pokliči da ti dajo kakšno dodatno informacijo.
V tvoji bližini so potem še KD Naklo, KD Lesce - Bled in KVRP Kranj.

Lp nina



Babi

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 3
  • sožitje
Odgovori #4 : 04 Julij 2007, 11:15:35
Hvala, Nina, bom upoštevala tvoj nasvet, saj so kot kaže v globoki ilegali (tudi v telefonskem imeniku jih ni :(). Ja, za Naklo pa vem, ampak sem mislila, da je tudi v tržiški občini kaj dejavnosti na tem področju.

Bolj ko sem spoznaval ljudi, rajši sem imel svojega psa (L. Byron)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #5 : 04 Julij 2007, 13:28:21
Ojla

Kar sem trenutno uspel izbrskati je tale naslov:
KD Tržič - Lidija F. Eržen, Pot na Bistriško pl. 42, 4290 Tržič

Na temu naslovu sem našel številko od Borisa Eržena, ki če me spomin ne vara je eden glavnih v KD Tržič
(041) 733 398

Poizkusi, mogoče pa se ne motim ;)

lp, Črt



Babi

  • *
    • Prispevkov: 128
    • Točke: 3
  • sožitje
Odgovori #6 : 04 Julij 2007, 17:48:10
Hvala Črt, bom poskusila. Čestitam, da ti je tole uspelo najti, jaz sem res mislila, da so temeljito počistili vse sledi za seboj ...  :P

Bolj ko sem spoznaval ljudi, rajši sem imel svojega psa (L. Byron)


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 18 Julij 2008, 15:46:25
Zelo mi je žal,da na to temo nisem uspela odgovoriti prej.Čeprav je pozno pa v info.za vse ki se še in se bodo zanimali za delovanje K.D.Storžič v Tržiču.Ker smo se spopadali z velikimi težavami pri iskanju poligona v Tržiški občini, žal nismo uspeli objavljati tekočih informacij o delovanju društva razen na področju šolanja psov.Trenutno delujemo v campu v Podljubelju.Vodi se tečaj male šole , tečaj osnov poslušnosti in kot stalnica potekajo treningi za reševalne pse.Za raznorazna vprašanja v zvezi z delovanjem društva lahko naslovite pošto na K.D. Storžič Bistrica 2 4290 Tržič
na mail    [email protected]
telefon:  041-286-288 Breda  ali 04-5963-745 Darko ali Breda
na vsa vprašanja vam bomo poskusili odgovoriti ali vas napotiti na pravi naslov. Lep pozdrav



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 21 Avgust 2008, 19:39:30
Kinološko društvo Storžič objavlja,da bo potekal vpis v tečaje male šole in osnov poslušnosti 1.in2. septembra ob sedemnajsti uri v Avtokampu v Podljubelju.
Psi z vodniki bodo razporejeni v skupine, glede na starost psa.
Vse dodatne informacije lahko dobite na dan vpisa na kraju vpisa ali na telefonski št.041-657.159 Darko.
Vljudno vabljeni KD Storžič
Tržič



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 16 Februar 2009, 15:50:32
Kinološko društvo Storžič v Tržiču, bo imel vpis v malo šolo in osnove poslušnosti 2. in 3. marca od 16 ure v campu v Podljubelju.
Ob vpisu bodo podane vse željene informacije,prav tako pa se boste dogovorili kdaj bodo tečaji potekali.
Ob vpisu boste lahko poravnali tudi članarinao za letošnje leto.
Psi bodo v malo šolo in osnovni tečaj razporejeni glede na starost,oziroma po dogovoru z inštruktorjema.
Tečaj male šole bo vodil Miran Tišler- Vozk, osnovni tečaj poslušnosti pa Darko Turk.
Vabljeni v čim večjem številu.
Na vpis pa so vabljeni tudi vaši štirinožni prijatelji.



firbc

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 12 Maj 2009, 12:23:17
No takole, pa smo tudi Kremenčkovi :-[  ugledali luč virtualnega sveta: http://sites.google.com/site/kdstorzic/ Vabljeni na obisk!
Pohval bomo veseli, kritik tudi, da bomo vedeli kaj in kje popraviti, pljuvanja pa pač malo manj a vseeno- tu smo



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 24 Avgust 2009, 10:44:30
Kinološko društvo STORŽIČ vse zaintreresirane lastnike in vodnike psov obvešča, da bo vpis v šolanje vodnikov in psov v ponedeljek 31. avgusta in torek 1. septembra potekal na novem poligonu na Čegelšah med 16 in 18 uro popoldne.
Vse dodatne informacije boste dobili ob vpisu, seveda pa lahko pokličete Mirana (041 864 215), Tomaža (031 753 200) ali Darkota (041 657 159)
 Dobrodošli!



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 27 Februar 2010, 17:25:27
Kinološko društvo Storžič v Tržiču ,vabi vse lastnike psov v tečaje male šole in tečaj osnov poslušnosti.
Vpis bo potekal 8.3.in 9.3.2010 od 16-18 ure na novem vadbišču na Čegelšah.
Ob vpisu boste lahko poravnali tudi članarino za letošnje leto in izvedeli vse kar vas okoli šolanja zanima.
Za morebitne dodatne informacije pokličite na 041-657-159 Darko ali 041-864-215 Miran.



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 24 Marec 2010, 18:03:47
Vzgoja mladička v najzgodnejšem obdobju:

Namen tečaja je pomoč pri navajanju mladiča na nov dom, socializacija v najzgodnejšem obdobju in vsakodnevno odpravljanje težav v kolikor se pojavljajo. Tečaj je namenjen mladičem (in seveda vodnikom)do starosti 4 mesecev.

Pozornost bi posvetili temam:

 Prihod v nov dom
Nega mladiča
 Navajanje na dotikanje in s tem pregled pri veterinarju
 Osveščanje vodnikov na nujnost socializacije mladiča
 Osveščanje lastnikov na nujnost pobiranja iztrebkov in spodobnega obnašanja
 Navajanje mladiča na ovratnico in povodec
 Opazovanje mladiča zaradi morebitnih zdravstvenih težav
 Vzgoja mladiča pri nezaželenem obnašanju
 Vsakodnevna aktualna vprašanja
 Druženje mladičev
Druženje z nasveti, bo potekalo na poligonu in sicer ob ponedeljkih popoldan.

 

 
Pri nas ne šolamo psov..... šolamo pa vodnike, kako pravilno delati s psom
 
 
 
Igralne urice vodi Breda Turk (GSM 041 286 288, E-mail:  [email protected] ) na poligonu ob ponedeljkih popoldne
 
Malo šolo vodi Miran Tišler (GSM 041 864 215) na poligonu na Čegelšah ob sredah med 17 in 18 uro
 
Tečaj osnove poslušnosti B-Bh pa Gril Marko (GSM 040 726 569), na isti lokaciji ob torkih in petkih z začetkom prav tako ob 17 uri.
 
Treningi reševalne enote potekajo ob četrtkih od 16 ure dalje, ter ob nedeljah od 8 ure dalje na sproti dogovorjenh lokacijah.



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 24 Marec 2010, 18:13:31
Tečaj, "Vzgoja mladička v naajzgodnejšem obdobju", bo pričel po velikonočnih praznikih.
Vpišete pa se lahko kadarkoli, na telefon
041-286-288 ali na
mail;[email protected]



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 03 September 2010, 11:17:40
Kinološko društvo Storžič v Tržiču ,vabi vse lastnike psov v tečaje male šole in tečaj osnov poslušnosti.
Vpis bo potekal 6.9.in 7.9.2010 od 16-18 ure na novem vadbišču na Čegelšah.
Ob vpisu boste lahko poravnali tudi članarino za letošnje leto in izvedeli vse kar vas okoli šolanja zanima.
Za morebitne dodatne informacije pokličite na 041-657-159 Darko ali 041-864-215 Miran.



chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 03 September 2010, 11:19:21
http://sites.google.com/site/kdstorzic/
Še spletna stran KD Storžič v Tržiču  :-*