KD Zreče

capika · 6469

capika

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: -10
: 02 Avgust 2007, 12:01:42
heei je kdo tu iz okolice zreč in pozna pasjo šolo v zrečah. En moj prijatel je dal psa šolati v zreče čeprav je doma iz celja(jaz sem v zrečah) in je ful hvalu pa vse. Zdaj pa nevem kdaj se sploh pasja šola začne naš kuži je že star 6 mesecev bojim se da se potem nebo mogel naučiti poslušnosti. znama samo sedi pa še to bol bogo!! če ma kdo kake informacije nej odgovori pliss ;D



hera

  • *
    • Prispevkov: 106
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 03 Avgust 2007, 09:10:43
Jaz sem iz Zreč-naše kinološko društvo je povprečno društvo,nič ne izstopa ;D
Imajo klasično šolanje,če pa imaš kakšno bolj eksotično pasmo,pa je po moje bolje,da poiščeta kakšno  društvo,ki ima s tem več izkušenj...
Jaz imam doma neapeljske mastife in ko sem se hotela pogovoriti o igralnih uricah (ko so bili mladički),je človeka tam skoraj kap,češ,da tega pa pri njih ne prakticirajo,da pes mora poslušati in ubogati in ga igra z drugimi psi samo moti :-\
To so moje izkušnje in mene tam seveda ne bodo videli,ti (oziroma tvoj fant)pa se sama odločita,kaj vama ustreza...
vsekakor pa vama želim obilo zabave in veselja  s kužkom-šolanje pa vsekakor priporočam!
 

unique&magnificent


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 03 Avgust 2007, 12:13:56
Jaz se nekje v septembru selim v Zreče in ker s svojimi psmi rad počnem še kaj več kot samo osnovo,se bom žal moral voziti.V Maribor za eno disciplino in v Celje za drugo.

Me pa preseneča,da je nekdo,ki živi v Celju,šolal svojega psa v Zrečah,glede na to,da je v Celju eno čudovito in zelo strokovno društvo.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


capika

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: -10
Odgovori #3 : 03 Avgust 2007, 14:43:04

hEEI
Ja tudi jaz sem bila začudena...ko pa bi lahko šel u celje kjer je po mojem bolje...
Zarad pasje šole...no tako se počutim strah me je da nebo poslušal pa da se nebo mogel naučiti saj je tako razvajen ;D :D pa saj bo poskusila bom poiskati pravo pasjo šolo 8) čeprav nevem kje naj začnem ali ima kdo kakšne spletne stani od kašne pasje šole v okolici zreč ???
LP
cAPIKA



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 03 Avgust 2007, 16:42:51
Evo,definitivno najboljša pasja šola v bližini Zreč.

http://www.skd-celeia.com/


Ej,saj če pa drugače ne bo šlo,bova pa potem,ko se priselim naredili kakšno privat urico,pa bo.  ;)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Kateeq

  • Gost
Odgovori #5 : 15 Oktober 2007, 19:02:24
Midva hodiva v malo šolo v Zreče...ni ravno nevem kaj, malo šolo bova sedaj delala, neprej greva pa v Celeio... :)



mirjana81

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 31 Januar 2009, 09:32:26
tudi js sm iz zreč in me zanima koliko naj bi bil psička stara za v malo šolo, gdaj je najbolj primeren čas
in cena okvirno me mal zanima



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #7 : 31 Januar 2009, 10:25:35
Od treh mescev dalje, sploh če je vaš prvi pes so igralne urice in mala šola obvezna. Da je štart pravilen oz. da čimprej nehate delati napake. Vrejetno veste, da tam le dajo navodila in pokažejo kako se dela, ves ostali čas doma, pa morate vi to sami prakticirat-samodisciplina vodnikov zna biti veliko večji problem kot pa nevzgojen pes.

Najboljše društvo blizu tebe je že napisano in podan link- ŠKD Celeia. V Zreče jaz ne bi hodila, mogoče malo šolo, ne vem kako dobro imajo. Mogoče pride v poštev Slovenska Bistrica http://www.kinolosko-drustvo.com

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #8 : 05 Februar 2012, 18:06:23
Morda veste, ce v Slovenski bistrici ali v Zrecah ponujajo individualne ure izven mesta, torej po terenu??? Sem pisala ze na mail v Zrece in v Celje, pa nic odgovora. Sicer bom proti koncu meseca tudi poklicala, me pa vseeno zanima, ce kdo ve kaj.

Mimi*


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 07 Februar 2012, 09:15:12
V Celju obstaja tudi društvo KDRP Celje http://www.kdrp-celje.si/, kjer že kar lep čas uspešno izvajamo različne tečaje - malo šolo, osnovno, frizbi, rally obedience bo letos, klikci-tečaj trikcev že par let in skupina klikci od lani dalje, individualno šolanje... Je kar pestro  :)


PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #10 : 07 Februar 2012, 14:10:33
Sem malo pregledala. Zanima me, kaksno solanje sploh potrebuje moja psica? Mala sola vidim, da je za do 12 mesecev. Moja ima leto in pol. Dosti ze zna, ampak vec moramo delat na socializaciji, hoja poleg, odpoklic in te zadeve... katero solanje potem izberem? In se nekaj me zanima, se da solanje placat na obroke ali v eno?

Mimi*