Pokriti mačji wc

Gost · 67900

Lanyca

  • Gost
: 16 Oktober 2005, 16:05:17
no mi smo zdaj za naši muci kupilii pokriti mačji wc. Z loputo skoz katero lahko gresta ven pa noter. Prej smo mel navaden vc pa je zelo smrdelo, zdaj pa čisto nič, ker se, da gor neke vrste filter, ki vs ta smrad potegne vas. Najprej sta se muci samo igrale z loputo zdaj pa že hodita na wc. In se jima zdi zabaven. Res je zelo dober, pa niti ni tako drag.
Ga ma doma mogoče še kdo, res ga toplo priporočam.
Lp lanyca :D ;D ;)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1 : 16 Oktober 2005, 16:40:23
Mi smo ga imeli za našega Tiggyja! Res super zadeva....
slikici..našega pokojnega mačkona in njegovega wc-ja...




Zdej je prov preveč placa v kopalnici :P, ki je že tako prazna, ker jo noben ne uporoblja.....prej je bilo vsa šara od Tiggyja notr no itd...

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lanyca

  • Gost
Odgovori #2 : 17 Oktober 2005, 15:08:44
No mimamo istega samo, da je temno modre in spodaj sive barve. :D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #3 : 17 Oktober 2005, 15:10:03
Se je tiggy takoj naučil kako se uporablja loputo, naši se prav zabavata ob tem, ko hodita notr in ven.



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 21 Oktober 2005, 15:03:37
Ja če ne čistiš za mačkonom pol pa res smrdi...na to ne vpliva wc  ;D moje mnenje

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 21 Oktober 2005, 15:14:37
...Zdej je prov preveč placa v kopalnici :P, ki je že tako prazna, ker jo noben ne uporoblja.....prej je bilo vsa šara od Tiggyja notr no itd...

Za Rondka wc kupte, pa ga dejte v kopalnico. Ne bo več veliko prostora! ;D ;D ;D ;D ;)

Lp, Maša



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #6 : 21 Oktober 2005, 16:12:04
Se je tiggy takoj naučil kako se uporablja loputo, naši se prav zabavata ob tem, ko hodita notr in ven.

Pika ima wc na balkonu, tako da ni problema. Je čisto navadni wc. Le ko je bila operirana, sm ji dali wc not, ker ni mogla skozi loputico na balkonskih vratih. :)

Sem pa že razmišljala o nakupu pokritega, ker se mi smili pozimi in pa vsi sodei jo lahko vidijo!!! :-[ :-[




trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #7 : 21 Oktober 2005, 16:19:13
Bogica ... dobro da se lahko sploh olajša pri vseh tistih pogledih :)

Mogoče bi ji notri lahko naštimala kakšen grelček ?? No... odvisno ali imate zastekljen ali odprt balkon ;)

LP, Črt



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #8 : 21 Oktober 2005, 16:21:53
Bogica ... dobro da se lahko sploh olajša pri vseh tistih pogledih :)

Mogoče bi ji notri lahko naštimala kakšen grelček ?? No... odvisno ali imate zastekljen ali odprt balkon ;)

LP, Črt

žal je odprt balkon... :-[ :(



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #9 : 21 Oktober 2005, 16:25:48
Heheh.... bom patentiral grelnik za mačje WC-je :)  Saj ne rabiš veliko... grelec, hladilnik (da se lepo enakomerno ogreva) in termostat (najbolje tak z zunanjim senzorjem ki bi se ga montiralo v notranjost WCja) :)

Saj vem da "malo" nalagam ... ampak me je pač prijelo ... če bi kdo želel grelnik za mačji WC naj me kontaktira na ZS ;D

LP, Črt



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #10 : 21 Oktober 2005, 16:28:35
katya...smo čistili smo smo....in nam ni smrdelo...bil je problem, ker je Tiggyju blo blazno všeč razmetavanje peska....več kot pol ga je razmetal po kopalnici....super ane...no s tem ni bilo potem problemov. Glede vratic pa...najprej sploh ni pogrunatal, da bi tam opravljal potrebo....on je raje se z tistimi vratami igral in jih gor in dol porival...da se je na koncu en del zlomil in smo mogli po nova vrata. ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Glede rondota in wc.....mam rajši bolj prazno kopalnico ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #11 : 21 Oktober 2005, 16:28:55
Heheh.... bom patentiral grelnik za mačje WC-je :)  Saj ne rabiš veliko... grelec, hladilnik (da se lepo enakomerno ogreva) in termostat (najbolje tak z zunanjim senzorjem ki bi se ga montiralo v notranjost WCja) :)

Saj vem da "malo" nalagam ... ampak me je pač prijelo ... če bi kdo želel grelnik za mačji WC naj me kontaktira na ZS ;D

LP, Črt

Ti se kar delaj norca. >:(

Veliko ljudi je dobro zaslužilo s ptenti, ki sos e drugim zdeli butasti... 8)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #12 : 21 Oktober 2005, 16:38:22
Glede rondota in wc.....mam rajši bolj prazno kopalnico ;D ;D ;D
;D ;D ;D :P

Ko smo imeli mi v hiši muco je imela čisto navaden (nič pokrit) wc. Ampak je raje kot na pesek kakala v kopalnici. >:( :-X ;D ;D ;D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #13 : 21 Oktober 2005, 16:41:01
Verjetno je Mačji WC med njimi :) Mislim kateri bedak se je spomnil da bo naredil kahlico za naše mrnjavčke :) Mar bi bilo tako kot včasih ... mucki lepo zunaj pa mir :) No dobro... še zmeraj bi lahko tudi časopisni papir nastavljali :)

Danes pa je to "kšeft" in pol ... joj sem gledal v Tukanu (se opravičujem vsem lastnikom teh WCjev) ene ogabno grde WC-je ... pol pa še ceno pogledam pa me je skor kap... če me spomin ne vara so okol 6.000 ... HAAAALLLLO??? za kos ogabne plastike?

LP, Črt



Lanyca

  • Gost
Odgovori #14 : 21 Oktober 2005, 18:42:47
Ja če ne čistiš za mačkonom pol pa res smrdi...na to ne vpliva wc  ;D moje mnenje
Wc sem takoj, ko je kaj bilo noter počistila pa je vseeno bil tak vonj in je ostal. Ne zaradi peska, ker so prijatelji meli isti problem pa so poskusili z vsemi peski, zdaj, ko majo pa te wc pa nič ne smrdi več. Še največji problem je če je prostor kjer je wc večino časa zaprt. ;)



Lanyca

  • Gost
Odgovori #15 : 21 Oktober 2005, 18:45:15
Verjetno je Mačji WC med njimi :) Mislim kateri bedak se je spomnil da bo naredil kahlico za naše mrnjavčke :) Mar bi bilo tako kot včasih ... mucki lepo zunaj pa mir :) No dobro... še zmeraj bi lahko tudi časopisni papir nastavljali :)

Danes pa je to "kšeft" in pol ... joj sem gledal v Tukanu (se opravičujem vsem lastnikom teh WCjev) ene ogabno grde WC-je ... pol pa še ceno pogledam pa me je skor kap... če me spomin ne vara so okol 6.000 ... HAAAALLLLO??? za kos ogabne plastike?

LP, Črt
Ne malo manj 4.900 ne samo res je dober. Ne smrdi, pa po tleh ni peska.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #16 : 21 Oktober 2005, 19:15:54
Ne malo manj 4.900 ne samo res je dober. Ne smrdi, pa po tleh ni peska.

Tja, mi imamo na balkonu skorajda že peskovnik - če bi imeli mačji wc v stanovanju, bi to pravzaprav bil problem... :-\




katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #17 : 22 Oktober 2005, 00:39:00
Jaz Kali vozim v Maribor in tam imam "odkrti" WC pa mala tako lepo vse pokrije,da mi čist nič ne smrdi, peska pa tud ne meče ven-očitno mam jaz najbolj "pridno"  ;D .Soseda v Mariboru ima Wc za mačke zunaj in ma dva mačkona-pospravi pa za njima ko je pesek res čist prepojen z vsem in nato vse skupaj vrže v smeti ne da bi dala vsaj v vrečko in ko hočem jaz kaj vršt v smeti mi tako prismrdi iz posode, da skor bru....  :-X to naredi pa enkrat na teden .... blek .... blek .... blek ....  >:(

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #18 : 22 Oktober 2005, 09:38:44
Jaz Kali vozim v Maribor in tam imam "odkrti" WC pa mala tako lepo vse pokrije,da mi čist nič ne smrdi, peska pa tud ne meče ven-očitno mam jaz najbolj "pridno"  ;D .Soseda v Mariboru ima Wc za mačke zunaj in ma dva mačkona-pospravi pa za njima ko je pesek res čist prepojen z vsem in nato vse skupaj vrže v smeti ne da bi dala vsaj v vrečko in ko hočem jaz kaj vršt v smeti mi tako prismrdi iz posode, da skor bru....  :-X to naredi pa enkrat na teden .... blek .... blek .... blek ....  >:(

Da ne bo pomote, mi čistimo Piki wc 2 x dnevno (z vrečkami) in menjamo pesek vsaj 1 x tedensko - je zelo čista muca in je od prvega trenutka vedla, kam mora na wc. 8)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #19 : 24 Oktober 2005, 22:31:51
Naša šmaca maca Max ma navaden nepokrit wc. Smrdi nič, tudi če ne spucamo vsak da. Očitno smo zadeli s peskom v polno.Sam je problem ko tak razmetava pesek. Čez celo hišo se čuje ko gre macek na WC. Vuš vuš vuš čuješ.  ;D Seveda vse okrog let  ::) Pokrit wc ki bi bil za povrhu še igrača bi prav prišel  ;D ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #20 : 14 December 2005, 17:08:58
Tudi mojA mucka ima pokriti mačji WC.. Ker je še majhna še ne hodi skozi loputico, smo jo odstranil, ampak jo bomo dali postopoma gor, da se bo navadila :)


Filipofil

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 1
Odgovori #21 : 18 December 2005, 17:45:12
Pokrit mačji WC je zakon. Pri meni so se takoj navadili.  Pa odišavljen pesek za bolj občutljive nosove. Ko je muc majhen ima namesto vratc kos polivinila ali plastične vrečke, prilepljene zgoraj nad vhod. Sem pa imel "modela", ki je pozimi dober mesec najrajši spal v umivalniku in lulal v tuš...
Sicer pa po par mesecih rajši hodijo ven, če ravno prekle ne padajo. Prednost stanovanj z vrtom...



Lanyca

  • Gost
Odgovori #22 : 18 December 2005, 20:38:09
Mi imamo zdaj pesek, ki diši pa ma tako močan vojn, da ga komaj čistim. :o ;D
Mi mamo zdaj enega čisto novega pa zelo dobrega.


Lp



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #23 : 03 Januar 2006, 14:05:20
Hehe. Tudi naša mucka ima zdaj še vratca gor. Najprej jih je začudeno gledala, potem pa je le začela hoditi skozi.  ;D


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #24 : 17 April 2006, 21:33:44
No, mi smo sedaj prešli iz navadnega WC- ja na pokritega. Imamo pa problem: se mi je zdelo, da je muc že pogruntal, kako se vanj pride (parkrat sem ga sama notri postavila), danes pa pridem domov in je bila postelja polulana. In to zelo veliko, ker predvidevam, da ga je močno tiščalo >:( :( Kako naj ga navadim na loputco? Pred WC-jem je bilo malo peska, tako da je očitno poskušal priti notri, pa mu ni uspelo, pa je malo peska ven skopal >:(  Kako ste jih vi navadli?

Lp, Urša

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #25 : 17 April 2006, 21:57:41
vratica poskušaj odmontirati dol. pa pusti tko vsaj ene nevem kakšen teden. potem pa, ko boš ti zraven namontiraj vratica gor in mu notri vrži kašno igračko, da bo pogruntal, da le ni tako zakomplicirano ;). aja če pa se sličajno ne bo dalo dol pa jih nekako zaveži pokonci.....1 teden bo že zdržalo ;)

lp

+1

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Filipofil

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 1
Odgovori #26 : 18 April 2006, 00:17:05
Pa dej mu en košček polivinila namesto vrat. Pa ne pozabi WC vsak dan počistit. Moj je strašno natančen in se kar pri vratih pos..., če se mu zazdi, da higenska služba zamuja... :-\
Hvala bogu, je konec zime in ima moj frajer v kleti okno odprto. Zdej ser.. in koplje tam, kjer sem v potu svojega obraza rodno grudo štihal. Adijo korenček, peteršiljček, redkvice... :P

+1



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #27 : 18 April 2006, 14:00:24
Čao

Jaz sem pa našo na loputico na WC-ju navadila tako, da sem jo dala notri, najprej je bila čisto zbegana 'kje sem?' a se je navadila. To sem nekajkrat ponovila, nato se je kar hitro privadila.  :) Sicer se mi pa zdi, da je načinov, da navadiš mačkona na WC in na loputico veliko. Na srečo je bilo treba našo navaditi samo na loputico.  ;D

Lp,

Suns.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #28 : 19 April 2006, 12:33:21
Kaj pa če probaš da daš loputico dol in grem muc notr. Potem daš pa loputico gor in more maček ven pridit a ne. Ti mu pa malo zuni mahaš s salamco in jo bo zavohal pa bo že prešel ven. Potem pa spet pa spet pa spet.
In bo verjetno pogruntal kako noter, kako ven. Mi smo imeli pa za ameriškega stafordshire terrierja tak wc, samo da ni bil pokrit ampak odkrit in je potem zmeraj mimo kakala. Se je lepo namestila notri, pokaka se je pa ven.  :P No pa to je tema o mačkih.
Mačkam sem pa zmeraj naredila kar kakšno škatlo (kartonasto), pa sem lepo vsak dan menjala pesek, ni smrdelo, mucko sem navajala da je kakala notri tako, da sem jo enostavno dala v škatlo in ji mešala notr pa prigovarjala, da mora tu notri opravit potrebo, in jo je.
Če pa ni šla lulat v škatlo je šla pa na vrt in v gredo. Pa vse je lepo zakopala za sabo tako da ni smrdelo. Je bla tudi bolj ko ne snažna mucka.


Lp, Nastja



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #29 : 19 April 2006, 12:43:34
Hvala vsem za nasvete. Sedaj sem vratca odstranila, pa ni problemov. Najbolj smešno je to, da muc vn zna, notri pa ne ::) ;D

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com