Cane Corso Italiano [Italian Corso Dog]

ninci · 1454815

miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3930 : 26 November 2010, 23:11:31
Še nedolgo je počival takole

Danes pri 1 letu pa takole  :o :o



MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3931 : 27 November 2010, 18:53:47
Hehehe ta tvoj miško raste kot plevel a... :D Lep Lep! Ko jst doma primerjam mojga s starih slik na te nove prow... hard. :) No spet se lahko malo pohvalmo, danes smo nesli 2 naziva domov,ju3 pa nova razstava z novimi cilji naprej...  :)

Winner Junior Male -> International CACIB Sempeter, Slovenia, 27.11.2010;
Best Junior Of Beed (BOB) -> International CACIB Sempeter, Slovenia, 27.11.2010;


Slika ni glih super, a se vseeno ponosno držimo z 2 medaljami.  :D Hehehe



Lep pozdrav vsem!

Miha

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3932 : 27 November 2010, 19:02:13
 :o :o
 Čestitke  ;D Lepo to, samo tako naprej.
Koliko je bilo vseh Corsov in če veš mogoče še kateri in vse rezultate.
Midva pa sma danes uspešno opravila tečaj poslušnosti. Sicer ni bilo najboljše. Bilo je razmočeno, blatno in gospodu je treba parkrat rečti naj se vleže, pa še pol to naredi kot bi se mu sanjalo :D Ma glavno da je šlo.
lp



teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #3933 : 27 November 2010, 19:49:10
Winner Junior Male -> International CACIB Sempeter, Slovenia, 27.11.2010;
Best Junior Of Beed (BOB) -> International CACIB Sempeter, Slovenia, 27.11.2010;
Tole si se malo zmotil  :P Maš Winner Junior Male (to je PRM) iz česar sledi Best Junior Of Breed (to je J.BOB). Potem imaš pa še Best Of Breed (to je BOB). Torej vse skupaj: Odlično 1, PRM, J.BOB in BOB.

Dva mlada samca, drugi je bil diskvalificiran zaradi plahosti, ki je bila povod za hudo agresijo (sodnica se ga ni mogla niti dotaknit), je bila pa lastnica slovenka, nerezani uhlji in rep. Prijavljena je bila še samica, ki pa ni bila prisotna.



alenkab

  • *
    • Prispevkov: 885
    • Točke: 0
  • Gingerbell Zio Frank - Deep
Odgovori #3934 : 27 November 2010, 19:54:56
Danes sem se še v živo prepričala - Ivan je res lušten  :o
Čestitke!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3935 : 27 November 2010, 20:03:30
Miha čestitke 8) Vso srečo jutri ;)
miško ahahah kaka huda slika :D super za šolo, potem se mu zaradi ugriza očitno ni zamerila.

Prijavljeni so bili samo trije corsoti Dominos Best Manu, Ivan >:D (As)  in samica iz Trsta, ki je bila že lani. Kataloga žal nimam, lahko pa Miha prepiše ime  ;)
Vem, da so nekaj menjali sodnike, kdo je na koncu sodil - prvotni sodnik ali so pri corsotih tudi kaj menjali?




MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3936 : 27 November 2010, 20:17:01
Hvala za čestitke!  :-[ ;D
Zna bit da sem res kaj zgrešil al pa pozabu napisat...kot že povedu nimam glih pojma še zmeri s temi nazivi in bi mi jih mogu kdo razložit... :P :-[ :D Tako da če je kak fajn admin k se razume lahko kar popravi... :P :D Samo en samec je bil pa še moj As, in ena samica. To pa to. Sodila je Cvetka Bogovčič (SLO). Diskvalificiran samec je bil -> Domino`s Best Manu (O:Bazo, M:Domino Karanthania Panther). To sem prepisal ven iz kataloga.

L.P.

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3937 : 27 November 2010, 20:39:32
Čestitke Miha...
Ja jutri nas je prijavljenih 6. 3 samice in 3 samci. Žal naše Lucy ne bo, ker je staknila vnetje. :'( :( Vzrok je kopanje, tako je rekel Matko. Se vidimo ju3.

Lp


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3938 : 27 November 2010, 21:23:43
Nina, ta slika je nastala zjutraj, ko smo se vstali :D Se je pa prehitro zbudil, prej je spal na hrbtu, z nogami v zrak ::) Ima pa zraven še dvosed in trosed, on si pa fotelj zbere :D
Lucy želim čimprejšnje okrevanje, ostalim pa ki se bojo udeležili še jutrišnje predstave pa veliko sreče. Sicer pa škoda za Manuja, upam da bo drugič bolje :-\



Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #3939 : 28 November 2010, 16:12:48
Hi,

Miško - super je, ful faca. Naš ima podobne predstave o tem kje se uleže, čeprav je še kar nekaj manjši  :)
Lucy - želimo čim hitrejše okrevanje  ;) kakšno vnetje pa je dobila ?

Lars ful ne mara dežja, druga pesem pa je sneg. Ko zunaj sneži bi frajer bil na snegu non stop in je čisto  :o navdušen.



Lp,

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3940 : 28 November 2010, 18:33:40
Ja naše so tud čist zmešane k je sneg...sploh nočjo not :P :P
Lucy je baje okužbo fasala zarad kopanja po zemlji, tako je rekel veterinar. Tako je, če imaš doma še španjela, ki nauči corsota kopat. :P :P :P Zdaj nam je naročen počitek ampak pri Lucy je to skoraj da nemogoče, ker je prevč razigran puppy poln energiej :-\. Ima pa pri 5 mesecih in enem tednu 27 kg.


miško

  • *
    • Prispevkov: 570
    • Točke: 0
Odgovori #3941 : 28 November 2010, 18:36:50
Ve kdo za kake rezultate iz Vrtojbe?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3942 : 28 November 2010, 19:00:52
Ve kdo za kake rezultate iz Vrtojbe?

Hai odl. in  BOB (čestitke 8)), Ivan, Kana, Blu prav dobri. Manu odsoten.

Lp, nina



MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3943 : 28 November 2010, 19:07:47
Ojla!

Ja tako kot Ninci napisala! :D Čestitke vsem!!! ;) Pa hvala vsem za lepo družbo! :D Kar se tiče sojenja pri tem sodniku, pa si je vsak svoje mislu...sam ko smo poteglni črto, smo meli vsi isto mnenje... :D Pa ne samo glede CC, tudi glede ocenjevanje drugih pasem... :D Zdaj vem zakaj mi je folk pravil učeraj kdo je ta sodnik... :P :D Hehehe

L.P. vsem pa se ga vidmo v LJ!

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3944 : 28 November 2010, 19:57:05
Zmatran Nitor


in Blu





Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3945 : 28 November 2010, 20:01:02
In tako sta pridno čakala, ko smo mi čvekali. :P :P :P :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3946 : 28 November 2010, 20:03:32
In tako sta pridno čakala, ko smo mi čvekali. :P :P :P :P

Res sta pridna, Blu je boljše kot zadnjič ko sem jo mečkala, sicer nad mečkanjem še vedno ni full navdušena ampak ok, vsi tudi ne morejo bit  :D Nitor pa za prvič super!



Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3947 : 28 November 2010, 20:09:16
Sej kot sem ti že povedla čimveč takšnih dogodkov gužve in čimveč rok za čohanje pa bo boljše tako so nam rekli. Je pa res razlika sploh med Lucy, ki kar išče kdo jo bo čohal in potem se od veselja polula. :P :P
Tako, da v Ljubljani čeprav ne bo prijavljena pride in za čohanje se priporočamo. :P :P :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3948 : 28 November 2010, 20:10:49
Sej kot sem ti že povedla čimveč takšnih dogodkov gužve in čimveč rok za čohanje pa bo boljše tako so nam rekli. Je pa res razlika sploh med Lucy, ki kar išče kdo jo bo čohal in potem se od veselja polula. :P :P
Tako, da v Ljubljani čeprav ne bo prijavljena pride in za čohanje se priporočamo. :P :P :P

Zmenjeno :D V Lj. premečkam obe ;)



Sreda

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #3949 : 29 November 2010, 11:40:25
Smo probal od Ayce ovratnico :) Bo treba še kar neki popapat, da ji bo prav :)




jurij

  • *
    • Prispevkov: 98
    • Točke: 0
Odgovori #3950 : 29 November 2010, 12:17:29
Živjo

Čestitke vsem za včerajšno razstavo!

Vidim da ste že obveščeni glede razstave v Vertojbi  :P btw Nina hvala za fotko  ;) Nitor sicer ni tekmoval, se je pa kar dobro počutil na rdeči preprogi, ki sva jo malce testirala za trening :P Se je kar lepo zaštekal z ostalimi corsoti in nekaterimi "wanna be" corsoti  ???

Kaja hvala, ker si me vzela sabo, in ti povem, da je tvoja blue vseprej kot tisto kar si mi razlagala 1 mesec nazaj..kot da bi bila druga psica 8) kar tako naprej in čim več rdečih preprog pa bo šlo  :) za tiste lepotne napakice, ki te motijo, ti pa garantiram, da se bo postimalo, ko še malce odraste  ;)

Miha tvoj je pa pravi rambo  :o, same mišice so ga, a na fitnes hodita ?  ;) mogoče še kakšen centimeter v višino pa bo taprav  ;)

Upam da se vidimo v Ljubljani med konkurenco ;)

Lp Jure



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #3951 : 29 November 2010, 12:44:06
Čestitke vsem za razstavne rezultate :)
Joj, kako rastejo vsi ti lepotci... Ful lustne slikice od vseh...

Mi smo tudi navdušeni nad snegom...





MihaMiha

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #3952 : 29 November 2010, 12:48:43
Ojla! Ah rambo je ja! :D Za ene je super postava in glava tudi super. :D Za druge pa je še zmerej presuh, pa glavo ma baje premajhno...pač odvisno od okusow! ;) :D Pa še jebač je,si vidu kako mu samičke ugajajo zadnje dneve...  :o  :P :D Ti še kak 1-2, več kot tok pa ne rabim glede na njegovo porazdelitev telesa. :) Pa še ta mi je kar zanimiva tako kot je, da ni glih previsok. :D Čaki da začne zares na masi dobivat, ker če zdej vidu nima nič reber pa nič masti, samo meso... :D hehehe

Ja itak da se vidmo v LJ,pa upam da bo kej več CCjev da bo kej zanimivo, da bo tapravi challenge!? :D

FSM!

L.P.

Ivan Il teribile 1. Custodi Nos-> EU Dog Show Celje 2010->VP1, Europe Winner Male Puppy,BOB Puppy.
Sempeter,27.11.10; Excellent1, Winner Junior Male, Best Junior Of Breed, Best Of Breed;
International CACIB Ljubljana 16.1.11,SLO Junior Winner, Excellent1, Winner Junior Male.


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3953 : 29 November 2010, 13:08:35
Jure teb in Nitorju pa hvala za družbo. :P :P
Bonie Rozi je krasna..vidim, da je bolj suhe sorte kot Blu. Naše tud vživajo na snegu, samo najbolj boga je seveda Lucy, ki ima počitek, vbistvu sem bolj boga jaz, ki moram mirit hiperaktivnega mladiča in jo poslušat, ko cvili, ker bi ona tud divjala po snegu. :-\ :-\ :P :P

Takole se je potem vdala v usodo, ko sem ji dovolila da gre na kavč.



Slika je slaba ker je slikana z mobitelom.

Lp


Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3954 : 29 November 2010, 14:26:16
In še nekaj snežnih...





Lp


Alex

  • *
    • Prispevkov: 122
    • Točke: 0
  • LarsLuciano
Odgovori #3955 : 29 November 2010, 15:19:55
Uau, kakšna lepotica je Rozi  :P :P  :-*

Blu pa Lucy tudi  :P :P  :-*

Sneg je pa očitno res nekaj posebnega  :D.


Lp

Unmistakable type. Undeniable power. Unbelievable beauty. Uncommon attitude. These are the elements that produce a dog that is Impossible to Forget.


dado

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #3956 : 30 November 2010, 22:08:42
Vsem skupaj en lep pozdrav! :P

V nedeljo smo preživeli  lep pasji dopoldan, v družbi CC lepotcev.( lahko bi nas bilo več >:()
AS - spominja me na Zorra , izredno lep in prijazen kuža
BLU - njen pogled te omami
NITOR - preimenovala sem ga mali Medo, ker je izrezan oče (igriv in luškan)
CANA - lepa in neutrudna ( verjetno bodoča snaha )
HAI - mamina maza (ko ni vsiljivcev)

Zelo sem pogrešala Brihto, ki je moja "preferita". Želim ji hitro okrevanje.


Se vidimo

Sonja  :P :P :P :P :P





ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3957 : 01 December 2010, 08:54:35

CANA - lepa in neutrudna ( verjetno bodoča snaha )

Tole pa je presenečenje :P ;)

Sonja hvala, mi smo zaenkrat super. Operacijo smo preklicali in probavamo s počitkom. Mislim, da bo jutri točno 14 dni od postavitve Matkotove diagnoze, v tem času je Brihta popolnoma prenehala s šepanjem. Trenutno dobiva Inflamex, Cortavet in Symphytum homeopatske tablete. Poleg tega, da se ji itak meša ker mora počivat nam je počitek dodatno otežil še sneg. Tako sedaj cele dopoldneve sedi ob balkonskih vratih in ga straži, da ji ne pobegne dokler ona ne okreva 8) Upamo, da nam bo uspelo brez operacije, če ne pa to še vedno lahko naredimo.

Upam sicer da ne, a če bo kdo imel kdaj podobne probleme - veliko uporabnega branja, ki ti da malo mislit, tule: http://www.tiggerpoz.com/

Pa še ena, Brihte ki razmišlja če bi ga sedaj ko tako mirno spi morda lahko pojedla  >:D :P





Teqila

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 458
    • Točke: 0
Odgovori #3958 : 01 December 2010, 09:38:57
Sonja hvala za vašo družbo...Hai je za mene se vedno  :-* :-* :-* :-* :-* cartljivc.
Ninci Brihto pa čist razumem, ker imamo doma podeben primer Lucy, ki mora počivat. In cel dan sedi v zimskem vrtu pa gleda ven in jamra, ker bi ona seveda divjala po snegu.  :P :-[ Boga naša ušesa. :P :P :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto