Rock

*nastja* · 25748

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #90 : 09 April 2006, 21:41:39
U madona kakšne teme se skrivajo na Pesjanarju.  ;D

Jaz sem tudi po duši rockerica... Na sploh pa uživam sedaj pri enemu predmetu, ki se imenuje Popularna glasba in obravnavamo razvoj popularne glasbe - Kako je prišlo do bluesa, nato rock`n`rolla in pocasi do rocka. U iber zabavno in noro noro dober predmet. Sploh ker ga predavatelj fletno začini s pikantnimi podrobnostmi (npr: kako je Bob Dylan folk povzdignil na najvišjo raven in ga nato z lastnimi rokami uničil  ;D ). V glavnem - prav poslastica za tiste glasbeno sladkosnede duše, ki jih hkrati zanima tudi razvoj same popularne glasbe, njena struktura ter še malo več socioloških in psiholoških konotacij pop.glasbe.  :-*


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #91 : 09 April 2006, 21:49:20
 :o  :o  scythe, kje/kako/kdaj/...? Slišati je zelo, zelo zanimivo.



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #92 : 09 April 2006, 21:56:02
Galy: predmet se uradno imenuje Fenomenologija Duha II (vendar vsebina predmeta in naziv nista skladna - long story). Predava pa ga prof.Stanković na FDVju za 3.letnik smeri kulturologija. Če te predmet resno zanima (predavanja so javna) me lahko kontaktiraš na ZS.  ;)

V glavnem.... najboljši predmet kar sem ga kdaj poslušala.  :o


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #93 : 10 April 2006, 23:21:06
O ful zanimivo Scythe.

Aja, danes je bil prvi koncert, pa ne v Dubajo kot sem mislila (se posipam s pepelom) ampak v Durbanu - Južno Afriški republiki. In če bi kdo želel lahko posluša zdajle (čeprav dvomim da bo kdo zdajle klele) pesmi, ki jih je pel.
Ja no ( ;D) link je tukaj: http://www.5fm.co.za/listenlive.asp# potem pa desno kliknete na launch 5fm live

Tole so pa pesmi do sedaj:
Radio
Rock DJ
Tripping
Monsoon
Sin sin sin
Supreme
The trouble with me
Millenium
Back for good, ki je zanimivo pesem skupine Take That v kateri je bil Robbie včasih
No regrets
Advertising space
Ghosts
Come Undone
Feel
Place to Crash
Kids
Make me pure
Let me Entertain You
Strong
Angels

Evo celotna lista pesmi iz prvega koncerta, lahko rečem samo to, da upam, da bo podobna tudi v Mihnu  :D. Zdaj pa spat!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #94 : 21 April 2006, 19:48:11
A tole sploh kdo bere  ;D no kakorkoli Robbie je končal z Južno Afriško Republiko (izjemno uspešno mimogrede) danes pa že nastopa v Dubaiu. To bo največji koncert na tistem območju in hkrati tudi prvi Robbiejev.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #95 : 22 April 2006, 00:06:26
Če se ne motim so danes nekje po radiuu razlagali kako so bile karte za robbiejeve koncerte razprodane v nekaj minutah.  :o Uau... sej vem, da je popularen - ampak tok?  :o No ja, jaz se kakšne karte tudi ne bi branila.  :-[ Ampak trenutno šparamo, da lahko hodimo h veterinarju na 14 dni in da bomo lahko odleteli v kanado avgusta.  8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #96 : 22 April 2006, 00:11:17
Če se ne motim so danes nekje po radiuu razlagali kako so bile karte za robbiejeve koncerte razprodane v nekaj minutah.  :o Uau... sej vem, da je popularen - ampak tok?  :o No ja, jaz se kakšne karte tudi ne bi branila.  :-[ Ampak trenutno šparamo, da lahko hodimo h veterinarju na 14 dni in da bomo lahko odleteli v kanado avgusta.  8)

Saj je moja karta še frej, ker ne morem dobiti dopusta v avgustu  :( :-\ :'( tako da... javite se zoe... morebitni interesentni ;)

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #97 : 22 April 2006, 00:22:06
Ja, jaz imam 2 karti še frej, tako da se lahko kdo zagrebe  ;D

Je pa dečko prišel v Ginesovo knjigo rekordov, ker je v enem dnevu prodal 1,6 milijona vstopnic :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #98 : 22 April 2006, 00:28:42
Ja, jaz imam 2 karti še frej, tako da se lahko kdo zagrebe  ;D

Je pa dečko prišel v Ginesovo knjigo rekordov, ker je v enem dnevu prodal 1,6 milijona vstopnic v enem dnevu  :D

Lahko noč! ;D :P

Los je car!


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #99 : 22 April 2006, 11:24:31
Hihi, men je Robbie tut full všeč :) Full dobr poje :) uŽiwajte na koncertu pa mal poslikajte (če se bo dal an) .)

Lp,

Suns.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #100 : 09 Junij 2006, 22:56:55
Danes se uradno začenja evropski del turnejeeeeeeeeeeeeeeeee

Še nekaj časa bo potekal koncert v Dublinu, ki je otvoril vse skupaj  :D

Radio
Rock DJ
Tripping
Monsoon
Sin Sin Sin
The trouble with me
Millennium
Make me pure
Me and my shadow (z Jonom Wilkesom)
Strong (z Jonom Wilkesom)
Back for good
No regrets
Advertising Space
Come Undone
Feel

-----------------------------------
Let me entertain you
Angels
   



koncerta je konec, na voljo so pa že prve slike: klik

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"