cimri, cimre, stanovanja...

čara · 93554

martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 03 Avgust 2008, 19:55:23
Mi imamo stanovanje na Prulah - naša Tina išče sostanovalko.
Ona bo študirala veterino. Javite se na ZS.
LP

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


blob

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 22 Avgust 2008, 11:35:45
iščem cimro, v stanovanju v centru lj.
več info na ZS.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #32 : 28 Avgust 2008, 08:29:52

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #33 : 28 Avgust 2008, 10:09:39
Nekomu je b'lo pa ful dolgčas. ::)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


pjasmina

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #34 : 10 September 2008, 15:56:54
Iščemo cimro v mb skupaj z 2 puncama v velikem enosobnem stanovanju. Če vas zanima me kontaktirajte ([email protected]). 

Lp!  ;)



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #35 : 17 November 2008, 14:03:41
Fant oddaja stanovanje na Križni ulici v Jaršah (Ljubljana) - s Šmartinske ceste se namesto desno v BTC (pred črpalko iz smeri centra) zavije levo, stanovanje je v večstanovanjski hiši v prvem nadstropju (kakih 10 stopnic) v mirni ulici (ne ob Šmartniki). Veliko je 33 m2, primerno za eno osebo ali par. Živali so dovoljene, seveda brez plezanja po stenah, pretlakovanja parketa itd  ;), saj vam je jasno, stanovanje želi ohraniti v kulturnem stanju.

Pred hišo je na pločniku prostor za avto ali dva, avtobus pelje po Šmartinki, torej minuto in pol peš stran, psa se da sprehajat po travnikih ob Žalah in PSTju, kaki dve minuti stran. Stanovanje ima osnovno opremo in je vseljivo, če koga zanima, naj me kontaktira preko maila ali ZS.



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #36 : 28 November 2008, 19:34:38
Stanovanje je oddano.  :)



Lola

  • Gost
Odgovori #37 : 07 December 2008, 20:49:13
tudi jaz iščem neko stanovanje, kjer bi bili psi dejansko dovoljeni, po možnosti da bi imela lastno sobo. če ima kdo kakršnekoli informacije bi prosila da mi piše na ZS ali na mail [email protected]
vedno imam probleme najti primerno stanovanje, ker se vedno najde nekdo ki ga moti moja psička, če ne lastnik ali cimer pa kakšen sosed, ljudje pač ne vedo kaj bi počeli pa malo težijo :/



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #38 : 08 December 2008, 08:24:11
V katerem kraju pa? Mi smo ravno novo cimro not dobili, škoda, bi mi blo fajn met psa tule.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lola

  • Gost
Odgovori #39 : 08 December 2008, 11:58:47
ljubljana :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #40 : 14 Februar 2009, 14:45:24
Nikoli ni prehitro.

Za drugo leto bi potrebovala sobico v LJ (ne rabi bit enoposteljna) kjer pes/psička ne bi bil problem. Najemnina s stroški pa naj ne bi presegala 150-160€. Študiram socialno delo, sem reden plačnik, imam smisel za ohranit zadeve kot so bile, pesjanko pa bo v moji odsotnosti v boxu, tako da ne bi bilo kake škode zaradi mladih zobkov, ne kadim.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 23 Februar 2009, 17:15:52
Iščem stanovanje (oziroma sobo) v Mariboru, kjer bo dovoljeno imeti psa. Zaenkrat lahko ostanem v tem stanovanju, kjer sem zdaj, vendar iščem boljšo rešitev.

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #42 : 21 April 2009, 16:24:05
Nikoli ni prehitro.

Za drugo leto bi potrebovala sobico v LJ (ne rabi bit enoposteljna) kjer pes/psička ne bi bil problem. Najemnina s stroški pa naj ne bi presegala 150-160€. Študiram socialno delo, sem reden plačnik, imam smisel za ohranit zadeve kot so bile.

No, prav zares bom rabila novo sobico zame, ket tule ne bodo več oddajali. Željeno je čimbližje Topniški (bežigrad). Psica pa je prijazna do ostalih psov, ljudi in sterelizirana.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 01 Maj 2009, 21:57:35
Živjo,
No, kaj me pa stane, če še tukaj napišem:
Torej cimra v študentskem domu v Ljubljani ne želi podpisat dovoljenja, da bi moj pes vodič lahko bival z mano v sobici, zato se moram izseliti oz. najti drugo sobo. .( So mi v pisarnah svetovali, da naj si poiščem prijateljico in se vselim z njo, pa kaj, ko nobene takšne trenutno ne poznam. Zato me zanima, če kdo ve za kakšno privat sobico kjer bi lahko bivala z mojo labradorko. Ne pijem, ne kadim, nisem psihično motena, sem pa slepa. Sem pa tudi polnoletna in odgovorna oseba. Athena je moj pes vodič, je mirna, pametna (pred eno uro se je izkazalo tudi, da zna bit rahlo ljubosumna ;) ), ne grize (samo kadar je), ne praska, ne uničuje predmetov in zelo milo gleda. Sama v stanovanju bi bila zelo redko, saj me povsod spremlja, tudi na faks. Študiram na FF. Okvirna cena za stroške, ki jo trenutno zmorem plačati bi bila okrog 150€.
Za vsako informacijo bom zelo vesela! :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #44 : 02 Maj 2009, 15:50:30
Živjo,
No, kaj me pa stane, če še tukaj napišem:
Torej cimra v študentskem domu v Ljubljani ne želi podpisat dovoljenja, da bi moj pes vodič lahko bival z mano v sobici, zato se moram izseliti oz. najti drugo sobo. .( So mi v pisarnah svetovali, da naj si poiščem prijateljico in se vselim z njo, pa kaj, ko nobene takšne trenutno ne poznam. Zato me zanima, če kdo ve za kakšno privat sobico kjer bi lahko bivala z mojo labradorko. Ne pijem, ne kadim, nisem psihično motena, sem pa slepa. Sem pa tudi polnoletna in odgovorna oseba. Athena je moj pes vodič, je mirna, pametna (pred eno uro se je izkazalo tudi, da zna bit rahlo ljubosumna ;) ), ne grize (samo kadar je), ne praska, ne uničuje predmetov in zelo milo gleda. Sama v stanovanju bi bila zelo redko, saj me povsod spremlja, tudi na faks. Študiram na FF. Okvirna cena za stroške, ki jo trenutno zmorem plačati bi bila okrog 150€.
Za vsako informacijo bom zelo vesela! :D
Žal ti direktno pomagat ne morem (razen, če vaju stlačim v mačji boks ;) ;D), bi se pa vtaknila samo toliko, da povem mnenje.
Zdi se mi namreč, da so ti s tem, da se moraš izseliti zaradi Athene kršene pravice. Približno tako, kot da se morala izseliti, ker cimri ne bi bilo všeč, da uporabljaš slušni aparat, očala ali pa v končni fazi belo palico. V tvojem primeru je psička tvoj "pripomoček" in sploh ne morem verjet, da te dejansko cimra na tak način "meče" iz študentskega doma. Krščenmatiček no, sploh ne dojemam, kako so nekateri primitivni. Če jo psička res tako moti naj si sama poišče drugo bivališče, ne pa da si ti tista, ki bo ostala "na cesti". In da študentski dom to na tak prikrit način podpira :o >:(. Groza!
Sicer sklepam, da kaj dosti narest ne moreš, bi pa se poskusila na tvojem mestu pozanimat, če je kakšna možnost, da bi dobila drugo cimro, ki je pes ne bi motil. Saj če ti resnično želijo pomagat to verjetno ne bi smel bit problem. Vsaj po moje.
lp
T.

p.s.: Bom povprašala če slučajno kdo od mojih znancev še oddaja sobe (nekaj jih poznam, ki so pred leti oddajali, če še pa ne vem).

8)


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 02 Maj 2009, 23:53:50
oj,
No, v bistvu je tako, da me ne podijo ven, so mi rekli, da mi bodo poiskali individualno sobo za katero sem zaprosila, ampak to se lahko zgodi jutri ali pa čez deset mesecev. Jaz pa moram kljub temu seveda plačevati mesečno najemnino za sobico. Cimra je bila ves čas za, takoj, ko sem prišla v sobo sem ji povedala, da bom psa dobila (takrat niti še nisem vedela kdaj, vse se je potem zgodilo zelo na hitro), in je bila vsa navdušena. Ko pa je Athena prišla k meni, si je iz neznanih razlogov premislila - je rekla, da ima pes svoj vonj ... Athene pa še niti 1x ni videla. Se pa sama trudim izseliti tudi zato, ker je tista soba dejansko tako majhna, da Athena sploh ne bi imela kje biti, saj si zasluži en mali kot kamor lahko gre na svoj prostor po opravljenem delu.
Na srečo sem doma dosti blizu Ljubljane, da se lahko vozim na faks, ampak Athena v tem primeru nima dela, zato se to pozna tudi na njenem vodenju. Prepričana sem, da sama veš, da če pes ni v formi, bo nehal delat, in če preveč hodi na sprehode, mu bodo ti seveda bolj všeč kot delo in se bo uprl ... Groza me spreleti samo če pomislim, da bi zavozila z Atheno, saj s tem ne bi samo sebi uničila psa, ampak bi s tem zapravila ogrooomno dela, ki ga je več ljudi vložilo v to, da je Athena to kar zdaj je.
Hvala ti, ker boš povprašala naokrog! ::)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #46 : 03 Maj 2009, 20:07:08
Sinica, direktno ti tudi jaz ne morem pomagat, sem tudi sama podnajemnica.

Se pa spomnim, da je nekdo v eni temi enkrat napisal, da je hitro in brez problemov našel sobo zase in za psa preko agencije, ki se s tem ukvarja. Se pravi poveš, da bi rada sobo zase in za psa in koliko si zmožna plačevati. Žal pa ne vem, ali je za to potrebno plačati (verjetno) in na kraj pameti mi ne pade nobena takšna agencija.

Poskusi pogledat še tukaj: http://www.dostop.si/kamrica.aspx pa v salomonov in na bolho. Kaj drugega mi trenutno ne pade na pamet.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 03 Maj 2009, 23:20:50
Oooooo, the best! :D Hvala za info! Nisem vedela, da tudi take agencije obstajajo. ::)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Tiva

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 05 Maj 2009, 15:50:49
Sinica, v katerem domu si zdaj? Če si v Rožni, vprašaj Braneta (hišnik v bloku XI - upam, da je še tam :) ), če ti lahko pomaga. Hišniki so bolj na tekočem kdo, kje, kdaj se hoče preseliti. In Brane je še ljubitelj živali.  ;)
Še nekaj me zanima - kdo je bil prej v tej sobi, ti ali cimra?



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 05 Maj 2009, 19:42:55
Hvala za nasvet! :D Se bom pozanimala glede hišnika.
V sobici je bila prej cimra. Jaz sem prišla letos v oktobru. :-\

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #50 : 06 Maj 2009, 16:12:19
Hjoj, res te kar odslovijo ko poveš da imaš, psa, ki je v stanovanju miren in stereliziran/kastriran.  :-\

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #51 : 06 Junij 2009, 10:19:15

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #52 : 06 Junij 2009, 10:29:32
Super! Tole je bilo prav fino prebrati :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 06 Junij 2009, 10:53:12
Hvala! :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #54 : 06 Junij 2009, 11:21:47
Sinica!
Moja sošolka za naslednje leto išče cimro, ampak za pol leta, ker gre njena cimra na izmenjavo. Jo bom vprašala, če jo še vedno išče. Je pa velika ljubiteljica psov in zelo pogreša svojega psa. Povej, če ti ta začasna rešitev kaj pomaga, da potem vprašam sošolko, če je še vedno aktualno. Živi pa v Rožni.


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 07 Junij 2009, 14:06:53
Lejca hvala, ampak sem vmes že našla rešitev. Jutri se vselim! :D Sem dobila sobico v Rožni.

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #56 : 07 Junij 2009, 14:45:40
Super, sem ful vesela zate.  ;D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #57 : 08 Junij 2009, 11:09:45
Sele zdajle sem zasledila tole temo, in moram komentirat.. Kako si lahko tvoja (sedaj bivsa) cimra dovoli, da te dobesedno vrze ven, samo zato ker imas psa vodnika slepih?? Mislim, kaksni ljudje so na tem svetu  ::) ::) In da se dom ni postavil na tvojo stran, in magar tvoji cimri nasel drugo sobo?? Katastrofa.

No, kljub vsemu, me veseli da si nasla novo sobo, in upam da boste sedaj z Atheno zadovoljne  :)

p.s.
Tudi jaz sem vaju gledala po tvju, zelo je lepa Athena  :-* ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 08 Junij 2009, 12:45:36
Ah, Ovcka, a veš koliko je še hujših stvari na tem svetu. Če bi se jaz za vsak tak dogodek sekirala, bi bila že siva in postarana. :D
Athena je pa res cukerček. Najprej je bila tudi namenjena za nadaljno vzrejo, ker ima vse najboljše ocene, pa sta jo moja vaditelja vzreditelju nekako "izpulila". ;)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #59 : 08 Junij 2009, 12:52:46
Kdo pa je vzreditelj?