10000dogs.com

Chiba · 30312

deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #30 : 30 Avgust 2007, 09:48:52
http://www.10000dogs.com/catalog/popup_image.php?pID=233

končno nekdo , ki ima podoben okus.
Jaz bi mela za vsakega drugačno ognjeno  8)
Žal sem trenutno v čistem bankrotu  :'(

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #31 : 30 Avgust 2007, 11:40:57
Gulu, sej mi bomo pomoje tut kar kmalu bakrot, zaradi tehlih ovratnic!  :-\  ;D

končno nekdo , ki ima podoben okus.

ja tale mi je najbolj všeč  ;D


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #32 : 30 Avgust 2007, 12:06:41
Gulu, sej mi bomo pomoje tut kar kmalu bakrot, zaradi tehlih ovratnic!  :-\  ;D


čeprav, če bo naročilo šele v prihodnjem mesecu..... morda pa se pridružim  ;)
Bomo videli, kako bo kazalo z raznimi veterinarski stroški v bližnji prihodnosti  ::)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #33 : 30 Avgust 2007, 15:58:45
Aho!

Meni je pa tale noro dobra http://www.10000dogs.com/catalog/images/groflaha.jpg ali pa ta
http://www.10000dogs.com/catalog/images/hoflaha.jpg

Tako da če boste grupno naročali sem zraven  :D

Lp
Ana


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 30 Avgust 2007, 16:00:23
končno nekdo , ki ima podoben okus.
Jaz bi mela za vsakega drugačno ognjeno  8)
Žal sem trenutno v čistem bankrotu  :'(

Deteljica sva že dve tudi jaz bi za vsakega imela drugačno ognjeno  ;D

Lp
Ana


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 30 Avgust 2007, 16:05:50
Joj, jaz bi imela pa beagla s Hello Kitty ovratnico, samo bi me Gasper kregal ... Ampak bi bila Xsara tako srckana  ::) ::) Mogoce bi se pridruzila narocilu, moram preracunat, koliko me bo financno izcrpala Norveska.



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 31 Avgust 2007, 10:35:32
No Chiba pol jim pa jaz ne bom nič pošiljala, bom počakala najprej kaj bodo tebi povedali. Tako, da sporoči.  ;)


Že tri dni nisem dobila nobenega odgovora na mojo poizvedbo >:(  , tako da probaj še ti, terry, če se bo kdo sploh pobrigal. Pa mogoče omeni, da bi vzeli večjo količino ovratnic ali nekaj podobnega.

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


Corky

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 31 Avgust 2007, 21:06:34
Oj!

Vidim da nisem edina nora na take stvari :o, full imajo dobre ovratnice tko da če bo grupni nakup sem tud jaz zraven

Lp

Jelena

"freedom is just another word for nothing else to lose!"

http://corina.moj-album.com


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #38 : 31 Avgust 2007, 21:56:22
Na ja bi se našlo kej lepega (ena črna z zelenim listjem je za doll past  :-*) ampak kaj naj delam s 5 cm široko ovrratnico  ??? na psu bo pas pomučkane dlake.  :'(

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #39 : 01 September 2007, 03:19:41
Meni se zdijo pa kicaste  :-X

Niti ne vem kaj naj z tem pocnem, ne upam kupovati nekaj preko neta, kar ni preverjeno in ne vidim na lastne oci, ce je res dovolj mocno narejeno da bo mojega tepcka zdrzalo. Mi ne koristi oh in sploh lepa ovratnica, ce jo bom dobila v glavo vedno, ko bo potegnil... pa ceprav samo iz veselja, ker je videl ljubljeno osebo (primer : najdebelejsa rogz for dogz.. klipsna popusti ::) ) Kvaliteta pred lepoto in zato prisegamo na staro dobro masivo  ;)


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #40 : 01 September 2007, 18:22:20
Meni so tele ovratnice zelo všeč-sploh na Paxxu bi fino tiste barvne zgledale  :-* Če bi imela denar bi sigurno naročila,čeprav rada pogledam z rokami,preden kupim  :D
ampak kaj naj delam s 5 cm široko ovrratnico  ??? na psu bo pas pomučkane dlake.  :'(
Drugače pa mi je zelooo všeč,da so tako široke-hvala pasjemu bogu,da se še dajo dobit široke ovratnice,pa da je kak lep vzorček gor  ::). Oba imata ovratnico gor itak samo,ko gremo na sprehod,tako da glede dlake sploh ni panike. Dost bolš mi je,če je široka vsaj 5cm,kot pa kaj manj,ker se zažre v vrat,ko čisto malo povleče  >:(

tale bi bla za Gajo  :-* :-*

tale pa za Paxxa  :-* :-*





Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #41 : 02 September 2007, 16:24:40
nyssa za kratkodlakca no problem. Ampak jaz imam raje mojo nezanimivo tanko ovratnico kot pa da vsakič ko mu dam ovratnco dol gledam zmučkano in stanjšano dlako  :'(

Nelly vzgoja vzgoja. Ga boš mogla k Neonki v šolo pripeljat - sicer potegne ampak ne prav močno in ni lokomotiva (ki kar vleče in vleče) in verjeti ali ne pri nama ni počila niti ena klipsna, pa sem imela vedno tanjše ovratnice na klipsno (2cm...)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 03 September 2007, 13:01:13
Evo, takoj dobila odgovor. Poštnina stane 17 evrov do 5 kg in 22 evrov do 10 kg. Na večjo količino naj bi dobili tudi popust, ampak niso napisali koliko. Plačilo pa je možno samo z nakazilom, tako da je potrebno računati še na stroške nakazila v tujino.

Zdaj če bo kaj interesentov, se lahko zmenimo in skupaj naročimo.

Lp
eva



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #43 : 03 September 2007, 17:44:49
fulll so lepe... če se bo naročilo, count me in :) (samo je problem da je polno lepih pa bi se težko odločila katero bi... :D)

lp


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #44 : 03 September 2007, 17:50:43
Na reševalskem taboru so avstrljski kolegi imeli tele ovratnice. Rekli so, da so zelo kvalitetne. Oni jih uporabljajo za delo, ker se enostavno odpirajo in so široke, na voljo so pa tudi ovratnice, ki se odpirajo skozi rinko. Na strani lahko izbereš katerikoli vzorec in obliko zapenjanja, vzorec se zbere tudi za povodec.
Izdelovalci imajo pripravljeno samo osnovno blago in vzorec gor našijejo po naročilu, tako da je vsaka ovratnica, ki jo boste naročili izdelana samo za vas ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #45 : 03 September 2007, 21:02:43
no,fino,da ste se tako lepo potrudili...bi se jaz tudi pa znam nemško malo bolj tako,tako :-[

Pol bi se pa res lahko zmenili,jaz sem takoj za :P



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 03 September 2007, 21:47:57
Evo, takoj dobila odgovor. Poštnina stane 17 evrov do 5 kg in 22 evrov do 10 kg. Na večjo količino naj bi dobili tudi popust, ampak niso napisali koliko. Plačilo pa je možno samo z nakazilom, tako da je potrebno računati še na stroške nakazila v tujino.

Zdaj če bo kaj interesentov, se lahko zmenimo in skupaj naročimo.

Lp
eva

No lepo madoniš! Očitno vsakemu samo enkrat odgovorijo.  ::) Ali pa moraš prav tisti njihov Kontakt formular uporabljat. V glavnem, ko jim boš pošiljala še kakšen mejl pošli preko formularja. Moj reply na njihov mejl so ignoriral.  :-\
Jaz sem TAKOJ za. Mam zdaj še celo čevlje, ki bi pasali k ovratnici, ki jo hočem.  :o :P ::)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 04 September 2007, 09:40:37
No lepo madoniš! Očitno vsakemu samo enkrat odgovorijo.  ::) Ali pa moraš prav tisti njihov Kontakt formular uporabljat. V glavnem, ko jim boš pošiljala še kakšen mejl pošli preko formularja. Moj reply na njihov mejl so ignoriral.  :-\
Jaz sem TAKOJ za. Mam zdaj še celo čevlje, ki bi pasali k ovratnici, ki jo hočem.  :o :P ::)

Jaz sem jim pošiljala direktno na njihov mail, ne preko formularja in sem takoj dobila ful prijazen mail. Tako, da pomoje se tvoj mail nekje "izgubil".




Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #48 : 04 September 2007, 11:02:38
Njihove ovratnice se lahko kupi tudi preko Ebaya tukaj ;)

Na žalost ne znam dobro nemško, ampak če sem prav razbrala, mislim da pride ceneje kot nakup preko njihove strani. Sicer se mi zdi pa poštnina 17€ za eno ovratnico zelo pretirana. Sama naročam vse sorte stvari preko Ebaya iz drugih koncev sveta ne pa takole iz "sosednje" države tako da mislim, da se da dobit ceneje poštnina. Tukaj piše da pošiljajo po vsem svetu, ampak poštnina pa je napisana samo za Nemčijo 4,50€. Če vas zanima se raje preko Ebaya posvetujte s prodajalcem ;) Tudi poštnina če kupiš več kosov je ponavadi cenejša in na carini ne plačate, ker je Nemčija EU.



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #49 : 04 September 2007, 13:09:01
Bella Stela, nisi dobro prebrala. Poštnina 17€ znaša za paket do 5kg. Da dobiš 5kg pa mora biti kar nekaj ovratnic.  ;)

Kristinca & Florinca


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #50 : 04 September 2007, 13:24:40
Sem jih jaz kontaktiral, da bi tole pripeljali v Slovenijo in bom sporočil takoj, ko mi odgovorijo.



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #51 : 04 September 2007, 17:09:56
Bella Stela, nisi dobro prebrala. Poštnina 17€ znaša za paket do 5kg. Da dobiš 5kg pa mora biti kar nekaj ovratnic.  ;)

Ja ne vem kaj je za njih spodnja meja oz kako odmerjajo poštnino glede na težo. Meni pomeni cena 17€ do 5 kg pač 17€ za 300g ali 4.900g. Tako vsaj jaz to razumem, ker je tak način uporabljen pri marsikaterem trgovcu.



slick

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 04 September 2007, 20:05:20
tudi sam sem se pogovarjal za te ovratnice.
v kratkem jih bom nekaj naročil, je pa odgovor glede poštnine bil takle:

Citiraj
Yes, it doesn't matter if you buy 1 or 50 dcollars - it is always 16-. Euro for postage.
In other words: You pay only 1 time 16-. Euros postage.



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #53 : 04 September 2007, 20:52:48
Potem se najbolj splača če se naroči več ovratnic hkrati ;)



slick

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 04 September 2007, 21:52:45
Potem se najbolj splača če se naroči več ovratnic hkrati ;)

absolutno... tudi mi naročujemo kot skupina.... ravno zato, da se prihrani na poštnini...



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #55 : 04 September 2007, 21:59:36
Sem poslala še vprašanje koliko pride poštnina za Slovenijo na Ebayu, da vidimo če je enako.

slick imaš torej izkušnje s temi ovratnicami?



slick

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 04 September 2007, 22:27:55
Sem poslala še vprašanje koliko pride poštnina za Slovenijo na Ebayu, da vidimo če je enako.

slick imaš torej izkušnje s temi ovratnicami?

nobenih izkušenj... se pa že lep čas odločam da bom naročil nekaj ovratnic tega proizvajalca... ker sem nekajkrat neuspešno poskušal dobiti informacije (ni bilo maila z odgovorom) sem se sedaj po nekaj tednih odločil da zopet poskusim... tokrat uspešno.

Ovratnice so mi zgolj lepe, s trpežnostjo, funkcionalnostjo nimam izkušenj... mi pa deluje da morajo te ovratnice biti bolj za ''šminkanje'' kot karkoli druga...

mimogrede: lep avatar!



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 05 September 2007, 08:02:31
tudi sam sem se pogovarjal za te ovratnice.
v kratkem jih bom nekaj naročil, je pa odgovor glede poštnine bil takle:


Sam so pa smešni, vsakemu malo drugačen odgovor  ::)



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #58 : 05 September 2007, 10:10:32
Ovratnice so mi zgolj lepe, s trpežnostjo, funkcionalnostjo nimam izkušenj... mi pa deluje da morajo te ovratnice biti bolj za ''šminkanje'' kot karkoli druga...

Tudi meni so samo lepe in ja, so samo za šminkirat kaj pa drugega. Sicer se mi zdijo osebno kar dost drage, zato jih sama nimam namena naročat. Sploh pa ko vidim, kako se moja kosmatinka požene v kup blata  :-\
Me pa zanima če jih bo kdo drug naročil, kakšne so v resnici, koliko so trpežne itd.



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #59 : 05 September 2007, 10:23:27
Bela Stella, na tvoje vprašanje je Zoe delno že odgovorila.  ;)  Malo je treba stare poste prečitat.

Kristinca & Florinca