Varstvo psa v času počitnic

vali · 150373

sana

  • *
    • Prispevkov: 514
    • Točke: 1
  • Living with aussie is a challenge!
Odgovori #210 : 01 April 2011, 10:08:03
Jaz sem ga dala pa k Urški za par dni, ko smo se ženili :) je bil očitno zelo zadovoljen, tako da je pozabil na vse težave in domov prišel čisto skuliran ;D Pri nas je ves čas znosno, edino ene tri dni vmes je pa precej hudo. 

dogs are my way of life
http://sana.moj-album.com


SunnyBean

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 01 April 2011, 10:18:24
Tudi jaz kdaj popazim na kakšnega psa. Pogoj: da je navajen bivanja notri, da se razume z drugimi psi (za družbo bo imel zmešano labradorko) in da ne laja ;)

Ostale info na ZS ali na 041/875-234.

Lp,
Saša



Ne vem ali se norčuješ ali ne, za vsak primer bom vseeno komentirala. Kateri pes pa ne laja?? Če se že ponujaš za varstvo lahko takšne pogoje kar črtaš, ko gre za pse je treba računati s vsem. A si predstavljaš oglas v časopisu: Ponujam varstvo otroka, pod pogojem, da otrok ne govori, da je vajen mojega stanovanja in se razume z mojimi ostalimi otroki.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #212 : 01 April 2011, 10:23:50
Jaz sem ga dala pa k Urški za par dni, ko smo se ženili :) je bil očitno zelo zadovoljen, tako da je pozabil na vse težave in domov prišel čisto skuliran ;D Pri nas je ves čas znosno, edino ene tri dni vmes je pa precej hudo. 

Sej ;) pred pol leta je bil Damč v tistih dneh pri njej... Dina pa pri Nini..( ravno tako mi je poslovno pot naneslo...  :-X)
 Vprašej Urško, kako je bilo :-[...  Še sedaj imam bad filing
 samega  ne dam nikoli več nikamor... edino še z njegovim "uradnim" lastnikom, gre lahko na potovanje... da se vozi večinoma dneva. Ker edino njegova firbčnost in oprezanje ga zamoti ,da ne misli na to.
Itak pa  Dina bo sterilizirana( jaz se te naše L.K. vzreje  ne mislim it... ker je iz leta v leto bolj v ***** vse skup :-X)...
 oz je bila v planu tale mesec... ampak  ker sem jaz  narobe preračunala, sem mislila, da bo konec maja sred 6 meseca imela veselico.
"my mistejk"  :-\

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #213 : 01 April 2011, 10:49:00
Verjetno je Sasha mislila, da ne laja, ko ga pustis samega, ko recimo skocis v trgovino. Ceprav itak nikoli ne ves kako bo, ker so psi v novem okolju in med novimi ljudmi. Meni se je ze zgodilo, da pse, ki so drugace doma brez tezav 8 ur sami, ko so lastniki v sluzbi, nisem mogla pustit same niti toliko, da bi sla gor v kuhinjo in pojedla kosilo. Sicer se po parih dneh navadijo, ce so, so "kriticni" prvi dnevi. Ampak to pac moras vzet v zakup, ce se ukvarjas z varstvom psov  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #214 : 01 April 2011, 11:00:11
Citiraj
je bil očitno zelo zadovoljen, tako da je pozabil na vse težave in domov prišel čisto skuliran
Odlično :) Je bil res ful priden.
Ksenija, a veš da sem ravno zaradi tega vprašala. ;D  A kastracija je problem, sterilizacija pa ne pri tvojem? :P
Ti kar oba pripelji, bom bolj vesela ;) Če sta skupaj je kot da ju ni. Dina poštima Damča, da si nič ne upa ;)

lp U.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #215 : 01 April 2011, 11:10:06
Tole rundo, se zna naredit da bo ravno tam zadnji dan... tako da  če bo  gresta k Nini ( Domžale so mi ful spotoma, pa še spet se bom ponoči vračala nazaj... ti greš pa zjutraj čist prezgodaj v šolo( Nina pa rada spi zjutraj  >:D... nazadnje sem bila  cel dan potem fuč, ker sem po vseh 16ih urah vožnje spala samo 2 uri :-\ da sem jih pobrala predno si šla v šolo ) pa še najbolj ga dopoldan meče- Dina  definitivno rabi pomoč :D
Itak pa ,če grem poljsko grem potem v roku enega tedna še za francijo- takrat jih pa dobiš... ko bosta oba skulirana :D- pa potem si mi ti  bolj spotoma- ker jih v večernih urah pobiram  ;)

 ni pa še 100%... Upam  in to močno upam , da mi ne bo treba na Poljsk :-\

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #216 : 01 April 2011, 11:21:02
Seveda ti ga kar pelji k Nini, bo vesela da se zamoti... :(
OK, se slišiva glede Francije..Kdaj približno pa bo to?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #217 : 01 April 2011, 11:28:30
Ti bom javila...odvisno kdaj bom dobila najbolj ugodno varianto za Ryan air ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #218 : 01 April 2011, 14:37:51
Ne vem ali se norčuješ ali ne, za vsak primer bom vseeno komentirala. Kateri pes pa ne laja?? Če se že ponujaš za varstvo lahko takšne pogoje kar črtaš, ko gre za pse je treba računati s vsem. A si predstavljaš oglas v časopisu: Ponujam varstvo otroka, pod pogojem, da otrok ne govori, da je vajen mojega stanovanja in se razume z mojimi ostalimi otroki.

Veliko psov ne laja ;)

Vsaj ti, ki sem jih imela do sedaj v varstvu niso lajali.. zdej pa ne vem al mam samo jaz srečo pa poznam take pse al kako :P




DOB

  • *
    • Prispevkov: 376
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 01 April 2011, 14:50:28
Jaz tudi nebi sprejemala bevskačev... Za to pa RES nimam živcev, lajanje je pri nas prepovedano in "zatirano".  Groza, kako nekateri radi klepetajo. :)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #220 : 01 April 2011, 16:22:27
Moje zagotovo ne boste slišali lajati za brez veze, še takrat ko mora na ukaz zalajat potrebuje nekaj časa, da sploh kaj iz sebe iztisne...
*je bolj tihe sorte. :D



Lartja

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 20 April 2011, 21:21:13
Zdravo, za 10 mesecev starega Zlatega prinašalca iščemo varstvo za 3 dni (26.-28.4.) v Ljubljani oz. okolici.

Mi lahko kdo predlaga kakšen hotel, privat varstvo ali kaj podobnega?

Nimam izkušenj, prvič se je zgodilo, da psa res nimamo kam dati, zato bi mi vsaka informacija prišla prav.

Hvala,
T



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #222 : 20 April 2011, 22:30:59
Zdravo, za 10 mesecev starega Zlatega prinašalca iščemo varstvo za 3 dni (26.-28.4.) v Ljubljani oz. okolici.

Mi lahko kdo predlaga kakšen hotel, privat varstvo ali kaj podobnega?

Nimam izkušenj, prvič se je zgodilo, da psa res nimamo kam dati, zato bi mi vsaka informacija prišla prav.

Hvala,
T
Živjo! Tole je link do albuma, kjer najdete slike mojih varovacev: http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.1547142924519.2070185.1413443872&l=e2cde0a203 Če bi vas zanimalo, me lahko pokličete oz. se mi javite na mail. Psi so z mano v hiši, na voljo jim je ograjen vrt in pa 2 daljsa sprehoda dnevno (oz. po navodilih lastnika).

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #223 : 21 April 2011, 17:32:49
Zdravo, za 10 mesecev starega Zlatega prinašalca iščemo varstvo za 3 dni (26.-28.4.) v Ljubljani oz. okolici.

Mi lahko kdo predlaga kakšen hotel, privat varstvo ali kaj podobnega?

Nimam izkušenj, prvič se je zgodilo, da psa res nimamo kam dati, zato bi mi vsaka informacija prišla prav.

Hvala,
T

Mi smo imeli pri Rinchy našo zlato prinašalko in smo bili super zadovoljni. Tako da priporočam ;)



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #224 : 21 April 2011, 18:54:26
Lartja- sem včeraj odgovorila na ZS.


LP Urška



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #225 : 21 April 2011, 21:11:56
Jaz priporočam obe.. ali eno ali drugo Urško( 1x 2xx3xx)  ali Ninci(-Rinchi)
hotel 12************( po tamalem)
Sem ful vesela ,da jih imamo :o

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 23 April 2011, 13:24:48
Tudi mi smo še vedno vsem na voljo za varstvo hišnih ljubljenčkov.
Še nekaj kratkega o nas:

Dogwatch hostel - varstvo psov

Živimo na obali (očina Piran) na hribu v ogromni hiši, ki deli na 3 stanovanja.Vsi sosedje smo dobri prijatelji, pasjeljubci oz. izkušeni lastniki psov. Tu je veliko ograjeno dvorišče okoli  hiše, zraven pa še večji prostor, kjer so nasadi in kjer psi divjajo, se igrajo, skupaj družijo. Imamo dovolj prostora, da so psi tudi ločeni notri ali zunaj, če se kateri med seboj ne razumejo.Psu nudimo notranje bivanje, čez dan so večinoma z nami na dvorišču, igranje in divjanje na travniku, druženje z drugimi psmi ( če jim to odgovarja), hodimo na dolge sprehode in čofotanja ob morju. S psom na počitnicam ravnamo kot z našimi. Na voljo smo tudi za problematične pse, ki niso radi sami, saj se lahko skombiniramo, da je vedno kdo doma.Pa tudi če ne mara drugih psov imamo dosti prostora in časa, da se lahko posvečamo tudi samo njemu.
Več informacij na ZS.



LP Ika


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #227 : 25 April 2011, 18:53:58
No, avgusta in 15-24 junija pa lahko pse pazim tudi jaz ;) bivali bodo v hisi, imeli bodo vsaj 3 spehode dnevno, in bodo delezni tudi ukvarjanja po lastnikovih navodilih :) na voljo imajo ograjen vrt, kjer lahko mecem frizbi, zogice in ostalo, da se lahko tudi malo razmigajo :)
Ne racunam, saj to delam iz veselja, in s tem nimam nobenih stroskov. :) Zazeljeno je, da je pes socializiran in ubogljiv :) ce zelite me lahko kontaktirate na zasebno sporocilo :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Metimetka

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 27 Junij 2011, 21:26:39
Lep pozdrav!

Nujno bi rabila varstvo za svojo psičko v času od 15. do 24. 7. 2011. (okolica Ljubljane)
Psička je pasme pitbul, v kratkem bo stara 1 leto. Vajena je bivanja v stanovanju.

Za vsako informacijo bom zelo hvaležna, brez problema pa morebitnim varuškam odgovorim še na dodatna vprašanja.

Lp, Metka



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #229 : 27 Junij 2011, 21:30:42
Lep pozdrav!

Nujno bi rabila varstvo za svojo psičko v času od 15. do 24. 7. 2011. (okolica Ljubljane)
Psička je pasme pitbul, v kratkem bo stara 1 leto. Vajena je bivanja v stanovanju.

Za vsako informacijo bom zelo hvaležna, brez problema pa morebitnim varuškam odgovorim še na dodatna vprašanja.

Lp, Metka

Kontaktiraj Nino (Rinchy) ima z varstvom Bullčkov že izkušnje ;)
Slikce varovancev http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.1547142924519.2070185.1413443872&l=e2cde0a203



Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #230 : 28 Junij 2011, 10:17:48
Kaj pa v Zasavju? Poznate koga preverjenega? 

Če mogoče še kdo rabi varstvo, se lahko dogovorimo - najprej vi varujete mojega psa, potem jaz vašega.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #231 : 30 Junij 2011, 17:11:19
Kaj pa v Zasavju? Poznate koga preverjenega? 

Če mogoče še kdo rabi varstvo, se lahko dogovorimo - najprej vi varujete mojega psa, potem jaz vašega.

Hotel Miša, http://www.misa-pasjihotel.com/

Drugače, če greš na dopust pomojem vseeno, če zapelješ psa nekomu recimo v Lj.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #232 : 01 Julij 2011, 07:37:55
Hotel Miša, http://www.misa-pasjihotel.com/

Drugače, če greš na dopust pomojem vseeno, če zapelješ psa nekomu recimo v Lj.

To je res. Samo glede na to, da gremo zgodaj zjutraj in pridemo pozno zvečer, to pomeni, da bi moral biti tam še 2 noči več, kar mi pa ni preveč všeč.



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #233 : 01 Julij 2011, 07:41:04
Maruša, če je tam 7 noči, mu je pomojem vseeno, če je še 2 več.  ;) Se mi zdi, da večinoma mi preveč kompliciramo s tem varstvom  :) ; kar sem uspela spoznat psov v varstvu, so vsi super prenesli ločitev od lastnikov.  Se pa strinjam, da je treba preverit, kako bo pes bival, in upoštevat priporočila. Jaz jih recimo v hotel, kjer bo v pesjaku in bo imel samo izpust, dvakrat na dan bo dobil hrano, nikoli ne bi dala.

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
Odgovori #234 : 01 Julij 2011, 07:46:47
Maruša, če je tam 7 noči, mu je pomojem vseeno, če je še 2 več.  ;) Se mi zdi, da večinoma mi preveč kompliciramo s tem varstvom  :) ; kar sem uspela spoznat psov v varstvu, so vsi super prenesli ločitev od lastnikov.  Se pa strinjam, da je treba preverit, kako bo pes bival, in upoštevat priporočila. Jaz jih recimo v hotel, kjer bo v pesjaku in bo imel samo izpust, dvakrat na dan bo dobil hrano, nikoli ne bi dala.

Njemu bo najbrž res vseeno, meni ne bo.  :P  Ja, ker preveč kompliciramo, itak. Saj to vem. Ampak mi je brezveze it na dopust, če se ne bom mogla sprostit in uživat, ampak bom samo razmišljala, kako je s psom. In tud zato iščem kakšno takšno varstvo, ker ga nočem dat v pesjak, ampak hočem, da je v hiši/stanovanju, zraven ljudi. Ker če bi zahtevala samo izpust parkrat na dan in hrano, ga kamot pustim doma in prosim koga, da gre to naredit.



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #235 : 01 Julij 2011, 07:49:35
Potem ti pa toplo priporočam varstvo pri Nini :) Moja dva sta, če sta v varstvu, tam :) Pes je notri, na kavču oz.kjer hoče, zunaj pa je ograjen vrt :) http://www.bernirina.com/ Plus vsakodnevni sprehodi, seveda.

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


cutey

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #236 : 05 Julij 2011, 11:31:40
Pozdravljeni ljubitelji štirinožcev!

S fantom sva se pred mesecem dni usmilila psičke mešanke iz zavetišča, sedaj pa potrebujeva varstvo. Iščeva nekoga, ki bi najino cca 5 mesecev staro psičko čuval dober teden (po dogovoru). Ker želiva da je psička v družbi kvečjemu še enega psička, hoteli in tisti, ki se s tem privat ukvarjajo ne pridejo v poštev; bojiva se namreč, da bi jo več psov preveč spominjalo na dneve v zavetišču, kar zagotovo ne bi imelo dobrih posledic. Na skromen dopust odhajava v petek. Psička je pridna, igriva, a v družbi večih psov/ljudi še malo plašna. Velike in manjše potrebe opravlja zunaj (razen če je zaprta 6 ur in več), veliko spi in zaenkrat še ne potrebuje daljših sprehodov. Najraje je doma v postelji, košari ali na domači zelenici in se igra s kakšno igračo.

Za hrano bi poskrbela midva. Če kdo potrebuje popestritev za svoje otroke, ali pa je sam tako prijazen.... Pripravljena sva tudi nekaj malega plačati (vendar nama cca 15 eur na dan - kolikor so ponavadi tovrstna varstva - finančno ne bi zneslo).

Če je kje kdo, naj se mi prosim javi na 031 389 888 (sms ali klic);

hvala že v naprej!

Urša



cutey

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 05 Julij 2011, 14:09:26
Varstvo smo že našli;
hvala in lp



lajna86

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #238 : 01 September 2011, 12:06:24
Zdravo tudi midva bi potrebovala varstvo psička za dva tedna od ponedeljka naprej  :-[...gre fant na delo v tujino, jaz pa medtem iščem stanovanje za vse tri nekje na Primorskem, ker greva z oktobrom tja tudi študirat. Je pa 1 leto in dobre 3 mesece star dalmatinček, načeloma pridem :), laja pa sploh ne...

Če se kdo najde, ki bi nanj popazil, se priporočava...

Lina in Bruno



Tica

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #239 : 27 December 2011, 19:03:06
Sem sicer se malo zgodnja, ampak malo brskam in prebiram naokoli glede varstva psa za daljse obdobje (nekje od 4 do 6 tednov). poleti se namrec odpravljam za nekaj mesecev v avstralijo in raziskujem razlicne moznosti. z mano seveda zaradi strogih pravil ne more, doma ga naceloma lahko popazijo, ampak tezko za ves cas. poleg tega se doma nihce niti malo ne ukvarja z njo, razen, da jo na hitro peljejo na sprehod. Zal tudi nimam kaksnih boljsih pasjih prijateljev, ki bi mi sli na roko in popazili nanjo. Pozna kdo koga, ki bi mu lahko za daljsi cas brez skrbi zaupala 2-letno labradorko, ki se more 1x dnevno fajn zdivjat? Sem pa iz ljubljane. Hvala in srecno novo leto!
T.