Mutirani psi krvosesi

andi · 11964

andi

  • *
    • Prispevkov: 258
    • Točke: 1
: 07 September 2007, 20:25:41
Baje da obstajajo. Tako poročajo Novice. V Texasu so našli kardelo povoženih mutiranih psov, ki žrtvi izpije kri ???
Ali pa so res končno našli Chupacabro.



regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #1 : 07 September 2007, 20:50:28
Ampak čisto po naključju tega sigurno noben ni posnel s kamero, oz. so posnetki nejasni  :P  No, jaz bi rada videla to zloglasno Chupacabro  ;)


andi

  • *
    • Prispevkov: 258
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 07 September 2007, 20:51:41
Ne ne, so slike zelo jasne. Tako nekako mešanica psa in prašiča.



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #3 : 07 September 2007, 21:05:25

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #4 : 07 September 2007, 22:49:17
Ma ne vem no... Treba bi bilo malo bolj znanstveno pristopit do tega - znanstveniki bi morali primerjati ugrize na pobitih živalih s tem "bitjem", potem pregledat bi bilo treba vsebino želodca... Tako pa ena teta pravi, da se ugrizi ujemajo, en veterinar pa pravi da je to po dnkju ena nova pasma. Ne tič ne miš...  ::)


aussie

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Sunshine Coast, Australia
Odgovori #5 : 08 September 2007, 10:17:56
Sorry, ampak men tole bitje zgleda kot pes in ne kot mešanica prašiča in psa...  8)



regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #6 : 08 September 2007, 10:30:06
Tudi meni ne zgleda nič posebnega. Mnogi pasemski psi so bolj podobni čem drugem kot psu in so bolj nenavadni od teh dveh na sliki. Je pa čudno da bi Chupacabro povozil avto, če kahko lebdi in v delčku sekunde izgine  ::)  :P


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #7 : 08 September 2007, 17:29:34
ja no nevem kaj bi to bilo ampak me bolj spominja na psa.
in če se primerja z ugrizi na živini z njegovimi zobmi  potem še ne pomeni da je pes ne more tako ugriznit.

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #8 : 09 September 2007, 15:27:31
Zgleda kot malo večji goli pes z defektnimi zobmi. Čisto možno, da plena zaradi zob ne more požreti, pa samo popije kri. (vsi goli psi imajo itak vsaj nekaj malega težav z zobmi)  Sicer pa bodo (če cela zgodba ni čista izmišljotina) naredili DNA analizo, pa bodo videli kaj imajo.
Je pa tako, da legendarne pošasti navadno nastanejo po resničnih "vzorcih" z dodatkom ljudske domišljije.


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #9 : 09 September 2007, 15:35:11
Jaz sem že nekje, zelo dolgo nazaj, zasledila nekaj o tej Chupacabri, pa je bila prej podobna vsemu drugemu kot psu, glede na skice in slike... tako, da mi je tole malo tako tako... Kaj pa vem. ::)

Sem pa tudi tale posnetek zasledila na internetu, kjer naj bi chupacabro posneli --->KLIk




aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #10 : 09 September 2007, 22:42:57
Tukaj. ;)
Ta članek sem pa že zasledila ;)


lamsel

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 14 September 2007, 10:21:07
Tukaj. ;)
To sta dve razlicni sliki,ena je verjetno odrascajoci kenguru,druga pa pes,saj sta ze usesi cisto drugacni.Amerikanci radi delajo paniko,to je sistem vladanja.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #12 : 14 September 2007, 12:05:23
meni je na sliki videti kot en čist navaden boleheh mehiški goli pes.
Amerikanci pa za raznimi pošastmi navadno odkrijejo svojo lastno  CIO ali drugo Vladno organizacijo, ko preteče dovolj časa ali se pa vrh zamenja.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #13 : 11 Oktober 2007, 19:19:31
Ušesa, jezik ven (pomanjkljivo zobovje), podatek o teži ter telesu z dlako na samo nekaj mestih ter "spreminjanje barve" mi govorijo, da bi kot pravi deteljica res lahko šlo za (starega ali bolanega) Xolota (pes v mojem avatarju). Lahko je tudi križanec z njim (prostoživeči psi ko gre za parjenja med sabo pač ne selekcionirajo glede na standard hehe), ker glava ni čisto tipična.

Nikakor pa ne zgleda kot Chupacabra oz. kot naj bi izgledala ;D Ker neumen folk ane, vključno z veterinarjem in njegovo "novo vrsto psa".

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #14 : 02 November 2007, 14:07:55
Damn.



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #15 : 14 November 2007, 22:59:53
DNK je pokazal da gre za Kojota, čemu odsotnost dlake pa še ugotavljajo.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #16 : 15 November 2007, 09:29:44
Sicer pa itak Novicam ni preveč za verjet; objavljajo "rumene" in nepreverjene (senzacionalistične) novice....
Pes krvoses...kakšna neumnost >:( >:( >:(



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #17 : 17 November 2007, 16:57:13

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #18 : 17 November 2007, 17:01:09
Kakšne bedarije >:( >:(, sploh una k ma kokr jež bodice >:(
kaj si vse folk zmisl >:( >:( >:(

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 19 November 2007, 19:10:46
Xolo ali pa perujski goli pes in čisto nič drugega po mojem mnenju.


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #20 : 19 November 2007, 19:17:45
Pomoje je to še ena izmišljotina. ::) Stvar izgleda kot mešanica psa in kenguruja, vendar ne bi rekla da pijejo kri.
Sploh pa si ta in ta stvar niti podobni nista.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 19 November 2007, 19:51:26
Na prvi sliki je perujski goli pes, manj verjetno xolo.
Nečesa se je treba zavedati - ti psi pri nekaterih prebivalcih še vedno predstavljajo mitološke živali. Iz tega tudi raznorazne zgodbice...


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #22 : 19 November 2007, 20:20:25
na nekterih podanih slikah se mi zdi ,da je to en ubog do skrajnosti garjav in sestradan kanid- zdej al je goli pes al oguljeni kojot- vsekakor eno zemeljsko usmiljena vredno revše in nobena slavna mitološka zver

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 19 November 2007, 20:31:32
na nekterih podanih slikah se mi zdi ,da je to en ubog do skrajnosti garjav in sestradan kanid- zdej al je goli pes al oguljeni kojot- vsekakor eno zemeljsko usmiljena vredno revše in nobena slavna mitološka zver

Glede na miselnost "tam" je mitološki. Je pa žalostno, da današnji "pametni" znanstveniki tega ne vedo...
Je pa, kolikor sem preživela časa tam, bolje trditi, da je šlo za chupacabro kot priznati, da je šlo za divja krdela psov. Se več zasluži pač, ko nori znanstveniki pridrvijo tja, hehe.
p.s. Tudi dolgoletna vzrediteljica in oseba, ki raziskuje zgodovino in razvoj perujskih golih psov, je po fotografiji sodeč prepričana, da gre za člana divjega krdela "perujčkov". Krasnega, sicer, po njenih besedah...


*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #24 : 20 November 2007, 16:24:30
Sem gledala včeraj zvečer na Italia uno in so dokazali z DNA da je neke vrste kojot. Baje tudi nova vrsta, alpa zelo redka-z dlako seveda ;)



mun

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
  • Taffy Seta del Oro
Odgovori #25 : 20 November 2007, 18:03:04
haha kaj vse si ljudje izmislijo EL CHUPACHABRA lmao

Lp


delfinčika

  • Gost
Odgovori #26 : 10 November 2009, 20:45:06
Če je to EL CHUPACHABRA je Maca volkodlak.
Mene najbolj spominja na perujca.Mogoče mešanca.Kok jim tm psi pobegnejo.Kšni divji psi (npr. kojoti) pa ne gledajo na rodovnik perujca.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 10 November 2009, 21:06:39
Če je to EL CHUPACHABRA je Maca volkodlak.
Mene najbolj spominja na perujca.Mogoče mešanca.Kok jim tm psi pobegnejo.Kšni divji psi (npr. kojoti) pa ne gledajo na rodovnik perujca.

Kam pobegnejo?


delfinčika

  • Gost
Odgovori #28 : 11 November 2009, 22:11:50
Ja no če npr. enmu ki ima perujca pobegne (nekastriran/nesteriliziran) ta perujček, je čist možno, da ge nikol ne najde.
Če pa ga že se lahko medtem ta perujček že s kšnim divjim psom pari.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 12 November 2009, 08:13:16
Ja no če npr. enmu ki ima perujca pobegne (nekastriran/nesteriliziran) ta perujček, je čist možno, da ge nikol ne najde.
Če pa ga že se lahko medtem ta perujček že s kšnim divjim psom pari.

Daj, ne kvasi neumnosti.