2. Kostanjev piknik / 7. PeSjanarsko srečanje

ninci · 62156

porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #60 : 28 September 2007, 22:07:24
Jaz ne bom pretiravala, ko se mi bo zahotelo it domov, bom šla domov. Če pa je porti za in obstaja ta možnost se pa naprimer gor pelješ z mano in če grem jaz prej domov kot porti potem ti ostaneš tam dokler ne gre porti domov. Je treba še potri vprašat če se strinja s tem, da se ti z njo nazaj pelješ v primeru da ona ostane dlje kot jaz.
Jaz žal ne vem kdaj bom šla domov, nikdar ne pretiravam in nisem do zadnjega tam, tako da glede ure ne morem nič rečt, če mi je brez veze grem lahko po 15 minutah če mi je ok grem pa lahko tudi med zadnjimi domov:)

Meni je to ok, ker bi tudi midva šla pokukat na tekmo in potem prišla na piknik (najverjetneje). Za sto procentno bom še sporočila. Se bojim, da imava ena predavanja takrat, pa moram preveriti. Vama je ok, če vama sporočim enkrat v naslednjem tednu?


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #61 : 29 September 2007, 08:56:17
Meni je to ok, ker bi tudi midva šla pokukat na tekmo in potem prišla na piknik (najverjetneje). Za sto procentno bom še sporočila. Se bojim, da imava ena predavanja takrat, pa moram preveriti. Vama je ok, če vama sporočim enkrat v naslednjem tednu?
Oj!
Mni ni preoblema  :)
Lp,Tjaša



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #62 : 29 September 2007, 14:19:49
Mi pomojem pridemo ampak ne 100% . Še sporočim!  :)
Drugače pa po vsej verjetnosti ne bi šli vsi tako, da bi bilo placa saj za dve osebi

Lp Maja



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #63 : 30 September 2007, 12:36:22
Jaz pridem če mi bodo starši dovolili peljati se z sibilo. ;D

Lp Alja



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #64 : 30 September 2007, 12:51:18
Mogoče pridem pogledat brez mojega cucka  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #65 : 30 September 2007, 12:56:14
A vodo dobijo naši pesjani tam ali moramo met nevem koliko litrov s sabo? :P(za v avto tako ali tako)
Aja,pa bo kakšen "program" sestavljen? :-[

Lp Alja



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #66 : 30 September 2007, 13:00:46
Oj!
Kakor jaz vem lani ni noben sabo nosiil vode... Zraven je pa ena reka, ki je bolj za čofotanje...  :)  Za program pa naj Ninci pove.. AJa, Ninci&Trigi, a lahko kako pomagamo?  ;D  ::)
Lp,Tjaša



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #67 : 30 September 2007, 14:04:15
Oj!
Kakor jaz vem lani ni noben sabo nosiil vode... Zraven je pa ena reka, ki je bolj za čofotanje...  :)  Za program pa naj Ninci pove.. AJa, Ninci&Trigi, a lahko kako pomagamo?  ;D  ::)
Lp,Tjaša
Hvala Tjaša! :)
Jaaa pomagali bi! ;D

Lp Alja



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #68 : 30 September 2007, 14:29:51
Skoda ker je ravno na ta vikend, ko sem s pesjani na Koroskem. :(
Pa drugic. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #69 : 30 September 2007, 15:18:32
Mogoče pridem pogledat brez mojega cucka  :)
Ja pa ja ne :-\ Brez psa prideš, če prideš??? Koga pa se bo potem Aska bala ;) :P, če vseeno prideva ???


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #70 : 30 September 2007, 15:20:23
A ti prideš aska?
Zakaj pa brez psa neyka? ???

Lp Alja



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #71 : 30 September 2007, 15:34:01
Neyka če bi rabila prevoz pa če se prišvercaš do kamnika...;).Za eno rit imam placa :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #72 : 30 September 2007, 15:45:36
Sama zato ker je Neon popolnoma zmešan pes s katerim ne grem več nikamor ali pa bo vklenjen v petnajst verig pa kakšno električno ovratnico dobi okrog vratu. No tadrugega dela ne vzet preveč resno, komentar prvega dela: ne da se mi več z njim ukvarjat ker je vse v brez veze. Bo pač doma.

Tjaša hvala, mogoče pa res  :) ampak če bo le lepo in ne bo spet doma kakšnih izpaadov in bom že zmožna sesti na kolo pridem s kolesom. :D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #73 : 30 September 2007, 15:47:06
A ti prideš aska?
Mogoče vseeno prideva ;)


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #74 : 30 September 2007, 16:11:40
Mogoče vseeno prideva ;)

MOGOČE pa lahko Asko pride Diva strašit.  :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #75 : 30 September 2007, 20:11:40
MOGOČE pa lahko Asko pride Diva strašit.  :D
;) :P


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #76 : 01 Oktober 2007, 20:38:16
Ojoj, mi smo pa ugotovili, da bi lahko prišli šele okrog 7h. Bo sploh še kdo tam takrat? :(


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #77 : 01 Oktober 2007, 21:27:10
Neyka lahko te poberem tudi jaz ;) Boma lahko si dušo olajšale kera ma večga "norčka" doma ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #78 : 02 Oktober 2007, 11:19:48
Ojoj, mi smo pa ugotovili, da bi lahko prišli šele okrog 7h. Bo sploh še kdo tam takrat? :(

Lani nas je ostalo mislim da 6, ki smo do konca pospravili in na koncu še malo podebatirali ostali pa so že prej odšli domov. Tudi na poletnem pikniku je bilo nekako tako.

Lp nina




porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #79 : 02 Oktober 2007, 11:25:27
Do kdaj ste pa bili? Midva bi prišla zvečer, samo če vas ne bo več tam ... :(


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #80 : 02 Oktober 2007, 11:27:11
Glede na to da zna bit ob 7h že kar temno takrat (da mraza ne omenjam) pomoje ne bo nobenega več tam... :-\




zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 02 Oktober 2007, 11:55:26
Mene pa informativno zanima kako bi bilo če bi tudi midva prišla, mal mi je neroden :-[, ker itak nobenga ne poznam, druga stvar pa je da zna bit moj razgrajač kr glasen :-[, ponavadi laja in laja... pač nimava nikol pasje družbe za igro in druženje...
lp :-[



pika*

  • Gost
Odgovori #82 : 02 Oktober 2007, 12:45:14
joj kakšne probleme imate nekateri sami s sabo....ne poznam nikogar...pes laja...

ja madonca, saj moj tudi zna neprestano lajati, nisem poznala nikogar...saj zato pa je piknik, da se spoznamo, še nikdar ni nihče nikogar pojedel, če je prišel na piknik



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #83 : 02 Oktober 2007, 12:53:06
pika* bolj nežno ;) Nekateri pač niso tako ekstravertirani kot drugi in se jim je težje vključit v skupino ljudi, ki se med sabo že pozna.  ;)

zvezdicazaspanka brez problema lahko prideta, če le pes ne grize (btw katere pasme je, ali na sliki prav vidim, da gre za ptičarja?) Na vsako srečanje pride skoraj sigurno tudi kakšen član, ki ostalih ne pozna ampak mislim, da vklop v družbo ni problem. Malo poklepetamo, pes se bo nalavfal in v tvoje primeru nalajal (zagotavljam, da bo zvečer samo dol padel) :) ti boš pa spoznala ljudi, ki se drugače skrivamo na drugi strani monitorjev za "izmišljenimi" imeni ;)

Lp nina



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #84 : 02 Oktober 2007, 13:05:16
pika* bolj nežno ;) Nekateri pač niso tako ekstravertirani kot drugi in se jim je težje vključit v skupino ljudi, ki se med sabo že pozna.  ;)

zvezdicazaspanka brez problema lahko prideta, če le pes ne grize (btw katere pasme je, ali na sliki prav vidim, da gre za ptičarja?) Na vsako srečanje pride skoraj sigurno tudi kakšen član, ki ostalih ne pozna ampak mislim, da vklop v družbo ni problem. Malo poklepetamo, pes se bo nalavfal in v tvoje primeru nalajal (zagotavljam, da bo zvečer samo dol padel) :) ti boš pa spoznala ljudi, ki se drugače skrivamo na drugi strani monitorjev za "izmišljenimi" imeni ;)

Lp nina
Če jaz pridem bom to tudi jaz. ;)

Lp Alja



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #85 : 02 Oktober 2007, 13:13:30
zvezdicazaspanka zato pa so tile pikniki prav fajn zadevca ;) :D, tudi jaz sem prvič poznala samo 1 ali 3 člane, ostale pa sem tam, je prav luštno ko k bojniškim imenom dodaš še obraze, čeprav priznam, da nekatere sem si bolj po pesjanih zapomnila.

Pesjan se bo naletal in nalajal, ti pa načvekala in nasmejala, oba skupaj pa posladkala :D

No ker bom jaz najbrž prišla v "solo" izvedbi, bomo veselo čohali vse povprek, Nina ti pa malo svojo corso bejbo skrivaj pred mano, ker če ne bo revše čist fertik od vsega mečkanja, pa njenim okicam se tud ne bom znala upret :o :o ;) ;) :D :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #86 : 02 Oktober 2007, 13:15:40
No ker bom jaz najbrž prišla v "solo" izvedbi, bomo veselo čohali vse povprek, Nina ti pa malo svojo corso bejbo skrivaj pred mano, ker če ne bo revše čist fertik od vsega mečkanja, pa njenim okicam se tud ne bom znala upret :o :o ;) ;) :D :P

Mečkala jo boš lahko če jo boš lahko ulovila :P ;D

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #87 : 02 Oktober 2007, 13:18:04
V glavnem če je navš najdla na terenu veš da je pri prvi pomočnici palačink  :D :P Sej veš kaj pravijo ljubezen vodi skozi želodček :P :D ;)


zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 02 Oktober 2007, 13:30:46
Ja če bi sam pikin* odgovor prebrala bi vrjetn bla raje kr doma (pa ne zamert, ampak nekateri smo res sramežljivi), pa ste me ostali kr vzpodbudili da resno razmišljam da bi se vam pridružila, kljub temu da grem tist dopoldne pisat izpit, moj fant pa ima pasjo šolo... seveda če pridemo pridemo skupaj.
Grize ne ;D, je pa zelo živahen in rasposajan, neumoren bevskač, v glavnem nikoli ne pokaže ali pa zelo redko da je obiskval šolo... Je pa mešanček med kokeršpanjelom in dalmatincom.
lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #89 : 02 Oktober 2007, 13:39:58
Mal z zamudo Tjaša....
Ammm...Nina.A če poleg sebe prijavim,fanta+2(3) sošolke velja tudi 10% popust ali samo za družinske člane ;D.

Končno, ga skrivaš kot da je zlat :P
Če nimata kje kakšnih skritih otrok potem niste familija 8)

Zvezdicazaspanka... takole norenje in palačinkasta pojedina se bo po izpitu sigurno prilegla ;)

Lp nina