Pes na avtobusu

mary · 47302

AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #60 : 29 Avgust 2016, 19:12:23
Kaj pa, če moj pes sploh nima nagobčnika, ker nima zob?

Ne nujno more met nagobcnik...Js se mislm enkrat na vrhniko peljat ker tam poznam enga soferja k se js zastonj peljem pa bo on ziher zeloo vesel psa  :)

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #61 : 14 September 2016, 21:05:51
Hojla! Se eno uprašanje! :) Prosim ne mi zamerit/me napadat ker tole vprašam  :P zgolj zanima me. A lahko gre mladiček (še zelo mlad, tam nekje 2-3 mesece) brez nagobčnika na bus? Namreč če bi ga rabil bi mogel lastnik usak mesec novega kupit ker še raste...Lahko bi ga prešvercal/a...Sam pol bi pa (se bojim) lahko začel cvilit, tudi če bi bil čisto v zadnjem delu avtobusa  :-[. Pa prosim ne me takoj napadat da to ni odgovorno, da je še premlad...Lepo povejte svoje mnenje in se bomo vsi lepo zmenili. ;)

Lp, A
slanTheAlabai

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Liza Liza

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 14 September 2016, 22:00:01
Po pravilih ne. Verjetno se s kakšnim zelo prijaznim šoferjem kaj zmeniš, ampak so še vedno problem ostali potniki. Lahko pa ga imaš v boksu ali košari (ki jo bo spet treba menjat ko pes zraste če bi rada s čim manjšo okoli hodila). Mogoče jih še najlažje prelisičiš s haltijem... večinoma vsi mislijo da ima pes nagobčnik gor.



AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #63 : 15 September 2016, 15:18:56
Po pravilih ne. Verjetno se s kakšnim zelo prijaznim šoferjem kaj zmeniš, ampak so še vedno problem ostali potniki. Lahko pa ga imaš v boksu ali košari (ki jo bo spet treba menjat ko pes zraste če bi rada s čim manjšo okoli hodila). Mogoče jih še najlažje prelisičiš s haltijem... večinoma vsi mislijo da ima pes nagobčnik gor.

Ok hvala, bomo kupli halti pa bom probala enkrat it na bus brez (ko bo se mala kepca :D) bom pa mela halti zraven ce bo kdo tezil...Sej mislim da za mladička ne bojo težili, oz. ga bojo se pozdravit hotli, kaj mislite ostali? Seveda se najdejo izjeme :) Hvala za odgovor,

AslanTheAlabai

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #64 : 15 September 2016, 15:29:18
ja? in zakaj naj ne bi imel nagobčnika? Če ga znaš navaditi na halty, ga znaš navaditi tudi na nagobčnik. Razlika je samo v tem, da je nagobčnik za psa mnogo manj neprijeten. Če je pravilno izbran in ga psu pravilno poredstaviš seveda.
Mladička pa daš v boks in ga neseš, potem ne rabi nagobčnika. Sicer je zelo verjetno da za tako majhnega mladička nihče niti ne bi zahteval nagobčnika, če bi ga imel v naročju, a osebno tako mladega psa na javnem prevoznem sredstvu ne bi vozila drugače kot v boksu.


AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #65 : 15 September 2016, 15:49:02
ja? in zakaj naj ne bi imel nagobčnika? Če ga znaš navaditi na halty, ga znaš navaditi tudi na nagobčnik. Razlika je samo v tem, da je nagobčnik za psa mnogo manj neprijeten. Če je pravilno izbran in ga psu pravilno poredstaviš seveda.
Mladička pa daš v boks in ga neseš, potem ne rabi nagobčnika. Sicer je zelo verjetno da za tako majhnega mladička nihče niti ne bi zahteval nagobčnika, če bi ga imel v naročju, a osebno tako mladega psa na javnem prevoznem sredstvu ne bi vozila drugače kot v boksu.

Ja, saj ravno to pravim..Ne, da ga ne znaš navaditi, ampak se mi zdi malo "off" dajat nagobčnik 2 mesečnemu psu, ki je dejansko, velik kot kakšna mačka ;). Res bi bilo smešno videt 8 tedenjskega mladička z nagobčnikom...Potem bi mi pa še kdo rekel da mučim psa... :-\. Ja v prihodnosti pa sevedaa nagobčnik, jasno...Saj ne moraš peljati velikega psa brez nagobčnika. Nekateri ljudje se jih bojijo, lahko se zgodi kaj nepredvidenega...ipd...Rajši ne reskiras pa si miren ti in tudi ostali potiki. ;D. Jaz ga ne bi nosila v boksu... :) Rajši v naročju, ali pa kakšni malo večji torbi... :P
Hvala ti Lanabela,

Aslan

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.