Bostonski terier

rapgirl · 100696

terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 04 September 2008, 12:36:46
Zaradi mene kadarkoli popoldne. s prostorom mi je tud vseeno. aja, sem iz okolice Ljubljane, ampak mi ni problem se tud kam zapelat...pa upam, da zna tvoja bejba okomandirat pubrtetne fante  :P ker zadnje čase ima Frodo misijo naskočit vse bejbe  ::) 8)

lp



Kai

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 04 September 2008, 13:35:51
O zna zna  :D

Grem na Portugalsko do prihodnjega tedna, potem se pa oglasim in se zmenimo za eno fajn lokacijo in termin.



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 04 September 2008, 15:01:56
Odlično. A greš še Bispote pogledat, k boš glih na tistem koncu  :o :o



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #93 : 04 September 2008, 18:48:12
ali je ta obisk privaten ali smo povabljeni tudi drugi lastniki bostonov? 8) ;D

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #94 : 05 September 2008, 08:52:41
pomoje, lahko pride vsak k bo imel takrat čas  ;)



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #95 : 06 September 2008, 21:40:15
super ;D to bi bilo res fino

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #96 : 23 September 2008, 13:37:09
Živijo,

sem nagajiv in neumoren Zuma in pred dobrim tednom so me lastniki pripeljali v Slovenijo. Od takrat sem prevohal in dodobra spoznal okolico kjer živim. Če me moji domači prav čas opazijo, dvignejo in z mano tečejo na travo mi vedno bolj pogosto uspe tudi že lulati in kakati zunaj :-[ Okoli novega doma imam že veliko pasjih prijateljev, nekatere imam raje kot druge, vendar pa bi vseeno želel spoznati kakšnega bostonskega bratranca/sestrično, ker me res zanima ali bom lahko preganjal vse tiste kužke, ki mi sedaj ko sem še majhen nagajajo.

Hladnih in deževnih dni sicer ne maram in sem takrat najraje doma v košari med toplimi odejami, bom pa zelo vesel če spoznam koga izmed vas na kakšen sončen dan... Sicer sem iz ljubljane, vendar pa imajo moji avto, tako da ni pi panike...

Lepo se imejte in pasji pozdrav

Zuma in Marko

P.S. Če mi pa kdo razloži kako prilepim sliko, se vam pa še pokažem..



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 25 September 2008, 07:58:26
ooo še en bostonček v Sloveniji.  :o Iz kje pa je prišel mali Zuma  ;)


slikce prilepiš tako da klikneš na ikonco s slikco, da se ti pokaže in vmes med posamezen "img" prilepiš link od slikce. Link od slikce pa dobiš tako, da na internetni strani kjer jo imaš naloženo ob slikci klikneš desni klik - greš v Properties in potem tam skopiraš tisti naslov, ki se ti pokaže. Če ti pa ne bo šlo pa sporoči.  :)

Pa čimprej kaj slikic nalepi  8)

Lp
Eva



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 25 September 2008, 08:28:05
V Mariboru na razstavi sem vidla eno psičko, Pikica ji je bilo ime...nisem se opogumila
lastnika zagnjavit, če jo lahko pobožam. Sedaj mi je pa tako žal  :'(


ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 25 September 2008, 10:09:24
Živijo,

prišla sva iz psarne s Slovaške nekako takole pa sem zgledal, ko sem prvič stopil v nov dom  ;D




No pa še nekaj ostalih slik;







Hvala za pomoč in upam, da se kdaj kje srečamo...

Lep pozdrav
Marko



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #100 : 25 September 2008, 11:06:06
Marko ste vi iz Ljubljane?  ::)



ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #101 : 25 September 2008, 12:25:27
Ja midva sva iz Ljubljane in iščeva kakšnega bostončka za igranje ob toplih in sončnih dnevih.. ki pa jih je žal čedalje manj :-\



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #102 : 25 September 2008, 13:37:50
Ja midva sva iz Ljubljane in iščeva kakšnega bostončka za igranje ob toplih in sončnih dnevih.. ki pa jih je žal čedalje manj :-\

Kaj more biti nujno pes bostonček?  ::)

Če se ne motim smo iz istega konca, vsaj bo blokih vidim. Ste mogoče na Jurčkovi?  :-[



ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #103 : 25 September 2008, 13:53:55
Seveda da ni nujno da je bostonček... :D   Žal pa nisem z Jurčkove, sem z Mesarske, bloki ob Poljanski.

LP



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #104 : 25 September 2008, 14:19:16
So full podobni blokom na Jurčkovi.  :-[
Lahko se pa kdaj zmenimo in gremo skupaj na sprehod, saj je poljansak zelo blizu mene in bi lahko šli na Golovec, to je pa tudi zelo blizu vas.  ::) ;)
No več se lahko zmenimo po ZS, da ne zasmetimo te teme.  ;)



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #105 : 25 September 2008, 15:24:40
jaz imam bostončka Thory-ja in živim v Ljubljani, smao povejte kje in kdaj ;D ;)

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #106 : 25 September 2008, 20:02:34
Jaz sem tudi blizu Ljubljane, tako da mi ni problem se dobit. Moj je zame tud še dojenček  ;)

Bom še mal firbčna. iz kere psarne pa je?  ::)

Pa slikce!

lp
Eva



ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #107 : 26 September 2008, 12:29:32
Živijo,

Psarna je na Slovaškem, blizu meje z Madžarsko. Z gospo Klavdijo sem bil zelo zadovoljen, razkazala mi je kje kužki živijo, videl sem tudi starše, dobil precej nasvetov, nekaj hrane ter dekico, kjer je kuža spal od malega ;)

Sedaj samo še čakam export pedigree.

Res bi se lahko dobili na kašen sončen dan. Ta vikend naju žal ni, tako da ob naslednjem ne preveč hladnem in sončnem dnevu.

Lep pozdrav
Marko



ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #108 : 26 September 2008, 13:29:25
BTW psarna je Beautygremlins  -  http://www.beautygremlins.com/   ;D



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #109 : 26 September 2008, 15:11:04
evo še ene par fotk Thory-ja v zadnem času  ;D







P.S. : imam eno vprašanje če kdo mogoče ve, Thory ima zdele že več kot pol leta na repku nekaj kar ne vemo kaj je. na začetku je bila majhna pikica brez dlake, pa sem takoj pri veterinarju vprašala kaj je pa so rekli naj ne skrbim da ni nič, sedaj je to večje in iz pikice mu sedaj manjka kar precej repa, pa smo ga peljali na pregled če ma kakšno bakterijo pa je bilo vse negativno, veterinarka pa je rekla da ma repek pogulen in nam je dala kremo da bi dlaka zrastla nazaj, sedaj ga mažemo s kremo že več kot emsec in pol dlake na repu pa je vedno manj, ali je kdo že bil v taki sitaciji, ali pa če ima kdo kakšen nasvet bi prosila za odgovor (je pa vse samo na repu in to tam kjer je kost n kjer ma po bostonsko "zvit" repek)

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #110 : 26 September 2008, 15:13:53
malo je pravopisnih napak, upam da se da brati drugače pe popravek mesec in pol,*    situaciji*

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


BostonTerrier

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #111 : 11 Oktober 2008, 13:09:43
čao gremlinčki :). vidim da nas je kar nekaj iz ljubljane, tako da ali ste za to, da bi se kaj dobili, da se naši bostoni skupaj malo znorijo. Moja mrcina je stara 11 mesecev :)



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #112 : 16 Oktober 2008, 20:47:35
gledala sem po internetu in na strani youtube in sem videla da imajo bostoni v ameriki dosti daljše gobce kakor bostoni po evropi, ali slučajno kdo ve kje je razlog ali je to zgolj slučaj tistih psov, ki sem jih pregledala?

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #113 : 09 November 2008, 16:40:44
Kaj je zdaj z našim norenjem? a se dobimo, da se naša banda malo spozna in znori?? malo nam nagajajo zdaj krajši dnevi - tako da ali se dobimo med tednom v temi, ali pa če počakamo na kak lep vikend? kaj pravte? ;)



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #114 : 09 November 2008, 18:13:34
meni je vseeno:) samo da se spoznajo. več fantokv bolš, naš je čisto nor na psice samo še naskakovanje mu gre po glav  ;)

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


ZUMA

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #115 : 14 November 2008, 13:57:43
Živijo,

moj gremlinček je sicer star šele 4 mesece, ampak se z velikim veseljem in brez vsakega strahu podi za vsemi kužki. Če bo lepo vreme, bi se lahko med vikendom dobili na kakšnem travniku stran od ceste, da se mrcine naigrajo in natekajo. Mi2 se ponavadi sicer hodiva igrat v Tivoli, vendar pa če kdo pozna kakšen travnik za igro, z veseljem prideva tam.


LP
marko



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #116 : 14 November 2008, 14:32:37
Zaradi mene se lahko vidimo ta vikend, ko je napovedan lep sonček. Bom probala še kakšnega bostija dobit na kup.



BostonTerrier

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #117 : 18 November 2008, 11:02:14
ste se potem dobili ta vikend? bi bili za to, da bi se dobili zopet ta vikend, ker sem sedaj zamudil, ker me ni bilo na forumu....moj samček je star eno leto



Skeleton

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #118 : 30 November 2008, 15:05:36
hey dons sm dubu boston terrierja pa me zanima k je slabse vreme prej sm ga vn pelu pa ga je zebl se je tresu cepru je meu oblekco eno a je to kj narobe kok doug ga lohka mam uzuni ob takm vremeu str je 2 mesca



Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #119 : 30 November 2008, 21:53:24
to k se trsejo pomeni da se ogrevajo tko da če se trese ni nič naorbe.  drgač pa bostoni ne marajo dežja in slabega vremena  LP

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...