drugi frizbi seminar 7.10.

5rca · 17582

Canis

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 2
Odgovori #60 : 06 Oktober 2007, 14:17:00
S Saio smo zdraven  :)

Jutri pa obvezno lepše vreme kot danes (slabše skoraj en more biti) :P



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #61 : 06 Oktober 2007, 14:20:45
Za jutri je napovedano solidno vreme, brez dežja ;D

Se vidimo ;D

Na seznam paše tudi Majchy (pride brez psa)  ;D

Ne pozabite frizbijev :D in dobre volje ;D

lp



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #62 : 06 Oktober 2007, 14:22:34
in malico...in dobre tekaske superge...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #63 : 06 Oktober 2007, 14:25:38
in malico...in dobre tekaske superge...

Samo, da ne bodo kopačke.  :)

Jean, glej da jih jutri dobro ogreješ.  >:D >:D >:D  :D :D Ker bo bolj mrzlo kot takrat, ko smo imeli mi.  ;D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #64 : 06 Oktober 2007, 14:34:26
Samo, da ne bodo kopačke.  :)


mogoce gumjaste skornje...

5rca, se bomo dobro ogrevali. Se lahko nam pridruzis na zacetku, ce bos se tam.  >:D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #65 : 06 Oktober 2007, 14:37:14
5rca, se bomo dobro ogrevali. Se lahko nam pridruzis na zacetku, ce bos se tam.  >:D

Jaz bom pa takrat že tako ogreta, da mi ne bo treba z vami.  :P :P Lahko pa stojim ob poligonu pa "nadzorujem" tempo.  >:D >:D


artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 06 Oktober 2007, 14:53:30
Na katerm poligonu boste, od Ilirije, ali od Krima?



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #67 : 06 Oktober 2007, 15:07:43
in malico...in dobre tekaske superge...

imaš v načrtu še več ogrevanja kot smo gai meli mi??  :o :o

Bogii ste!  :P ;) Hecam se  ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #68 : 06 Oktober 2007, 15:22:45
Na katerm poligonu boste, od Ilirije, ali od Krima?

Tam, kjer imate RO (ni ne od Ilirije in ne od Krima  :-\ ;)).  ;)

Pri nas se je celo nekaj sonček pokazal, tako da upam, da bo do jutri se lepo zjasnilo.  ;D Pa posušilo.  :D


ewchy

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 06 Oktober 2007, 18:30:28
Upam da najdem tale poligon. :) Od Krima sicer vem kje je. Sicer pa cowgirl, te pokličem.

Ali bo seminar v vsakem vremenu? Koliko časa (približno) pa je trajal prejšnji seminar?

Se vidimo! :o


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #70 : 06 Oktober 2007, 18:43:15
Prejšnji seminar je trajal nekje od pol desetih do petih.  :D


cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #71 : 06 Oktober 2007, 23:15:43
KAKO DO POLIGONA:

Če greš po obvoznici iz smeri šiška, greš vn za BTC, pol pa na
 semaforju LEVO...
Takoj ko je konec pločnika (ko prideš čez semaforje), moraš zavit
 ostro DESNO na makadam!
Pol se pa ob obvoznici pelješ malo... ko prideš do table DPBO greš malo Levo in čez 40m spet levo...



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #72 : 06 Oktober 2007, 23:42:03
Če sfališ prvi makedam, grep lahko do drugega, ki je okoli 400m naprej...
Prav tako greš DESNO (pred naseljem), se držiš levo, potem pa ko prideš mimo vrtičkarjev greš LEVO in ponovno Levo do poligona.

Se bom potrudila pa kake puščice naredila :-[

lp



cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #73 : 07 Oktober 2007, 00:22:24
Ideja: ne pozabite na piknik stole... mislim, da bo za počitek kar prijalo malo noge odpočit...



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #74 : 07 Oktober 2007, 09:25:58
Če zgrešiš še drugega, greš pa na tretjem, ki je tudi okrog 400 metrov naprej (nasproti trgovine z motorji, pred picerijo Slamca desno in potem zaviješ desno, ko se konča ograja na levi).  :D


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #75 : 07 Oktober 2007, 10:03:46
Hey,

5rca mi je pravkar poklicala iz poligona in sporocila, da je danes zaseden.  ??? ??? ???

In da zato odpade nas frisbi seminar.



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #76 : 07 Oktober 2007, 10:20:28
Ja, po pogodbi je parkur naš ob nedeljah... tko da glihkar probavam uredit zadevo :-[
Upam, da se bo dal uredit, takoj sporočim tudi tebi Jean!
Preveč stvari je za danes pripravljenih da bi lahko tole odpovedal :'(



soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 07 Oktober 2007, 10:23:12
o joj... fajn bi bilo kmalu to vedet... Celjani smo se mislili v kratkem že odpravit proti Ljubljani...  :-\

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #78 : 07 Oktober 2007, 10:26:41
Evo nove informacije....

SEMINAR V VSAKEM PRIMERU BO!!!!
Če ne v Sneberjih pa na KD BARJE  :)

Sonček1, prosim mi telefonsko zaupaj na PM, da ti sporočim takoj ko zvem, kam pridt! Hvala ;)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #79 : 07 Oktober 2007, 10:31:18
Jaz sem bila ze skoraj na poti, ko je 5rca poklicala...

Okej, jaz grem zdej od doma proti Ljubljani, poklici me na 041 237 269, da bom vedela, kam naj izstopim iz AC...

lp,
Jean, Lyra, Oli (in 50+ frisbijev)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #80 : 07 Oktober 2007, 10:36:23
VSI NA KD BARJE!!!!  :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #81 : 07 Oktober 2007, 12:14:25
cacy, super, da ste našli tako hitro nov poligon.  :o  :o

Jaz sem bila čisto presenečena, ko sem izvedela, da je zasedeno.  :-\ Smo morali tudi mi skrajšati malo naš trening (pa pri nas to ni bil problem  :) ). No, glavno, da ste rešili zadevo in res bravo cacy, da ti je uspelo tako hitro.  ;D


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #82 : 07 Oktober 2007, 18:56:55
No pa smo doma in izpiramo blato.  ;D Hvala jean za odlicno voden seminar in manci za se boljso in hitro organizacijo. Cestitke se andrazu in ajsu za osvojeno prvo mesto v short distancu in seveda manci in evi za osvojeno drugo in tretje mesto. Cestitke Ovcarski.  :D
Ash danes ni mogel pokazati, vseh svojih sposobnosti ker se spara za svetovno.  ;)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #83 : 07 Oktober 2007, 19:12:53
 Evo mene doma...
Dans očitno ni bil moj dan ::)

Meni je bilo super... skoz se je nekaj dogajalo, tudi malo presenečenje za Jean (pa še enkrat oprosti za zmazek od torte >:( >:( :'( :'()
Vsi, ki so sodelovali danes so bili super. Nobenega nesporazuma, tudi psi so bili zelo pridni :o
RES HVALA VSEM, KI STE PRIŠLI!!!
Na koncu se je vse dobro izšlo, vsi ki so bili prijavljeni so prišli, nabralo se nas je kar nekaj ;D Škoda ker niso vsi mogli delati s psi, ampak men je blo dons res super, in še enkrat hvala vsem!

Posebne zahvale Cowgirl za soorganizacijo in Ivani ker mi je rešila živce dans :D

Glede tekme minidistance... vsa čast Andražu in Iceu, RAZTURALA STA :o :o :o Vidva morta na kako tekmo ;D
Tud vsi ostali smo se trudil po najboljših močeh, in to šteje največ ;D (res pa je da tud vreme ni bil naklonjen (veter), ampak bo sigurno drugič bolš ;D).
Upam, da kmalu ponovimo druženje in še bolj upam, da se kmalu kaka tekma organizira v minidistanceu, je res zabavno :o

Lp



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #84 : 07 Oktober 2007, 19:32:28
Ja sem pozabila, tudi cowgirli grejo pohvale dobro ogranizacijo in odlicni hruskov sok.  :) Pa se bravo cacy sa super žgane "pokale".  Kaksna organizacija in to samo v 3h dneh.  :P



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #85 : 07 Oktober 2007, 19:57:08
No super! Samo da ste zrihtal in se imeli fajn!  ;)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #86 : 07 Oktober 2007, 20:34:05
Evo, mi smo tudi nazaj. Nisem se vseh frisbijev oprala...Vcasih mi je malo zal, da jih nimam samo pet namesto petdeset.

Zelo lepo je bilo. Velika hvala organizatorjem in tudi udelezencem. Se torto ste pripravili zame! Prevec radodarni ste bili, ni bilo treba. Zame je sam seminar uzitek, me veseli, da se zanimate in trenirate in da se sport razvija v Sloveniji.

Malo manj vrst metov smo dali skozi zato, ker smo vec delali s psi (posamezno, po vrsti). Ne mores vsega v enemu dnevu, ampak upam, da ste vsaj prblizno dobili idejo, kako je treba doma delati. Nekateri psi se morajo se navaditi na to, da pustijo prvi frisbi in lovijo nasledjni. Danes ste verjetno (upam) dobili predstavo, kako lahko psa motiviras in navadis na to. Drugi so ze vedeli, da vec frisbijev pomeni vec zabave in so bili ze sposobni pokazati passing in round the world.

Ko doma trenirate, delajte tudi (najvec) brez psa. Za vsak frisbi, ki ga metam psu, metam 20-100x brez psa. Ko obvladas backhand, probajte se druge--backhand variations, sidearm, thumber, chicken-wing itn. in ko jih priblizno obvladas, jih uporablji tudi ko delas s psom.

Ice in Andraz sta res krasen par v minidistanceu. V prvi rundi 20 tock (velikokrat v najdaljsi coni, velikokrat v zraku, za dodatno pol tocke), v drugi pa 17,5, vse skupaj 37,5. S taksnim rezultatom bi bil letos tretji na EP-u. Tudi ostali boste tako dobri, ce niste ze--treba samo vaditi. Danes je bilo malo vetrovno in nekateri tekmovalci, ki so imeli Jawz, so imela tezave za to ker Jawz v vetru (ce imas za sabo) zelo hitro pade iz zraka na koncu--bolj podoben kamnu kot frizbiju.

Po mojem bi lahko ze pocasi organizirali neko fun tekmo v minidistanceu.







Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #87 : 07 Oktober 2007, 20:44:48
Ja, ful je blo lepo. Tekme na žalost nismo videli, ker smo mogli prej domov. :(

Arty me je kar presenetil, sem mislila, da bo ignoriral frisbije in se šel igrat s psi, ampak je delal ful uredu.
No, če odmislimo tisti častni krog na začetku, ko je moral vsem pokazat, da je free like a bird. ;D Mnja.

Res hvala Jean in obema organizatorkama, za tak super dan.


minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #88 : 07 Oktober 2007, 21:00:34

Bilo je res SUPER :o :o :o, organizacija,družba, smeh, poligon, torta, pijača, psi,nagrade,...in še vreme se je nardilo.

Manca, Špela in Jean hvala za zabaven dan in pa seveda Ivani, ki je stvar rešila :o :o.

Upam, da se vidimo na ta drugem nadaljevalnem seminarju( nekateri  gremo 20.10. past ovce).


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #89 : 07 Oktober 2007, 21:19:02
Še mojih par vrstic. Kljub prvotni rahli skeptičnosti, da bi šel na seminar (pa sta me tincy in cacy prepričali :P), sem povsem navdušen (pa ne zaradi tekmovanja, temveč zaradi novih znanj :)) - prav žal mi bi bilo, če se ga ne bi udeležil. Cacy in cowgirl sta bili pravi mojstrici v organizaciji, vse je teklo gladko, na trenutke celo kot namazano (kajne cacy  :D :D :o), ampak taki majhni spodrsljaji (spet lahko dobesedno...) vse zgolj popestrijo. Sicer bi bilo že tako perfekcionistično, da bi bilo že dolgočasno sterilno  ;)

Največja zahvala in pohvala gre pa itak Jean, ki je (kljub stalnih pripombam, da je tudi sama "začetnica") tečaj vodila prav izkušeno, celovito, še celo ogrevati smo se morali (joj, upam, da ni kdo tega snemal, pomojem je na smrt hecno  :D :D).

Pa hvala za pohvale, Ice je kar zardel tam za menoj :-[ :P