3. srečanje PeSjanarjev

Neyka · 277900

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
: 02 November 2005, 15:20:59
Ker je že daleeeeeč od drugega srečanja je čas da se začnemo pogovarjat o tretjam.

Torej predlogi za kraj, datum,...

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #1 : 02 November 2005, 15:24:13
jst se strinjammmmmmmmmm ::)!!!!!!!!






lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #2 : 02 November 2005, 15:24:44
Varpolje, pozimi

U Varpoljah je zlo fajn, in je cajt da nekdo pride še v naš konc ... usi imaste približno enako do sem .. Mariborčani, Ljubljančani, Dolenjci ..  ;D

Sam Gorenjci se boste mal dalj vozli ... če ste pršli do Maribora boste pa še do Varpolj ... so pred Mariborom ...  ;D Lahko zrhtam en fajn plac pred kinološkim društvoj ... zraven je Savinja, ki sicer ni tako čista ... dvomim pa da bi se kater kol pes kopal pozimi!! v glavnem kul ... če vam pa čas ni ok, pa komot drugič ... hihi ... blizu sm pa jst doma .. tk da če ste ZA ... boste še jedli in pili ...  ;D :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 02 November 2005, 15:25:25
In počakajte .. zdajle se bo Jure še bolj strinjal ... ker je na vidiku hranaaa ... papica ... a ne Jure ..  ;D :D ;) ;) ;)



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #4 : 02 November 2005, 15:27:53
Jst sem za , pa kamer koli gremo sam , da spet nekam gremooooo ;)!!!





lp Jure


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #5 : 02 November 2005, 15:29:25
Ja,ja.........Nastja >:(


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 02 November 2005, 15:33:34
ja sej jst vem ... zato bo pa hrana a ne ..  ;D :D ;) :P

sicer sm se pa jst hecala ... za KRAJ sm pa resno misnla Varpolje ... Neyka se zihr strinja ... a ne Neyka!!!! ;D :D



christy

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 02 November 2005, 15:34:58
Varpolje, pozimi

U Varpoljah je zlo fajn, in je cajt da nekdo pride še v naš konc ... usi imaste približno enako do sem .. Mariborčani, Ljubljančani, Dolenjci ..  ;D

Sam Gorenjci se boste mal dalj vozli ... če ste pršli do Maribora boste pa še do Varpolj ... so pred Mariborom ...  ;D Lahko zrhtam en fajn plac pred kinološkim društvoj ... zraven je Savinja, ki sicer ni tako čista ... dvomim pa da bi se kater kol pes kopal pozimi!! v glavnem kul ... če vam pa čas ni ok, pa komot drugič ... hihi ... blizu sm pa jst doma .. tk da če ste ZA ... boste še jedli in pili ...  ;D :D

hmm nastya...ne vem če bi se strinjala ;D ;D ;D

Iva in Kristi


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #8 : 02 November 2005, 15:35:13
Jz predlagam enkrat med novoletnimi počitnicami.  ;D  ;D  Bog, prosim, pošlji nam sneg!  ::)  :D

In seveda imam tud pravico predlagat naš severnoprimorski konc, kjer se nikoli nič ne dogaja. Tukaj je velik lepih kotičkov, tko, da....vabljeni!  ;D  ;D  ;D

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 02 November 2005, 15:36:56
ja do tja mam pa jaz zlo daleč ... eh ne bom se pritoževala .. vi bi tut meli do Varpolj daleč ..  ;D :D sicr bi blo pa kul ja ... sam da bi bil sneeeeg ...  :)



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #10 : 02 November 2005, 15:42:38
js mam pa do vaju enako dolgo pot ;)





lp


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #11 : 02 November 2005, 15:44:06
No potem pa, YURE, glasuj zame.  ;)  ;D

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #12 : 02 November 2005, 15:44:17
aha ... kk pa veš??? ;D :D aja ... kaj pa v Trbovljah?? a je kak fajni plac za srečanje??? :D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #13 : 02 November 2005, 15:48:37
 Joj Nastja , mislim ,da v Trbovljah niso ravno fajn placi  :'( , bi se pa najdu kak ;)




lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 02 November 2005, 15:49:47
ja kitajsko restavracijo pa maste ... aja .. SREČANJE ...

pa je kje kak gozd ... tko kaka jasa?? ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #15 : 02 November 2005, 15:52:20
V Trbovljah je ogromen gozdov in jass!



ps(no malo višje , pa tud vTrbovljah)


lp Jure


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #16 : 02 November 2005, 15:59:30
Ja,za novoletne počitnice,samo kje tko,da ne bo kdo metal petard ipd,ker nekateri kužki se tega blazno bojijo(tudi Rina)

Lp,Nina

p.s.
Tudi mi držimo pesti,da bodo takrat travniki že pobeljeni :D ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #17 : 02 November 2005, 16:01:14
če upate da petarde ne bodo pokale, Varpolje ne pride v poštev, ker so norci pri nas!!  :'( :'( jih bom nakurcala pa jim povedla kdaj ne smejo pokat petard!! :)



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #18 : 02 November 2005, 16:04:20
Ja, sej petarde pokajo tud tu pri nas in po mojem tud povsod drugod, ampak v naravi pa zagotovo ne. Vsaj pri nas se to ne dogaja, da bi kje na sprehodu po naravi naletela na kakšne norce s petardami.

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #19 : 02 November 2005, 16:05:56
ja nekje bolj na samem, torej varpolje ne pride v poštev ... mogoče pa spet isti plac kot 2. srečanje ... je dovolj na samem .-..  :D ;D



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #20 : 02 November 2005, 16:07:14
no pol pa pridejo Trbovlje upuštev ;D





lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #21 : 02 November 2005, 16:08:34
a u Trbovljah pa ne pokajo petarde???



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #22 : 02 November 2005, 16:11:03
v centru kot na letališču >:( , višje v hribih pa je mir kot u nebesih :)




lp


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #23 : 02 November 2005, 16:17:02
 heh pokanju petard se bomo pa izognli sam sred gozda v tistem času. Varpole bi js pršparalaza pomlad, ker tam je res mal preveč javno da bi loh prčakvali da v času novga leta ne bo petard.

Aja pa Nastja ni treba Gorencem do Maribora pa pol do tebe. Sam do Kamnika pa čez Črnivc pa so pr tep oz. pr men do tebe je še pa tistih 10 min z avtom. Nevfka ti prideš z vlakom do Kamnika pol te pa že kdo pobere sej jih je enih par k bi šli tam čez.

V Trbovljah bi šlo na mal višjih položajih ja, sam (ne mi zamert Trbovelčani) men tisti konc ni všeč. Ful bedn občutek mam vsakič k sem v Trbovlah. Verjetno zarad vseh tistih blokov v mali stisnjeni dolini  :-\ Višje gor pa morm prznat da še nisem bla, mogoč bi blo tam kar vredu. Sam še nekaj mormo gledat. Ne sme bit bregov. Ker mormo mislit tud na mladičke in pa na nas (kdo bo pa zdržu par ur v bregu pa še v snegu  ::))

No ja tut jaz vas loh povabim k nam. sem blizu Nastje, popolnoma na samem, poznam super travnik, kjer se najde en mali breg sicer ampak tudi dovolj ravnine, da parkiramo nas. Bom poslikala.

Ostali predlogi pa dobrodošli! Nevfka lah se pa tut mi potrudmo pa do tebe. Sam povej s kerga kraja si?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #24 : 02 November 2005, 16:22:25
Pr meni bi blo fajn tako v Kobaridu, kot Tolminu. Zdej pa na zemljevid poglejte kje je to.  :D  ;)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #25 : 02 November 2005, 16:24:41
Ja Neyka, višje nad Trbovljam je kar lepo  ::). Tam pa tam se najdejo bregi sam ni panike :P.





ps(sam moram priznat, da semTrbovelj že kar molo naveličan :( , tku d bi rajš šel kam drugam ;D)


lp Jure


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #26 : 02 November 2005, 16:39:09
Hehe, ja kaj pa na meji med Štajersko in Koroško.... ::) Torej tam kje Mislinja, Slovenj Gradec (je zelo lepo KD, samo je blizu letališka steza, tako da bi morali na tole pazit... :-\ ), ....je ogromno full lepih tranvnikov, bregov, rek in potočkov za potešitev žeje... ;D

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #27 : 02 November 2005, 16:42:57
Hmmm..... to je pa z premislt ;)






lp Jure


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #28 : 02 November 2005, 16:43:32
Predlagam tako lokacijo, da se da pridt z vlakom! ;D ;D :P
Eno srečanje je lahko tudi pri nas, na barju. Vem za en fin fuzlbal plac. Ene 300 m stran je par hiš (jih poznam in te ljudje ne pokajo petard), in cesta, drgače pa nič. Samo mogla bi vprašat kako je s tem placom, če ga je treba najet potem odpade. Ker vem da so  na vsake toliko časa kakšne zabave tam. No, pa kakšne srnice bi bile mogoče tam, amapk se bodo itak takoj umaknile, če nas bi zaslišale.

lp, rina

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #29 : 02 November 2005, 16:46:03
Ja no sje tud Tuhinj ni tako grozen veste...petard ni ti ni...pa ravnine tudi ne ::)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/