kaj "znajo" vaši mačkoni

zirafa · 14219

airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 24 Februar 2011, 14:32:07
Kakšna ideja za zelo enostaven trik? ???
Muc zna sedi, daj taco in dvigni se (mu držim pest nad glavo in se jo dotakne z obema tačkama. Se bova kaj poslikala ali posnela. Se mi zdi da zelo razume kaj pomeni kateri trik. Prej sem mu dala roko nad glavo, v položaj za dvigni se in mu rekla daj taco in se je dotaknil s taco. 8) Ko sem mu rekla dvigni se pa se je dvignil. Sem prav navdušena. Je pa zelo smešno gledati mačko ki dela trike :D.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 09 Marec 2011, 14:54:23
Se opravičujem ker pišem več postov zaporedoma, ampak jaz sem prav ponosna na moja mačkona. Kiki zna sedi, taco, dvigni, ciljej (s tačko se dotakne predmeta-tarče) in čez (mu samo s prstom pokažem in tja skoči. Čupa pa zna sedi, dej pet, gor (se dvigne na zadnje tace oz. poskoči v zrak), uči pa se pleši (se vrti v krogu). Jima zelo gre in sem prav navdušena.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 19 Julij 2011, 09:22:40
Po daljšem premoru ko Kiki ni bil več navdušen za učenje si je zapomnil le sedi, taco in dvigni, sva začela z novim trikom: fuj. To pomeni da ne sme pojesti priboljška, ki je trenutno še na tleh, pozneje pa mu ga bom dala tudi na tace ali pa mogoče celo na smrček. Se pa muc učenja zelo hitro naveliča, hitro se naveliča tudi ponavljanja starih vaj, zato ponavadi v učni uri enkrat ponovimo stare vaje (sedi, tačko, dvigni) in približo trikrat novo (fuj). Kako ste pa vi naučili mačka lezi oz. prostor? Ker čakanje ne pride vpoštev saj imamo 2 mačkona in bi mogla vedno ko bi kliknila dati priboljšek obema, pa še ko muc vidi da imam priboljšek se le carta okoli mene. Z vabljenjem pa ne gre. Ker ko bo znal lezi bi ga rada naučila še križati tačke pa preval.



Kayya

  • Gost
Odgovori #33 : 27 November 2011, 13:20:12
Sedaj svojega mucka (nima še imena, verjetno bo Bucko) učim na ukaz hop in pa na povodec.
Včeraj sem v Ljubljani kupila siv povodec (spotoma ker je moj kuža potreboval plašček) in danes ga bom poskušala navajati nanj. Sam mucek ni uničevalen, je  pa zelo igriv. Včeraj sem ga v pol ure naučila  ukaz sedi-zdaj ga že obvlada. :P, naslednji teden pa bova sporobala še nekaj enostavnejših ukazov.



Nikka

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
  • Don't be afraid to be different!
Odgovori #34 : 30 November 2011, 15:45:11
Hej!
Moj mačkon pa zna sesti, dat tačko, pa "umret" (no na nek nacin)  ;D TUKAJ SE JE VIDEO MOJGA MAČKONA  ;) http://m.youtube.com/index?client=mv-google&desktop_uri=%2F&gl=US&rdm=4oox72h2p#/watch?v=13YoLETMWrI

Peace out! 


Kayya

  • Gost
Odgovori #35 : 30 November 2011, 15:58:26
Umret? Waw! :D
Videa, pa mi ne odpre...



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #36 : 30 November 2011, 20:55:22
Meni ga tudi ne odpre.... :-\

Dogs are best friends ever!


Nikka

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
  • Don't be afraid to be different!
Odgovori #37 : 30 November 2011, 22:01:29
 :( kak pa naj naredim da bo slo? Lahk grete na youtube pa napisete nikainmax (to je moj racun) pa grete poiskat...

Peace out! 


niniel

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 01 December 2011, 09:45:21



Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #39 : 01 December 2011, 11:55:28
Sem šla pogledat! :o Kakšna faca je. Ej, moja sestrična ima čisto enakega mačka, samo da je samička. Bela, z sivim flekcom na glavi

Dogs are best friends ever!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 01 December 2011, 12:55:57
Super! Kako i ga to naučila?



Kayya

  • Gost
Odgovori #41 : 01 December 2011, 13:25:52
Tak je tudi moj Bucko!  :o
Ma super zna!  :)



Nikka

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
  • Don't be afraid to be different!
Odgovori #42 : 01 December 2011, 14:50:39
@jazz , @kayya kull, naucila sm ga pa tak da sem s pistolo "vstrella" pol pa ga dol nezno potisnla da se je vlegel pa mu dala sir (ga obozuje)   ;D se je hitro naucil :)

Peace out! 


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...

shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #44 : 14 December 2012, 09:27:16
Mi ga nismo nič učili, pa zna odpret zmrzovalno skrinjo, ko mu je vroče; prižgat luč ali vrata, ko mu je dolgčas; odpret pipo, ko je žejen; hrano je pa z tacami namesto z gobčkom  >:D

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014