riž

sibila · 3373

sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
: 21 November 2007, 13:20:36
Nekje sem zasledila,da obstaja riž namenjen prav za pse.Zanima me,ali kdo to pozna in kakšna je razlika med tem in "rižem za ljudi"?Jaz Loni zaradi diete trenutno kuham kar nekajkrat tudi riž in me zanima ali je ta naš navaden riž tudi dober.Kakšnega pa vi kuhate psom?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 21 November 2007, 13:22:20
Navaden je čisto ok. Za pse se dobi ekspandiran riž /riževi kosmiči. Ne rabiš nič kuhat samo preliješ z vodo, da se napihne ali pa daš kar suhe. Meni ni všeč ::) raje skuham normalno riž.

Lp nina



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2 : 21 November 2007, 13:49:33
Aha,v tem je torej fora.Da je bolj komot... :PSem mislila,da po kakem slučaju ta navaden ni dober za pse.Ji bom kar tega dalje kuhala,ga ima zelo rada.
Hvala!



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3 : 21 November 2007, 14:04:04
Aha,v tem je torej fora.Da je bolj komot... :PSem mislila,da po kakem slučaju ta navaden ni dober za pse.Ji bom kar tega dalje kuhala,ga ima zelo rada.
Hvala!
ne navaden ni najboljši za pse. Boljši je rjavi, neoluščeni.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #4 : 21 November 2007, 14:48:55
No,saj to je tudi za ljudi. :) Čeprav za ljudi riž ni preveč zdravo živilo...je zelo kislotvoren.



katiii

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 Marec 2008, 20:37:34
zivjo,
zanima me ali vasi psi tudi nimajo radi "puhastega" riza(ta ki ga namocis za eno uro v vodi in ki ga potem takoj das psu)? ker pravijo da je zelo zelo zdrav in zato sem pomislila da bi ji tudi jast probala dat ampak ni prav navdusena razen ce dam kaksno salamo ali sir zraven 8)

●кαтαяιηα●