Ovratnice Visiglo

aska · 4877

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
: 07 December 2007, 20:57:11
Pred kratkim sem zasledila v reviji Moj pes ovratnice znamke Visiglo. Zdijo se mi dobre, ker se v temi svetijo in se psa tako v temi vidi kje hodi. Zanima me vaše mnenje o teh ovratnicah in ima že kdo kakšne izkušnje z njimi? Meni so všeč in bom verjetno eno kupila za Asko :D So pa te ovratnice na baterije ;)

lp


*star*

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 0
  • Joy of my life ;*
Odgovori #1 : 07 December 2007, 21:25:08
Ja, te ovratnice so meni tudi zeloo všeč! Jaz, sem jo tudi vidla v reviji Moj Pes. Smo imeli pa mi tudi eno podobno, samo, da ni bila tako dobre kvalitete, se je po kakšnih 2 tednih že pokvarla. Smo jo kupili v eni, (sploh ne za živali) trgovini :-[
Mi namrevamo to ovratnico tudi kupit :P Se mi pa zdi, da imajo tudi takšne povodce.(pomoje)
Se mi pa zdijo te ovratnice kar "priročne", saj se psa(kot si že rekla) vidi tudi v temi.

lp



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #2 : 07 December 2007, 22:15:52
Sem jih imela v rokah, ker sem nameravala kupit eno za svojga, pa so se mi zdele tako trde in robovi so bili prav robati  :-\ Kaj pa vem, sem potem rajši navadno vzela in lučko obesim, pa je to to. Tudi cena je kar ornk, za mojega bi prišla samo ovratnica ca. 25 €. Ne vem pa kako po temi sveti, bi morala bit res dost svetla, da bi me prepričala.


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #3 : 08 December 2007, 19:20:25
No,mi smo pa danes(v Zooticu)Nallu kupili to ovratnico.Res je malo robata,predvsem zaradi tega ker ima tako dolgo zaponko,vendar če jo malo rategneš,pomečkaš je skoraj ravno pravšnja.Končno obliko bo pomoje dobila po nekaj uporabah.Ovratnica je stala 20.5 evrov-številka S.Zraven so imeli tudi povodce,vendar ga jaz nisem kupila,ker imam že doma enega črnega.Na ovratnici je na zaponki taka tačka(se vidi na sliki) in ko jo pritisneš začne ovratnica utripati.Na enak način jo tudi ugasneš. ;)
Zdajle jo bom uporabila saj grem na dolg sprehod in me prav zanima kako se bo odsevala.
Lp, Lea

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #4 : 08 December 2007, 20:22:55
Sporoči! :)


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #5 : 08 December 2007, 20:26:01
No,prejle sva se vrnila s sprehoda in z ovratnico sem zadovoljna,saj se jo zelo vidi,pa tudi izoblikovala se je že malo.Meni je v redu,sčasoma pa se bo pokazala njena kakovost in uporabnost.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #6 : 08 December 2007, 20:31:45
Tele sem pa tudi že jaz občudovala v zooticu...ampak naš bi jo v prvi drek povaljal,kot mi je Rozgovo...pralne pa niso ane?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #7 : 08 December 2007, 20:48:56
Tele sem pa tudi že jaz občudovala v zooticu...ampak naš bi jo v prvi drek povaljal,kot mi je Rozgovo...pralne pa niso ane?
Ne niso,ker stik z vodo baterijo poškoduje.Če se pa zmoči pa odstraniš baterijo,počakaš da se posuši(prostor,v katerem je bila baterija) in vstaviš novo.Pomoje.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #8 : 09 December 2007, 09:36:03
Tika ima tudi tako ovratnico (ta belo). Je izredno mocna in se jo vidi tudi 100metrov dalec. Idealna za pse, ki se na sprehodu veliko oddaljujejo od svojih lastnikov in malo manj idealna za pse, ki se gibljejo v radiju 10m okoli lastnika ;) Je namrec tako mocna, da se ti lahko zmesa da ne govorim o tem kako te bolijo oci ce je preblizu :-\
Mi jo imamo ze eno leto in dela se vedno super. Je bila uporabljena tudi v dezju in je ni nic prizadelo ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #9 : 10 December 2007, 05:45:05
Hvala za vaša mnenja in kot kaže bo Aski letos božiček ali dedek mraz prinesel ravno to ovratnico ;) ;D

Mnenja in izkušnje pa so še vedno dobrodošle :o

lp