Zimski športi

Urša in Balu · 9837

Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
: 23 December 2007, 19:54:35
 Oi!
uff je dolg naslov ane?Sem vidla že temo o smučanju ki je odprta...
Me pa zanima kaj vse počnete v teh zimskih dneh?

No jaz toti teden (ob 8 uri zjutraj)grem na tečaj smučanja.Pa ne zato da ne bi vedla,ampak zato da se še bolj naučim. ;D

Zlo rada bi se naučila bordati..mi je tak kull "šport". 8)

Sankanje?Če je res en tak majhen bregec da se ne splača iti na njega z smučkami... ::)

A se kdo tukaj drsa?Jaz se še nikoli nikoli nisem drsala z drsalkami  :-[ ..razen z navadnimi copati če je kako "jezero" zmrznilo..

A je še kaj takega...s čim se pa vi ukvarjate?

LP Urša



Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
vidim da ni še noben odgovoril....
zdaj se že bliža pomlad...
ponavadi gremo smučat na mariborsko pohorje.. ;)
enkrat sem si pa za en dan sposodu bord pa sem bordu!!!!
fulllll carsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sej mi je kr dobr šlo..... ;) sam vseen sem bil čist moker ;D

drsu sem pa že velikrat z drsalkam pa je tut full dobr.. ;)

lp


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Midve s Tamaro sva prakticirale tako, da sva šle peš proti Mrzlici s psi, potem pa sva se na sankah spustile dol. Rezultat: midve sva se nasankali, psi pa so se zmatrali (saj malo).  ;) ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
No v tejle temi že nekaj časa ni odgovora, da še jaz povem.
Smučala sem od ene 4ga do 11ga leta...
Pri 11ih v zgodnjih 12ih sem začela bordat in mi gre kar dobro ;D
Sankamo se če je tko sneg, da gremo potem z bratrancem....
Drsala sm pa tudi že velikokrat...
Komaj čakam ju3, ko gremo smučat(bordat).



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Moj brat (bordat se je naučil še mlajši kot sem jaz zdaj) mi je OBLJUBIL da me bo naučil bordat! Samo zdej mora najdt čas (je šel nekam v Švico ali neki takšnega)in pa jaz moram nekje staknt bord (sej on ma enega starega ampk je za višjega človeka (jaz 167,5 on 182cm) tako da nepride v poštev) Drugače pa tudi drsam (imam svoje drsalke in bi šla kar vsak dan če bi bilo možno- ampak luciji se neda in sami se mi pa neda hodit! Mami tud nemorem rečt ker je prav smešna na drsalkah-se samo roba drži :D), smučanje je pa moj SOVRAŽNIK!!! prva stvar ko sem šla na smučke je bilo da sem se nazaj zapeljala v eno smreko >:(   (ne se smejat) pa še sumčke se kar naprej zapletajo, pa težko je hodt! Nič kar bi mi bilo všeč ni na tem špotru. Drugače pa jaz če je kakšna strmina z veseljem sedem na sanke, in kričim na ves glas (od užitka)

Aja se pa strinjam da je bordanje cool! In to zelooooooo!! kom čakam!

PS:Abby kako je bordat? Dej malo opiš, ker je pomoje še 100 let do takrat ko me bo on to začel učit!

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Smrček...
Ja zdi se ti že super in to...
Samo preden začneš preden imaš tisti občutek kako stati na bordu to pa traja...Preden dobiš ravnotežje in preden narediš prvi zavoj si zagotovo ene 10000x na riti-na kolenih itd. Samo potem, ko dobiš občutek in vse je res fino....
Drugače se tudi jaz še učim...Me je pa brat navdušil in mi je bil šport takoj všeč...Brat namreč borda že približno 5let(mogoče manj-več).
Ne ampak to je res najhuje, da se ene 10000x zvrneš na rit. In potem te vse boli itd. Jaz sem bila v "musker fibru"(ne vem kako se pravilno napiše)ene 3dni....
Upam, da te nisem prestrašila...Le odloč se za ta šport je res fino.



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
No Smrček, še moje izkušnje...

Je čisto tako kot ti je Abby napisala. Preden se naučiš te veliko preboli. Jaz sem imela čisto črna kolena kljub ščitnikom za kolena. In bolelo je kot sto hudičev. Ampak ko daš to skozi, je super! Ni ga boljšega občutka.
Še nekaj o tem, ko si napisala za smučke...pri bordu boš verjetno na začetku imela precej utesnjen občutek (no, jaz sem ga imela), ker imaš obe nogi pritrjeni na eno desko.
Ti pa priporočam, da se učiš na freestyle bordu, ker je veliko lažje se za naučit in še svobodo pri položaju nog imaš večjo  ;)
Ampak kot pravim, ko vse osvojiš, je super  8)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
A ni lažje smučat ko bordat?

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odvisno kako smučaš....
Men je lažje smučat, ker znam...Bordat mi je pa težje, ker še ne znam dobro...
No smo bili pa danes na Voglu in je bilo res ful lepo. ;)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Ah niste me prestrašil... če se nekaj odločim grem ponavadi do konca! urša sej eni pravijo da je lažje smučat kot drsat ampak jaz se nestrinjam :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
No sej te nismo misli prestrašit  ;) Ampak je fino, da dejansko od nekoga zveš kako je, ne pa da ti nekdo skos natolcuje kako je fajn, resničnih dejstev pa ne pove.
Ja nekateri tudi pravijo da je lažje rolat kot drsat, jaz pe ne vidim nobene razlike  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Meni je pa lažje drsat kot rolat, ampak samo zato ker se na rolerjih vedno spotikam >:( (uničen asfalt itd.)  Moraš pa vedet da je moj brat (edina oseba ki borda in jo poznam) človek ki mu ni NIČ težko, to ma po očiju ::) Ker onedva pravita da če hočeš se naučiš in ni važno koliko truda vložiš, važno da ti rata! Rajš nebom govorila kaj vse je počel v mojih letih! Tko da onedva nikoli nebosta rekla da je nekaj težko.
Aja odgovarjala sem pa na to:


Upam, da te nisem prestrašila...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D