Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1906425

Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #480 : 24 April 2006, 18:31:18
Ja, žal... Slabost 24/7 služb

Dve najini slikci od sobote  ;D


My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #481 : 24 April 2006, 20:34:05
Midve z Asko verjetno prideva.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #482 : 24 April 2006, 21:41:54
Ja Satin je šele zdajle uspelo do pošte pridit, tak da če bo še kakašna zanimiva jo boste našli v albumu. Bolha sicer ve da me more opozorit, ampak je zdaj malo pozabila, pa ji ni za zamerit ob takih dveh nadobudnežih. :o

Alba potem sonček naročava za ponedeljek ali torek ;D :D


zabica

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #483 : 25 April 2006, 13:22:30
Ja tut moja Gajči še ni menjala kožuščka tako da se pridno namaka v reki ,ki teče mimo ;),kar se pa klopov tiče vsak dan skoraj mama izvaja operacije odstranjevanja klopov.Drugače imate pa ogromno lepe psičke in to vsi po vrsti ;D

En lep pozdravček vsem Ž&G



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #484 : 25 April 2006, 14:25:00
Kar se tiče vročine tudi naš Lars že z jezikom okrog opleta, ampak mu to ni prepreka da bi se podil okoli, opoldne se res kam v senco zaleže ampak če najde koga za "matrat" bo tud po vročini okol skakal, res pa da imamo skoraj povsod kako skodelo naštimano s svežo vodo. Gelde namakanja v vodi, to Larsu ravno ne gre, samo do gležnjev pa še to za največ minuto dve.
No glede klopov imamo zaenkrat srečo smo našli samo 2 pa še to smo jih takoj v kali zatrli še predno sta se lahko kje zasidrala, bolhce pa ga na srečo tud še niso obiskale. Edino rutino ki smo jo spremenili, je damo čas sprehodov postavili na poznejši čas, tekanje, skakanje in dirkanje po vrtu to še gre, daljši sprehodi pa absolutno ne, dobro se še spravimo samo potem se premikamo od senčke do senčke in počivamo ter uživamo v njej, Lars seveda, Andreja se ponavadi sonči in praži na soncu :o >:( ::) ;D :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #485 : 25 April 2006, 14:48:15
Ja sem gledala napoved in je za ponedeljek in za torek napovedano sonce, jaz predlagam ponedeljek - da si od napora pred službo še malo odpočijemo  ;D ;).
Super Aska.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #486 : 25 April 2006, 15:28:21
Torej smo potem za dan in datum dogovorjeni 01.05.2006 v ponedeljek, zdaj je treba samo uro srečanja dogovorit, glede na napoved da bo sončno, kaj se potem dobimo dopoldne ali popoldne, za naju ne bo problem ne dopoldne ne popoldne. Drugače pa imam v avtu tud klimo tako da nam tud popoldanska vožnja ne bo težav delala  ;).


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #487 : 25 April 2006, 16:32:33
No super, datum že odločen je, jaz sem za dopoldne (9, 10,.ure), če pa se se zmenite za popoldan,  pa naju ne bo, je Askina šola le na prvem mestu ;) ;D


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #488 : 25 April 2006, 16:36:47
No super, datum že odločen je, jaz sem za dopoldne (9, 10,.ure), če pa se se zmenite za popoldan,  pa naju ne bo, je Askina šola le na prvem mestu ;) ;D
Mate na praznik šolo?

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #489 : 25 April 2006, 16:50:09
Mate na praznik šolo?

lp
Včeraj je rekla inštruktorica, da imamo tudi ta prihajajoči ponedeljek trening,  več kako in kaj s tem pa jutri izvem..lp


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #490 : 25 April 2006, 17:00:14
Mislim, da je najboljše, če se dobimo zjutraj, tako kot je predlagala Aska. Ob 10-ih bi šlo?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #491 : 25 April 2006, 23:17:18
No super Alba, se pravi v ponedeljek ob 10 uri. Sedaj samo še lokacija kje se dobimo. A tam kot zadnjič? lp


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #492 : 26 April 2006, 08:12:48
Lahko ja  ;D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #493 : 26 April 2006, 08:17:15
Ok velja..no potem sedaj vse dogovorjeno, samo še ostali morajo potrdti udeležbo pa bo ;)


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #494 : 26 April 2006, 09:57:58
Jaz bi prišla, ampak se greva s Kanom spet potepat na morje :P sploh ne morem vrjet kako se je bal morja in valovov ::) pa tudi primorski mački niso od muh ;) drugače sem ga prvič skopala, se je tako bal da se mu je čist "odpeljalo" sestra se ga še dodaknit ni več upala ker je mislila da jo bo kar ugriznil :o sicer sva ga mele potem kmalu dosti in sva ga samo še zalile z vodo. Klopi tudi nam delajo težave >:( Lp :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #495 : 26 April 2006, 10:26:38
shivas, a to pomeni , da vaju ne bo na srečanje??? :( 


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #496 : 26 April 2006, 10:36:30
Z Larsom potrjujeva rezervacijo za 01.05.2006 ob 10h dopoldne :o! Shivas tole mi je znano, moj ko vidi priprave na kopanje se začne motovilit, divjat sem ter tja pa okoli mene pa okoli mame, no sicer se potem umiri in naju vsake toliko časa pogleda s tistim pogledom, ki ti trga srce :'(, če gre kdo drug mimo še nekaj zamjavka ali pa teško vzdihuje, je tud pr nama to poskušal pa ni blo efekta. Seveda ga potem ostali malo pomilujejo kok je revež bogi, da ma on ja še večjo voljo to počet, ampak ko pa pride spiranje, pride pa on na svoje, ko mu rečem naj se strese, seveda se z mamo umakneva, pa ne pomaga, lepo ves mokr, da se kar cedi pricoplja do naju in se z največjim veseljem otrese :o >:( ::) Se kar mal psihično pripravljam ker mava tudi midva eno pranje na terminu v bližnji prihodnosti ::) :o


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #497 : 26 April 2006, 10:37:33
Rinchy z Rino prideta!?
Bolha kje si!? Prideš!?


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #498 : 26 April 2006, 10:41:39
No Satin super, vsaj tri pridemo, upam ,da še Rinchy z Rino in da še bolho spoznamo..lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #499 : 26 April 2006, 10:49:02
Še ne vem, če bom doma, ampak pridem, če bom. :D Kje se pa to dobite?

Ko že govorite o kopanju, naša Kana ni navdušena nad kopalnico, ampak zunaj pa čisto nori. Ne mara sicer globoke vode, tam do kolen pa gre. ;D Drugače mi je pa včeraj v Savo skočila. :o Sem mislila, da bo šla notri samo do kolen, ona pa hop not, potem ji je blo pa čudno zakaj ne more hodit in je začela čofotat, jaz pa panika, da mi je ne bo tok odnesel.
Lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #500 : 26 April 2006, 10:51:27
Še dobro da bomo imeli enega moškega predstavnika če ne nas bi še obtožili da punce dež kličemo :o ;D :D ::)
Pa še Lars bo užival ko kralj med samimi princesami,brez konkurence :P :D, madona še cel teden bo potem po luftu letal ;D :D, ga bom mogla kar mal obtežit, he, he... ;D :D


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #501 : 26 April 2006, 10:52:23
V Trzinu pred lokalom La Femme, sicer pa se bova zmenili nekje pa grema skupi naprej!!


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #502 : 26 April 2006, 11:02:47
Alba pa sploh ne komplicira, ko jo umivamo. Ne bom rekla, da sije od zadovoljstva in navdušenja, ampak se pa ne brani. Čudno, ker ne mara pa potokov in jezer.
Ja se dobimo potem ob 10-ih pred La femmom.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #503 : 26 April 2006, 11:05:52
Jaaaa.... :D

Kje pa imate v Tivoliju Savo ???, sicer vem da en potoček teče, pa eno velko mlakužo tud mate 8) ::), ampak Save pa res nism vidla. :D ;) :o ::) ???


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #504 : 26 April 2006, 11:13:52
A se vam mogoče lahko še jaz pridružim, če bo čas? Če ni to strogo srečanje polarcev :-[

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #505 : 26 April 2006, 11:30:11
Rožica brez problemov, smo veselivsakega novega pesjanarja.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #506 : 26 April 2006, 12:58:15
ja ne bo naju :-\ drugič upam da kej kmalu :P Lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #507 : 26 April 2006, 15:37:15
Uživajta s Kanom v praznikih na vajinem potepanju na morju, Lars pa Kanu sporoča da bo kot dober kolega pazu na njegovo punco ;)  :D
No midva že pridno polniva baterije za fotkiča če se bo še dalo si bova pri bratcu "sposodila" spominsko kartico z večjo količino spomina kot ga ima moja.

Shivas če ne drugač bomo pa en piknik zapekel! :D ;)


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #508 : 26 April 2006, 16:49:24
Rinchy z Rino prideta!?
Bolha kje si!? Prideš!?
Bi se znalo zgodit ja,da se pride Rina mal spojat  :)

lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Thor77

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
Odgovori #509 : 28 April 2006, 16:51:50
Ali je že imel kdo probleme z kakim vnetjem oči pri svojih SHjih al pa tud AMjih v končni fazi?
Benu se je pojavilo vnetjo zaradi okužbe z neko boleznijo, ki jo prenašajo klopi. Zadeva mu je prizadela rjavo oko do te mere, da je bil nekega dne, ko sem prišel domov iz službe, videti kot da bi oslepel - imel je tako sivkasto mreno čez oko. Pred nekaj dnevi sem imel po nekaj mesecih terapije z različnimi antibiotiki in kapljicami ter mazili zadnji kontrolni pregled. K sreči je veterinar povedal, da se je stanje toliko izboljšalo, da mi ni treba več hoditi na kontrole, razen v primeru, da bi se stvar spet poslabšala, tak da imam terapije še za kak mesec, se bo pa v tem mescu postopoma zmanjševala. Se je pa v tem času zgodila tudi ena zanimiva stvar, ki jo je opazil tudi veterinar - oko mu je potemnilo. To je lahko posledica vnetja, da se mu je pigment intenzivneje odlagal v očesu, ampak se je res zgodilo, da ima rjavo oko skoraj črno. K sreči pa vid ni poškodovan, saj se oko normalno odziva, pritisk v očesih pa je tudi v mejah normale.

My Siberian Husky ate the dog trainer!
Benova galerija