Sibirski Husky [Siberian Husky]

shivas_ · 1907659

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #630 : 05 Julij 2006, 16:58:01
shivas cestitke :) :)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #631 : 05 Julij 2006, 18:14:56
Meni tudi :):), no razen finale nogometa ne smem zamuditi  :P

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #632 : 05 Julij 2006, 18:21:50
Ojla...ja potem je res najbolje dopoldne, da noben ničesar ne bo potem zamudil. A dobimo se tam kot ponavadi? A gremo na Dobeno ali po Mengeškem polju? No ali pa kam drugam, povejte...
Alba jaz bom finale nogometa žal zamudila, ker bom na koncertu  :(..Bom pa snemala in potem ponovitev pogledala ;) ;D ;D

lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #633 : 05 Julij 2006, 23:10:24
Kaj spet vidim na bolhi, spet se v oazi prodajajo mladički huskyjev: http://www.izbrisanoglas 
in še en link, ki je tudi tam: http://www.izbrisanoglas.

lp

spremenjenil inki,


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #634 : 06 Julij 2006, 07:31:01
Čestitke tudi od naju z Larsom!  :D Če se bomo dobili v soboto potem bi raje dopoldne, v nedeljo pa lahko tudi popoldne, čeprav mi je dopoldne tam ob 9h še najbolš, je še vedno prijetno hladno, da se nam navjo naši štiribrzinci pregreval :P :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #635 : 06 Julij 2006, 21:58:21
 A potem velja za  nedeljo ob 9 uri zjutraj, da se dobimo tam kjer smo se običajno pri onem Trzinskem lokalu?..lp


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #636 : 07 Julij 2006, 08:31:21
Aska potrjeno :):), seveda če ne bo dežja :)).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #637 : 07 Julij 2006, 08:39:00
V nedeljo potem ob 9h, kolikor vem za nedeljo napovedujejo sonce, bomo pa danes in jutri bolj pozorno spremljali vreme in seveda držimo tačke in pesti!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #638 : 10 Julij 2006, 23:10:00
Punce,kako ste se imele? Nobena nič ne poroča,nič slik.. ???

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #639 : 10 Julij 2006, 23:12:07
Rinchy bilo je fletno, samo fotk mi še ni uspelo pomanjšati, bodo verjetno jutri na albomu..lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #640 : 11 Julij 2006, 08:05:41
Rinchy bilo krasno, moj fotkič pa je s starci na dopustu v Turčiji  :D :o, bom pa danes ene druge fotke od mojga gor dala. Naslednjič ne smeta manjkati z Rinco !  :D Smo pa mal zajčke lovil :o :D pa jim je zajc na koncu osle kazu ko je vidu da so lepo privezani  :o ;D :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #641 : 11 Julij 2006, 08:29:22
Tudi jaz nisem imela fotiča s sabo, je bilo pa luštno, tudi Aska in Alba se očitno po novem lepo razumeta. Ful me veseli.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #642 : 12 Julij 2006, 19:27:11
Fotke iz nedeljskega srečanja so tukajle: http://aska-zivali.moj-album.com/album/4028631/

lp


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #643 : 13 Julij 2006, 20:18:22
škoda da sem bila na morju :-\ sej se bomo pa še kej dubi,l upam da kmal. sem šla pogledat slikce in sm vidla da sta se aska in alba res ujele, ful lepo. :-* samo še kana inb larsa navadmo drug na drugega pa bo ;)
vroče pozdravčke, urška in kan


*TaMiKaaa*

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #644 : 14 Julij 2006, 08:32:58
hej!

Jaz sem bila povabljena k vam, tudi sama imam sibirskega huskyja po imenu Nik. ;D
Vidim da ste se pogovarjali o pobegih... tudi Nik gre na prostost kadar ima priliko, vendar se to ne zgodi dostikrat!!
No drugace je moj Niki fuul trmast, rad ma ljudi, predvsem otroke, vendar pa ni nek cuvaj, on samo poskace vse ko jih vidi :P
Septembra bo star 7 let.
rad hodi na sprehode(to itaq ne :D), ceprav jaz priznam da ga ne obvladam, ker tak vlece, zato grem vedno z rolerji.

Ok, to bo za enkrat vse :)

Lepo se imejte!

papa



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #645 : 14 Julij 2006, 08:34:02
Pozdravljena na forumu!  :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #646 : 14 Julij 2006, 09:02:15
Ja vlečejo pa vsi, no zanimiv mi je nasvet od Sammy, da ga poskušaš navaditi, da ko ima na sebi oprsnico, bomo šibali, če pa ima na sebi ovratnico, bomo pa kulturno hodili. Meni kar uspeva.
Dobrodošla med nami, upam, da se nam boš kdaj pridružila na kakem sprehodu.
Kakšno slikco od Nika bi bilo tudi lepo videti.

Pozdrav,

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


*TaMiKaaa*

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #647 : 15 Julij 2006, 15:09:19
Ja, res grozno vlece nas Niki, tudi z ovratnico smo probali, samo tak vlece da se dusi zraven :-\ Zato smo s tem raje nehali ;D

Glede slikic... ne znam jih dat gor :-[ :-[ :-[



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #648 : 16 Julij 2006, 17:37:49
Odpreš album na www.moj-album.com in naložiš gor, potem pa nam posreduješ link ;)

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #649 : 18 Julij 2006, 07:49:48
*TaMiKaaa* ... dobrodošla med ljubitelji huskyjev  ;D  :D

Alba ... tudi Živa je tako navajena, da ko zagleda oprsnico čisto ponori in ve da bo šla tečt, ko pa pridem ven samo s fleksijem in jo pripnem na ovratnico, ve da gre le na sprehod :) To je super, če huskyja na to varianto naučiš.

Pozdravček*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #650 : 18 Julij 2006, 09:26:24
No naš Lars pa je tudi že na oprtnici od malega priden ne vleče, smo imeli več problemov ko je moral nekaj časa nositi ovratnico, poleg tega pa je tri dni kljub temu da je bila pravilno nameščena in da je imel dovolj prostora, tako pokašljeval in pohrkaval, da sem mislila da ga bo pobralo ::) Ko je videl da je dobil novo oprtnico je revež od veselja kar v zrak skakal :o :D Nam je že ob prihodu domov naslednji dan pokazal da pri njemu ovratnica in navaden povodec ne bosta delovala, se mali ni premaknil z mesta >:( ::), ko smo povodec mu navezali okoli kot oprtnico se je pa mala trmoglavi lajavček premaknil. ::) ;D ;)


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #651 : 19 Julij 2006, 23:35:14
hey! pozdravljena na forumu! jz mam pa kana kr skoz na oprsnici, se z ovratnico sploh ne trudim ker se res duši :-[ v eno smer vleče, ko se pa vračava je pa priden tako da... ;) lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #652 : 19 Julij 2006, 23:53:17
Shivas saj se bo z leti malo unesel, sicer pa so genetsko programirani za vleko, torej ne smemo biti začudeni če nas občasno malo vlečejo :P ;) ;D ::) Samo kaj ko to počnejo takrat ko to ni potrebno :P ;) :o :D, takrat ko pa bi nam z vleko v kak hrib lahko malo pomagali, takrat pa se ko kake mule pustijo oni vleči gor >:D >:( :P :o :D Po drugi strani nam pa vsaj urteži ni treba dvigovati :P :P :P :D :o ;D >:D >:D
Mali sem videla lepo pridobiva na mišični masi, sva se z Albo že nekaj dogovarjali da bova Albo in Larsa sprobali v vleki sank pozimi in če jima bo to všeč kaj se ve bomo še kako tekmovalno moštvo ustanovili :P Pri nas je tako vroče da se Larsa ne upam obremenjevati s tekom ob kolesu, bi mu pa pasalo  ;D, vendar je še ob osmih tako toplo da se bojim da bi se mi pregrel, pa se raje z njim mal po vrtu lovim :o :D ;D


shivas_

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 2
  • Izberi svojo ljubezen, in ljubi svoj izbor!
Odgovori #653 : 20 Julij 2006, 12:42:14
ja sej je res prevroče se mu sploh nič ne da 8) ali vaši tud malo jejo? ker kan če poje svoj obrok sem lahko zelo vesela :-[ se moji prijatelji hecajo, da je skor že tak kot hrt :)
včeraj sva bla na sprehodu še z enim samcom in sta se lepo ujela, sem bila tako vesela, sta se tudi skupaj igrala, tako da upam da se je vsaj malo unesel glede svoje dominatnosti ::) bomo videli ko se bomo kaj dobili.
lp :-*


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #654 : 20 Julij 2006, 12:52:19
Shivas a je bla Alba tud zraven? Mislim da je pri najinih dveh bolj problem komunikacijske narave in ženska ;) :P, namreč ne moreta se zmenit od koga bo Alba ;) :o :D ;D :P Punca pa svoje adute dobro izkorišča in obema meša glavo ;) :o :D ;D >:D, kateri ženski pa ne paše da je v centru pažnje dveh pravih mačotov! :o :D ;D 8) ::)
Pr našem je čist odvisen občasno papa da je ko kak pujsek potem okrogel, kakšen dan pa obrok spusti malo od vročine malo pa zato da ohranja linijo :o :D ;D ;) Ampak sladoledu se pa ne odreče, je ko luknja brez dna ko vidi da se kdo hladi s sladoledom, se prav bojim it ven z njim kam z družbo do slaščičarne, prvo bi mogla zanj posebno porcijo naročit :o, ko pa bi svojo zmazal bi pa zahteval da mu prepustimo še svoje sladolede :o :D ;D Ampak je pa fina ritka moj Lars, vsi sladoledi niso dobri >:D ::) 8)


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #655 : 20 Julij 2006, 13:05:19
Ampak sladoledu se pa ne odreče, je ko luknja brez dna ko vidi da se kdo hladi s sladoledom, se prav bojim it ven z njim kam z družbo do slaščičarne, prvo bi mogla zanj posebno porcijo naročit :o, ko pa bi svojo zmazal bi pa zahteval da mu prepustimo še svoje sladolede :o :D ;D Ampak je pa fina ritka moj Lars, vsi sladoledi niso dobri >:D ::) 8)

Pojd v mestu če boš kdaj v slaščičarno Jakob. Tam so Kani dali svoj sladoled (zastonj!!  :P ). So ful prijazni  ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #656 : 20 Julij 2006, 13:13:04
Ja sam v primeru da bo naši fini riti dober bodo z njegove strani izropani, bova morala nonstop v vrsti stati :P ;) :o :D
Drugače pa hvala za info mogoče se pa kdaj srečamo tam ;) 8) Naju navš mogla zgrešit, ker bo pred mojim psom gora skled :D :o :P 8) ::)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #657 : 20 Julij 2006, 15:51:31
hey shivas dej kanu vodo dodaj med brikete pa boš videla, da bo papcal z užitkom saj tako je pri nas z sibom :). Jaz pa nimam toliko problemov z sibom glede vleke, saj me kar uboga in je lepo priden ter uboga na ukaz vleči. Kar malo razmišljam, da bi si kupil tak vlečni voz s kolesi, da bi sib malo treniral na vleki zdaj med poletjem, ko imam več časa zanj ;D. Kako pa kaj z dlako ? Moj sib jo je skoraj dokončno zamenjal le še malo ima na glavi cofke pa še tega ne toliko ;D. Ful teče ob meni zdaj, ko sem si kupil nove rolerje, prav užitek je ko vidiš kako vleče neumorno in veselo :), pa še  včasih si sposodim kolo od sestre pa ga peljem na šolsko stezo šprintat kjer me celo prehiti, ker seka ovinke hehe  :), zdaj že resno razmišljam da bi si dal narediti oprsnico po meri, ker v trgovinah nimajo tako velike oprsnice zanj  :-\ pa me zanima koliko bi me prišla oprsnica po naročilu ?



lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #658 : 20 Julij 2006, 19:32:07
Ne Satin, Albe ni blo zraven., ker je njena lastnica na Madžarskem  :P.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #659 : 20 Julij 2006, 21:43:05
Sej res Barby uživamo v Robbiju a :o, še zame se ga naposluša :o :Dj, pa kakšne fotke podel z nami ;) :).

Sib glede oprsnice narejene po meri, njena cene je odvisna od kvalitete in malo tudi od velikosti, je pa dobro da imaš takrat sabo Siba, jaz grem avgusta jo iskat za Larsa k gospe Šerugi v Naklo, se pa cena giblje tam nekje od 5.000 sit naprej. No upam da bo imela že kako na zalogi da mi nanjo ne bo treba čakati, gre pa Lars seveda z mano ;) :D