Rebelde (RBD)

LittLe_sTaR* · 79615

Ancy1984

  • *
    • Prispevkov: 206
    • Točke: 0
  • Kira moja najvecja zvezdica :D
Odgovori #30 : 02 Marec 2008, 10:20:38





Jst Obozujem nadaljevanke od csi-ja..Bratec je celo igrco kupu..Zakon res




Rebelde sem pa itak gledala ze na netu...Tko,da gledam sam takrt k ni nec nec pametnega po tv..

Lp

Kira moja najvecja zvezdica


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #31 : 02 Marec 2008, 10:30:06
Jaz sem včeraj na rojstnem dnevu cel dan poslušala RBD pesmi, ki so jih sošolke imele na mobilcih, klepet o tem kaj se je zgodilo v petek, četrtek,...
Saj rebelde še niso tako hude pr nas. Raje ne omenjam ostalih nadaljevank. Nek razigrani par, strast, (?) srca pa nevemkaj še vse. Pr nas mamo celo enega fanta, ki ve še bolje od punc kaj vse se dogaja in o čem vse vse gre.
Seveda si je treba tudi neke pretirano drage revije kupovat, ki so seveda neverjetno tanke. In v njih najdeš koristne informacije kot so naj igralec/naj igralka, naj pesem, naj nadeljevanka in seveda ogromno informacijo določenih delih... Se splača ane? ::) :o :P



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #32 : 02 Marec 2008, 10:40:34
Pri nas v šoli so vsi čist nori na to skopino, pa skus muske pa to predvajajo  >:(
 
Sam men je pa to ena taka bedarija  >:( >:( :-X



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #33 : 02 Marec 2008, 12:24:52
đizus se kar pokrižam pred temle. ::) pri nas je okoli tega taka štala, kdo gleda in kdo ne gleda in kaj je blo in kaj bo in blablabla. karkoli je španskega, mehiškega, portugalskega itd. v zvezi z limonadami se izognem na 20 km. edina nadaljevanka ki jo gledam redno je pa house. to je pa res super za gledat, ko morajo možgani celo razmišljat kaj se bo zgodilo. :]

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #34 : 02 Marec 2008, 12:28:25
edina nadaljevanka ki jo gledam redno je pa house. to je pa res super za gledat, ko morajo možgani celo razmišljat kaj se bo zgodilo. :]
House je res fajn za gledat. ;D  Sicer ne gledam redno, pa vendar. (=



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #35 : 02 Marec 2008, 12:32:43
Oj!
Meni je samo pesem Y Soy Rebelde všeč, slo besedilo pesmi...  So pa skaraj vsi v našem razredu nori na tole(razen fantov, mene in še kake male izjeme)  Moram pa priznati, da kadar na TV ni nič boljšega pač to gledam :) Ampak nisem freak...
Tosy, a doktor housa ;D ? On je meni zakon, pa razočarane gospodinje, pa sedma nebesa, pa CSI Miami.
Zadnja meni dobra nadaljevanka je bila Ruby :)
Lp,Tjaša



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #36 : 02 Marec 2008, 12:40:16
ja, ja. house. ali kako so že to prevedli v slovenščino. zdravnikova vest. [ ::)] ker je res inteligentna oddaja z pravo mero vsega. ;] mega. pa skins so mi super. xD [mularija] škoda da jih ni več.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #37 : 02 Marec 2008, 12:42:54
Najbolje da temo preimenujemo kar v 'Nadaljevanke' al nekaj takega. ;D :P



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #38 : 02 Marec 2008, 12:53:56
Oj!
Mularijo sem tudi včasih gledala, ja. Pa Uživajmo življenje(lol)...
Alya, ja ;D 
Lp,Tjaša



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #39 : 02 Marec 2008, 13:06:18
Men so všeč tudi Scrubs (=Mladi zdravniki)  ;D, samo škoda, ker so tok pozn.

Od nadeljevank mi je edina všeč Pasion (=Strast)  :), pa še to zaradi scene in oblek, ker mi je ful všeč vse kar je zgodovinskega, zato včasih pogledam, zgodba je pa itak standardna  :-\.


                             Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #40 : 02 Marec 2008, 13:08:39
točno SCRUBS! :o obožujem jih, pa zraven se v vsakem delu nasmejiš do solz. res so zakon.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #41 : 02 Marec 2008, 13:23:26
Jaz pa gledam: včasih na kraju zločina miami,zdravnikova vest,sedma nebesa,kosti,včasih shark,mladi zdravniki,včasih uživajmo življenje(je malo pozno), in še gledala sem razočarane gospodinje.

lp

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #42 : 16 Marec 2008, 12:16:02
točno SCRUBS! :o obožujem jih, pa zraven se v vsakem delu nasmejiš do solz. res so zakon.
Ja, to pa res. ;D ;D



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #43 : 06 Maj 2008, 14:40:32
Da še js povem svoje mnenje.
Meni je ta nadaljevanka  ful cool čeprav mi je mal žal da sem jo začela gledat ker je pri vsakem koncu tak napeto uglavnem rekla sm si da če sem začela gledat bom pogledala do konca  to je moja prva in zadnja nadaljevanka  ki sem jo gdaj gledala fino je ker se gre o najstnikih niso vsepovsod notri sami starejši.
Zdej bo najbolj zanimivo ko bo Gaston baje Mijo dabu.
Pa čes neki časa se bo ugotovilo da je Gaston brat od Hose (tak sm čula če je pa res pa ne vem)

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


Chanel.

  • *
    • Prispevkov: 687
    • Točke: 3
  • Hovawarti ex Horto Albo
Odgovori #44 : 06 Maj 2008, 15:04:06
Pa čes neki časa se bo ugotovilo da je Gaston brat od Hose (tak sm čula če je pa res pa ne vem)
Jose je posvojena, Gaston je samo njen skrbnik in plačuje ji šolnino.  ;)
Jaz gledam Rebelde kadar imam čas, drugače mi je pa super nadaljevanka Talenti v belem in CSI.  8)

Od nadeljevank mi je edina všeč Pasion (=Strast)  :), pa še to zaradi scene in oblek, ker mi je ful všeč vse kar je zgodovinskega, zato včasih pogledam, zgodba je pa itak standardna  :-\.
Tole sem pa tudi jaz gledala, mi je bila fajn, ampak zgodba je bila pa takšna kot druge tako da si že v naprej vedel kaj se bo približno zgodilo.  ::)


lp.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #45 : 06 Maj 2008, 15:18:00
Oj!
No, sedaj tudi jaz to gledam in RBD poslušam  :) Septembra pridejo v Slovenijo, komaj čakam pa od Dulce knjigga Dulce Amargo naj bi bila tudi do septembra pri nas  :o  :-* Komaj čakaaam! Na koncert grem 99% wii  :D
Lp, Tjaša



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #46 : 06 Maj 2008, 16:29:48
Ups :-[
Pa glede tega gdaj pridejo v Slovenijo to kr neki govorijo oni mislim da zdej ko grejo na turnejo nwm eni pravijo pa v enih revijah piše da pridejo   junija drugje septembra.
Js se s tem  sploh  ne obremenjujem saj ko bodo oni to javli v SLovenijo pa ko bodo še sami vedeli točen datum pol se bom pa začela zanimat za vstopnice...

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #47 : 07 Maj 2008, 09:52:38
Oj!
Za koncert sem 90%, da bo septembra glede na to, da tudi oni v intervjujih to govorijo  8)
Lp, Tjaša



naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #48 : 07 Maj 2008, 13:35:29
Aha no sj sm rekla baje.

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #49 : 07 Maj 2008, 13:41:47
Za koncert sem 90%, da bo septembra glede na to, da tudi oni v intervjujih to govorijo  8)

Hja enkrat je blo pa rečeno, da boo junija al julija prišli...nikol ne veš kaj si bodo zmislili  ;)

Drugače pa jest nadaljevanke ne gledam, ker mi ej en navadn shit po domače povedano- kot vse ostale limonade.Gledam raje The suite life of Zack and Cody(pa take smešne kratke nanizanke), pa Veronico Mars, pa NCIS, CSI: Miami(btw: knjige so ful zakon), Prison Break... RBD pa poslušam, sicer nism največji fan, so mi pa všeč njihove muske-predvsem melodija, besedila pa itaq ne razumem  :D :D


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #50 : 07 Maj 2008, 16:24:44
Oj!
No, sedaj tudi jaz to gledam in RBD poslušam  :) Septembra pridejo v Slovenijo, komaj čakam pa od Dulce knjigga Dulce Amargo naj bi bila tudi do septembra pri nas  :o  :-* Komaj čakaaam! Na koncert grem 99% wii  :D
Lp, Tjaša

Ta knjiga bo pa sigurno nova Vojna in mir, ane?  ::)

Od nadaljevank mam pa rada kakšne CSI (čeprav se začne ponavljati...) pa Kosti.
Takšna s*anja so mi še kar všeč :D.



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #51 : 07 Maj 2008, 17:19:57
Ta knjiga bo pa sigurno nova Vojna in mir, ane?  ::)

ROFL. xD to je pa izjava dneva. mene prav zanima kakšna bo.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #52 : 07 Maj 2008, 21:09:48
Ta knjiga bo pa sigurno nova Vojna in mir, ane?  ::)

 :D :D :D Lol  :D Zarad mene, tut če ne pride ven  ;D :D Me prov ne zanima, kaj je to, lol xD


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #53 : 07 Maj 2008, 21:11:48
 8)

Predvidevam, da... še ena avtobiografija pri 20 letih (ala Solze in smeh  :)) ?
Bom prebrala  >:D Mogoče me pa preseneti skriti intelekt  8)



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #54 : 08 Maj 2008, 12:42:39
Men so tud ful dobri CSI-ji, dr.House in pa Grey's Anatomy (Talenti v belem)... :) sploh mi je fajn gledat dr.Shepherda.... :-* :P ;D

Rebelde pa ne gledam...  ;) :P



Terrierka

  • *
    • Prispevkov: 1.555
    • Točke: 4
  • to the ∞ & beyond
Odgovori #55 : 08 Maj 2008, 13:52:44
Pri nas v šoli so vsi čist nori na to skopino, pa skus muske pa to predvajajo  >:(
 
Sam men je pa to ena taka bedarija  >:( >:( :-X
Silver  :-*, ti povem da maš čist prov!!! ;)
... drgač sm pa hotla povedat samo, da se podpišem pod tole!
Lp

pa brez zamere (misl na tiste k jim je RBD ušeč)




kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #56 : 08 Maj 2008, 14:12:23
pa brez zamere (misl na tiste k jim je RBD ušeč)

Eh dej nehi  ;) Enim je všeč to enim uno, sej ne more bit drugač  ::) Poslušaš tisto, kar ti je všeč, pa se ne zmeniš za to, če ti drugi pravijo da je to kr neki. Pač je tebi to všeč  ::) Sploh ne vem zakaj bi ble tuki zamere??

Drugač sem pa jest tut ful proti temu, da se pol pa derejo njihove pesmi po celi šoli pa to...to je pa res mal tu mač  ::) ::)


kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #57 : 08 Maj 2008, 14:14:56
Meni daleč najboljši so Friends, That '70s Show in House. 8)

RBD pa ne gledam  ::)



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #58 : 08 Maj 2008, 14:46:19
Glede nastopa...v reviji Telenovene Toltal (mesec maj) piše da bo koncert septembra (pomojem more bit pol to skor res) :)
in..super da se še kdo najde ko gleda Rebelde 8)

Knjiga bo pa zihr fajna  :o


naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #59 : 08 Maj 2008, 15:30:23
Ja sj men i grejo tudi tisti ful na živce ko so obsedeni na RBD pa se ne znajo  nič drugega menit pa se obnašajo tako kot liki pri rbd ... pa še velik tega bi se našlo!!!
Js pač  gledam pa muske poslušam  ker mi je všeč.
Glede zamer pa sej tisti ki gledamo ne zamerimo saj ima vsak pravico izraziti svoje mnenje

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.