pes požrl leseno kuhlo

čara · 5471

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
: 05 April 2008, 20:39:28
Karo je zgrizel in požrl kuhlo. Ne vem ravno kaki so bili koščki. Ampak me malo skrbi, ker ima občutljivo prebavo in skoraj 13 let :-\  Je možno, da koščki poškodujejo črevesje?

LP, čara in zmešani Karo

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1 : 05 April 2008, 20:46:09
Oprosti, vem, da ni smešno, ampak sem se vseeno malo nasmehnila, ko sem tole prebrala. Po moje ga opazuj - če ni bil zelo natančen pri grizenju in so bili košči malce večji, bi znal vse/večino izbruhat. Sicer pa ... bodi pozorna predvsem na prebavo in na njegovo obnašanje. Leta in občutljiv želodec mu res nistva v prid, ampak mislim, da kaj hujšega ne bi smelo biti, saj je les. No, to je moje mnenje. Če boš pa videla, da ima kake probleme, pa k vetu, jasno. Lahko pa jih tudi pokličeš - dežurni od 300 kosmatih navadno z veseljem dajejo nasvete tudi po telefonu - da se boš mirneje počutila. 



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #2 : 05 April 2008, 20:54:41
Lubadar zmesani ...
Seveda je mozno. Itak nimas kaj naredit kot da opazujes iztrebke - ce bodo crni, krvavi, jih ne bo ali karkoli cudnega, ga seveda pelji k veterinarju. Povsem verjetno je pa tudi, da ne bo nobenih tezav.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #3 : 05 April 2008, 20:56:42
Jap bomo opazovali "lubadarja".  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 05 April 2008, 21:07:05
A ste prej s kuhlo golaž mešali  :P :P

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #5 : 01 Julij 2008, 18:12:45
Zdaj ga pa imam na sumu da je požrl moje očale-dokaz bo pa jutri, ko bo naret UZ. Je pa danes bruhal, tk da ni rečeno da jih ni. :-\ Bol star, bol nor!

Vmes je 1x požrl dve surovi jajci z olupom vred-nakar je ponoči bruhal. Naslenji dan se je lotil čebule-nič več ni varno.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #6 : 01 Julij 2008, 18:34:12
Ojoj  ::)

A futrate ga kaj, sicer?  :P



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #7 : 02 Julij 2008, 10:10:57
Hm. Kako mu je pa kuhlo ratalo zdemolirat na take koščke, da jih je požrl? Wow.
Sicer našemu tudi teknejo kakšne stvari, ki drugače niso za jest, ampak mislim, da kuhle pa ne bi pojedu.  :o

Upam, da ne bo nič narobe, glede na to, da je pomljaskal kuhlo in domnevno še očala. vNikoli ne veš kaj pride psu na pamet. Ste mu kdaj natikali očala in mu grozili s kuhlo?  ;D



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #8 : 02 Julij 2008, 10:20:57

  ;D Vidim , da nimam samo jaz" kleptomana" doma.... ( sicer kuhle ni požru- je taveliko sp*zdil, in se je zagozdil, tako ,da je ni mogel skrit v svojo luknjo.... smo ga prej slišal ,ko je ropotal z njo in sem mu jo vzela....."okusil" jo pa je  ;)  samo ne z usti  :-9)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 02 Julij 2008, 10:44:32
Čara si sigurna da nimas labradorca doma? :D




nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #10 : 02 Julij 2008, 11:37:08
Saša  :D  :D
Pri nas našemu Paxxu zelo šmekajo kovine  8) Najbolj pa mu diši denar...in pravzaprav ima še najrajši kovance za 1 eur in za 2 eur...
Če se ti raztresejo kovanci po tleh, moraš biti zelo hiter, da jih Paxx ne posesa vase...mi je pa že parkrat požrl kakega in je trajalo tudi pet dni, da je kovanec prišel ven... Do zdaj je še vse prišlo ven... ::) Na srečo, seveda.
Mi je pa Gaja enkrat pogrizla in požrla kontacepcijske tabletke Z ovojem vred (je izbruhala vse), kaj lesenega ji je tudi šlo v slast (kakala trske tri dni), ne more pa se upret čepkom za ušesa, ki jih jaz uporabljam ponoči.
Požre cele...naslednji dan jih pokaka, s tem, da grejo ven večinoma samo celi čepki pa nič kakca  ::)
Ok, vem, da sem bila malo preveč nazorna mogoče, samo toliko-za predstavo  :D
Čara...kako kaže z očali?



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #11 : 02 Julij 2008, 11:45:21
Bo morala bolje poiskati, v Karotu jih ni našla  ;D

Ej, kaj pa če gre za kakšno bolezen, da je kar naenkrat tako lačen na vse!?


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 02 Julij 2008, 11:47:14
Kolk sm se zdej nasmejala :D :D

Valda, Čara zgubi ocala, potem je pa pes kriv ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #13 : 02 Julij 2008, 15:10:46
Hja dokazano pa je požr tipko od laptopa-očala so se našla-jih je nekdo ed pospravljanjem prestavil v en kot  ::) Pa glede na to da ni rodovniški in ne vemo kdo so starši, je možno ja, da ma kakega labija noter.  Zdej je dobil povečano dozo in 2x dnevno obrok. Mičkeno presuhi je-ker mu hrbtenico brez problma otipam. Čeprav  veterinar za kilažo ni nič rekel.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!