bostonski terierji

Thory · 4572

Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
: 06 April 2008, 18:34:11
zdravo, imam vprašanje. doma imam bostonskega terierja ki je zrel za paritev, zanima me če kdo od vas pozna kakšno spletno stran, kjer lahko objavim njegov paritveni oglas. če pa koga zanima me lahko kontektira za moj email. psiček je marca dopolnil 4 leta ima dobro rejsko oceno in je lepega in prijaznega značaja. hvala za odgovore ;D

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #1 : 07 April 2008, 14:31:33
tukaj je nekaj njgovih fotk  :P če se mu lahko uprete je pa tut nekaj  ;D
                                     


živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #2 : 07 April 2008, 15:01:51
Mislim, da je po eni strani dobra reklama za samca obisk kake razstave; če doseže lep rezultat bo postal bolj opažen.  ;)
Prijavi ga na CACIB Celje (do jutri je rok prijave), spoznaš lahko še kake vzreditelje in lastnike.

Lahko pa tudi ustvariš njegovo spletno stran in jo reklamiraš naokoli.  :)


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 07 April 2008, 20:04:30
Lep decko!!  :) Bostoncki so ena noro srckana pasma........ res je najboljsa reklama za samca obisk razstave. Verjetno bosprej kaksno ponudbo dobila v tujini kot pa pri nas.

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


Thory

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
  • Thory a.k.a. WAG THE TAIL TEDDYBEAR
Odgovori #4 : 10 April 2008, 15:42:46
sej enkrat smo ga ze, na hrvaškem  ;D

živali sprejemajo svoje lastnike ne glede na to kakšni so, zato moramo ljudje sprejemati živali ne glede na to kakšne so...


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 10 April 2008, 16:17:50
Drugače pa je letos napovedano oz. načrtovano leglo v Slo.  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #6 : 08 Maj 2008, 21:20:08
Poleg razstav je dobra reklama če tekmuješ v agilityu, RO, posluštnosti. Čim več počnite s psom in večkje ga "pokažite". Potem bodo lastniki samičk opazili bostončka na sceni.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Boston Terrier

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 04 Julij 2012, 14:43:08
živjo !

Jaz sem pa čisto sveža na forumu, tako da če je bilo vprašanje že postavljeno se zares oproščam... :-[

Jaz pa sem se odločila, da bom v družino pripeljala novega družinskega člana. Sem gledala po internetu, pa sem opazila tega Boston Terrier-ja. Ma super karakter, tudi nega ni zahtevna... Ampak na žalost pa nisem našla nobene psarne v Sloveniji. Zanima me če kdo pozna kakšno ? Ali pa kje bi s dalo dobiti te pse ?

Lep dan



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #8 : 04 Julij 2012, 15:10:58
Kolikor je meni znano, so vsi uvoženi iz tujine. Vsaj te, ki jih jaz poznam imajo uvožene pse. Pri nas težko, čeprav mislim, da je bilo nekje na spletu objavljeno, da imajo psarno BT.
Nerodovniških je pa kar nekaj na bolhi, kvaliteta pa  ???

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul


Amali

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 15 Julij 2012, 15:33:00
Do sedaj (v dveh letih) je bilo kar nekaj slovenskih legel, pasma postaja vedno bolj priljubljena.
Kje si pa videla nerodovniške bostonce na bolhi? Ker jih do zdaj še nikoli nisem zasledila, pa redno spremljam te zadeve.



Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #10 : 16 Julij 2012, 16:27:35
Evo, tile so sicer zrodovnikom, so bili pa v času pisanja prejšnjega posta še nerodovniški.
Bolho spremljam res vsak dan, pogledam kaj je novega, slikce mladiškov, tako da se res spomnim da je bil oglas. Ali je potekel, ali so ga pa umaknili...?

http://www.bolha.com/zivali-psi-pasemski/boston-terijer-stenad-oglas1281028724

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul