7. PeSjanarsko srečanje

Majchy · 75698

husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #330 : 24 Avgust 2008, 21:06:09
Ha sej se je men tut zdelo, da se je Alba kar tko mal zanalašč zaletela, sam nisem bla čist prepričana ;)
Res je svetovna faca ;D Pač je ona hotla svoje dokazat, unedva pa nej kar študirata zakaj se gre ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


nico

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #331 : 24 Avgust 2008, 22:02:16
Frida 10 min po prihodu domov s piknika



Ful smo veseli, da smo prišli in pa da imate vsi tako skulirane pesote. Je bila zelo lepa izkušnja za nas.  Danes, ko sva Frido spet strpala v transporter, je bila zelo navdušena, verjetno  si je mislila, da gremo spet na kakašen piknik  ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #332 : 24 Avgust 2008, 22:25:15
Frida 10 min po prihodu domov s piknika



Ful smo veseli, da smo prišli in pa da imate vsi tako skulirane pesote. Je bila zelo lepa izkušnja za nas.  Danes, ko sva Frido spet strpala v transporter, je bila zelo navdušena, verjetno  si je mislila, da gremo spet na kakašen piknik  ;)


Meni je ona res predstavila čisto drugo luč teh psov. Na razstavah s emi vedno zdijo čisto preplašeni ::)

Super pesjanka je res, ste vabljeni kadarkoli. Vsekakor je bila dobra motivacija, da so se drugi malo spravili v pogon :D

Lp, nina



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #333 : 25 Avgust 2008, 08:12:46
Haha mala hiperaktivka, me ne čudi, da je samo dol padla.

Tudi meni je predstavlila pasmo v drugi luči. Najbrž je tudi odvisno od samega lastnika in da je le ta zaradi majhnosti ne zavija preveč v celofan. In neverjetno, da je tak palček hitrejši od sibircev.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #334 : 25 Avgust 2008, 08:14:34
Frida je čudovita psička. Občudujem vajin in njen pogum in kot ninci sem spremenila mnenje o teh malih, na videz krhkih kužkih.  :o  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


nico

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #335 : 25 Avgust 2008, 08:31:10
Ja sej če sem poštena, je še mene malo presenetila, da je brez težav obvladala tudi tako veliko skupino "zasledovalcev".
Ponavadi ima taktiko, da kužka, ki ga sreča, najprej zmatra in potem je na vrsti fajtanje. Pri tako veliki skupini pa ta strategija odpade  :)



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #336 : 25 Avgust 2008, 08:33:28
Vidim, da ste se imeli super in jaz sem vam pošteno fouž.. Če bo še kakšen piknik letos se bomo zagotovo videli  ;)  :)

lp, Maja



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #337 : 25 Avgust 2008, 09:18:09
Hehe res je...frida zakon ;D :P ;)
Meni nikoli niso bili nevem kaj všeč takile kužki, ker kot sem že tam lastnici rekla bi jo imela samo v stanovanju ker bi se bala da se nebi polomila ;D Ampak ko pa sem videla frido kako laufa in ji ne more nihče do živega mi je pa ta pasma prav prirasla k srcu ;D
SEm že mami omenila da bi enega takega tud ona mogla imet :P :P ;)
Hehh...tud jst komej čakam na nov piknik in se ga seveda če bo vse po sreči sigurno udeležimo in imam tudi že kar veliko kandidatov za zraven....seveda tudi psov ;D
Lp, Larra

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #338 : 25 Avgust 2008, 09:27:37
No, tukaj je še malo naših fotk. Hvala vsem za prijetno druženje, čeprav smo jo hitro odkurili.  :-[

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #339 : 25 Avgust 2008, 09:28:24
Pasja druščina

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #340 : 25 Avgust 2008, 09:29:18
Casper rad osvaja punce

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #341 : 25 Avgust 2008, 09:30:16
Frida je zvezda!

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #342 : 25 Avgust 2008, 09:31:24
Pasje dirke

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #343 : 25 Avgust 2008, 09:33:58
tale je pa že res skoraj gasilska  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #344 : 25 Avgust 2008, 09:35:26
in še zadnji paketek

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #345 : 25 Avgust 2008, 09:53:34
Casper res dobre fotke sploh od boni tazadna :P ;) :o

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #346 : 25 Avgust 2008, 09:57:28
Hvala hvala. Tamala je res srčica. Pa navihana in pogumna. Super.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


nico

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #347 : 25 Avgust 2008, 10:21:52
Uf, Boni je carica. Kljub temu, da je še tako mlada, se je kar pogumno vklopila v igro in se ni nič podrejala! Če je bilo treba, je druge psičke kar dobro nalajala! 



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #348 : 25 Avgust 2008, 10:26:02
Še nekaj malega mojih slikic. Imeli smo se super. :) :)
Tisa

Taia


Rumba




 in moje crkljanje z Brihto





casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #349 : 25 Avgust 2008, 10:27:00
Se opravičujem za napakico. Casper na fotkah ne osvaja Albe, ampak Sanny.  :-[ No, sicer je poskušal tudi pri Albi, a mu je ves čas uhajala med čevapčiče.  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #350 : 25 Avgust 2008, 11:28:28
Hehe hvala za pohvalo boni se zahvaljuje sedaj ta trenutek prav veselo žaga(smrči) na moji postelji  :P
Drugače pa moram rečt da me je zelo presenetila ker drugače se zeloo boji tujih psov ki jih ne pozna to lahko potrdita ninci in črt ki sta to videla ko sva prišli :D ;D
Včeraj sva šlo takoj k mojemu fantu in sta se itaq z njegovo vižlico spet naigrali da je blo pol spet za cel dan mir sedaj pa se ravno odpravljava počasi na sprehod kjer se dobiva z dvema pasjima prijateljema ;D tako da bo spet pestro... :)
Lp, larra

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #351 : 26 Avgust 2008, 15:19:34
No mi vsekakor tudi navijamo za kostanjev piknik in tudi z veseljem pomagamo pri organizaciji :D ;) Nina hvala za tako luštno sliko od Larsa a mi jo prosim pošlješ po mejlu, ujela si ga tako dobro ;) ;D :-*
Vsi se ste bili super družba, tudi ostale fotke so super in izredno luštne ;) :D Tudi Lars vas vse lepo pozdravlja, Nina še posebaj Smarta ;) :D