Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 173246

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3

 Ker vem iz lastnih izkušenj , da je cel problem dobiti apartma kjer dovolijo pse, sem se odločila , da malo pomagam ( nimam nobenih  osebnih interesov pri tem ;) )

Takole; naša soseda na Šolti ima dva nova apartmaja za 4 osebe - in sprejmejo pse( lahko tudi več- ne samo enega :P) edini pogoj je, da se razumejo z drugimi ( to zato pišem , da mi ne bodo potem vaši mojega Damčka natepli- ker ponavadi  se hodi kopat tja na bližnjo plažo :D)

Mi je pa obljubila,da tisti gostje, ki ji jih jaz zrihtam imajo popust 8)

http://www.svitlebaje.com/apartments/Welcome.html

Če želite popust, me pa vseeno prej kontaktirajte- da jim napovem kdo pride.  ;D

So pa še drugi, ki tudi sprejmejo pse. ;)  Tri poznam na Korčuli, dva na Mljetu... in pa na Visu kamor smo pa pred Šolto hodili. Imam pa tudi slike od apartmajev, pa kakšen opis in nasvet mi tudi ni odveč dat.

Upam , da bom  komu v pomoč.
LP K. :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sjan

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 31 Maj 2008, 17:42:08
Mi smo se ravno vrnili s 7-dnevnega uživanja na Šolti (Damayanti hvala za pomoč  :))
Apartma je bil odličen, plaža tudi, vreme in morje pa sploh!
Res je, da poleg naju in 2 psov, na plaži ni bilo nikogar. Smo šli pa večkrat za pol dneva v Split (na trajektu je bilo vedno veliko psov, na plaži smo jih pa pogrešali  ???), kjer je bilo tudi fajn. Sem se bala, da bo problem, ker zna folk paničariti, če vidijo večjega psa, pa so bili Dalmatinci navdušeni nad našo zmajčico  ;D
Končno dopust, kjer res nisem imela nobenih skrbi zaradi psov.
Letos se bomo zagotovo še vrnili!



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 31 Maj 2008, 19:50:09
Jaz sem bila lani tudi presenečena, kako lepo sta bila moja psa sprejeta na Hvaru, še posebej zato, ker je en res zoprn in sem že navajena, da nas ljudje ne 'štekajo'  ::) Bili smo v teh apartmajih http://www.blaskovic.info/, spodnja dva apartmaja sta za pse, kar je super, ker je spredaj taka luštna terasa za žogico (in martinčke) lovit :P



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 02 Junij 2008, 10:36:52
Mi smo se ravno vrnili s 7-dnevnega uživanja na Šolti (Damayanti hvala za pomoč  :))
Apartma je bil odličen, plaža tudi, vreme in morje pa sploh!
Res je, da poleg naju in 2 psov, na plaži ni bilo nikogar. Smo šli pa večkrat za pol dneva v Split (na trajektu je bilo vedno veliko psov, na plaži smo jih pa pogrešali  ???), kjer je bilo tudi fajn. Sem se bala, da bo problem, ker zna folk paničariti, če vidijo večjega psa, pa so bili Dalmatinci navdušeni nad našo zmajčico  ;D
Končno dopust, kjer res nisem imela nobenih skrbi zaradi psov.
Letos se bomo zagotovo še vrnili!

 JAAAAA!!!!! :o  pejte septembra :o :o :o... ( mi gremo takrat- bomo malo vinčkal , ribe pekli, in se s čolnom vozili :o)
Ful sem  vesela , da vama je bilo všeč!!!! :) :) :)


 Na Šolti .... tam smo sami  tapasji 8) ;D- nihče ne paničari . Men je bilo vedno ful zanimivo ,ko so nas že v Splitu ustavljali in vsi so poznali obe pasmi.... ( pri nas sta dolgodlaki doberman in  čokoladni šnavcar ;D) V Splitu in na Šolti pa že na daleč ... gordon in oštrodlaki :o.

p.s. Je pa "huda" ta povezava  Split- Šolta a ne?  Meni je to Zakon. Jaz grem na dva dni v Split na Tržnico  in obvezno tja v  stari del na kavo :)  Je en tak poseben čar :).
A sta šla s katamaranom?

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #4 : 02 Junij 2008, 11:26:45
Pa še malo pomoči- še za koga ;D

http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/
( tukaj smo mi ponavadi)
Sprejmejo vse kar je manjše rasti kot njihova Luna ( boječa starejša dalmatinka :D )

In pa naš prijatelj ima ribiško hišo na obali( cela - za 4 osebe +  pesjanarska druščina)
http://damayanti.moj-album.com/album/8019683/


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sjan

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 03 Junij 2008, 12:59:33
Seveda gremo spet! Kako je pa z gužvo v sezoni na teh plažah? Zdaj itak ni bilo nikogar.

Smo spraševali za katamaran, pa je kapitan nekaj mencal glede psa, ker je vseeno notri precej manj prostora kot na trajektu in kaj, če bo strašila ljudi?! al pa nedajbože koga ugriznila! saj na koncu je rekel, ma ajde pejte, samo takrat itak nismo mislili niti it ::)
smo šli raje peš na trajekt. in res so super linije, pripelje te direkt v center pa ni drago. V nobeni restavraciji nismo imeli problemov zaradi psov, tamalega itak niti opazili niso, dogo pa pač malo težje skriješ ;D  samo vseeno ni bilo človeka, ki bi se pritoževal.

vas pridemo pogledat, posebej bazen ;)



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #6 : 03 Junij 2008, 17:08:19
 Gužva je edino pred Šimetovo konobo v Šešuli- tam se vsi naguzijo. Ampak to od 20.7-10.8- potem pa ne več ;) se spokajo
Tam na uno stran pa ni  gužve. ;)   Vsaj kaj pretirane ne... sem in tja  se najdejo.... vedno  se najde svoj plac na plaži ;)
Septembra je pa zakon ;)- temperatura je ravno taprava, in nikjer nikogar. :)

kapitan se je hotu pomembnega narest(-  sam ima   pa tri pse dva pinterja in bretonca ;)  ::)  Če je bil  taprav  seveda . Lani oktobra  me je nekaj hotel učit kako mora ptičar aportirat- potem smo pa dva njegova psa iskali- ker tud odpoklica nista šlivila.. he he) ...  Jaz sem skoz "štruklo" s seboj vlačila ;).

No super potem se pa vidimo. ;D


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #7 : 04 Junij 2008, 07:37:26
Pa še malo pomoči- še za koga ;D

http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/
( tukaj smo mi ponavadi)
Sprejmejo vse kar je manjše rasti kot njihova Luna ( boječa starejša dalmatinka :D )

In pa naš prijatelj ima ribiško hišo na obali( cela - za 4 osebe +  pesjanarska druščina)
http://damayanti.moj-album.com/album/8019683/




kje pa je tale hiša?

Izgleda zelo dobro. Sicer za letos že imamo nastanitev, ampak.....


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #8 : 04 Junij 2008, 08:08:05
 Una z apartmaji in bazenom je na Rt-u  med Uvalo Šešulo in Maslinico.

Ribiška pa je Uvala donja Krušica( mala ribiška vasica) Bom še kakšno fotko tale vikend naredila- to so slike od lani - ko smo bili za prvomajske praznike( zato niso slike ravno najlepše- je ravno stopnice za na vrt zadaj zidal)

Še dve grem pa slikat ( hišici samostojni) čisto ob morju. :) me je ravno včeraj zvečer klical en"ata"

Šoltani so zadovoljni z našimi gosti in psi :D :D in sedaj vsi žicajo ,da bi oni tudi imeli slovence( Pravi da " deset  pasa u  apartmanu  ne napravi takve  furbe ( svinjarije in galame) kot 4 Italijani " ).... he he he :o

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #9 : 04 Junij 2008, 08:11:58
Una z apartmaji in bazenom je na Rt-u  med Uvalo Šešulo in Maslinico.

Ribiška pa je Uvala donja Krušica( mala ribiška vasica) Bom še kakšno fotko tale vikend naredila- to so slike od lani - ko smo bili za prvomajske praznike( zato niso slike ravno najlepše- je ravno stopnice za na vrt zadaj zidal)

Še dve grem pa slikat ( hišici samostojni) čisto ob morju. :) me je ravno včeraj zvečer klical en"ata"

Šoltani so zadovoljni z našimi gosti in psi :D :D in sedaj vsi žicajo ,da bi oni tudi imeli slovence( Pravi da " deset  pasa u  apartmanu  ne napravi takve  furbe ( svinjarije in galame) kot 4 Italijani " ).... he he he :o

Hvala!

Smo vedno zainteresirani za takšne namestitve.  ;)


to o naših psih in Italjanih bi pa kar verjel.  :)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #10 : 11 Junij 2008, 08:40:47
Smo se vrnili s potepa po Šolti( žal samo vikend)
Z novicami - Slaba z dobro

http://www.moj-album.com/album/7634768/
tukaj veličina psa ni več pogoj( lahko kakršen koli) Lune žal ni več ( starost ji je prinesla preveč dodatnih bolečin in je odšla na drugo stran mavrice)

Pa še nekaj novega- Seveda kot vsi "spodobni" sprejmejo pse. So pa hišice- tik ob obali- od 15.7- dalje začnejo obratovati( takrat bodo zaključena dela okolice vključno z bazenom)
http://www.moj-album.com/album/12439240/

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #11 : 11 Junij 2008, 09:04:25
Damayanti koliko casa se pa vozite na Solto da se vam splaca iti samo za vikend dol? :)



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 11 Junij 2008, 12:13:33
  Cca. Uro in pol do Vinice... potem pa tam 2,5 do 3 ure do Splita +45 min trajekt( tapočasen) ta hiter še kakšnih 5-10 min prej.(ponavadi si tako splaniramo ,da ni treba preveč v luki čakat- samo ni panike je itak 6 povezav na dan.)


Traja pa tam   kakšnih 5 ur in pol do 6 ( največ) - vzame pot. Sedaj, ko je avtocesta- si hitro v Splitu. Najbolj se vleče tale naša- odisejada- po SLO. V normalnih pogojih seveda.
Med sezono se pa gužvaš ;).
Saj ponavadi smo malo dalj časa kot samo vikend ;) :D. Tokrat so bile obveznosti. Smo imeli geometra na parceli- usklajevanje meje  s sosedi. Pa je treba bit zraven, ko se mejniki zabijajo  ::).
Spotoma so me pa še malo" lokalci " " sneli" za hišice poslikat :o( ponavadi me znajo hitro ponucati za kaj takega)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #13 : 11 Junij 2008, 13:03:20
Damayanti, katero pot pa najbolj priporočaš za na Šoloto? Preko Zagreba ali skozi Metliko in Delnice in potem na avtocesto...ali po kakšni drugi poti?


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #14 : 11 Junij 2008, 13:20:17
Odvisno od kje-  koliko se ti mudi, oz koliko hočeš prišparat.

na Zagreb je nahitrejša( zaradi avtoceste) je pa dražja in daljša.

Mi gremo ponavadi Gorenjska- Ljubljana-> Ivančna gorica-> Žužemberk->Črnomelj-> Vinica( tukaj prečkamo mejo) par kilometrov ->Bosiljevo gremo na avtocesto A1-> Split ( eno mejčken čez omejitev  :-[ tam 150-160 povprečje imaš 2 uri in pol do tri da uloviš trajekt. ;)

p.s. sem bila pri Mirjani na kavi  ;) - je zasadila en kup rož( plezalk), da bosta imela tvoja pesjana senco pred apartmajem. :D. In tamale šnavcarcke sem šla pogledat.... ful so luštni.( še tri ima :) )

p.s.s. po stari Lički magistrali ne hodimo več- ker je miljon tristo radarjev in mupovcov-inkasantov. Omejitve pa take ,da te srat prime. Jim ne dam niti lipe več.  Če se normalno pelješ po avtocesti si na istem z gorivom+ hitreje.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #15 : 11 Junij 2008, 14:02:15
damayanti a je kaksen problem, ce gre za psa, ki tehta 70kg + ?  ;) Iscemo nekaj kjer bi bil tudi  on zazeljen. Gre za psa, ki je najbolj srecen, ce lahko pociva v svoji sencki in lajati prakticno ne zna drugace kot na ukaz ;)

Iscemo nekaj kjer bi lahko preprosto bil zraven in da bi tudi lahko malo zaplaval v morju, brez grdih pogledov ter bi bilo na razpolago kaj sencke. Luksuz za nas ni pomemben, glavno, da se da prespati  :)


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 11 Junij 2008, 14:34:49
Hej,

midva s fantom letos še neveva kam na morje, z nama pa bo šla Tara-SBT.  ::)
Imaš kakšen predlog za 2 osebi + en mali pes?  :-[
Vsi apartmaji so zelo lepi!  :o



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #17 : 11 Junij 2008, 15:01:00
damayanti a je kaksen problem, ce gre za psa, ki tehta 70kg + ?  ;) Iscemo nekaj kjer bi bil tudi  on zazeljen. Gre za psa, ki je najbolj srecen, ce lahko pociva v svoji sencki in lajati prakticno ne zna drugace kot na ukaz ;)

Iscemo nekaj kjer bi lahko preprosto bil zraven in da bi tudi lahko malo zaplaval v morju, brez grdih pogledov ter bi bilo na razpolago kaj sencke. Luksuz za nas ni pomemben, glavno, da se da prespati  :)

Nima veze- sej ga boš sama futrala :o :P, he he... ;D ;) Napiši mi na ZS kater termin in za koliko oseb rabite.
Vsepovsod so dobrodošli :) Senca se povsod najde pa kopal se bo tudi lahko v morju :)

Tjas:
tebi sem pa že na ZS. ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #18 : 11 Junij 2008, 15:11:53
Damayanti kaksno pa je ponavadi kaj vreme dol konec septembra?

Pa tudi mene zanima isto kot tjas..kaksen predlog je vec kot dobrodosel :) Kaksne so pa kaj cene?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #19 : 11 Junij 2008, 15:57:54
Damayanti kaksno pa je ponavadi kaj vreme dol konec septembra?


Meni osebno je nasplošno september ZAKON. Jaz sploh v sezoni ne grem več. Ker hočem mir in znosne temperature.  Cene v septembru so posezonske ;)


To sta apartmaja v Stomorski- v centru, na obali... isto sprejme pse
http://damayanti.moj-album.com/album/12439845/
( kopanje priporočam v eni uvali naprej- 5 min z avtom- imenuje se Gornja Krušica- ima borov gozdiček- in osamljeno plažo ;D )
Cene v sezoni so spodnji - manjši ( brez  balkona) 40 eur....predsezona / posezona 30 eur
zgornji apartma večji z balkonom sezona 45 eur..... predsezona /posezona  35 eur

Hiške v Šešuli( na rt-u)
http://damayanti.moj-album.com/album/12439240/

Dve sta za 4 osebe cena sezona je. 55 eur na dan.... posezona/ predsezona 40 eur
Velika hiška za 5 oseb    sezona je 60 eur na dan.......posezona predsezona  50 eur na dan

Letos štartajo po 15.7.  takrat jim bodo šele izvajalci okolico z bazenom dokončali.( slike so bolj" revne" ker je  bilo sedaj vse eno veliko gradbišče)

Tukaj kamor mi hodimo
http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/

Apartma za 8 oseb je 100 eur na dan v sezoni.... posezona/ predsezona po dogovoru( ponavadi se zmenijo za 10 eur po osebi
mali apartma sezona je 40 eur.... predsezona/ posezona 25 eur

Ribiška hiša- v Donji Krušici( sprejme 4 osebe)
http://damayanti.moj-album.com/album/8019683/
Sezona 60 eur na dan....posezona/ predsezona 50 


In Jadranka ima dva apartmaja za 4 osebe
http://www.svitlebaje.com/apartments/Welcome.html
 sezona je 50 eur na dan....predsezona / posezona ... ne vem točno? mislim , da po dogovoru.( bo sjan povedala koliko sta dala :)) Za tiste goste ki ji jih jaz pošljem ;D- drugače ima višje cene
Sta pa v tej hiši samo dva apartmaja- Lastniki živijo eno bajto naprej

Vsi sprejmejo pse.  :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #20 : 11 Junij 2008, 15:59:57
Damayanti hvala :-*

Se to..tale mali apartma kamor vi hodite..koliko je do plaze?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #21 : 11 Junij 2008, 16:13:45
Do prve  slabih 180m- tak na easy sprehod - ni prestrmo :)... samo v sezoni se nismo tam kopali- smo šli na plažo malo naprej- bolj skalnata- tapasja :D 8)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #22 : 11 Junij 2008, 16:14:49
Bom jaz probala mojega nahecat, naj si vzame se konec septembra malo dopusta :D

Hvala se enkrat!



andreychika

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 11 Junij 2008, 16:17:50
Javlja se še en interesen za apartmaje, kjer z veseljem sprejemajo kužke. Iščem apartma za 2 osebi, prvi ali drugi teden v septembru, če pa bi bilo dvorišče še ograjeno, bi pa sploh bilo že kičasto ;). Ima kdo kakšno idejo?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #24 : 11 Junij 2008, 16:49:22
Tukaj kamor mi hodimo
http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/

Apartma za 8 oseb je 100 eur na dan v sezoni.... posezona/ predsezona po dogovoru( ponavadi se zmenijo za 10 eur po osebi
mali apartma sezona je 40 eur.... predsezona/ posezona 25 eur


Ups- malo sem za-j
Tamali apartma je v sezoni 35 eur ....posezona / predsezona pa 25

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sjan

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 11 Junij 2008, 19:03:39
Pri Jadranki je za "nas" 37€.
Glede veličine in teže pa naj nikogar ne skrbi, ker smo mi z dogo šli povsod (pa tudi zalaja, sploh na plaži), in nihče ni pred nami bežal niti s plaže niti s trajekta, prostora je pa ogromno za vse. ;D

Ej, Damayanti, tisto taveliko novo hiško smo šli pa gledat, ker je ful lepo, pa še svojo plažo imaš! Sem bila prepričana, da jo bo kdo samo zase želel. Ko bo končano, bo super!




lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #26 : 11 Junij 2008, 20:43:31
Odvisno od kje-  koliko se ti mudi, oz koliko hočeš prišparat.

na Zagreb je nahitrejša( zaradi avtoceste) je pa dražja in daljša.

Mi gremo ponavadi Gorenjska- Ljubljana-> Ivančna gorica-> Žužemberk->Črnomelj-> Vinica( tukaj prečkamo mejo) par kilometrov ->Bosiljevo gremo na avtocesto A1-> Split ( eno mejčken čez omejitev  :-[ tam 150-160 povprečje imaš 2 uri in pol do tri da uloviš trajekt. ;)

p.s. sem bila pri Mirjani na kavi  ;) - je zasadila en kup rož( plezalk), da bosta imela tvoja pesjana senco pred apartmajem. :D. In tamale šnavcarcke sem šla pogledat.... ful so luštni.( še tri ima :) )

p.s.s. po stari Lički magistrali ne hodimo več- ker je miljon tristo radarjev in mupovcov-inkasantov. Omejitve pa take ,da te srat prime. Jim ne dam niti lipe več.  Če se normalno pelješ po avtocesti si na istem z gorivom+ hitreje.

Hvala. Jaz komaj čakam morje, še slab mesec  :o.
Šolta bo to poletje pravi "pesjanarski" otok   :P.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #27 : 11 Junij 2008, 20:51:50
Šolta bo to poletje pravi "pesjanarski" otok   :P.

:D :D :D ja pa še res je :o. Invazija pesjanarjev :D :D


Ej, Damayanti, tisto taveliko novo hiško smo šli pa gledat, ker je ful lepo, pa še svojo plažo imaš! Sem bila prepričana, da jo bo kdo samo zase želel. Ko bo končano, bo super!



Dobre so ja :)
Plažo sta naša dva cucka stestirala, sem jih komaj iz vode dobila- sta se metala iz tistega pomolčka kot blesava
http://damayanti.moj-album.com/album/12439240/?os=12439338

 Sedaj bazen delajo tam pri hiškah  ;) ;D..... bova šle midve to septembra  strokovno ocenit in sprobat- če so dobro naredili ;D :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 16 Junij 2008, 07:57:13
Hej,

 mi gremo tudi sem po zaslugi damayanti!  :o
Še enkrat hvala damayanti!  ;D

Gre še kdo od tukaj na otok Šolto v termintu od 19.7. dalje?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #29 : 16 Junij 2008, 13:45:55
Mislim , da imaš v tem terminu lejco ;D( če sem si prav zapomnila 8) ) ....  slabih  200 metrov proč..... če se boste fajn drle se boste že slišale :D

 

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.