Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 173241

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #300 : 28 Junij 2011, 10:41:34
malo manjkam zadnje čase na pesjanarju... ( sory  :-[ delo me baše)
 tako da hkrati se tud za vse oskubljene in kratke  na hitro odgovorjene ZS-je opravičujem..( letos ne dolgovezim tolk kot prejšnja leta :D)

Zgolj za informacijo, glede Šolte. Če ima še kdo željo tja letos ( ja  :-\  Jadrolinijo so spet navili >:( ::))
V Krušici ( ribiška hiša).. je frej od 23.7 pa vse do 28.8 ( enemu se je dopust sfižil pa je ostal frej termin)
 ceno  imajo 50 eur na dan, je pa za 4 osebe pljunek od morja.
Pse sprejmejo... ni važno kakšnega ;),  za kakšno familijo z manjšimi otročki je pa sploh idealna ta hiška, ker je tam tud plitvina z kamenčki za tamale "knedle" ;D

Sicer novih slik res nimam več ali manj stare
http://www.mojalbum.com/damayanti/ribiska-hisa-krusica
 za predstavo bo.


Pot do tja je ozka( za osla ali pa fičota  >:D) uvala sama je pa res luštna,  majhna ribiška ...tipična... tako kot tud hiša tako je tud opremljena  ;).
Ste sami tam - lastnik ne biva tam... edino kar  ga srečate zjutraj, ko gre ribe lovit in ko vam jih še prinese ;) ... lahko greste pa tud z njim lovit če ste bolj jutranje sorte.
 skratka, preko ZS-ja dobite telefonsko in se naprej  menite sami. Kdaj pridete, kje vas počakajo, kaj rabite itd...
 sory letos mi ne znese da bi bila v večjo pomoč :-\



kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


brezlj

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #301 : 18 November 2011, 18:39:47
Mogoče je dobra varianta, da še mal pogledate na tole stran: apartmaji Vidi se namreč vse apartmaje in predvsem je čist takoj vidno, kje so psi dovoljeni in kje ne in ne da potem iščeš ko največji bedak.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #302 : 19 November 2011, 14:51:42
ja, ampak tule se vidi kje so psi dovoljeni v apartmajih, ne pa tudi kako je s plažo,..  ;)



ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #303 : 10 Marec 2012, 18:07:52
Nevem če ste te apartmaje v temi že omenjali, ker se mi cele teme ne da podrobno brat...

Zdijo se mi super, zelo urejena okolica, psi so dovoljeni na plažo, v apartmaje, na bazen, ipd.  ;D
http://si.lagunaporec.com/apartmaji-laguna-galijot-porec?bs=718

Za doplačilo na dan/ 1 pes je mislim da 7 eu.

Lp. Ajša


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #304 : 11 Marec 2012, 08:10:15
Sigurno jih nismo ;), zato ker Poreč je v Istri ne v dalmaciji  .... ;D ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #305 : 11 Marec 2012, 09:43:10
Ja vem da je, vendar sem hotela vseeno napisati mogoče komu pride prav. :)


grgo69

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #306 : 22 Marec 2012, 12:30:43
Zdravo,
na strani http://www.apartmajinajem.com je seznam apartmajev, poleg vsakega apartmaja je tudi ikonaPES če je dovoljen pes v apartmaju, tako, da lahko enostavno preverite kateri apartmaj so primerni za vas.



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #307 : 23 Marec 2012, 17:25:19
Trenutno imajo na kolektivi ponudbo apartmajev na korčuli, zelo ugodno (35€ na dan za 2-4 osebe). Psi so dovoljeni, kolikor sem gledala v apartmajih! Apartmaji so pa  8)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #308 : 24 Marec 2012, 18:41:02
Naš nov avtek sprejme celo bando in bi radi letos šli vsi (2 odrasla in 5 psov) na dopust.
Mogoče ima kdo predlog kje iskat nekaj kar leži zelo samotno?...rada bi puščala pse tudi prosto.
Enkrat sem zasledila nekaj v tem stilu, na žalost že ne vem kje (okolica Splita?)
Samotno vendar vseeno bi rabili bolnišnico v bližini (alergik), idealno bi bilo ograjeno dvorišče, dostop do plaže (vseeno kakšna). 
Kakšna samotna hiška, najraje bi bili sami. Si težko predstavljam, da bi nekdo rad nas (vseh 7  ::)) prenašal in tudi meni ni do tega.
Lahko je baraka  :D glavno, da imamo svoj mir.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #309 : 24 Marec 2012, 18:51:00
A pride v poštev najem čolna? ali imate mogoče  svojega?

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #310 : 25 Marec 2012, 17:45:55
mmm to je hec ali?  :)
saj vem, mogoče obstaja le v moji domišliji  ;) in še normalna cena bi naj bila  :o

na čolnu bi mi bilo slabo in tudi smoothki rabijo več prostora za norenje


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #311 : 25 Marec 2012, 18:18:42
Nič ni hec...  hiška na samem , robinzonska varianta elektrika na  solarno, voda..... je vse samo ni pa ceste do tja... parkiraš  v mestu, in do tja prideš s čolnom cca 5 minut. In si popolnoma sam tam  ;)
 

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #312 : 25 Marec 2012, 20:47:10
Nič ni hec...  hiška na samem , robinzonska varianta elektrika na  solarno, voda..... je vse samo ni pa ceste do tja... parkiraš  v mestu, in do tja prideš s čolnom cca 5 minut. In si popolnoma sam tam  ;)

:O ja ja ja...super se sliši! mogoče obstaja tudi taksi čoln? mi pošlješ podrobnejše informacije  :)


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #313 : 26 Marec 2012, 10:08:54
Ne,  ne obstaja taxi čoln  ;)
In rabiš ga, ker moraš hodit  v nabavo  ;) vsaj na  par dni
 
Potrebno ga je najet, torej če prišteješ ta strošek potem ni več ugodno, mora imet pa nekdo izpit za vaditelja čolna ker zaradi varnosti na morju z kakšno 4ko ni ravno sigurno .
Če tega ni -  potem to ni opcija.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #314 : 26 Marec 2012, 10:16:34
Ne, noben od naju nima izpit. Škoda, potem odpade. Pa še verjetno do bolnišnice ne pridem v slabih pol ure.
Moj ima hodo obliko alergij.  :(


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #315 : 26 Marec 2012, 10:24:59
Bolnišnica... mora bit po vsej verjetnosti potem kar Bolnišnica.
Tukaj v tej varianti je prva ali Šibenik ali Zadar... drugače pa Z.Dom lokalni.

Potem išči okolica Splita...  ali  mest... tega pa jaz ne poznam :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #316 : 26 Marec 2012, 10:57:25
Bolnišnica... mora bit po vsej verjetnosti potem kar Bolnišnica.
Tukaj v tej varianti je prva ali Šibenik ali Zadar... drugače pa Z.Dom lokalni.

Potem išči okolica Splita...  ali  mest... tega pa jaz ne poznam :)

Ja, raje kot zdravstveni dom...je bolj ziher.
Hvala!  :)


arod

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #317 : 09 Maj 2012, 09:49:05
V apartmaju Vrboska (med Jelso in Starim Gradu) na Hvaru nimajo težav sprejeti tudi pasjega ljubljenčka - www.apartments-dora.com



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #318 : 09 Maj 2012, 10:16:19
V apartmaju Vrboska (med Jelso in Starim Gradu) na Hvaru nimajo težav sprejeti tudi pasjega ljubljenčka - www.apartments-dora.com

Arod... koliko je pa za hodit od apartmaja do te lepe plaže...


Sprašujem, ker imamo dva majhna otroka + 4 pse in če je za hodit 2km se moramo na plažo (z vsemi igračami itd.)  peljat z avtom  ::)
In ali so psi na plaži dovoljeni?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #319 : 19 Avgust 2012, 12:11:58
Lep pozdrav iz Šolte    :P

barba Nikica pošilja pozdrave vsem ki ste bili pri njem( trenutno peče ribe)

In sporoča , če ima kdo željo v septembru po šolti od drugega septembra naprej je njegova hiška v krušici prosta ( skonto cena ;) 40 eur - za nad 10 dni še kakšen skonto)Uvala se sprazni,  psi bivajo brezplačno in se tudi namakajo kjer jim je volja. Primerno tudi za majhne otroke ker je  plitvina ( zgornji posti od pidoga so slike bolj osvežene in nove ter poletne kot v mojem albumu)
(ostale slike imate v mojem Albumu)
Glede na to da bom jaz še nekaj časa tukaj bivakirala ( gorenjka sem jbg  šparam na telefonu) ga lahko pokličete direkt
+385 21 654 302 ( domača številka) Ga Željka ali G Nikica

LP K. :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #320 : 02 April 2013, 15:43:29
Pa napišem kar sem, ko je že bilo ravno tudi govora o Murteru...

Kam se splača it na Murter, s psi, za prvomajske? Da je kaka normalna plaža okoli, kjer so komot lahko tudi psi pa da se da it kam v bližini na sprehod (da jih lahko normalno pelješ lulat zjutraj, da ni sam beton)?
Ostalo je bolj ali manj vseeno, otok je tako majhen in se pelješ naokrog.

A ima kdo kak kraj posebej za priporočat?



Dada

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #321 : 02 April 2013, 17:10:36
Mi smo se lani šli robinzonski turizem na Murterju.  Bilo je odlično  :)

Slikce so na FB
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.427701177266299.86882.100000792615253&type=3


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #322 : 02 April 2013, 22:17:12
Hmm, žal ne vidim slikic. :-\

Kje pa ste bili? Ma, za nas ni treba, da je robinzonsko, itak bomo hodili naokrog veliko, ampak toliko bi rada, da je peš za it po kakem zelenem koščku blizu pa da je kaka plaža malo za posedet blizu, ostalo se pa že peljemo.
Računam, da zdaj ni sezona in ne bo neke gužve...

Sem gledala apartmaje v Tisnu, ampak je to takoj, ko prideš na otok in dokaj ob cesti pa se mi ne sanja koliko je to kaj prometna cesta. Nikoli še nisem bila pa ne vem kam se najbolj splača it.
Pa raje bi, da smo zase, ali v apartmajskem neselju ali kempu, najmanj rada bi, da bi bili z lastniki v isti bajti. :)
Ok, zdaj že malo kompliciram. ;D



Dada

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #323 : 03 April 2013, 08:30:35
Res je bilo dost zime ... Gremo na morje   :D

Bili smo v eni ribiški hiški na obali prav v bližini Murterja. Elektrika na solarno, voda, ... Do hiške te pripelje lastnik s čolnom, vožnja traja kakih 15 minut, da se pa ob obali v pol urce peš prit do mesta.

 Evo slikce  ;)

   
 
 
     
   
   
 




nastee

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #324 : 03 April 2013, 09:49:12
Če bi radi bili bolj zase, priporočam kamp Kosirina. Midva sva se pred par leti namenila na Murter, sva imela ogledan kamp Slanica, ampak sva si premislila, ko sva prišla tja, ker mi je od gužve delalo slabo (na višku sezone - zdaj to ne bi smel bit problem)  ;) Sva se potem raje malo vozila okrog in našla kamp Kosirina  :)
Je pa čisto tako - če nisi zahteven, je ok. Recepcija je v sosednjem kampu čez hrib, trgovina tudi, plaža v kampu je majhna. Če malo raziskuješ ˝šumo˝, hitro odkriješ poti, po katerih prideš na zunanjo stran otoka s pogledom na Kornate (približno 10min hoje).

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?ID=266&drzava=2

“Questers of the truth, that’s who dogs are; seekers after the invisible scent of another being’s authentic core.”
- Jeffrey Moussaieff Masson


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #325 : 03 April 2013, 10:44:58
Dada, krasne slike, res zelo lepo, v sezoni zagotovo noro fajn! Žal pa je moja najstarejša psička že kar v letih in se ne upam it kake take variante, da bi se s čolnom kam vozili in bili zelo na samem.

nastee, jaz tudi mislim, da zdaj ne bo neke hude gužve, pregledam pa Kosirino, meni so tako bolj všeč manjši kampi :)
Hvala za vse info, vidim, da je Murter dobra izbira, vsi ga hvalijo. :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #326 : 05 April 2013, 10:43:13
Mi smo se lani šli robinzonski turizem na Murterju.  Bilo je odlično  :)

Slikce so na FB
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.427701177266299.86882.100000792615253&type=3

Kaj lahko kaksen kontakt? Lahko tudi na ZS :)

battito animale



frutolina

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #328 : 19 September 2014, 21:38:32
damayanti
Super slikce super use.. ;D ;D zanima me ali lahko dobim kaksen tvoj kontakt za drugo leto, za nase 1.dopustovanje  ::) :-[



frutolina

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #329 : 11 Januar 2015, 21:26:41
Ker vem iz lastnih izkušenj , da je cel problem dobiti apartma kjer dovolijo pse, sem se odločila , da malo pomagam ( nimam nobenih  osebnih interesov pri tem ;) )

Takole; naša soseda na Šolti ima dva nova apartmaja za 4 osebe - in sprejmejo pse( lahko tudi več- ne samo enega :P) edini pogoj je, da se razumejo z drugimi ( to zato pišem , da mi ne bodo potem vaši mojega Damčka natepli- ker ponavadi  se hodi kopat tja na bližnjo plažo :D)

Mi je pa obljubila,da tisti gostje, ki ji jih jaz zrihtam imajo popust 8)

http://www.svitlebaje.com/apartments/Welcome.html

Če želite popust, me pa vseeno prej kontaktirajte- da jim napovem kdo pride.  ;D

So pa še drugi, ki tudi sprejmejo pse. ;)  Tri poznam na Korčuli, dva na Mljetu... in pa na Visu kamor smo pa pred Šolto hodili. Imam pa tudi slike od apartmajev, pa kakšen opis in nasvet mi tudi ni odveč dat.

Upam , da bom  komu v pomoč.
LP K. :)


Živijo, zanima me ali mi lahko daš kakšen tvoj kontakt - email, ali kjer si dosegljiva. Potrebovala bi še nekaj dodatnih informacij glede apartmajev? :)