SNEG

irenchy · 236355

KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #60 : 25 November 2005, 16:37:02
Mi ga mamo tam okol 15 cm  ;D ;D ;D ;D, sam je tak suh, ne moreš delat kep, pa zdaj je spet začel padat  :D :D :D SNEEEEEEEEEEEG !!!!!!

Ps. Lanyca, Tom (maček-njegov prvi sneg)  ljubi sneg  ;) je biv danes čist bel (od mene), pa se ni kaj bunil  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #61 : 25 November 2005, 16:41:08
Pri nas se je danes večina stopila,ampak sedaj je že vse belo (tudi moja mrcina,ki jo strašno zebe :P).A kdo ve kakšna je vremenska napoved?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #62 : 25 November 2005, 16:58:43
Mi ga mamo tam okol 15 cm  ;D ;D ;D ;D, sam je tak suh, ne moreš delat kep, pa zdaj je spet začel padat  :D :D :D SNEEEEEEEEEEEG !!!!!!

Ps. Lanyca, Tom (maček-njegov prvi sneg)  ljubi sneg  ;) je biv danes čist bel (od mene), pa se ni kaj bunil  ;D


Potem maš pa srečo moje pa sovražijo sneg. Od vseh ga ma Kitty še najraje sem jo kepala pa je najprej 2 kepi liovila potem pa se je naveličala pa zečela mjavkat pred vrati- notr je hotela. Kdo bi razumel naše mačke. ;D



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #63 : 25 November 2005, 17:04:21
Pri nas smo imeli celo popoldne sonce in se je sneg pridno topil. :'( Ampak kljub temu ga še nekaj imamo. :D

Seveda je bila zaradi sonca boljša svetloba pa je nastalo nekaj slikic. Eno sem za vas spravila na net. :)

Tyson in Pago med lovljenjem snega:


Lp, Maša



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 25 November 2005, 17:23:49
Prejle greva s prijateljico z rolerji v center .. pa je ze malo padalo,pa sva misnle ''ah sej bo nehal''.. In ga tooook sipa se zdej .. da mamo ze kr fajn oblogooo snegaa ..



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #65 : 25 November 2005, 17:42:05
Šli z rolerji,prišli s smučmi ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #66 : 25 November 2005, 18:05:41
Hehehe , drugic bo treba res s smučkam ja  :D



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #67 : 25 November 2005, 18:52:08
evo slika našega snega  ;D ;D (čeprav se ne vidi glih najbolj fajn, so malo bolj slabe slike..)

http://community.webshots.com/photo/439489270/511278875nuQLlM

Madona, me je čist obsedvo, kak bo šele za božič (upam, da bo kaj snega sploh...) ::)
Jutr se grem sankat  :D (a se mi kdo pridruži  ;D ;))

ps. a se komu sanja, zaka ne morem slike prlepit  ??? ???

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #68 : 25 November 2005, 19:05:59
No...prejle je prišel domov ati in me prosil,če mu grem pomagat,ker je salonitke dol pometal in je blo treba pokrit.No prej jih je bilo treba še poiskat...medel je pa ful :).Pol smo se pa kepal in potem je on šel še nekam delat,mami tud,jaz pa sem ostala sama...pa sem šla do pesjaka,spustila ven Rona in sva s e20min mavžala pa norela po dvorišču ;D.Smo čist mokri...pol smo s ešli še mal not pocrkljat,omit tačke se zbrisat in lepo nazaj pančkat.
Joj samo kaj ko ej napovedana otoplitev :'( :'(...sploh ni fer,da je zdaj tolk snega pol bo ap dež pa vs emokro pol pa spet sneg.Naj ostane do konc februarja...
Tko,d apri nas stiskamo pesti in tačke,da so se vremenoslovci zmotili :) ;) (sej so se 1000000%)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #69 : 25 November 2005, 19:39:23
mi mamo tokj snega joj....... da si že bunkar delam....ful ga je pa tako močno sneži......upam da se bo kmalu ustavil kajti če bo še padl bom zamudila na tekmo (v karateju)......drugače se mam pa kul....tok ga je da smo že 2x kidal...


ps: jutri okol 10.00 držite pesti!!!! da bom vsaj na stopničkah!!! ;D ;D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 25 November 2005, 22:43:48


ps: jutri okol 10.00 držite pesti!!!! da bom vsaj na stopničkah!!! ;D ;D ;D
Bomo, jih ze drzimo za Nino in Rino  ;)



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #71 : 25 November 2005, 23:57:52
Urša, Nina, vsi tečajniki in ostali, ki raite mmoje pesti...imate jih. Vi jih pa držite, da nas ne zamede... Imamo namreč že skoraj pol metra snega (zmerjeno!) in pada ko pr norcih  ::) :o :o ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #72 : 26 November 2005, 00:24:56
Urša, Nina, vsi tečajniki in ostali, ki raite mmoje pesti...imate jih. Vi jih pa držite, da nas ne zamede... Imamo namreč že skoraj pol metra snega (zmerjeno!) in pada ko pr norcih  ::) :o :o ;D

Kje si pa ti videla pol metra snega. Ja pa ja de!!   ;D ;D ;D ;D ;D Haha Hočemo slike.  ;) ;) ;)

P.s. Pesti pa držimo vsi!  8)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #73 : 26 November 2005, 00:55:59
Jest sem zdele iz ljubljane pršu domov in sem čist slabe volje pa še sneg pade non stop in če bo še tko padu celo noč bo verjetno moja jutranja telovadba kidanja snega...  >:( ... drgače ja pa sneg prav cool, ker sib zelo uživa v njem in jaz tudi tko da se greva jutr sankat  :).

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 26 November 2005, 01:59:14
Jest sem zdele iz ljubljane pršu domov in sem čist slabe volje pa še sneg pade non stop in če bo še tko padu celo noč bo verjetno moja jutranja telovadba kidanja snega...  >:( ... drgače ja pa sneg prav cool, ker sib zelo uživa v njem in jaz tudi tko da se greva jutr sankat  :).

Jaaa, pr nam ga nonstop sipaaaa ..  :o :-\



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #75 : 26 November 2005, 07:08:22
Kranj: jutranje poročilo, 20-25cm snega, pa še vedno pada. Smart že stoji pri oknu in cvili ker ga danes tako groooozno tiši lulat (ker je sneg sunaj seveda, drugače zdrži tudi do 9.30, ampak danes pa ne....)

Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #76 : 26 November 2005, 07:35:29
hvala da držite pesti...mi mmo 40 cm to k pr Neyki pada k pr norcih že od zvečer...zddle morm pa kidat da bom lohk sploh  na tekmo pršla

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #77 : 26 November 2005, 08:18:52
Pa še domžalsko poročilo,preden se oddrsamo do ljubljane ;D ;) cca 30 cm snega,pa še vedno pada snežinka pri snežinki. Prava zima...ko bi bilo tako žez 1 mesec(na božič) :)
Uživajte v snegu,zvečer pa prilepim kakšno fotko!

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #78 : 26 November 2005, 08:53:56
khm popravek zdaj smo prišli gor in ... lahko rečemo od 35-40cm snega in še ga mede :o

Smart in Rumba sta noro uživala midva pa sva zdaj premočena do gat ;DGremo se sušit.

Lp nina



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 26 November 2005, 09:15:34
Pa še domžalsko poročilo,preden se oddrsamo do ljubljane ;D ;) cca 30 cm snega,pa še vedno pada snežinka pri snežinki. Prava zima...ko bi bilo tako žez 1 mesec(na božič) :)
Uživajte v snegu,zvečer pa prilepim kakšno fotko!

Lp,Nina

Slikej .. khm khm .. sej ves  :P ;D

Jaaa noo, pri nam isto .. ma nevem ce je ze kdaj tok , heh .. Ne resno .. ful ga sipa .. Sploh nevem kako bom Mishkota, s  23 cm plečne nasla v tem snegu .. mu bom eno zastavo pritrdila, heehhhe  :P



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #80 : 26 November 2005, 09:23:28
hm .. pr nas mi je čez kolen ... so pa splužli in tisti kupi so mi do vratu ...  ;D :D :D



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #81 : 26 November 2005, 10:58:05
wiiiii pa smo končno tudi pri nas dočakali sneg ;D

Smo šli včeraj zvečer s prijatelji ven v mesto, pa smo se na enem travniku premislili, da ne bomo šli v kafič ampak se bomo raje kepali ;D In tako sem domov prišla mokra, kot bi v bazenu plavala, doma pa jim ni bilo nič jasno ;D ;D ;D

Drugače pa smo bili danes malo že zunaj (bi bili še, ampak mora Zara počivati :-\ ::) vrjemite, da ni lahko flata pri 40 cm snega držati nazaj :o). Tako,da sedaj čakamo da se ZAra malo odtaja in spočije, potem gremo pa spet malo noreti ;D

Lp, Marusa


Lanyca

  • Gost
Odgovori #82 : 26 November 2005, 12:23:48
Pri nas pa je od 20-25 cm snega sem gledala na teletekstu. Lana je znorela že zjutraj ko ga je vidla se je začela kotat po snegu, pa snežinke lovit. No potem sva se kepale pa lovile po snegu, ki je do kolen :o. Lana je uživala 100 na uro, zdaj se pri radiatzrju sušiva in po kosilu greva spet ven. moj razvajen maček pa je prišel domov in sem ga mogla nesti čez dvorišče noče se zmočit. :o ::) Pri nas je super. :-* :-*
Upam, da bo še dolgo tako

Lp
Larisa in hepi Lana :D

P.S.: Danes sem Lani vzela dol zatezno ovratnico pa sem jo čez dvorišče vrgla babici in sevedfa previsoko in zdaj je ovratnica na strehi. pa nimamo tako velike lestvice da bi do velike strehe splezali, ker nimamo tako male hiše. Še sreča, da mam tudi navadne ovratnice >:( :D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #83 : 26 November 2005, 13:07:58
Brez zadržkov lahko rečem da ga je pri nas že okrog 40 cm ;) pa še vedno ga sipa full :-\
Uglavnem,ceste so za en k*** splužene,vse je leden...enkrat nas je odneslo s ceste v sneg :-\ :-\ Neki prijazni fantje so nam pomagali avto porinit naprej in tako smo se zapeljali so poti proti KD-ju. Makedamska pot do tja je bila sicer splužena ampak je bil sneg ponovno na njej.Z mami nisva tvegali in sva avto pustili na enem od dvorišč jaz pa sem peš odšla do KD-ja.Tam so namestili ketne tako da se je mami potem varno pripeljala do KD-ja.Pisni del sem pisala 100% ;D ;D Bili sva na vrsti kot 3 par in osvojili 93pik(najbolje od psov za  b/bh :)),kljub snegu k je bil po tleh in snegu ki je padal :) :) .Za domov smo se pa tudi malo drsali...kljub temu da smo imeli ketne,nam je avto mal švigal po celem snegu-hja...letne gume,ampak ko sem gledala avtomobile z zimskimi...niso bili kaj bolši od našega :P

Uglavnem,dobili smo priznanje,naredili nismo nobene slike ker je bilo premrzlo da bi jaz še slikala :P .Rina je vsa srečana da je sneg,jaz pa da je naredila izpit...Rina SUPER SI :-* :-* :)

Hvala vsem za držanje pesti!!

Lp,Nina in Rina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #84 : 26 November 2005, 13:09:46
Super Rinchy, čestitkeeee!  :-* :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #85 : 26 November 2005, 13:28:14
No Rinchy vidiš da sneg ni problem ;D Čestitamo Rini ker te je tako dobro vodila ;D ;D

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #86 : 26 November 2005, 13:58:11
Oooo, bravo Rina in Nina! :D :D Čestitke!

Pri nas pa kar mede in mede in še vedno mede... 35 cm je že ziher, pa vrjatno bi ga bilo še več če ne bi bilo tako toplo in se ne bi tako posedal...
Kakšno slikco pa dobite malce kasneje.

lp, rina

Los je car!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #87 : 26 November 2005, 14:00:09
Pri nas trenutno pada dež. :'( In ko stopiš na sneg je pod tabo sama voda. :( A ampak saj bo.

Drugače pa .. BRAVO Nina in Rina! :D :-* :-*

Lp, Maša



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #88 : 26 November 2005, 14:01:14
Bravoooooo  ;D ;D :-*



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #89 : 26 November 2005, 14:15:15
Bravisimo Rinaaaaaaaa :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Pa bravo Ninaaaa ;D :D :D :D :-* Čestitke obema :-* :-*


Pri nas je pa veliko veliko in še enkrat veliko snega ...  :D neki čez 50 cm ..  :o :o :o res ogromno ... z Indijem sva prelaufala celo dvorišče in nardila enga snežaka do polovice ... v bisvu sem ga jaz delala Indi pa podiral, tak da res ni bilo veliko uspeha ... je pa problem da sm bla potem jz bolj zmatrana kot Indi in sem ga mogla še pucat, ker so se mu na noge prijele CELE kepeee :o :o :o in sm ga prečesala pa ni šlo dol vse ... tak da sem ga dala v klet kjer je ogrevanje da se mu stopi in pol da se še posuši ... pol pa spet na sneg pa spet pucat pa spet na sneg pa spet pucat ...  ;D hja bomo potrpeli ... sicer ma pa Indi zelo rad sneg .. pa snežaka, ki sva ga nrdila tudi ... LoL ... sicer še ni snešak ker mu manjka glava ... pa še malo trupa ker je Indi vse skraspal dol  ...  ::) ::) pravi lump je ... jaz sem se tko trudla pa delala on mi je pa vse sproti dol skopal ... pa ko sem padla po snegu ( vsak bi v pol metra snega padu če bi letel ) se je vrgu na mene ...  >:( ;D ;D ;D v glavnem HUDIČ IN POL