PURE PAWS

amisa · 35499

amisa

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 1
: 23 Maj 2008, 12:06:07
Zanima me, če kdo od vas pozna pasjo kozmetiko Pure paws oz. če jo kdo uporablja? Gre za eno izmed top pasjih kozmetik v ZDA, kmalu bo verjerno na voljo tudi v Sloveniji, pa me zanimajo vaše izkušnje/mnenja



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 18 Avgust 2008, 12:25:55
Kdaj naj bi bila na voljo v Sloveniji? Baje enkratna kozmetika!!!!!!!!!!!!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 21 Oktober 2008, 14:13:21
Mi smo Pure Paws nabavili v Budimpešti na evropski. Res so nam super svetovali - kar se tiče domače nege in nege za razstave, tako da itak sem imela nagledano to kozmetiko, in smo jo seveda vzeli za probat.

Imamo pa ultra reconstructing shampoo in Ultra moisturizing conditioner, sigurno bom pa nabavila  silk cream conditioner ko mi tega zmanjka. Do sedja je bila sicer samo 1x kopana Lin, ampak že sam šampon ful dlako lepo spere, ni bila dlaka nič suha ob šamponiranju ampak se vidi da jo lepo neguje. Balzam pa itak. Dlaka je bila res ful svetleča po kopanju in se je prav videlo da je nahranilo dlako saj so bile konice, ki so bile prej suhe in razbarvane (ne več lepa temna črna barva), no sedaj so bile prav spet črne skoraj :) Mah skratka itak da je super zadeva.

Edina pripomba moja je, da nikjer ne najdem sestavin za ta šampon... niti na flaški ni napisanih sestavin, niti na uradni strani...


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #3 : 22 Oktober 2008, 11:49:16
Zanima me, če kdo od vas pozna pasjo kozmetiko Pure paws oz. če jo kdo uporablja? Gre za eno izmed top pasjih kozmetik v ZDA, kmalu bo verjerno na voljo tudi v Sloveniji, pa me zanimajo vaše izkušnje/mnenja

kje? ;D


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 28 Maj 2009, 10:49:03
Če kdo rabi kaj od kozmetike PURE PAWS naj mi hitro napiše ZS. Danes bom naročala iz Italije in si lahko delimo stroške poštnine.

Tukaj je link do izdelkov: http://www.purepaws.net/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 28 Maj 2009, 12:46:01
Jaz Jaz Jaz :) Silki kremo za sprobati nujno :) Ostalo pa še imamo in smo itak ful navdušeni :)


Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 07 Avgust 2009, 12:20:18
 :-[ :-[ :-[ :-[ Saj vem, da sem prepozna... ampak, a bo še kdo naročal? Bi se pridružila :). Prosim :) :-[



Alma

  • *
    • Prispevkov: 1.487
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 07 Avgust 2009, 14:08:33
Jaz Jaz Jaz :) Silki kremo za sprobati nujno :) Ostalo pa še imamo in smo itak ful navdušeni :)

Mene tudi silk krema zanima...kako si zadovoljna?



taji

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Neli in Kimi
Odgovori #8 : 09 September 2009, 21:13:15
Zdravo,

mogoče katera ve preko katere spletne strani se lahko naroči izdelke od Pure Paws?


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #9 : 11 September 2009, 10:08:46
Tole sem našla, samo je fuuuul draga dostava  ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 15 September 2009, 21:47:57
Zdravo,

mogoče katera ve preko katere spletne strani se lahko naroči izdelke od Pure Paws?

taji- boste naročili? Če ja, bi se js pridružla naročilu. Starih šamponov mi zmankuje, pa bi te sprobala.

Tole sem našla, samo je fuuuul draga dostava  ::)
Meni pa ne prikaže nič ???     Koliko pa približno pride dostava?



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #11 : 29 April 2010, 10:14:47
Obnavljam tole temo.

Če ima kdo kakršne koli želje glede izdelkov PURE PAWS mi lahko sporoči na ZS ali na spodnji mail najkasneje do nedelje !

[email protected]

Še link na njihovo stran kjer so tudi opisi izdelkov in katere izdelke priporočajo za posamezne pasme.

http://www.purepaws.net/home.htm

Pri nas se je po vseh sprobanih kozmetikah najbolje odrezal Pure paws, tako da upam da bo kmalu na voljo tudi pri nas. Več informacij pa v kratkem :)


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 29 April 2010, 12:14:59
A je kdo že sprobal sprej Ultra Shine? Pa koliko ml je v stekleničkah?  :)

LP



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #13 : 29 April 2010, 12:21:33
250 ml stekleničke so za sprej, ali pa tudi v 3,7 literski embalaži se tudi dobi :)

Izkušnje pa od drugih, žal ga še nisem sprobala, ampak v kratkem :)


Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 29 April 2010, 20:13:16

Če ima kdo kakršne koli želje glede izdelkov PURE PAWS mi lahko sporoči na ZS ali na spodnji mail najkasneje do nedelje !



Super :o :o :o :o... pošljem mail, ko pregledam koliko in pa kaj  :-[ ???



_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 29 April 2010, 22:04:27
Hej!
Kaj lahko vprašam, kako so kaj ti šamponi agresivni? Moja namreč, je bila do zdaj dvakrat skopana (s tistim najblažjim šamponom, ki se kupi pri vetu), pa je imela čisto vsakič prhljaj in tako suho dlako :-\. Pa bi rada poskusila nekaj novega, samo ne bi rada nekaj ful močnega, da ne bi imela kakih problemov.
Lp :)
Nina



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #16 : 30 April 2010, 08:56:08
Ursa 67, kar sporoči :)

Glede agresivnosti, načeloma so to top kvalitetni izdelki, namenjeni tudi redni tedenski uporabi na razstavnih psih. tako da  nikakor ne smejo sušiti kože/dlake. Pri dolgodlakih je itak obvezna uporaba balzama, posebno če se pogosto pse kopa.
sicer pa imajo tudi verzijo z alo vero za suho/razdraženo kožo, tako da bi lahko probala to. itak se vsi šamponi redčijo, lahko ga pač dodatno razredčiš. ampak jaz odkar uporabljam in to na golih psih, še ni bilo nikoli nobenih težav. kot rečeno, pa moraš itak vedno sprobati da vidiš kako in kaj.

Sicer ne vem kateri šampon ste uporabljali, ampak kakšni medicinski šamponi ful sušijo dlako. tako da ni ravno merodajno. mogoče veš kateri šampon je bil?


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #17 : 30 April 2010, 10:22:36
Sicer sem gledala katalog, a ker ne poznam izdelkov, bi raje vprašala. A imajo kak sprej ali kaj podobnega za razčesavanje dlake? Ne za vozlje (ok, proti vozljem  :P ), ampak za vlaženje pri česanju. Ima kdo izkušnje?


_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 30 April 2010, 10:26:23
Šampon je: Clorexy derm (za mladiče) :)

Aja, gre pa za kavalirko. Vsi nasveti so zelo dobrodošli :D



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #19 : 30 April 2010, 10:36:31
Mogoče bi bil ta dober:  OATMEAL & ALOE VERA SHAMPOO od Pure Paws,

Jaz imam (sicer drugo firmo ) ovsene produkte in so super.  :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #20 : 30 April 2010, 10:46:55
Ja za dnevno razčesavanje je najboljši Ultra Shine sprey [url]http://www.purepaws.net/sprays.html[Ultra Shine sprey/url]. sicer pa če rabiš malo za navalžit se lahko uporablja tudi Ultra finish. Ta prvega bi dala pri daljši dlaki ki se mogoče hitreje zavozlja, ta drugi je pa bolj taki light.

Ja glede clorexyderma...kolikor je meni znano ful suši dlako, tako da to sploh ni čudno. razen če ni kakšnih kožnih težav, ne vidim razloga zakaj sploh bi uporabljala ta šampon. ker sigurno da za dlako to sploh ni ok.

Tako da če bi želela enga blagega bi jaz sigurno priporočala šampon z aloe vero in ovsom za redno nego. ker ne moreš zgrešiti. če pa je razstavni kuža, potem pa tudi še kaj drugega. ker recimo drugače pripraviš psa za normalni dan ali pa za razstave.


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #21 : 30 April 2010, 10:49:26
botticelli, hvala. Dobiš zs.  ;D 


_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 30 April 2010, 11:01:59
Ne vem, priporočala mi ga je veterinarka. Kaj lahko vprašam samo za okvirno ceno?
Lp



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #23 : 30 April 2010, 13:09:46
Cene bodo nekje ranga kot so sorodni izdelki, se pravi kvalitetni pasji šamponi.

Točne cene pa v prihodnjih dneh.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #24 : 17 Junij 2010, 21:26:37
Od danes naprej so tudi v Sloveniji na voljo izdelki PURE PAWS! :)

V pripravi imamo spletno stran. Za več informacij o izdelkih ter cenah lahko za enkrat pišete na :

[email protected]


Izdelki bodo na voljo tudi v spletni trgovni Pasji.net.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 17 Junij 2010, 21:29:55
Od danes naprej so tudi v Sloveniji na voljo izdelki PURE PAWS! :)

V pripravi imamo spletno stran. Za več informacij o izdelkih ter cenah lahko za enkrat pišete na :

[email protected]

ali po telefonu: 031 339 788


Izdelki bodo na voljo tudi v spletni trgovni Pasji.net.


So že on-line na: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=index&manufacturers_id=80



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 18 Junij 2010, 08:38:56
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o Mega  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.




Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 22 Junij 2010, 10:10:57
A je kdo že sprobal sprej Ultra Shine? Pa koliko ml je v stekleničkah?  :)

LP

Jaz sem imela oba, Ultra shine in Ultra finish in mi je oboje super, čeprav sem bila nekako bolj navdušena nad Ultra finish, ki sem ga uporabljala kar za vsakodnevno razčesavanje. Ne lepi dlake tako kot večina teh sprejev za razčesavanje, tako da se posledično tudi dlaka manj vozlja. Tudi ne masti dlake, zato je super tudi za razčesavanje na dan razstave :)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 22 Junij 2010, 10:11:21
No končno tudi super vrhunska kozmetika pri nas :))))))


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #29 : 22 Junij 2010, 16:03:47
Pozdravljeni. Čez nekaj časa dobim papillona, pa me zanima kateri šampon+balzam +sprej za rezčesavanje so najbolj primerni za mladička, in kateri za odraslega. Je ta kozmetika boljša kot CC?

Lp, Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''