PURE PAWS

amisa · 35438

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 22 Junij 2010, 16:33:08
Pozdravljeni. Čez nekaj časa dobim papillona, pa me zanima kateri šampon+balzam +sprej za rezčesavanje so najbolj primerni za mladička, in kateri za odraslega. Je ta kozmetika boljša kot CC?

Lp, Ester

Jaz sem uporabljala včasih CC in mi je Pure Paws absolutno boljša kozmetika :)


boyan

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 23 Junij 2010, 21:12:01
Se šamponi in balzam redčijo  ter za kolikokrat ali so že pripravljeni za uporabo?Tega podatka nisem zasledil.
Hvala lepa.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #32 : 23 Junij 2010, 21:41:18
Šamponi se redčijo 1:10, lahko pa tudi bolj. Jaz vse šampone redčim še bolj, ker se mi zdijo res zelo efektivni.

Balzam se redči glede na namembnost - za nego med razstavami damo več balzama, za nego pred razstavo manj... drugače pa je tukaj po posameznih pasmah napisano kateri izdelki in kako se priporočajo za uporabo:

http://www.purepaws.net/breed%20usage%20guides.htm


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 16 Avgust 2010, 21:19:14
Par sporočil je šlo v koš. Tema se nadaljuje o kozmetiki Purepaws.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #34 : 16 Avgust 2010, 21:48:11
Super :) Da ne smetimo teme :)


kattys

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 17 Avgust 2010, 11:48:40
Sj ne smetite teme smetite svoje ljubljnčke >:(

S tako kozmtko k je Pure Paws in še ostale podobne sam škodite pasji dlaki. Govorim iz lastnih izkušenj. Doma lahko sam zmešaš samponček iz naravnih olj, sam po netu je treba mal pobrskat al pa v knjižnico it.

Pejte raj svoje kužke sprehajat, spustite  jih iz kletk, je bolš k pa da tle pamet solite.

 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #36 : 17 Avgust 2010, 13:57:38
Madona so eni pametni, da glava peče :):):):)
Saj mislim da bo post doživel isto usodo kot prejšnji :) No comment


nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 17 Avgust 2010, 18:16:24
Moj yorky ima po tej kozmetiki čudovito dlako , nič več suhe izušene kože in dlake, šampon+ balzam in za rasčesat in to je to .

Moja izkušnja zelo zadovolna z Pure Paws.

Vsak dan greva na sprehot vsepovsot.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #38 : 17 Avgust 2010, 19:25:22
Super nelli, me veseli da ste zadovoljni :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 17 Avgust 2010, 21:07:21
Še ena novička.

Za vse ki bi želeli izdelke videti v živo oz. imate kakšna vprašanja glede Pure Paws kozmetike sporočamo, da bomo imeli stojnico na CAC Trbovlje 29.8.2010, v nedeljo.

Seveda bo mogoče izdelke Pure Paws tudi kupiti :)


lottika

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 24 Oktober 2010, 18:17:07
Kupla v trbovljah, eno samo velko sranje. Mi je CC zmankal pa smo probal. Ne vem kašne pse ti s tem kopaš, ja kitajce zgleda po slikci.
Ne buč prodajat.



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #41 : 24 Oktober 2010, 18:36:04
lottika, spet te grabi? Enim paše, drugim ne, pa si daj vbij že enkrat v glavo!

Moram pohvalit Ultra Brightening Shampoo, Tai ima krasno dlako po njem, pa izredno fino diši  :o

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #42 : 24 Oktober 2010, 20:05:28
lottika... potem ostani na CC če tebi to odgovarja. simpl ko pasulj :)

pri nas se super obnese, za Kitajce, odlakane in gole + yorkija. pa pr nas se Cc ni sloh obnesel, balzam je bil kot da bi davla gor vodo, sploh ni bilo efekta. tako pač je, ne odgovarja vsem vse. me pa zanima kaj imaš ti za enea psa :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #43 : 24 Oktober 2010, 20:07:00
macika...super da vam je všeč :) kot rečeno tudi mi smo super zadovoljni, no jaz imam te izdelke že kakšne 2 leti, tako da so res preverjeni z moje strani :)


taji

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Neli in Kimi
Odgovori #44 : 24 Oktober 2010, 20:12:28
Tudi mi za našo yorkico in kitajčico uporabljamo Pure Paws izdelke in sicer Ultra Reconstructing Shampoo, Ultra Moisturizing Conditioner ter Ultra Silk Cream. Dlaka je zelo mehka, svetleča in lahko se razčesava.
Ker izdelke uporabljamo že 2 leti, smo veseli, da se jih končno dobi tudi pri nas  ;D


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #45 : 06 Januar 2011, 09:38:00
Vesela novička!
Končno imamo na zalogi nekaj novih izdelkov linije Pure Paws!

NOVOSTI:

WHITE MAGIC - barvni šampon za belo dlako
SEALER MAGIC - balzam, ki se uporablja v kombinaciji z White magic šamponom in poskrbi da se belina ohrani
TEXTURE CRYSTALS - kristali za povečanje volumna in izboljšanje teksture dlake

Več o posameznih izdelkih sledi v prihajajočih dneh, ko bodo izdelki tudi dodani v našo spletno trgovinico.

Sicer pa imamo na zalogi kompletno linijo Pure Paws, vključno z galonskimi embalažami za vse ki imate več kužkov :)

Obenem tudi sporočamo, da zaradi dviga cen pri evropskem distributerju smo bili primorani malenkost zvišati cene. Hvala za razumevanje.
Vsekakor pa se bomo trudili še dalje imeti vsak mesec kakšnega od izdelkov Pure Paws tudi v akciji po poseben ugodni ceni!

Vaš Planet psov


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #46 : 08 Januar 2011, 13:51:15
Izdelki so že v naši trgovnici, preberite si obširnejše opise:

TEXTURE CRYSTALS

WHITE SUNS BELA KREDA

WHITE MAGIC BELILNI ŠAMPON

SEALER MAGIC BALZAM


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #47 : 19 Februar 2011, 13:43:33
Pure Paws pripravlja veliko novih izdelkov v prihajajočem letu.
Posebna novost bo linija za nego kože pri golih psih!

Imajo pa tudi posebno linijo za nego dlake terierjev - več pa kmalu :)


taji

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Neli in Kimi
Odgovori #48 : 23 Februar 2011, 19:34:51
botticelli......Mene pa zanima tale Texture crystals, sicer sem že prebrala podroben opis izdelka pa me še vseeno zanima, ker ne razumem čisto najbolj:-[...
a bi prišlo tole v poštev pri Kimi, ker ima na nogicah bolj redko dlako in tudi zelo nekvalitetno. Ne samo da je dlaka redka ampak ji sploh ne zraste daljša dlaka, se ji kar lomi. Piše, da je namenjen izboljšanju teksture dlake, a bi to kaj v našem primeru pomagalo (sej nekaj sva tudi že o sami genetiki govorili, samo še vseeno vprašam, ker na glavi in po repu ima pa dosti dlake), a bi se s tem šamponom potem lahko izboljšala dlaka na nogicah, da nebi bila tako lomljiva al kako?


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #49 : 24 Februar 2011, 11:12:36
Žal te moram razočarati, mislim da nebi bilo nič sprememb. Ti kristali so v bistvu uporabljajo namesto enako kot lak za lase recimo - se nasujejo na dlako , počešeš in da ful texturo dlaki, seveda če je vsaj kolko tolko ok dlaka. Tako da recimo lahko narediš frizuro in dlaka nebo padla takoj skupaj, se lepo drži in je mnogo lažja za oblikovati.

Za Kimi ti edino kar ti lahko svetujem je da ji daš po kopanju gor Silk blazam, direktno na tačke, pa recimo med kopanji če vidiš da je suha dlaka malo silka si razporediš po roki, res malo, in naneseš lepo na dlako - pa seveda nič česati tačk, no saj itak ni kaj česati.

Drugače pa žal tako je, tudi mojemu Nikecu se dlaka lomi, ker je trša dlaka, pes je aktiven in nimaš kaj žal. No ampak to lahko probaš kar sem zgoraj napisala, pa lahko rpobaš kakšen dodatek za dlako Dermatin tablete, ali K1 tablete ali lososovo olje tudi recimo.

Aja pa še to, za česanje Kimi bi jaz uporabljala izključno krtačo z naravnimi ščetinami in samo to, da res ne poškoduješ dlake.


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #50 : 24 Februar 2011, 11:36:04
Botticelli, kaj ima PP mogoče kaj takega, kot je CC Silk sprits, da daš lahko čisto malo na suho dlako in rata bolj svilnata? Gledam, ker ga ne dobim nikjer več in je bil res super, če lahko tukaj dobim kakšno alternativo :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #51 : 24 Februar 2011, 11:56:39
Prav v obliki takega seruma nimajo, imaš pa varianto SIlk cream. Je v bistvu taka krema, lahko uporabiš kot balzam, ali dodaš kateremu drugemu balzamu. Lahko uporabiš kot kuro z vročim oljem, da naneseš na mokro dlako, zaviješ psa v brisačo in ga daš pod fen za 10 minut, super za suho in poškodovano dlako. Pa isto lahko naneseš malo silk cream na roko in razmažeš ter naneseš na suho dlako - recimo za vmesno nego med kopanji če se ti zdi dlaka suha - meni se to ful obnese, res se takoj vidi razlika. Oz recimo na naelektreno dlako, isto to narediš, super zadeva. Meni je tale Silk cream res top izdelek in nisem našla od nobenega drugega proizvajalca nič podobnega in tako učinkovitega.

Pa še to, ključno je da se izbere prava kombinacija izdelkov za določeno dlako, tako da če kdo rabi pomoč sem na voljo. Ker če ne izbereš pravih izdelkov si itak lahko hitro razočaran, no saj pri vsaki kozmetiki je tako, in škoda denarja metati stran, če lahko pomagamo :)

http://www.purepaws.net/

Evo še enkrat link do uradne Pure paws strani, kjer je tudi veliko videov in opisov kako negovati določeno pasmo, se splača pogledati. Pa ne pozabiti da tudi znotraj pasem so lahko razlike v dlaki tako da je treba tudi to upoštevati in temu primerno izbrati izdelke.


planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 05 September 2012, 21:10:25
Da malo osvežimo temo.

V Slovenijo je prišlo kar nekaj novosti od Pure pawsa:
- H20 linija
- terrier linija
- linija za črne pse
- linija za gole pse




nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 26 December 2012, 11:57:35
lp

Mene zanima rok trajnosti šampona,ker sem kupila veliko flašo 3,7l imam ga še polovico in me res zanima koliko časa po odprtju je uporaben ???
lp



Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 26 December 2012, 12:37:34
če nimaš datuma uporabnosti, potem mora bit narisan krogec in zraven napisani meseci..to pomeni tok mesecev od odprtja. lahko pogledaš na kakšno svojo kremo, kako to izgleda



nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 26 December 2012, 14:20:48
 Imam vso kozmetiko od te firme pa nikjer nič ne piše nobenega krogca z meseci po odprtju.
Botticelli prosim če mi ti poveš kako je z datumov uporabnosti,če se ne motim ste vi uvozniki za to kozmetiko :)



planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 27 December 2012, 08:17:42
Zdravo,

Po odprtju  se le ta lahko komot uporablja 5 let. Edino kar je, da če šampon oz. balzam stoji malo dalj časa je dobro da se ga pred uporabo pretrese.

lep pozdrav



Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 27 December 2012, 22:32:50
Hej

kateri od teh šamponov bi bil pa dober za shi tzu-ja?

lp,T



planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 28 December 2012, 08:00:56
Zdravo,

Za Shi tzu-ja bi najbolj prišla v poštev šampona:
http://www.planetpsov.si/shop/samponi/pure-paws/279/pure-paws-h2o-sampon-473ml

ali

http://www.planetpsov.si/shop/samponi/pure-paws/46/pure-paws-oatmeal-amp-aloe-vera-sampon-473ml

Poleg tega se v enaki kombinaciji dobi tudi balzam, ki ga je pri taki dlaki tudi priporočljivo uporabljati.

lep pozdrav,