Tek

Alba · 131785

Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #270 : 27 Oktober 2009, 12:24:31
Manca zakaj nisi povedala da boš navijala, bi bila malo bolj pozorna? Je pa res, da sem bila na bolj zgodnjem teku :).

Bomo to naredili ;), 21 km z Albico!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #271 : 28 Oktober 2009, 20:22:50
Mi (family in cca. 50 gostov) vsako leto navijamo za vse, ki tečejo na 21km in 42km... ker gre strasa mimo hiše (mislim da smo na 8km) ;D In vedno je največja žurka pri nas :o



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #272 : 28 Oktober 2009, 20:49:27
Drugo leto bom tekla do vas in se ustavila na žurki!  :D Z vsemi pasjimi spremljevalci.  ;D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #273 : 28 Oktober 2009, 20:57:28
Tudi to je možno ja  :D ;D Si dobrodošla ;)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #274 : 28 Oktober 2009, 21:54:26
Ja bo treba končno iti na 21 km, da se ustavim pr cacy, ampak prosim neko poživilo :P. Jean lahko gremo pa skupaj s psi drugo leto :D-

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #275 : 04 Marec 2010, 21:40:59

 Lp :)
      Samo toliko sem se tukaj oglasil da vidim če že trenirate za Kraški mali m.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #276 : 05 Marec 2010, 10:08:49
Mi po navadi pričnemo sezono s tekom trojk.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #277 : 12 April 2010, 19:56:34
Mene pa zanima kake copate mi priporočate za tek v naravi...po gozdnih poteh, makadamih, itd...kakšne so vaše izkušnje??

:)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #278 : 13 April 2010, 07:20:38
Polonči glede copoatov ti predlagam, da se oglasiš ali v tomas športu ali pa v INtersportu pri parlamentu, kjer znajo svetovati glede prave obutve, številke, pronacije, supinacije,... Pa velja si zapomniti, da pri copatih ne šparamo, naši sklepi so preveč dragoceni ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #279 : 13 April 2010, 18:39:17
Na začetku te teme je bil objavlen en link, kis e mi zdi, da ti je napisal ''urnik'' teka. Mislim koliko moraš preteči. Samo tist link meni ne dela.. pa če obstaja še kakšen...  ???



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #280 : 13 April 2010, 20:14:00
Krasna knjiga za trening je knjiga Od jogginga do maratona. Pa ne se ustrašiti, ker ni samo za tiste, ki želijo preteči maraton ;). Dobi se jo tudi po vseh knjižnicah.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #281 : 13 April 2010, 22:21:32

Lp :)
     Polonči se strnjam z Albo jaz bi samo še dodal da probaš več različnih znamk Š.copat
     Horth ti pa le obišči knjižnico.Biti pa rekel da je zate 5km razdalja čisto devolj seveda postopoma.



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #282 : 14 April 2010, 06:17:21
Hvala obema. Bom šla v knjižnico : D



sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #283 : 22 April 2010, 07:08:18
Bom dala oglas najprej kar tukaj.
Prodam MIZUNO WAVE PURSUIT W in SALOMON MAGMA W http://www.hervis.si/index.cfm?CFID=2806479&CFTOKEN=91618034&fuseaction=Sportwelten.printdetail&nolayout=true&artikelid=5853 (ženski model je sive barve), vse praktično nerabljeno. Obuto samo enkrat za krajši sprehod. Mizuno je št. 38 in 2/3, cena 25 eur, Salomon pa 39 in 1/3, cena 50 eur.



arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #284 : 15 Maj 2010, 21:31:41

 Evo pa so zanami še Radenci



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #285 : 16 Maj 2010, 19:46:46
Kako je šlo?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #286 : 16 Maj 2010, 21:14:34

 Zoe odlično klub slabemu vremenu sem dosegel zase odličen reultat.Aja tekel sem na21km.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #287 : 17 Maj 2010, 07:18:43
Arch čestitke, sem pa slišala, da je bilo slabo vreme.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #288 : 17 Maj 2010, 21:10:13

 Nasrečo med tekmo ni padal dež je pa pihalo.Jaz osebno pa bi tudi raje videl če bilo kaka stopinja topleje.



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #289 : 19 Maj 2010, 21:27:22
Gre kera na dm tek za ženske?  ;D
Jaz in moja sošolka sva se opogumili in greva na 5 km.  ;D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #290 : 07 Junij 2010, 13:02:06
Jaz sem vsako leto šla DM tek, letos pač ni bilo možno.

Je bil pa v soboto tudi krasen tek Petra Levca v Trzinu. Gre za gorski, kar težak tek na 10 km. Arch vabljen drugo leto ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #291 : 07 Junij 2010, 13:28:00
Sem bila pa zato jaz prvič na DMovem  :). Zelo vesela, tako nad samim dogodkom, ki je bil res prijeten, kot nad svojim rezultatom; pred kratkim sem zaradi alergije na cvetoča jajca napredovala v astmatika in sem tako kašljala, da kake 3 tedne nisem nič tekla, tako da je bil edini trening 3,5 km v čet pred sobotnim tekom. Pa sem vseeno preživela  :). Sem pa zelo vesela, da nisem vedela, da je cca pol teka v klanec navzgor, drugače ne vem, če bi se odločila za to potezo. Ignorance is a bliss...  ::)

Definitivno grem drugo leto spet, upam, da z boljšim zdravjem in v boljši kondiciji.



arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #292 : 07 Junij 2010, 16:53:13

 Lp :)
   Sprejmem povabilo samo prej me spomni nan drugače se pa lahko vidimo na teko na Vršič seveda teče naj pa tvoja bolša polovica.
   Bambi moje čestitke. DM tek ni tako lahek,se mi pa zdi da je Tivoli postal malo premejhen.



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #293 : 07 Junij 2010, 17:50:06
arch glede tega, da je tivoli premajhen se strinjam  :) Res tečt nisem mogla normalno, ženske so se ustavljale kokr je bil kaj klanev navzgor, prehitet jih pa nisi mogel  :-\ Najbolj na žince mi je pa šlo, ker so hodile ob klancu navzdol, kjer sem jaz hotel zašprintat. Ampak ok. Naslednjič se bom malo bolj uspredi prerinila  :)



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #294 : 07 Junij 2010, 22:31:09
Hvala za čestitke, arch :). Ne, DM tek definitivno ni tako na izi, kot bi pričakovala. Včasih sem 'dosti' tekla (3-5x tedensko po 45min), potem, ko pa je moj spremljevalec zbolel in ni zmogel več, sem tudi sama nehala. Sem pač navajena bila teči s psom in brez sploh ne morem  :(. Spomladi sem pomalem spet začenjala, a je bila izguba kondicije zelo očitna, pa še težave s sklepi so se mi poslabšale (tako da tek itak ni ravno šport zame  :-[ ). Ampak sem res vesela, ker sem na tem zadnjem teku v čet tekla 3,5 km po ravnem 34 min, DMov tek pa po tistih klancih in gužvi 5 km 33min  :o. Bolj bogo, a glede na vse skupaj zame velik uspeh  :), to pa naredi moj mošk ego in tekmovalna narava  :P ;).

North, v kateri skupini si pa štartala? Jaz sem bila prijavljena med 'rumene' (mislim da do 35min), ampak je bila taka gneča pri garderobi da sem prišla na knap na štart in sem morala štartat s 40minutnicami, ker prej nisem mogla čez/pod ograjo. Jaz sem prvo polovico teka kar pridno prehitevala v klanec navzgor, a sem potem nehala, ker so hodečke zasedle skoraj celotno širino poti in sem morala prehitevat po grabnu na levi, kjer sem parkrat skoraj padla; glede na svoje večkrat zvite gležnje in siceršnje težave s sklepi sem se odločila, da ni vredno, pa sem raje prehitevala na širših ovinkih in pri postojankah s pijačo. Se mi pa res zdi pozitivno, da je tako velika udeležba, sploh me je presenetilo število res mladih punc (12-17 nekako). Lušten tek, če le ne razpadem do drugega leta, definitivno grem ponovno!



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #295 : 08 Junij 2010, 07:22:36
Jaz sem bila tudi med ''rumenčki'' a bolj vzadaj  :-\ Drugače pa menit ek ni bil težak, edino bedno mi je bilo, ker sem mela ful velik cajt po nepotrebnem  :P

Sem pa med temi 12-17 let, tudi jst  :P



arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #296 : 08 Junij 2010, 16:23:47

 Lp :)
  Bambi jaz ti bi predlagal kombinacijo tek in hojo ali pa kolo. Seveda pa je odvisno od kot izvira težava s sklepi.
   Sa mo ubupat ne smeš.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #297 : 09 Junij 2010, 09:38:40
Kdaj pa je tek na vršič? Zanimiva zadeva.

Glede DM teka punce, vriniti se v prvo vrsto, pa se ne boste drenjale nič. In ko boste cel klanec tekle, boste videli, da čisto lahek pa ni ;). Meni se je eno leto zgodilo, da sem se preforsirala za gor, potem sem pa gor 5 minut čepela kot trapa na mestu. na koncu sem imela pa enak rezultat, če bi šla bolj v easy v klanec.

Se pa strinjam lokacijo bodo mogli zamenjati.

Arch bom spomnila ;). Mislim, da bi bil konkurenčen.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #298 : 02 November 2010, 08:40:11
Juhuhu po 10 mesecih sem znova pričela teči! Komaj čakam na nove tekme in izzive :D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #299 : 02 November 2010, 11:09:42
Arch, šele zdaj sem videla tvoj post. Misliš - kombinirat v isti seansi ali dopolnilno nasploh? Včasih sem počela oboje oz vse, pasji sprehod je bil dostikrat opravljen s kolesom, poleg tega je bilo kolo glavno prevozno sredstvo. Zdaj so časi sicer malo drugačni, a tek prav pogrešam in zdaj ko je pasje dete malo večje, bova počasi začela. Prav pametna do svojih sklepov pa nikoli nisem ravno bila...  :-[ Težave s sklepi so najbrž kombinacija fantastične genetike (tako oče kot brat imata težave s kolkom, pri tem da sta oba huda športnika) in obrabe/poškodb kot posledica ne najboljših predispozicij. Obupam pa ne zlahka  :). Upam samo, da bo volja dovolj, težave s pljuči so še vedno/že spet prisotne, že tako je zoprno po dolgi pavzi začeti s tekom, pa se poleg tega še ubadat s hudimi napadi kašlja... Ni najbolj prijetno. Ampak zdaj bo lažje, ko imam spet nekaj črnega kosmatega za spremstvo  :).

Alba, super za ponoven začetek! Na DMovem se pa jaz vseeno ne bi upala naprej prerinit, ker tako fit se pa vseeno ne počutim, biti ovira na cesti pa tudi ni fajn  ::).