boožična darila za naše pesjane ali mačkone

Gost · 12848

Lanyca

  • Gost
No naj mi kdo svetuje, kaj naj Lani kupim za božično darilo lani je dobila veliko igračk pa pesjih pribolškov. Letos pa hmm ne vem. Muckam bosta moji sestri kupili nekakšen tunelček za muce. Ali boste tudi vi kaj kupili vašim ljubljenčkom?Kaj?
Pa pazite, da pesjani ne pridejo na forum in to preberejo, ker potem to več ne bo presenečanje.LOL

Lp
Lanyca



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1 : 22 November 2005, 20:45:38
Mislim, da bo dobil samo nekaj poljubčkov več kot poavadi. Za rojstni dan se bomo pa tako kot letos potrudili da dobi mal več kt pol metra snega  ;D Ja letos, 3.2.2005, za Neonov brzdej je pri nas zapadlo več kot pol metra snega. Užival je kot se le da! Drugače pa tortica. Polenta in meso  ;D To pa mislim da bo kar vse.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 22 November 2005, 20:49:13
khm mi pa še ne vemo kaj bosta dobila ???. Lansko leto sta dobila prekajena svinjska ušesa in pasji čips ( to jima je kupil moj oči), od naju pa Comfort ležišče sicer z malo zamudo ampak vseeno šteje :P.

Letos bi rabili še en Comfort (enega za doma in enega za v avto ::)), drugače pa vedno prav pridejo kakšne ovratnice, vrvice in igračke ::) ::)

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #3 : 22 November 2005, 21:18:15
Igračke ??? ? LOL ! Pri nas to nikakor ne moremo  :-[ :-\ :-X :
             

                                                                                  -  King  vseeee  igračke zgrize na tisoče koščkov  :o :o :o :o :o :o

                                                                                   -  Valy se pa ne zanima za igračke  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\


lp Jure


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #4 : 22 November 2005, 22:22:19
naredite jim kako slastno pojedino ali pa jim kupite igračke, najbolj pa bojo veseli par uric na (tisti) dan igranja, čohanja, valjanja, kepanja, lupčkanja ;D


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 22 November 2005, 22:49:47
moj sib ne verjame v božička zato ne bo dobil daril...lol ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #6 : 22 November 2005, 23:14:53
pa kako da ne verjame??? jaz sem pa mislil da bo letos pomagal vleči njegovo vprego :)

LP, Črt



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #7 : 22 November 2005, 23:56:41
Ste razmišljali kaj o božični nogavički za kosmatinčke, ki se obesi na drevešček, noter pa različne dobrote?

 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Mi smo jo lani za Piko imeli, pa sva bila midva bolj navdušena nad njo kot ona.

Letos pa dobi eno posebno igračo, v katero bo lahko tudi zlezla... ;)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #8 : 29 November 2005, 07:18:57
mojedva pa bota dobila eno kulsko pojedino najvrjetneje torto :-* ;D :D ;) :)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Lanyca

  • Gost
Odgovori #9 : 29 November 2005, 15:11:21
Lani bom kupila novo ovratnico, nov povodec igrače za vlečti ali pa cvileče(jih več nima za mladičke :P) in seveda bo dobila tudi veliko pasjih priboljškov. ;)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #10 : 29 November 2005, 15:34:06
Jaz bom pa počakal, da vidim, kaj bo imela avanturist za ene stvari za naše ljubljenčke.  ;) ;) Ker se je Puppa nekaj hvalila, da bo zelo kvalitetna roba.  ;D ;D ;D ;D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #11 : 29 November 2005, 17:03:02
Indi bo pa dobu tortico ..  ;D :D pa mogoč še kej ...  ;D :D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #12 : 29 November 2005, 18:55:02
Jaz bom pa počakal, da vidim, kaj bo imela avanturist za ene stvari za naše ljubljenčke.  ;) ;) Ker se je Puppa nekaj hvalila, da bo zelo kvalitetna roba.  ;D ;D ;D ;D

No, gled ena to, da bomo premierno izdelke predstavili na razstavi v Ljubljani v soboto, pošiljka pa je že na poti, ti dam internet stran, kjer si lahko ogledaš izdelke - so pa seveda angleški ( ;D), kaj druga.

V prvi pošiljki so mačji igluji, mačje vrečke (crinkle bag - št.1 prodaja igrača v Angliji), mačje posteljice, pasje oblekice.  :P

www.danishdesign.co.uk



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #13 : 29 November 2005, 19:10:32
Pa poglejmo. če se bo kaj našlo! ;) ;) ;)

A boš imela na svoji strani tudi predstavljene izdelke ( da bodo v slovenščini )?  ::) ::)  ;D ;D ;D


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #14 : 29 November 2005, 19:17:26
Crinkle play bag je ful zakon  :o ;D ;D ;D ;D , mislim, da bo kar to dobil Tom za božička  :P ;D
(Al pa eno fajn mačje drevo, bomo še videli  ;D )

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #15 : 29 November 2005, 19:19:31
jz pa zdej za 2 psa kupujem ... neki lepga ...  ;D :D :D :D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #16 : 29 November 2005, 20:48:37
Pa poglejmo. če se bo kaj našlo! ;) ;) ;)

A boš imela na svoji strani tudi predstavljene izdelke ( da bodo v slovenščini )?  ::) ::)  ;D ;D ;D

Seveda bo.  :)

Samo še ni bilo časa, ker sedaj delamo popravke v brošurici, ki je tik pred ponatisom in se nam malo s tem mudi... ;)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #17 : 29 November 2005, 20:56:32
Naša mrcina bo pa UPAAAAAAAAM,dobila 15kg AG in še AG priboljške ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #18 : 30 November 2005, 14:13:12
Seveda bo.  :)

Samo še ni bilo časa, ker sedaj delamo popravke v brošurici, ki je tik pred ponatisom in se nam malo s tem mudi... ;)

puppa če bo bomo pa mi mogoče kkšno igračo pr vs kupil ;D za naše pesjanarje za božič ;D :D ;) :)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #19 : 30 November 2005, 14:19:02
No vidiš puppa ;) ;) ;) ;) ! Če Marko ne bo , bo pa Urša  ;D ;D ;D ;D .... mi še tuhtamo ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) kaj in kje  ;D


lp Jure


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #20 : 30 November 2005, 15:38:42
Puppa: boste kaj takega tudi naročili? http://www.danishdesign.co.uk/images/Sept02/Fleece/Fleece_03.jpg
::) Mi je ful všeč tista črna blazina, pa ravno nekaj takega kupujem Zari za novo leto :P

Lp, Marusa


silicij

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 02 December 2005, 01:25:48
Podarite svojemu štirinožnemu ljubljenčku obesek - kostka. Na eni strani vam vtisnemo njegovo ime, na drugi pa vašo telefonsko številko. Najditelj bo tako vedel, koga poklicati, če se je vaš štirinožec izgubil.
Cena 1690,00 SIT (v zlati ali srebrni barvi).
Sebi pa podarite obesek (z verižico) z vtisnjeno njegovo sliko (novost v Sloveniji). Cena od 3390 SIT dalje.

www.silicij.si



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #22 : 02 December 2005, 09:03:07
Vona bo dobila novo krtaco, z vrtljivimi zobci... sicer ze malo pred novim letom ;)

Macek bo dobil eno od tistih macjih konzerv s 95% mesa.

Grincek pa upam lezisce od mame, od mene pa nov povodec... Razmisljam se, da bi za oba kupila enaki ovratnici in se povodec na dva karabina v isti barvi, da bom lahko peljala oba skupaj in bosta videt fensi 8)

Kostko z imenom in stevilko smo pa naredili ravno vceraj.

puppa, nam bos sporocila, ko bodo na voljo tudi pasja lezisca?

battito animale


Lanyca

  • Gost
Odgovori #23 : 02 December 2005, 12:08:58
Mi smo ravno zadnjič kupili krtačo zelo gosto z vrtljivimi zobci. Res je zelo dobra z dlake počese vse, kar tja nespada. ;)
Lp



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #24 : 02 December 2005, 22:01:22
Vona bo dobila novo krtaco, z vrtljivimi zobci... sicer ze malo pred novim letom ;)

Macek bo dobil eno od tistih macjih konzerv s 95% mesa.

Grincek pa upam lezisce od mame, od mene pa nov povodec... Razmisljam se, da bi za oba kupila enaki ovratnici in se povodec na dva karabina v isti barvi, da bom lahko peljala oba skupaj in bosta videt fensi 8)

Kostko z imenom in stevilko smo pa naredili ravno vceraj.

puppa, nam bos sporocila, ko bodo na voljo tudi pasja lezisca?

Mi bomo imeli se, kar boste vi želeli - torej tudi po naročilu, samo malo bo potrebno počakati. Tisto, kar pa imamo na zalogi, pa tako ni problema. So pa tako fine stvari... ::)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #25 : 03 December 2005, 10:35:58
Meni je vsec tisto "county" lezisce - lih nekaj takega bi rabila za v avto...

battito animale


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #26 : 03 December 2005, 17:41:07
Wiiiiiiiii ... v ponedeljek pa gremo pa po nakupiiiiiih ... za Indija, torej bo dobil za Miklavžeka nekii lepegaaa :D

Mislim, da bom kupla novo nerjavečo posodo pa povodec paaa se kej ...



Lanyca

  • Gost
Odgovori #27 : 03 December 2005, 18:00:09
Mi bomo imeli se, kar boste vi želeli - torej tudi po naročilu, samo malo bo potrebno počakati. Tisto, kar pa imamo na zalogi, pa tako ni problema. So pa tako fine stvari... ::)

puupa koliko pa pride pasje ležišče. Kako košarico mislim. Pa kdaj boste naredili tisto stran v slovenščini ker v angl. se ne znajden najbolje. :-[

Lp
Lanyca ;)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #28 : 03 December 2005, 18:16:16
za Božička pa tut dobi, k ma na 25. tut rojstni dan ..  ;D :D :D



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #29 : 04 December 2005, 11:47:47
no rondo je pa že dobil od prijateljev ovratnico in povodec..temno zeleno ;D ;D ;D. dobil bo pa še tale obesek :)
silicij kje to naročimo ? a je kakšen popust za PeSjanarje ;)?
pa še comforta samo to januarja na razstavi ;)...pa sigurno še kaj :)!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras