boožična darila za naše pesjane ali mačkone

Gost · 12853

rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #30 : 04 December 2005, 12:51:44
Meni so tale lezisca zelo vsec in ko bo mogoce narocit mi sporocite (pa cene tudi  :) ).
Tako moram Rosi nabavit eno lepo lezisce, iz cim bolj naravnega materiala, ker je nasa gospodicna tako obcutljiva na vse. ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #31 : 04 December 2005, 13:22:05
jz bi tut kupla tale comfort, sam jz oz. Indi bi rabu XXL al kko že ... .. XXXL ..  ;D to je pa 12.000 ... tko da b omo še malo počakali, da malo odraste, da se malo zresni, ker bi itak ležišče zgrizu ..  :-\ to pa ne bi blo fajn ;D



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #32 : 04 December 2005, 14:41:30
jz bi tut kupla tale comfort, sam jz oz. Indi bi rabu XXL al kko že ... .. XXXL ..  ;D to je pa 12.000 ... tko da b omo še malo počakali, da malo odraste, da se malo zresni, ker bi itak ležišče zgrizu ..  :-\ to pa ne bi blo fajn ;D

Kako pa ves ceno, a sem kaj zgresila? ???

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 04 December 2005, 14:45:45
Rosa ležišča comfort so druga in ne ta, ki jih prodaja Puppa. Mi imamo Confort in smo full zadovoljni z njim.
Več o njih najdeš tule: http://www.hovawart.si/lezisca/velikost.php .

Mi imamo tudi namen kupiti še enega, ker en odlično služi svojemu namenu v zadnjem delu avtomobila, en bo pa še za doma ;)

Lp nina



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #34 : 04 December 2005, 14:46:33
Kana bo odbila tako blazino z njenim priljubljenim blagom , igračko in AG priboljške  :-*



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #35 : 05 December 2005, 19:42:50
Nina, a L je (tako kot pise) dovolj velika za prinasalce?

Zgleda prav dobra blazina, pa se dopade se mi ker jo je lahko cistit.

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #36 : 05 December 2005, 20:00:53
Rosa mi imamo XL pa se oba stlačita noter, tako da je pomoje L dovolj velika za goldna. Sicer so pa z temi ležišči prisotni na vseh razstavah in lahko tudi sprobaš, če gre Rosa v L ležišče ;)
Aja pa lahko ležišče naročiš in izbereš barvo pa ga prevzameš na razstavi če ni drugače. Mi imamo še izvezeno Smart & Rumba. Prav fletno izpade vse skupaj no.

Bom poiskala kakšno sliko, za predstavo koliko prostora je na njej ::)

Lp nina



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #37 : 05 December 2005, 20:09:39
evo mi smo nazaj iz nakupov ... no bli smo že pred 3mi urami .  ;D :D sm kupla novo posodo ... ampak je Indiju všeč al pa jo sovraži, ker jo kar naprej nosi okrog, oz. poriva z gobcem po stopnicah itd ... pa nmov povodeeeec :D  ;D ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #38 : 05 December 2005, 20:25:13
Evo še obljubljena slika

Rumbalaja


Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #39 : 05 December 2005, 20:55:26
kakšno igračo jima naj kupim za božička? kkšno tako kuro k ugrizne valjo pa piska....kakšna bi bila ful zanimiva za psa....bliža se Pajov rojstni dan (17.12.) dobil eno velkoooooo žvečilno kost in pa torto ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #40 : 05 December 2005, 21:32:30
Moj bo dobil kokosko, zivo. ;D ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #41 : 06 December 2005, 20:54:35
Neonov Miklavž je biu bol skromn  :-[ Dve kostke za žvečit za srednje velike pse  >:( >:(Seveda za velke v Kamniku ne dobim. Si bom mogla kej bolšga zmislit  ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #42 : 06 December 2005, 21:01:01
pri nam je bul tudi miklavž bolj skromen...dobila sta samo kuhano pojedino ki jo jima je skuhal miklavž

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #43 : 06 December 2005, 21:05:54
Pri nas je pa Miklavž nove brikete prinesel  ;D ;D ;D in to AG  :D ;)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #44 : 06 December 2005, 21:07:41
nm bi tut briketee AG prnesu sm mu je zmankal keša :-[ :'(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #45 : 06 December 2005, 21:37:27
Pri nas smo tudi dobili brikete ;D.Smo jih že veselo papcali ;D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #46 : 06 December 2005, 21:38:50
naš "mali" uničevalec, pa je že uničil svoje darilo, no ne čisto do konca ... kupla sem posodo z gumo spodi, in Indek Dindek je šel gumo utrgat pa zgrist ..  :-X posoda je še pa ostala  ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #47 : 06 December 2005, 22:14:47
A si mu plastično kupla al se mali norček nad kovinsko izživla? Moj ma ene tok pameti da kovino pr mer psti, tud če se kakšna guma gor nahaja  ;D :D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #48 : 06 December 2005, 22:16:14
za plastično sm vedla da jo bo dal v goflo pa nosu okol pa skaku po njej tk doug da bi jo zlomu, tole pa z noskom porica okrog, tko da je že eneparkrat padla po stopnicah dol, pa jo je gor prnesu pa spet porinu dol, pol je pa dol odgriznu gumo ...  ;D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #49 : 07 December 2005, 13:45:19
Lana, ko je bila manjša je imela plastično posodo pa jo je nosila okrog. ::)
Meni osebno se zdi kovinska boljša. Lana jo pusti pri miru saj kovine ne more gristi. Pa tudi čisti se lažje.

Lp ;)



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #50 : 07 December 2005, 14:03:45
Kingi pa ne prenaša posode na okoli ( v bistvu se sploh ne zmeni  zanjo :) )  Valy je pa že itak  " prestar " za take  kozlarije  ;D !



lp Jure


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #51 : 07 December 2005, 14:08:12
hehe, Indi je pa prov zadost star ;D ;D Sam zdej se je umiru k je gumo dol utrgu ... weeee  :'(  :D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #52 : 07 December 2005, 14:36:08
Nima več za kaj primt. Kovina psom ne paše na zobe  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #53 : 07 December 2005, 15:14:52
Evo še obljubljena slika
Lp nina

Ja mislim da bo definitivno L dovolj veliko. Poleti pa nalijes noter vodo pa je osvezilec za pse...hecam se. ;D

Bom enkrat ko bom v Celju sla na njihov sedez pogledat, tako nimam dalec do tja.

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #54 : 07 December 2005, 19:20:42
-mi bomo kupili xl...naš predsednik rabi veliko placa...samo najprej moram še nekaj od prejšne postle dobit...da bom lažje čez prišla ;) bo pa vrjetno temno zelene barve :) :D ;D ;).
-pa še tisto bomo nesli delat obesek za rondota kjer bo pisalo kako mu je ime in mojo št. in pa še zame verižco...na kateri bo Rondo :). no pa še isto stvar še za nekoga in še za eno mrcino ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #55 : 07 December 2005, 19:39:17
Jaz sem danes nepricakovano sla v shopping... in je Grinko dobil novo piskajoco ribo (ki ze ne piska vec, ji je odgriznil rep ::)), pa goveje goltance in puranja bedra (bomo kuhali :D), pa goveje kosti, svinjsko uho, goveje palcke za nagradice, ko bo priden :P in zobno pasto... predcasna novoletna darila 8)

battito animale


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #56 : 10 December 2005, 18:26:49
Pa še podatek od nas... :P

Za Miklavža je Mike dobil novi posodi za papcat. :)
Pagcu smo danes v Mr. Petu za Božička kupili oprsnico (čeprav ni najbolj zdrava, ampak včasih preveč vleče in se mu navadna ovratnica vsake toliko kar 'zažira' v vrat). ;)
Tysek bajsek pa še ni dobil nič. Še premišljujemo kaj bi si želel. :D
Taru pa sem danes hotela kupiti ovratnico z rutko ampak v Mr. Petu ni bilo nič takega, v Alerju pa tudi ne (je bilo sicer nekaj, a se mi je zdelo preozko). ::)

No, za zadnja dva bomo že kaj našli. :)

Lp, Maša



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #57 : 10 December 2005, 18:51:35
Evo - naše nove izdelke, ki so tudi primerni za božična darila, si lahko ogledate pod temo:

Danish design posteljice in oblekice za pse & muce