NEMŠKA DOGA POTREBUJE KRI (NUJNO)

5rca · 4274

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
: 08 Avgust 2008, 10:44:14
Nemška doga nujno potrebuje transfuzijo, tako da prosim, da morebitni krvodajalci pokličejo na 031 343 658 (Simona).

A lahko pošljete okrog, če poznate koga in obesite še po ostalih forumih?

Se lahko da še na prvo stran, da se bolje vidi?


nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #1 : 08 Avgust 2008, 12:10:21
Kopirano na dogaški forum.



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #2 : 08 Avgust 2008, 12:15:27
kopirano na Forum ljubiteljev malih živali  ;) držim pesti da bo vse vredu ;)

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 08 Avgust 2008, 13:18:11
Kopirala na mojpes.net


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4 : 08 Avgust 2008, 13:27:32
Na mojpes.com sem že jaz.


ksenija oseli

  • Gost
Odgovori #5 : 08 Avgust 2008, 15:39:08
trenupomoc ni vec potrebna!

LABORATORIJ SE JE ZAPRL OB TREH IN DO TRETJE URE SMO USPELI NAJTI ENEGA USREZNEGA DAROVALCA KI JE KOMPATIBILEN IN KATEREMU SO KRI  ZE VZELI.

CE BO POTREBNO VAS OBVESTIMO.
VSEM HVALA



zivaoseli

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 08 Avgust 2008, 17:38:47
Najlepša hvala za vso pomoč, ki ste jo v velikem številu izkazali!!!!!!!!!!!

Obenem pa tudi opravičilo vsem, ki ste mogoče prišli zaman. akcija je potekala zelo na široko, predvsem pa je bila lastnica doge v velikih skrbeh in smo akcijo koordinirali preko več oseb, tako da res ni bilo podatkov o vseh, ki so prihajali.


živa


zivaoseli

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 09 Avgust 2008, 10:14:35
Ravnokar sem govorila z lastnico psičke Tan Jill, ki je včeraj potrebovala kri. Stanje psa se izboljšuje in bo danes odpuščena v domačo oskrbo. V kolikor bo kri še potrebna (to se bo ugotavljalo v PONEDELJEK) bodo javili, oziroma poklicali ustrezne krvodajalce, ki so se včeraj javili.

Lastnica psičke se vsem še enkrat iskreno zahvaljuje za pomoč, ker bi brez darovane krvi Tan Jill ne preživela.

HVALA VSEM ZA SOLIDARNOST IN POMOČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Mateja S.

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 09 Avgust 2008, 22:40:37
Pozdravljeni!

Danes sva z Jill prispeli iz Ljubljane, založeni z vrečkami antibiotikov, dodatkov k prehrani...predvsem pa je pomembno, da ima Jill v žilah darovano kri, bez katere je najbrž več ne bi bilo ob meni...
 Včeraj je bil eden najhujših dnevov v mojem življenju-Jill sem po enotedenskem zdravljenju domačih veterinarjev, ki zaradi napačno postavljene diagnoze  ni obrodilo sadov, peljala v Ljubljano. Bila sem prepričana, da če kje, nama tam lahko pomagajo. Vendar se je vse obrnilo na glavo, ko sem izvedela, da bi morala pripeljati zraven še donorja, ki bi moral seveda ustrezati Jill, ker je prejšnji teden že prejela manjšo količino krvi. Ker sem doma v bližini Ljutomera ne poznam ravno veliko lastnikov dog oz. psov večjih pasem iz Ljubljane in bližnje okolice. Edina oseba, na katero sem lahko pomislila je bila družina Oseli, pri kateri sem Jill kupila. Gospa Marija je takoj po mojem klicu stopila v akcijo in odziv je bil res nepričakovan. Medtem ko sem obupavala ob Jill v hospitalu so se pred KKMŽ že zbirali donatorji od blizu in daleč. Skoraj nisem mogla verjeti svojim očem. Ker jih je prišlo toliko, je začelo zmanjkovati časa za tipizacijo vseh kandidatov, saj se laboratorij na KKMŽ običajno zapre ob treh. Vendar so zaposleni tokrat naredili izjemo, ker je šlo za urgenten primer in podaljšali svoj delavnik za več kot eno uro-res sem jim hvaležna za to. Hvala tudi dr. Porenti, ki je Jill dala prednost pred svojimi naročenimi pacienti in se na vso moč trudila, da bi zadeve stekle hitreje.
Največja zahvala pa gre vsem vam, ki ste se tako hitro odzvali in bili pripravljeni žrtvovati delček svojih ljubljenčkov za mojo Jill. Zraven vseh ovir, ki so se kar vrstile, nam ni bilon naklonjeno niti vreme, saj je je toča kar sipala, toda vas to ni oviralo. Res ne najdem dovolj dobrih besed, da bi se vam lahko zahvalila... Spoznala sem veliko prijetnih ljudi in njihovih čudovitih štirinožnih prijateljev, za katere upam, da se še srečamo kdaj ob kaki prijetnejši priložnosti...
Velika zahvala gre seveda Mariji Oseli in njenima hčerkama Živi in Katarini, brez katerih bi bila popolnoma zgubljena. Hvala tudi vsem, ki ste poklicali in ponudili pomoč. Opravičujem se vsem, ki ste se že podali na pot oz. prišli na kliniko, ko smo že imeli darovalca-tudi vam iskrena hvala za odziv.


Zdaj pa mojo veliko borko čaka nov boj in upam, da ga bo dobila...

Imejte se lepo in pazite na svoje štirinožne prijatelje!

Lp

Mateja in Jill



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #9 : 09 Avgust 2008, 23:18:41
Super da se je za Jill včeraj srečno izteklo, sedaj naj dobi še ta boj in nato naj v vajinem življenju sije samo še sonček.

koš  :-* za borko Jill od mene in moje klape


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 09 Avgust 2008, 23:32:51
Mateja, me veseli, da ste bolje in seveda držimo pesti še naprej.
Sama žal nimam primernega krvodajalca.
Me pa iskreno veseli, da je toliko ljudi bilo pripravljenih pomagati. Hvala vsem tudi iz moje strani. Ko se je namreč začelo zbirati "kandidate" za take in podobne akcije, sem parkrat že skoraj vrgla puško v koruzo, saj je šlo za peščico lastnikov s peščico psov. Z veseljem ugotavljam, da je danes drugače.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #11 : 10 Avgust 2008, 14:00:31
Super za Jill. Držim pesti, da se pozdravi do konca.  :-* :-*