Težave z Atlas boksem

Ribica* · 1866

Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
: 26 Avgust 2008, 16:20:17
A še komu Atlas 40 boks razpade, če ga dvigneš, ko je pes notri? Mislim, meni je pes že dvakrat ven padel iz boksa med prenašanjem, enkrat sem pa takoj opazila. Te 4 "klipsne" so vedno nastavljene na lock, torej bi po vsej logiki moralo biti ok. Sicer je vse super in vse, načeloma ga ne rabim prenašat okrog z njo notri, ampak včasih, ko od kje pridemo, noče ven.

S prejšnjim boksem se mi to ni dogajalo, je pa skupaj spojen s plastičnimi "šraufi".

Takole zgleda boks:


It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


andreychika

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 26 Avgust 2008, 19:36:37
Jaz imam čisto enak boks, pa sem psico že večkrat prenašala, pa se mi boks ni odprl. Pa sem celo potem, ko sem ga umivala, videla, da dve klipsni sploh nista bili zaklenjeni.  :'( Ima pa psička cca. 10 kg.



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 26 Avgust 2008, 20:03:34
tavečji atlas boxi niso namenjeni prenašanju, ko je pes notri.
samo 10ke in 20ke za mačke...

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 30 Avgust 2008, 18:13:11
Ja, samo ta stvar je kao ok za na avion - a tam jih pa ne prenasajo? Razpadel je pa boks v dveh metrih od plocnika do avta, obakrat. In danes sem jo na tekmi premaknila za 2-3 metre in se je ena "klipsna" ze odpela. Ven pa noter je pa ne morem skoz dajat, ker potem noce vec noter  :-\

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 30 Avgust 2008, 18:26:26
Pri "tavecjih" atlasih imas sraufe zraven, ce hoces, da zadeva kolikor toliko stima. A pri malih so pa samo klipsne?